Zapper

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od indiga »

Ahojte. Mám možnosť kúpiť zapper s týmito parametrami. Keďže sa do toho vôbec nevyznám, prosím o radu čo si o tomto konkrétnom myslíte. Ďakujem
Tento inovovaný typ ZAPPERU 4 je plně automatický s kmitočty : start kmitočet je 2,1uS , stop kmitočet 3,8uS to je 263Khz ,stop kmitočet 476Khz -přístroj mezi těmito kmitočty takzvaně wobluje ,to je ,plynule přejíždí tyto kmitočty a to systémem nahoru a dolu ,jedno automatické přeladění směrem nahoru (to je od startu ke stopu )trvá asi 3 sec.Tyto funkce se periodicky opakují dokuď přístroj nevypnete.Tabulky pro jednotlivé druhy parazitou Vám mohu dodat i s návodem na léčebné kúry.Cena jen s ručními elektrodami je 150€ včetně externího napáječe a cena s elektrodami na ruce i nohy je 240€.Elektrody na nohy jsou nášlapové na celou velikost chodidla a jsou z meteriálu Titanzinek.Tyto nožní elektrody jsou oddělitelné pomocí zadního konektoru a potom přístroj používáte jako ruční elektrody,které jsou fix na pohyblivých kablících.


chicco
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 29 led 2013 10:41
Dostal: 4 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od chicco »

Příběh R.Rifeho



Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapper

Příspěvek od Daria Lori »

Koupím použitý starší typ Super Ravo Zapper - ten co se nastavoval jen ručně....děkuji kontaktovat daria.lori@live.it


indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od indiga »

Ahojte potrebujem poradiť. Dnes mi prišiel zapper(vďaka jednému úžasnému človeku z tohoto fóra):-)
Chcem začať riešiť endometrické cysty. Pozrela som si frekvencie CAFL a našla som tam toto:
-cyst ovarian 982

- Endometriosis_1 (use 246, 800, and 1550 for 5 min) - 6766, 6672, 6641, 6578, 2150, 2128, 2082, 2013, 2008, 2003, 2000, 1850, 1550, 945, 854, 846, 830, 800, 763, 676, 651, 524, 435, 275, 246, 142

- Endometriosis_chronic (growth of uterine tissue outside the uterus that may cause pain, infertility, & abnormal uterine bleeding. Use with Parasites, flukes, general) - 246, 800, 1550

-Chcem sa spýtať ako mám postupovať na tie endometrické cysty. Mám si dávať iba tú frekvenciu na cysty(982) alebo aj tie endometrické frekvencie. Napr. pri tej Endometriosis 1 sú napísané v zátvorke tri druhy frekvencií po 5 minút a tie ostatné mimo zátvorky?
- Pri tej chronickej endometriosis je napísané Use with Parasites, flukes, general- to sú nejaké zvlášť frekvencie na tie parazity? Ak áno vie mi niekto poradiť ktoré sú to. Bolo mi na EAV zistené že na vaječníkoch mám echinokokov gran. a multi

Ďakujem za každú radu.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Hela »

Použila bych frekvence na echinokoky. Kromě toho bych si sehnala praziquantel, protože je můžeš mít i jinde v těle.


ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od ailleyscha »

Dobrý večer,
chci koupit Zapper a chci ho požívat na pomoc při zbavování se parazitů.
Chtěla bych se zeptat zda by ho mohl používat i manžel který má aritmii a momentálně bere léky na ředění krve ( samozřejmě opatrně ) ???
Děkuji a přeji hezký večer


indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od indiga »

Ahojte, potrebujem poradiť ohľadom zapperu Našla som rôzne typy frekvencií na tie isté vírusy- zoznam Clarkovej, NCFL, CAFL. POdľa čoho sa mám rozhodnúť ktoré frekvencie použijem a prečo sú v každom zozname použité iné frekvencie? Mám pocit že je v tom nejaký zmätok? Ďakujem


ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od ailleyscha »

Dobrý večer, rozhoduji se ke koupi Zapperu - už jsem se tu ptala.
Nevím jestli mi odpoví někdo kdo zapper už má- rozhoduji se mezi Craftgen PC zapper - je tu příznivá cena, lidi si ho hodně chválí. Naopak je třeba připojit k PC takže bych ho nemohla využít třeba na cestách :(
Super Ravo Zapper - celkem drahý, někteří také chválí, nemusí být připojen k PC - CHAPU to dobře ???? :?:
Nemohl by sem někdo napsat jaký Zapper má a jak je spokojený ???
Možná by to hodně lidem pomohlo
Díky přeji pěkný večer všem


ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od ailleyscha »

A co říkáte na orgonitový zapper, má někdo zkušenosst ???


Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapper

Příspěvek od Jim68 »

ailleyscha píše:Dobrý večer, rozhoduji se ke koupi Zapperu - už jsem se tu ptala.
Nevím jestli mi odpoví někdo kdo zapper už má- rozhoduji se mezi Craftgen PC zapper - je tu příznivá cena, lidi si ho hodně chválí. Naopak je třeba připojit k PC takže bych ho nemohla využít třeba na cestách :(
Super Ravo Zapper - celkem drahý, někteří také chválí, nemusí být připojen k PC - CHAPU to dobře ???? :?:
Nemohl by sem někdo napsat jaký Zapper má a jak je spokojený ???
Možná by to hodně lidem pomohlo
Díky přeji pěkný večer všem
Ahoj, byl jsem na Super ravo zapperu: ta diagnostika uvnitř je naprosto nezbytná pro to, abys nemusel chodit někam jinam. Po analýze Tvých breberek Ti to po Tvém schválení naordinuje potřebnou terapii a provede ji to. Byl jsem okouzlený, a samo že nedůvěřivý, takže jsem nechal celou rodinu diagnostikovat opakovaně, abych se trochu přesvědčil ,že to nekecá. Po terapii ty medikované nálezy byly menší (znova použitá diagnostika). Subjektivně se mi to líbilo víc než Plasma, ta diagnostiku nemá a musíš na ni chodit nebo ji platit zvlášť, není mobilní a je drahá + diagnostika. Zase ale působí víc dovnitř těla. Tak si to nech projít hlavou, protože se samotným zapperem bez diagnostiky jsi nucený se sám diagnostikovat - což je myslím nemožné - nebo někam jezdit a platit 300-600 za diagnosu...


Jim68
Be happy!
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Hela »

Super ravo zapper mám doma a žádnou diagnostiku neprovádí. Zajímalo by mě, na čem jsi to vlastně byl. Že by nějaká inovace?


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od kachna »

ailleyscha píše:...Nemohl by sem někdo napsat jaký Zapper má a jak je spokojený ???...
Tak přidávám své zkušenosti : máme plasmu od Crafta a jsme s ní víc než spokojení. Jsme sice jen takoví "pokusníci", moc neřešíme, co v sobě vlastně máme, asi i proto, že nejsme nijak vážně nemocní. Muž měl cukrovku, tak jsme "smažili" motolice, pomáhalo to. Občas si prostě vybereme nějaký progarm, uděláme si pěknou chvilku :D tzn. sejdeme se v jednom pokoji a pokecáme, plasma zatím pracuje. Když se strefíme do nějaké "breberky", cítíme různé odezvy v těle, druhý den pak i větší objem na WC... Bereme to spíš jako doplněk pro pomoc tělu, aby se mohlo lépe samo bránit a ozdravovat. Víme, že důležitější je být v klidu :) Plasma je opravdu komfort, žádné dráty, žádná omezení... můžu jen doporučit.
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Hela »

O plasmě od Crafta jsem taky uvažovala. Jen mám strach, že by mohla zničit doma uložené informační preparáty a homeopatika. Potřebovala bych vědět, jestli těch 5 ochranných metrů opravdu stačí a jestli záření projde i přes panel.


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od kachna »

Helo, Craft v návodu uvádí, že stěnou to neprojde, nemám důvod mu nevěřit. Ale zkušenosti s tím nemám, informační preparáty doma neuchovávám.


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Hela »

Díky za informaci. V popisu na internetu jsem to nenašla.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“