Godzila - všeobecná diskuze

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od martin11 »

Zapper má doložené, a to kladné účinky....chrom z elektrod jsou "jakési" vedlejší škodlivé účinky....je třeba si zvolit...poléčím se Zapperem a vloudí se mě do těla několik molekul chromu....asi bude záležet na kvalitě elektrod, myslím, že ty vedlejší účinky jsou "zanedbatelné" proti kladům...holt musíme něco riskovat, jako vždy a všude.... :pivko: martin11 :D
p.s. kolik roků jsme pili pivo z hliníkových sudů.... :idea: ...a pivaře to neporazilo.... :pivko: :pivko:
p.s.s. dotaz lze použít na elektrody potravinářský cín....kolik má v sobě olova, antimonu a ostatních kovů....????...myslím že kvalitní anticoro je schůdnější :idea:

tak mě napadlo....co použít elektrody uhlíkové....Anri napiš co si o této myšlence myslíš.... :bye:


... věřím, že se " TO " povede ......
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od Milan_Sk »

Tiež by ma zaujímal názor týchto skvelých ľudí ako sú Batles, Palo, Slavek Krepelka, chiq, poota, Craft a josip.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od A(&F) »

Igi píše:... ale kde vzít cínové elektrody?
... viz druhý odkaz v příspěvku https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=139331#p139331 ... :ewhistle: ... stačí takto nebo chceš přímé odkazy? ... ;) ...
Igi píše:A jak se v těle chovají atomy cínu, titanu apod?
... no rozhodně lépe než chrom = zatím nejsou prokázány žádné neg. účinky na lidský organismus (na rozdíl od chromu, kde jsou víc jak jasné) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od A(&F) »

martin11 píše:....asi bude záležet na kvalitě elektrod, myslím, že ty vedlejší účinky jsou "zanedbatelné" proti kladům......myslím že kvalitní anticoro je schůdnější
... mno, když myslíš ... :| ... :? ...
martin11 píše:tak mě napadlo....co použít elektrody uhlíkové....Anri napiš co si o této myšlence myslíš...
... pokud bude fakt čistej, tak potom možná ...

... :bye: ... Anri ...

PeS: ...
martin11 píše:p.s. kolik roků jsme pili pivo z hliníkových sudů.......a pivaře to neporazilo....
... ani ty s "Alzheimrem" ?? ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od A(&F) »

Milan_Sk píše:Tiež by ma zaujímal názor týchto ....... ľudí ako sú Batles, Palo, Slavek Krepelka, chiq, poota, Craft a josip.
... tak to mě taky ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od deʒa vy »

Mimo téma (offtopic)
Milan_Sk píše:Tiež by ma zaujímal názor týchto skvelých ľudí ako sú Batles, Palo, Slavek Krepelka, chiq, poota, Craft a josip.
Nehrozí. Bez urážky zo života medzi mysliacimi luďmi jest vypozorované že sráči si svoje sračky nekomentujú...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od Milan_Sk »

deʒa vy píše:
Mimo téma (offtopic)
Milan_Sk píše:Tiež by ma zaujímal názor týchto skvelých ľudí ako sú Batles, Palo, Slavek Krepelka, chiq, poota, Craft a josip.
Nehrozí. Bez urážky zo života medzi mysliacimi luďmi jest vypozorované že sráči si svoje sračky nekomentujú...
Silné slová :shock:


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od deʒa vy »

Mimo téma (offtopic)
Milan_Sk píše:
deʒa vy píše:
Milan_Sk píše:Tiež by ma zaujímal názor týchto skvelých ľudí ako sú Batles, Palo, Slavek Krepelka, chiq, poota, Craft a josip.
Nehrozí. Bez urážky zo života medzi mysliacimi luďmi jest vypozorované že sráči si svoje sračky nekomentujú...
Silné slová :shock:
Na nešťastie vo všeobecnosti (ale ano, i tu sa nájde pár výnimiek) pre ludstvo poznanie ktoré jest len na jeho vlastných skúsenostiach založené - pravdivé...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od Batles »

Milan_Sk píše:Tiež by ma zaujímal názor.......
Nazdar Milane, můj názor:
použil bych elektrody stříbrné. Při použití nerezových potravinářské kvality (používají řezníci, já si tam kdysi sehnal pěkné zbytky pásovin na nožní elektrody) bych užíval běžné doporučené dávky Boraxu a to nejen z důvodů anulace těžkých kovů.
Mimochodem, lidské tělo není blbé a nemá v úmyslu kumulovat patogeny ani neurotoxiny, pokud to nedovolí imunita-chelaci jinak provádí stále.
Vnitřní inteligenci těla a řízení imunity nemohou vykoumat a pochopit ani ty největší světové kapacity - samé teotie a axiomy.. Netuší ani, čím se v nás živí viry.....
Albert Ein. to řekl na plnou pusu: Tam je Bůh :D
Svět je plný teoretiků, kritiků a krákačů. Ani jediný pomník však na celém světě nemají :laugh:
Jeden by vše řešil čistou myslí, druhý zase sterilním prostředím. Bohužel, takto život nefunguje. Ve všem špatném je něco dobrého a naopak. To je třeba brát v úvahu vždy :!: Od toho máme selský rozum. No Dejavu ho nepoužívá a stále žije. Proč taky ne, všechno je možné :D
Diskutovat nebudu, dnes je krásný den.
Mějme všichni krásné léto,
Batles


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od Milan_Sk »

Ďakujem Batles za názor a vysvetlenie.
Taktiež prajem krásne leto.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
lozin
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: stř 25 kvě 2011 15:27
Bydliště: Most
Dal: 5 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od lozin »

