Dotazovna - Vše o zdraví

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od poota »

Kov píše:.. jak může jen působením energie vyrovnat rozdílnou délku nohou bez toho aby fyzicky nahodil klouby na své místo.
Pokud jsou kosti nohou stejně dlouhé a obě nohy správně zakloubené, tak je rozdílná délka nohou daná jenom nesprávným sklonem pánve s ohnutím páteře, což je způsobeno rozdílným "tahem" okolních svalů a tím, že dotyčný člověk se snaží je držet "v rovnováze".
Působením energie se srovná "tah" těch svalů na stejnou hodnotu, člověk je opět uvede do "rovnováhy" jak je zvyklý, pánev a páteř se srovnají a nohy jsou najednou stejně dlouhé.
Tohle vyrovnání délky nohou nejspíš není takhle snadno možné, když má jedna z nohou opravdu kratší kosti a nebo jsou nohy sice stejně dlouhé, ale jedna z nich je nesprávně zakloubená, tedy když se "usídlila" svou hlavicí v prohlubni, která je na pánvi nad tou správnou. V té vyšší prohlubni se sice vytvoří jakési náhradní "pouzdro", ale vzhledem k nepříznivým podmínkám není dokonalé, ale třeba jen 60%ní.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Kov »

Poota- dík za vysvětlení.

Toto videjko,kde(pro mě do teď neznámá) Mgr. Kateřina Konrádová vysvětluje některé své postupy, mě hodně zaujalo. Nepoužívá MMS,ale ,,jen" čístí za pomocí přírodních prostředků. Podle mě tedy dodá tělu potřebné látky,nastaví dietu a nechá tělo,aby si pomohlo samo. Vyjadřuje se tam k práci Bláhové, plazmování, iridiologii,mluví o stavu krvinek pod mikroskopema pak jak na úplný konec mluví žena z publika,která říká, že pracovala 35 let v mikrobiologii a až vlastní zdravotní problémy, kdy už nemohla ani chodit a Mudrologie jí nepomohla, jí pomohly ,,prozřít". Je to sice delší, tak jsem to musel shlédnout asi na 4x, ale stojí to za to.


Edit: aby to bylo možné posoudit z obou stran, dávám sem dodatečně odkaz i na článek o iridiologii na stránkách sysifos,kde je článek od jednoho bývalého iridiologa. Protože nedokážu rozhodnout o správnosti, nebudu to nijak komentovat, a dost by mě zajímaly komentáře Vás ostatních.
http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1228384143


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Vyšetřením oka proti cukrovce ...

Příspěvek od A(&F) »

... sice to není pravá "iridologie", ale jinak :good: ... Lékaři mohou odhalit cukrovku až sedm let před vznikem komplikací ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Vyšetřením oka proti cukrovce ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:... lekari-mohou-odhalit-cukrovku-az-sedm-let-pred-vznikem-komplikaci ...
No to je bájekné. :eclap: Takže (teoreticky) já dondu k panu dochtorovi, ten mi pomocí geniálního přístroje vyvěstí z oka, že nejpozději do sedmi let se mohu spolehnout na to, že se mi projeví kompikace cukrovky, kterou ještě podle všech ostatních testů nemám. No a co dál?

Já ti to povím Anri. Pokusí se mi nasadit nějakou preventivní léčbu, jako jsou například statiny na "léčení" "zvýšeného" cholesterolu (kterou jsem před dvaceti lety odmítl po "preventivní" kontrole) a mohu si být naprosto jist, že něco se mi v dohledné době projeví, například třeba zničené ledviny jako se to děje po statinech, nebo játra atp. Vypadá to, že anglická královnička věděla, proč tý krávě hloupý Jolie, co si nechala uřezat kozy, aby do nich nedostala náhodou raka, dala šlechtický titul. Možná bych si mohl veřejně nechat uřezat paťáka, abych do něj náhodou nedostal syfla a třeba by mne čekala Nobelovka, nebo aspoň Řád zlatého lva, za objev spolehlivé preventivní léčby syfla.

Hádám, že dalším krokem pokroku medicíny bude, vlastně už od dob synka pouťového prodavače petroleje, coby všeléku, dávno je, chemické i fyzické mrzačení zdravých lidí. Stačí se podívat na historii očkování, nebo Rockefelerů, popřípadě Mengeleho na drátkách německé farmachemie, i když ne ovládané němci, která vyhrála druhou světovou a stala se nadnárodní.

