Autopatie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj všichni,
jsem v autopatii naprostý nováček.
Lákala mě AP z prány,ale měla jsem z ní respekt.
Je to 2 dny co jsem se přes net seznámila s jednou homeopatkou a autopatkou, a ta mi doporučila zkusit AP z prány pro mě jako začátečníka v takovémto ředění:
víčko od nové Dobré vody jsem prolila 15 x destilovanou vodou.
Dále to byl klasický postup...potření 6.čakry.
Chtěla jsem se zeptat co říkáte na tak malé ředění ?
Myslela jsem si, že téměř nic nepocítím. Ale stalo se mi ,že do hodiny po aplikaci jsem po 2 denním mírném menses začala krvácet intenzivně celý večer a celou noc .Nejdříve jsem si to nespojila jako důvod. Dnes ráno se ještě přidal náběh na rýmu a bolest v krku.
Jak to vidíte vy , kdo máte bohaté zkušenosti ? Může to vše souviset?
Jakou koncentraci by mohl brát začátečník ? Díky Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
jirik.tk
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 28 kvě 2013 7:51
Bydliště: Znojmo, Brno
Dal: 6 poděkování
Dostal: 196 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopatie

Příspěvek od jirik.tk »

LenkaX píše:... a ta mi doporučila zkusit AP z prány pro mě jako začátečníka v takovémto ředění:
víčko od nové Dobré vody jsem prolila 15 x destilovanou vodou. Dále to byl klasický postup ... potření 6.čakry.
Chtěla jsem se zeptat co říkáte na tak malé ředění ?
Podle účinků to nebylo vůbec malé ředění. Nakonec je třeba si uvědomit, že homeopatika se prodávají v potenci 5CH a fungují. Ale je možné, že kdybys začala slinou či dechem, že by ty reakce nebyly tak razantní. Takže až se teď situace zklidní (třeba za týden), zkus zopakovat stejnou potenci, pokud bude reakce znatelně menší, zkus potenci cca 20C.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj po určité době musím napsat svůj poznatek.Ta bouřlivá reakce mého těla (viz můj příspěvek ob 1 výše)nebyla způsobena autopatií z prány, jak jsem se nejprve domnívala .Ptala jsem se na to "nahoře" .A nejen já.Prostě to mám ověřeno.Byla to zřejmě reakce vzniklá denním cvičením Hormonální jogy a k tomu jsem brala Citron (lemon étherický čistý a živý esenciální olej ....2 kapky ráno a odpoledne olejík Peppermint také od té firmy Young living ).Tyto esence velmi čistí a zvyšují vibrace .Takže z toho zřejmě ten detox v podobě jakoby rýmy:-).Jak rýma pominula udělala jsem si asi 3x po ránu na lačno AP z prány z víčka od minerálky 15x prolití a žádná výrazná reakce se nekonala .Lenka :)


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Martik
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 22 lis 2013 14:43

Re: Autopatie

Příspěvek od Martik »

Ahoj,
dělám si autopatii po týdnu jenou z dechu, další týden ze sliny...jsem na 9 litrech. Už se léčím půl roku, ale ekzém (prý plísňový) se stále drží a nic se nelepší. Myslíte, že jsem ze začátku málo vařila? Mám znovu vařit? A slinu nebo dech?
A ješšě jedna otázka...můžu při léčbě autopatií používat kortikoidové mastičky?
Předem díky!


jirik.tk
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 28 kvě 2013 7:51
Bydliště: Znojmo, Brno
Dal: 6 poděkování
Dostal: 196 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopatie

Příspěvek od jirik.tk »

To Martík:
Já bych vařil pořád. Když to za půl roku nepomohlo, tak bych se vrátil k nízkým potencím třeba v týdenním intervalu. Zkusil bych to s dechem, je to jednodušší. A doplnil bych to protiplísňovou dietou(!!). Kortikoidní mastičky a v podstatě většina léků autopatii zásadně nevadí. Horší je barbarská životospráva.
Pokud se z toho ekzému něco olupuje nebo to má nějaký sekret, stalo by za to ty šupinky eventuelně sekret odebrat (stačí nepatrné množství), povařit a napotencovat. Toto už není autopatie, ale izopatie, a je to zaměřené přímo na původce toho exému.


Martik
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 22 lis 2013 14:43

Re: Autopatie

Příspěvek od Martik »

Moc děkuji za odpověď! :)
Jen mě napadlo...když budu pořád vařit, nebude to mít jen ty účinky na bakterie a různé potvory? Budu se dále uzdravovat i po jiných stránkách nebo se budu jen zbavovat kvasinky apod.?