Děkuji Batlesovy za jeho vyjádření které mi mluví z duše. Lidi jestliže chcete mít dlouhý život a zdraví, běžte ven na sluníčko usmívejte se, dělejte radost ostatním a dokažte, že si zasloužíte žít déle.Na chmury a nemoci máme dost času ve chmurných dnech a v těch posledních budem litovat každého prohádaného času.
Jedu na dovču, na kole k moři.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od deʒa vy »

Batles píše:můj názor:
použil bych elektrody stříbrné.
Striebro pre jeho neselektívné výrazne antiseptiké vlastnosti by som nedoporučoval a keď už, tak len galvanický pozlátené...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od Ilem »

Toto vlákno jsem nesledoval, ale byl jsem přes SZ požádán, abych se vyjádřil.
Takže, nechal jsem si u nás v laborce udělat rozbor vody, ve které 5 minut běžela elektrolýza. Byla to čistá voda a vysokonapěťová pulzní elektrolýza. (Já vím, že je to něco jiného, než Mozila). Už nevím přesné číslo, ale obsah chromu několikasetnásobně překračoval normu pro pitnou vodu. Pokud vám to nestačí, mě ano. Nešel bych ani do cínu, jak zde někdo navrhoval. Jsou známy těžké otravy cínem. Proto se přestali vyrábět, kdysi velmi oblíbení, cínoví vojáčci. Děti to cumlaly a pak měly otravy. Podle mě dobrá volba je zinek. Je to velice důležitý stopový prvek, k předávkování je potřeba veliké množství a běžná populace ho má chronický nedostatek. Dají se pořídit buď přímo zinkové plechy (používají se ve šperkařství), nebo běžný ocelový zinkovaný plech. Ale ne zinkovaný galvanicky, ten by dlouho nevydržel. Jedině žárově pozinkovaný plech. Je trochu dražší, ale výrazně odolnější.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:.... nechal jsem si u nás v laborce udělat rozbor vody, ve které 5 minut běžela elektrolýza. ....... Už nevím přesné číslo, ale obsah chromu několikasetnásobně překračoval normu pro pitnou vodu. Pokud vám to nestačí, mě ano.
... :good: ...
Ilem píše:Nešel bych ani do cínu, jak zde někdo navrhoval. Jsou známy těžké otravy cínem. Proto se přestali vyrábět, kdysi velmi oblíbení, cínoví vojáčci. Děti to cumlaly a pak měly otravy.
... :bad: ... zdroj ??? ...... pls, můžeš doložit nějaký konkrétní případ, že vlivem cucání cínových figurek došlo k nějaké otravě právě cínem ??? ... když už jsme u toho, především z důvodu křehkosti se ty "figurky vojáčků" neodlévaly pouze z čistého, ale ze slitiny cínu + olovo nebo cín + antimon, popř. ze slitiny těchto všech tří jmenovaných ... o jedovatosti potom netřeba polemizovati ...
Ilem píše:Podle mě dobrá volba je zinek .....
... :bad: :bad: ... nejde pouze o toxicitu vlastního kovu, ale především o toxicitu jeho sloučenin ... kdy zinek je v tomto ohledu dosti špatným kandidátem ... :ewhistle: ...

... Anri ...

PeS: ... cínové figurky se ve velkém přestaly odlévat především z finančních důvodů, neb plast je přece jenom mnohem levnější ...... mmch, vyrábějí se dodnes ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Godzila - všeobecná diskuze

Příspěvek od Ilem »

A(&F) píše:zdroj ??? ...... pls, můžeš doložit nějaký konkrétní případ, že vlivem cucání cínových figurek došlo k nějaké otravě právě cínem ???
Nemůžu. Mám to uložené v paměti už několik desítek let a už nevím, kde jsem k té informaci přišel. Spoustu věcí si nepamatuji, ale když mě něco zaujme, zůstane to v mé kouli asi na věky. Pokud je to špatná informace, pak se omlouvám, ale už nevím, koho mám pokárat za poskytování chybných informací. Nejsem chemik, jsem trochu strojař a trochu elektrotechnik. Chemické informace předávám tak, jak jsem je nabral, nejsou moje vlastní. Ale zdroje uvádět nemohu, to už bys toho po mé staré sklerotické kedlubně chtěl moc. Vlastně pro mě je důležitá pouze informace sama, ne její zdroj. Napsal jsem, že je to můj názor
Ilem píše: Podle mě
a můžete a nemusíte s ním souhlasit. Já osobně dám určitě přednost zinku před cínem, protože vím, že zinku mám nedostatek a abych doplnil denní doporučenou dávku zinku, musel bych spolykat denně půl krabičky zinkových tablet. Nebo sníst například 5 kg brambor.(Nedostatek zinku je vidět i na mé hlavě)

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU ohledně zinku
Přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad
Přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů
Přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím
Přispívá k normální syntéze DNA
Přispívá k normální plodnosti a reprodukci
Přispívá k normálnímu metabolismu makroživin
Přispívá k normálnímu metabolismu mastných kyselin
Přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A
Přispívá k normální syntéze bílkovin
Přispívá k udržení normálního stavu kostí
Přispívá k udržení normálního stavu vlasů
Přispívá k udržení normálního stavu nehtů
Přispívá k udržení normálního stavu pokožky
Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi
Přispívá k udržení normálního stavu zraku
Přispívá k normální funkci imunitního systému
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
Podílí se na procesu dělení buněk

K cínu jsem žádné schválené zdravotní tvrzení nenašel. Což samozřejmě nemusí nic znamenat, protože ke stříbru též žádné schválené zdravotní tvrzení neexistuje.

Nevím, jaké sloučeniny zinku máš na mysli a také nevím, zda stejné sloučeniny cínu jsou lepší


"Dum spiro spero"
Ciceron
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“