Ach bože, měj bůh slitování s lidmi, kteří na takový špek skočí, a s jejich rodinami. Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od poota »

Kov píše:.. odkaz i na článek o iridiologii na stránkách sysifos,kde je článek od jednoho bývalého iridiologa.
Dovedu si představit s jakým gustem pan Heřt tenhle článek překládal - on je vždycky "jeden polepšený lepší než deset spravedlivých" :D

Osobně si myslím, že přistupovat iridologii (používám raději výraz irisdiagnostika) tak "mechanickým" způsobem je hrubý omyl. Je sice pravda, že změnou barvy nebo struktury v určité části oka se projevují různé choroby a nebo předpoklady k nim, ale pro "zdravé oko" neexistuje jedna jediná šablona, která by byla platná pro všechny lidi stejně. Už to naznačuje, že by bylo potřeba mít snímek oka dotyčného jedince z doby, kdy byl naprosto zdráv a podle něj zjišťovat v čem a jak se liší jeho snímek současný. Krom toho by byl nutným předpokladem i dokonalý přehled o tom, co kde jaká změna znamená, a to pokud možno právě u dotyčného jedince a ne jenom u nějakého "zprůměrovaného" oka.

Zatím to může působit dojmem, že irisdiagnostiku nepovažuji za seriózní přístup k diagnostikování nemocí. Tento dojem je mylný - nezpochybňuji irisdiagnostiku, ale jenom ten "mechanistický" přístup k ní, který opravdu nemůže dát seriózní výsledky.

Co a jak je tedy může dát?
Musím na to trochu zeširoka. Ve vlákně "ESP a Silvova metoda" ( http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=70&t=2887 ) se rozepisuji o tom, že hlavním úložištěm našich osobních informací není náš mozek, ale "kdesi v prostoru" umístěný náš Osobní záznam, se kterým náš mozek na podvědomé úrovni několika různými způsoby pravidelně komunikuje. Při těchto komunikacích si každý z nás do svého záznamu informace ukládá a také si nějaké informace ze záznamu vyzvedává. Pokud to někomu připomíná počítač a nebo počítačovou síť, je jeho představa správná - funguje to opravdu hodně podobně. Aby ta podobnost byla ještě větší, tak i v této "informační síti" je zajištěno, že každý má plný a neomezený přístup pouze ke svému záznamu, který může celkem libovolně měnit jak k lepšímu, tak i k horšímu. Na provoz a dodržování pravidel v této "síti" neboli Informačním Poli dohlíží entita, které se říká Vyšší Inteligence.
Tohle není jenom nějaké teoretizování, ale prakticky ověřená skutečnost.
Za "jistých podmínek" dovolí Vyšší Inteligence i nahlížení do cizích Osobních záznamů, ovšem je k tomu nutné "znát" adresu Osobního záznamu dotyčné osoby. Jedním z mnoha způsobů, jak se na "správnou" adresu napojit, je právě, jak již mnozí tuší - irisdiagnostika.
Hleděním "do oka" tedy pravý irisdiagnostik neodhaluje nějaké patologické či jiné změny, ale pouze se napojuje na Osobní záznam diagnostikované osoby a právě z něj čerpá informace o jejím zdravotním stavu, a to jak současném, tak i minulém a s velkou pravděpodobností i o tom budoucím či alespoň tom, ke kterému dosavadní vývoj zatím směřuje.
Proč nemůže ten "mechanistický" přístup fungovat?
Jednoduše proto, že pokud budou dva lidé s naprosto stejným obrazem oka, tak "mechanisticky" by měli mít úplně stejné choroby.
Jenomže každé to "stejné" oko je adresou k jinému Osobnímu záznamu, ve kterém jsou také naprosto jiné jak současnost, tak i minulost a také jiný pravděpodobný budoucí vývoj. K Osobnímu záznamu není možné přistoupit žádným přístrojem, jedinou možností je jenom něčí "podvědomí", ze kterého je ještě potřeba získané informace převést do vědomí a nějak vyjádřit.
Při tomto způsobu přístupu není potřebné a ani důležité získat nějakou diagnózu, ke které by se potom našly odpovídající léky. Daleko jednodušší a účelnější je získat přímo informaci o lécích, bylinách a nebo postupech k napravení problémů.
Velice pěkně je to vylíčené třeba v životopise našeho fenomenálního léčitele pátera Ferdy (Zdeněk Rejdák: Páter František Ferda, ISBN 80-900302-4-6), který v počátcích své dráhy také používal irisdiagnostiku, i když později přešel na jiné způsoby přístupu k Osobním záznamům - hlavně proto, aby mohl léčit i osoby, se kterými se osobně nemohl setkat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Vyšetřením oka proti cukrovce ...