Edit: smazána zbytečná citace - poo.


jirik.tk
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 28 kvě 2013 7:51
Bydliště: Znojmo, Brno
Dal: 6 poděkování
Dostal: 196 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopatie

Příspěvek od jirik.tk »

Martik píše:Jen mě napadlo...když budu pořád vařit, nebude to mít jen ty účinky na bakterie a různé potvory? Budu se dále uzdravovat i po jiných stránkách nebo se budu jen zbavovat kvasinky apod.?
Organismus je "inteligentní", bude to mít na něj podobné účinky, jako když se nevaří. Tím vařením se tam vlastně přidává informace pro ty potvůrky, že zde je pro ně "nehostinné prostředí". Ale budeš-li je hodně živit sladkostmi a podobnými dobrotami, tak je budeš touto cestou přesvědčovat o opaku.


Alžbeta
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: pát 14 zář 2012 11:21
Dal: 36 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od Alžbeta »

Martik píše:Už se léčím půl roku, ale ekzém (prý plísňový) se stále drží a nic se nelepší.
A ješšě jedna otázka...můžu při léčbě autopatií používat kortikoidové mastičky?
Předem díky!
Kortikoidy nieeee...
Všelijaké kožné "bibi" sme ako deti potierali slinami, ja dnes striedavo urinou, vodou z mŕtveho mora,
aj obyčajnou, alebo kokosovým olejom a keď si robím alopatiu, tak vždy aj tou.
Vyše roka čo sa tu učím, si pravidelne dávam do horúceho kúpeľa nielen soľ, ale aj sódu bicarbonu.
Pleť sa nádherne vyčistí a veľmi to pomôže aj odhlieneniu dutín a pľúc. Okrem toho sa mi veľmi zlepšili
aj päty a nechty. To zvonku a zvnútra okrem stravovania pi čistú vodu, kedykoľvek si spomenieš. Nie nasilu, aspoň pár glgov.

Pre Hanku aj ostatných veľmi ľahké z lunárneho kalendára:
Ak je mesiac ako kosák C - Cúva, čistí, činí sa = čistím aj ja seba, aj okolie, upretujem, som aktívna
Ak je ale bruchatý ako sud D - Dorastá, oddychuje = dopĺňam živiny a oddychujem aj ja

Podľa toho sa treba starať aj o stvrdnutú kožu na pätách: brúsiť v C, mastiť v D.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od felda »

ahoj, vymyslel jsem problém.... postup jak na to je mi jasný, ale na vodárně - máme vápenitou vodu,mám nainstalovaný magnet - čili onen problém je , že voda ,kteroužto nechám litr protéci lahvičkou je ovlivněna právě průtokem v magnetu... ledaže by se jednalo o ten tzv. hrubý vliv, který neovlivní jemnou informaci ze sliny...pak by to problém samozřejmě nebyl....


felda
jirik.tk
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 28 kvě 2013 7:51
Bydliště: Znojmo, Brno
Dal: 6 poděkování
Dostal: 196 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopatie

Příspěvek od jirik.tk »

felda píše:.. ledaže by se jednalo o ten tzv. hrubý vliv, který neovlivní jemnou informaci ze sliny...pak by to problém samozřejmě nebyl....
Použij Goethovo nabádání, že teorie je šedá, zatímco praxe je strom zelený. Vyzkoušej a uvidíš. A dej nám vědět. Leccos může být (a je) i jinak, než se píše v knihách


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

felda píše:.. problém je , že voda ,... je ovlivněna právě průtokem v magnetu...
Správně tušíš, že voda kterou potencování provádíš, zůstává stále stejná, tedy pořád totéž "ředidlo", které zůstává na stále stejné materiální hrubohmotné úrovni.
Kdybys opravdu chtěl získat "jemnohmotnou informaci" právě z této své vody, musel bys ji potencovat nějakou vodou čistší, třeba pramenitou nebo destilovanou.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od vokoun »

:shock: Proč to komplikovat :x já bych si raději vodu koupil a nebo někde ze studánky :lol: ty jsou skoro všude a voda z nich je jedna básen :hip:


jirik.tk
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 28 kvě 2013 7:51
Bydliště: Znojmo, Brno
Dal: 6 poděkování
Dostal: 196 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopatie

Příspěvek od jirik.tk »

vokoun píše: .. voda z nich je jedna báseň ..
Z hlediska autopatie jo, ale z hlediska pití už tak ne. Já bych s klidem použil tu magnetizovanou. Ale občas se stává, že se projeví síla sugesce zejména od známých autorů a některým lidem nefunguje to, co jiní s dobrými výsledky už dlouho dělají.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od milda »

Moje výroční zpráva :)
Loni před vánoci jsem začal aplikovat autopati, je tedy na čase udělat jakés-takés shrnutí.
Koupil jsem celkem 4 A.lahvičky, z toho jedna je ještě nepoužitá.
Podání A.léku bylo 19 x v prvním půlroce a 3 x ve třetím čtvrtletí.
Celé 4. čtvrtletí jsem "čekal a pozoroval". (kromě dvou pokusů s "kalíškovou metodou".)

