Aktuálně: Probíhá přechod na novou verzi fóra. Postupně bude upravován vzhled a funkčnost fóra. Nahlaste prosím nalezené chyby...

Balzám dávkování

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Balzám dávkování

Příspěvek od NAVAR »

Dávkování, toto tuším v knize Zdravý člověk v nezdravém světe nebylo uvedeno. Omlouvám se za strojový překlad. Dávám to sem z důvodu že popisovaný jev, zvýrazněný tučně jsem opravdu po užívání balzámu zažil a marně jsem si lámal hlavu co se děje že se ozývají"stará zranění" Vždycky se to na den ozvalo, třeba kdysi naražené koleno, rameno atd. a pak to zmizelo.

Minimální dávka dostatečná k zabránění onemocnění, 1 kávová lžička na šálek kapalných 3 krát denně během jídla nebo po jídle. Chcete-li zahájit léčbu v komplexních a pokročilých případech - 1 polévková lžíce na šálek tekutiny - 4 krát denně.
Maximální dávka - 2 lžíce čtyřikrát za den.
Měli byste začít u zdravých lidí s nejnižší dávkou. Tato dávka se rozpustí ve vodě, jogurtu, kefíru, čaje. kávu. Jakmile se cítil jakékoliv zhoršení, přeskakování denní příjem a návrat k dávce, která byla v předchozím týdnu. Zhoršení, je to znamení, že síla tělo vypadat čisté a zdravé. Exacerbace přispívají k celkovému osvobození od chronických onemocnění: všechny vaše neduhy budou zobrazeny v obráceném chronologii nemoci, ale v mnohem lehčím způsobem. 1 polévková lžíce (15 ml) obsahuje 3 lžičky. Větší množství balzámu překročí částku osvědčené století citrónové šťávy, které bylo přijato denně námořníků britského námořnictva. Pokud budete mít "enzymatické přípravky" pro BV Bolotov, pamatujte, že obsahují mléčnou a kyselinu octovou. Počet "balzám" snížit.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“