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:
A(&F) píše:... lekari-mohou-odhalit-cukrovku-az-sedm-let-pred-vznikem-komplikaci ...
Pokusí se mi nasadit nějakou preventivní léčbu, jako jsou například .....
... :bad: ... no, většinou dotyčnému poradí, že by to chtělo radikální změnu životního stylu ... :idea: .... tj. víc se hejbat, pravidelně jíst (především ovoce a zeleninu), dodržovat pitný režim, omezit alkohol + výrobky z bílé mouky + tuky, atd. ... :arrow: ... zkrátka a jednoduše začít žít zdravěji ...... neb v podstatě nikdy není pozdě na to, aby aj člověk v Tvém věku např. začal jezdit na kole, anžto jelikož s uřízlejma haksnama to pak lze už dost blbě ... ;) ...

... :) ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Vyšetřením oka proti cukrovce ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... anžto jelikož s uřízlejma haksnama to pak lze už dost blbě ... ;)
Což je přesně důvod, proč si lidi od cukrovky pomáhaj sami. Podle dobrodějů s vědeckejma udělátkama a plnou hubou všemožnejch teorií a vysvětlování je totiž cukrovka nevyléčitelná. Pak když narazíš na to, že to někdo u někoho a docela snadno vyléčil i bez nějakých zvláštních a relativně drastických životních změn u pacienta, kromě mírného překopání "pacientovy" psychologie, nezbývá než se zamyslet.

Možná se podívej taky na Dr. Hnízdila On celkem dobře pochopil, že pokud "autorita" Dr. řekne, jak bude, nekritický pacient podvědomě poslechne a zařídí jak genie z Aladina. To je další temná stránka tkzv. ortodoxní prevence. Specifický strach naočkovaný do podvědomí. A ruku na srdce. Kolik znáš třeba rakovinářů, kteří přes všechny dobré rady dále hulí a cukrovkářů, kteří dál chlastaj atp? Ti pak šáhnou po čem? Povětšinou po nabídnuté piluli, čímž zahodí realistické šance na vykurýrování.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Vyšetřením oka proti cukrovce ...

Příspěvek od A(&F) »

... sry, jenom jsem si dovolil dát sem odkaz na vyšetření, které mi přišlo hodně zajímavé ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Vyšetřením oka proti cukrovce ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

:) Ono to aj zajímavé je a dobře, že jsi to sem dal. Pokud by se dalo dopátrat, co za tím stojí za "vědu", možná bych aj zjistil, že je to skutečně užitečný vynález. O to nic. Tak jak je ta "diagnostika" propagována je v mých očích navýsost podezřelá stejně jako vše, co z tohodle průmyslového systému "zdravotnictví" pochází. Když si jen vzpomenu, jak nesmírně nespolehlivé jsou už biopsie, kde jde při nejlepším o poměr 2:1 správná versus špatná diagnosa, nemluvě o interpretaci rentgenů a snad nejhorší skóre maj testy na parasity, jezdí mi z této technologie mráz po zádech. Navíc, jakmile je jednou diagnoza stanovena jako pozitivní, není boha jakkoliv prokázat, že byla, či nebyla správná. Jak praví klasik: "Lékař je šťastný člověk, protože na jeho úspěchy svítí slunce a jeho neúspěchy skrývá zem.

"Dosud se diagnóza diabetu opírala o stanovení krevního cukru (glykemie) nalačno nebo při tzv. glykemické křivce po zátěži glukózou. Nově se Všeobecné fakultní nemocnici v Praze naskytla příležitost stanovit diagnózu na základě fluorescence tkání (např. oční čočky). Výsledky rychle a bezbolestně. Speciální přístroj pracuje na moderním neinvazivním principu a vyšetřuje oční čočku jako vnitřní část lidského organismu. Díky němu mohou lékaři odhalit diabetes až sedm let před vznikem komplikací."