Asi nejvíce účinné byly podání z vařené sliny, prolité 9 litry vody z Lidlu, i když vařený dech taky fungoval dobře. Postupně jsem vystoupal až na 24l (10minut) filtrované vody z vodovodu.
Naopak nejménší účinky jsem zaznamenal u preparátu "z prány", tedy spíš z osmé čakry. Ale je jasné, že tady sunjektivní pocity krátce po podání nemusí být až tak směrodatné.

Moje zdravotní statistika není příliš optimistická. Dalo by se říct, že pokud nějaké malé zlepšení bylo na začátku, tak za 4. čvtrletí "čekání a pozorování" se všechno vrátilo do normálu.
1. Astma - zpočátku jsem hodně omezil léky, teď už zase užívám denně
2. tlak krve se jednoznačně zhoršil, beru silnější léky, ale pravda je, že jsem za ten rok přibral cca 7kg
3. cukrovka(II) je stejná. Pravda je, že dietu nedržím ani náhodou a tady mám dost velký rezervy...
4. klouby, otoky kotníků - stále stejné

V červenci jsem dostal dost silný zánět močových cest, ke kterému nebyl žádný rozumný důvod, tak věřím, že se snad něco řešilo.

Jinak v autopatii budu samomozřejmě pokračovat, ale bude to rozhodně alespoň 1-2 týdně. Dlouhé intervaly na mém těle moc nefungují.
Kromě toho teď bude se začátkem nového roku a posléze s nástupem jara vhodné období na různé očisty těla, tak spojím autopatii s bylinkami a ještě nějakou duchovně- energetickou metodou.

Platí, že "starého psa novým kouskům nenaučíš" a když to chceš zkusit, nebude to jednoduché.. ;) :)
Když totiž onemocní dosud relativně zdravý mladý člověk, má šanci uzdravit se jednou nějakou vhodnou metodou. Ale člověk s chronickými potížemi, které ho trápí půl století musí zapojit alespoň tři metody, které se nebudou navzájem třískat a ještě to chvíli potrvá.

To je asi tak v kostce všechno.

Zdravím všechny autopatikáře a přeju všechno nej v Novém roce 2014. :)

Ahoj, Milda.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od LenkaX »

Ahojky děkujeme za sdílení své léčby.Jistě se Ti dostane odpovědi zde již od velmi zkušených autopatů.
Ono ale ZASE platí,že pokud nezpracuješ příčiny třeba toho vysokého tlaku,což vždy nějak souvisí s tím, že si člověk hodně nakládá úkolů,možná to bude i nějak souviset se zrychlenou štítnou žlázou ,ale rozhodně s životním tempem , stresem a emocemi.Náhodou jsem včera pročítala od začátku vlákno Paraziti a tam někdo tak před 3 roky vložil článek Mrtví lékaři nelžou , nebo tak nějak se jmenoval.Autor článku tam uvádí ,že v USA dělali studii se 2 skupinami dobrovolníků s vysokým tlakem .Jedné skupině snížili příjem soli , jak radí lékařská věda a té 2. skupině dávali dvojnásobnou denní dávku vápníku.
Výsledek byl ten,že první skupina se zlepšila o 0,03% a ta druhá o 95%.
Možná, že by i tato informace stála za vyzkoušení.Stačily by umleté skořápky z vajec na prášek ,denně tak 1/4-1/2 lžičky ráno a večer smíchané s citronovou štávou , vápník ze skořápek reaguje s citronem tím ,že pění a pak se spolkne a zapije.
Na cukrovku tam také radil nějaký chybějící minerál.Chce to najít a přečíst , bylo to tuším na 3.-4. straně tohoto diskusního vlákna .
Co se týká autopatie tak příčiny neharmonie ,jenž zapřičinila Tvé nemoci myslím nejvíc, řeší ta z prány , ale s tím opatrně .Vše ostatní harmonizuje spíš hmotné tělo.Autopatie z prány uklízí to co ještě není vidět v těle a nebo tam setrvává jako stará příčina .Lenka
P.S. ale stejně bych si být Tebou zašla k poradkyni na parazity ....viz Astma , otoky kotníků,vysoký tlak to vše může být díky parazitům
poradci_aktualizace_04_2013.doc
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“