Když se na tohle podívám, jedinné co mohu usoudit je, že přístoj zjistí momentální hladinu cukru v oku. To znamená, že někdo musí učinit rozhodnutí, co je normou, a jsme zpět u situace s cholesterolem. Přitom ta hladina může být opět docela individuální. Pokud tato metoda může určit pozitivní diagnozu až 7 let před klinickým projevem cukrovky, nutně musí být stanovená hranice cukrovka-necukrovka relativně velice nízká. Další otázkou je, jak rychle reaguje sycení očních buněk cukrem na přísun cukru, na jiné nemoce, na stres atp. Pokud reaguje a definitivně by bylo naprostou vyjímkou, kdyby ne, dostaneš hromadu falešných pozitiv i negativ.

Na straně druhé mi přijde, že příznaky cukrovky se silně shodují s příznaky kurdějí, které se mi jeví jako akutní výsledek jak psychické, tak fyzické zátěže při mizerné dietě, spojené s velice silnou plísňovou zátěží. Stejně tak se shoduje to, že na ni do nějaké míry platí i protiplísňový borax. Skoro bych se odvážil tvrdit, že u cukrovky jde o chronickopu plísňovou chorobu, v podstatě chronické kurděje, kdy se tělo postupně naučí tolerovat plísňovou zátěž, která nepřišla kách, jako je tomu u akutních kurdějí. Tomu by odpovídalo i to, že plíseň (či spíše soubor plísní) si v podstatě v těle vytvoří podmínky ke své prosperitě, takže vysoký obsah cukru například u Candidy, a jsme u parasitů všeho druhu, z nichž mnozí ovlivňují náš metabolismus a dokonce i naši psychiku a naše návyky ve stejném smyslu (např toxoplasma gondii).

Zde už se také dostává do obrazu homeopatie a autopatie, tedy informatika, která je velice často schopna organismus upozornit na to, že to, co toleruje, by tolerovat neměl. K tomu samozřejmě může dojít i v případě, že se člověk vědomě dostane do komunikace s podvědomím a způsobí změnu svého přístupu na buněčné úrovni a pak vykoná zázrak spontáního vyléčení. Samozřejmě bude také záležet na individuální osobě, zda soubor plísňové zátěže ve spolupráci s jinými patogeny eventuelně způsobí klinické příznaky cukrovky, nebo raka atd. Nicméně, v první řadě skutečně stojí jednak životospráva, jednak fyzické prostředí a jednak psychický stav člověka. U všestranně zdravého člověka se správně nastaveným imunním systémem se tyto druhotné patgologické organismy nechytí. Proto také lze cukrovku a další choroby vyléčit v mnoha případech už jen změnou nastavení přístupu nemocného k jeho vědomým a hlavně podvědomým psychologickým zátěžím, které si v podstatě způsobujeme sami už díky používání naučených kritérií, podle kterých posuzujeme a odsuzujeme a emocionálně trápíme sami sebe.

To už jsme také u motivace. Jak známo, člověk se může nechat motivovat, nebo sám sebe motivovat pozitivně, ale také negativně. Může řekněme nemoc vyléčit podle Norbekova, tedy tím, že se rozhodne být zdravý a něco pro to začne podnikat. Také se ale může rozhodnout, že nemoc zažehná coby nepřítele, nebo jak za starých časů, nechá si ji zažehnat nějakým "čarodějem" (například bradavice). Jak se zmiňuje i Norbekov, nemoc lze zlikvidovat aj hněvem.

Ať již jakkoliv, je překvapivé, jak relativně málo jsou předepisovány protiplísňové léky, jak málo jich existuje a z těch, co existují, jak málo jsou účinné. Na straně druhé jsme zpět u přirozeného boraxu a mnoha bylin. Jenže pokud naše buňky, kterým je naše mysl, ať již vědomá, či podvědomá, bohem, nepochopí o co jde na bázi informace, je veškeré fyzické léčení jen vrtkavým příměřím.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Vyšetřením oka proti cukrovce ...

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:... no, většinou dotyčnému poradí, že by to chtělo radikální změnu životního stylu ... :idea: .... tj. víc se hejbat, pravidelně jíst (především ovoce a zeleninu), dodržovat pitný režim, omezit alkohol + výrobky z bílé mouky + tuky, atd. ... :arrow: ... zkrátka a jednoduše začít žít zdravěji .....
Zajímavé je na tom to, že i když v tomhle mají doktoři naprostou pravdu, tak paradoxně zrovna od nich to pacienti "prostě neberou". Možná je to tím, že to považují jenom za takový doktorský "folklór", který už jsou předem připraveni si po několikáté vyslechnout, možná svoji roli hraje i to, že doktor už předem ví, že to bude říkat úplně zbytečně a možná je chyba v tom, že se to člověku vnucuje "zvenčí" jako něco, do čeho se mu vůbec nechce - a vlastně se mu nechce dělat žádné změny a chce se jenom "nějak snadno" zbavit svých potíží.
S vidinou perspektivy třeba těch uřezaných noh se člověk zamyslí a dojde k tomu, že by měl něco začít dělat, aby k tomu nedošlo.
Tím myslím dělat něco sám a osobně a ne jenom dojít za někým, kdo by to dělal za něj!
A když nad tím přemejšlí dost dlouho a dost důkladně, tak přijde na to, že bude muset začít žít zdravěji - a že to znamená přesně to, co mu říkal už ten doktor, což tenkrát nebral vůbec vážně.
Podstatný rozdíl je ovšem v tom, že si na to přišel, a dost pracně, úplně sám, takže je to "zevnitř" a jeho vlastní výsledek a ne něco, co do něj nějaký chytrolín hustí zvenku.
On člověk je vůbec prapodivný tvor!

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od felda »

K těm plísním - docela mi to po takovém malém průzkumu odpovídá; V okruhu rodiny jen skladování pečiva je zdrojem, moje máti je úplný expert, krájený chléb zapařený v igeliťáku je i cítit no hrůza.
Přitom je to jednoduché . Obyčejný chléb položený v čistém chlebníku třeba na dvou tyčkách tak, aby mohl dýchat ze všech stran vydrží až do posledního krajíce dobrý a to i týden!...Lepší je brát nemoučněný , pečivo totéž jen vydrží méně .


felda
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Slavek Krepelka »

felda píše: ... jen skladování pečiva ...
Hmm. To je jedna věc, ale aspoň to jde přes žaludek, který přeci jen něco potráví. Další satanský vynález je plastikové oblečení a boty. Ony totiž přírodní vlákna i kůže mají oproti plastům schopnost potlačovat jak bakteriální, tak plísňové kultury. Stačí si všímnout rozdílu, jak je nenavoněný frajer cítit po pár hodinách v "dederonce", oproti bavlněnému triku, nebo flanelce. Nejsou to jen výpary z plastiků, které nám nedělají dobře. Věděl to i páter Ferda a spousta dalších, kdo horovali specielně proti plastikovému spodnímu prádlu, či přesněji řečeno plastovému oblečení, které je v přímém styku s tělem. Nicméně, tuhle informaci asi u MuDra neobdržíte. Jsem :shock: že se dnes už vyrábí a nosí i poloplastikové jeansy :roll: Má osobní zkušenost s fuseklema je maximum 15% plastu v bavlně a kdyby se daly koupit staré, dobré, vlněné z předsražené vlny, které jsem nosil aj do tanečních k údivu mnoha zůčastněných, ani bych se na ty zaneřáděné bavlněné nepodíval, nemluvě o nějakých krepsilonkách atp.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od ceskymo »

felda píše:.. jen skladování pečiva je zdrojem, krájený chléb zapařený v igeliťáku je i cítit no hrůza
Pokud nesnim, co koupim, behem par hodin, zbytek jde do mrazaku. Takovej rohlik vezme tak 10 min na kamnech ci jinym teplicku a chutna jako cerstvej - este k tomu teplej! A plisen nema sanci... :pivko:


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od poota »

Výhoda "samostatného hospodaření" - člověk si může dělat cokoli se mu zachce a nemusí o tom nikoho přesvědčovat :lol:

Zdravím - poota
P.S.
ceskymo píše:Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Tu žábu taky ne! :bye:


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od ceskymo »

Proc ne zabu? Jeste jsem ji neochutnala, ale treba by to nebylo to nejhorsi z celyho dne (obcas)... Jinak ano - samostatne hospodareni je vec primo fantasticka, akorat ze pak uz clovek nejni pouzitelnej v paru, uz ho pak proste nebavi vecne se o neco dohadovat, vysvetlovat, zatloukat, hlidat se atd.... Ale to uz jsem v off-topiku.

S tim zdravym zivotnim stylem - vsimla jsem si, ze jenom to nezdravy cloveka donuti az ke slintani. Aspon teda ja jsem jeste nikdy nezacla slinit pri predstave mrkve nebo lnenyho oleje, zato takovy :smoke: a :pivko:, to by mi moh zavidet i bernardyn :laugh:
Ale co ja vim, treba se i takova mrkev da naucit jako zavislost :dknow:


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“