Pyramidy

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
tichys
Stálý člen
Příspěvky: 87
Registrován: pon 13 úno 2012 17:33
Dal: 65 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Pyramidy

Příspěvek od tichys »



vědoš
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: pát 18 črc 2014 13:05
Bydliště: Jižní morava
Dostal: 1 poděkování

Pyramida ze dřeva

Příspěvek od vědoš »

Ahoj všichni.
Chcu si doma udělat pyramidu ze dřeva ale musím se optat jestli nebude vadit když bude držet pohromadě pomocí vrutů.
S pyramidama hodně experimentuju co se týká free energy :)


vědoš
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: pát 18 črc 2014 13:05
Bydliště: Jižní morava
Dostal: 1 poděkování

Re: Pyramidy

Příspěvek od vědoš »

Já osobně se zajímám o pyramidy protože jsem si jednou takhle pyramidu postavil prouzdal jsem po netu co se týká free energy a hle narazil jsem na pyramidy. Tak jsem si řekl že si něákou taky udělám jestli si to pamatuju dobře měla základnu 10 cm. A jednou v noci jsem šel na WC a když jsem se vracel a viděl tu pyramidu tak jsem měl pocit že z vrcholu vystupuje něco jako šedavý sloup kolmo nahoru zkusil jsem nad ní dát ruku a ucítil jsem chlad a něco jako proud vzduchu. A od tý doby hojně experimentuju z pyramidami v poslední době hlavně zkouším z pyramid získávat elektřinu. :)


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od hanka »



Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
ostravak
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 07 bře 2015 21:12
Dostal: 6 poděkování

Re: Pyramidy

Příspěvek od ostravak »

Zdravím všechny,
chtěl bych se s Vámi podělit o mé zkušenosti s pyramidami.
Začal jsem s nimi experimentovat zhruba před rokem.Motivací mi byl pan Blažejovský.
Nejprve to byly výtvory z papíru,poměrně malých rozměrů,posléze jsem vyrobil jednu
o průměru 80 cm z teflonové folie.Všechny pyramidy mají kuželovitý tvar,tak jak je navrhl
p.Blažejovský.Pyramidu,80,mám zavěšenou na stojanu ve tvaru šibenice,s těžší základnou.
Výhoda je ta,že je mobilní,dá se jednoduše posunovat,otáčet,přenášet.Mám ji nad postelí.
Podle potřeby ji můžu spouštět níž,či výše.Nejčastěji ji mám v poloze nad trupem,nebo nad
nohama.Ráno se cítím více odpočatý,a stačí mi méně hodin spánku k tomu,abych normálně
fungoval.Když mám pocit,že její energii zrovna nepotřebuji,tak ji vykláním mimo tělo.
Vyrobil jsem další kousky,a ty používají moje žena,sestra s rodinou,švagrová.
Všechny se shodují v tom,že jim pyramida pomáhá,jsou více přes den vitálnější.
Zprvu mi nikdo nechtěl věřit,že to může nějak fungovat,byl jsem za blázna.
Pyramidy skutečně fungují,na placebo efekt v tomto případě nevěřím.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Pyramidy

Příspěvek od martin11 »

zdravím...prosím načrtni postel a polohu těla vůči světovým stranám a vzdálenost základny pyramidy od těla v noci při spánku... :good: :pivko: .díííík martin11 :D
p.s. eventuelně odkaz odkud jsi čerpal info :idea:


... věřím, že se " TO " povede ......
ostravak
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 07 bře 2015 21:12
Dostal: 6 poděkování

Re: Pyramidy

Příspěvek od ostravak »

Polohu těla vůči světovým stranám jsem zatím tedy neřešil,hlavu ve spánku mám tuším na sever.
Pyramida má kuželovitý tvar,pečlivě slepená hlavně zevnitř,venkovní plocha musí být hladká,
U kuželu není třeba řešit orientaci.Podle p.Blažejovského je stejně účinná jako klasická pyramida.
Podle nálady ji můžu mít libovolně vysoko,i těsně nad tělem.Toto je ale docela nepohodlné.
Ve spánku o ní můžeš zachytávat.


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Pyramidy

Příspěvek od milnem »

Díky za příspěvek,oživil můj polozapomenutý zájem.Objevila jsem docela zajímavý link:

http://jezirko-skrovad.webzdarma.cz/pyramida/index.html

Vychází z pana Blažejovského,ale je také o dalším léčiteli,který si také zhotovil kuželovou pyramidu.Každý další střípek do mozaiky se může hodit.

M.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Pyramidy

Příspěvek od martin11 »

...ještě k umístění svého těla pod pyramidou....
proč jsem se ptal....asi není stejné být položen sever - jih, nebo východ - západ...ideální je být právě sever-jih...
má někdo poznatky....nikde se o tom nepíše...jen jsem cosi zaslechl...
zdůvodnění....siločáry magnetizmu S-J jdou s tělem...V-Z protínají tělo napříč a to je prej špatné...čtoucí napište :pivko: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Pyramidy

Příspěvek od Slavek Krepelka »

martin11 píše:...ještě k umístění svého těla pod pyramidou....
První o kom vím, kdo se touto problematikou zabýval, byl Baron Reichenbach http://cs.wikipedia.org/wiki/Karel_Reichenbach a orientace byla hlavou k severu. Vetšina pozdějších autorů názor na tuto polohu pro spaní vůbec buďto pouze přebírá, nebo potvrzuje, ale najdou se i autoři, kteří tuto orientaci považují za bezvýznamnou. Nezbývá tedy než si to vyzkoušet a zařídít se, popřípadě se na zkoušení vykašlat a zařídit se podle Reichenbacha, protože tím se zaručeně nedá nic pokazit a dilema mizí.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Pyramidy

Příspěvek od martin11 »

souhlasím se Slávkem....osobně pod pyramidou nespím...ta moje říká, že není pokusný zvířátko...ale jestli to někdo na sobě vyzkoušel a pozoroval rozdíl. / bohužel momentálně nemohu nad ložem umístit cokoliv, natož pyramidu...martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Pyramidy

Příspěvek od A(&F) »

martin11 píše:siločáry magnetizmu S-J jdou s tělem...V-Z protínají tělo napříč a to je prej špatné...
... :ethink: ... a jak by potom měli spát polárníci na severním pólu ??? ... :dknow: ...... no logicky přece: ... zavěšeni hlavou dolů jako netopejři !!! ... :D :D :D ... a na jižním pak ve stoje ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Pyramidy

Příspěvek od martin11 »

:eclap: ...prozradím ti sladké tajemství...polárníci...zejména na polu maj jiný starosti.... :pivko: .karkulka červená :oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Pyramidy

Příspěvek od poota »

A(&F) píše: ... a jak by potom měli spát polárníci ...
To je přece jasné - na severu k té vyčnívající zemské ose hlavama a na jihu nohama :laugh:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Pyramidy

Příspěvek od martin11 »

:good: +1 :good: & :pivko: pro POOTA - za vynikající postřeh....naštěstí nežijeme na pólu / no nevím jak kdo, ale já ne pozn,karkulka červená :oops: /, takže se vrátíme do reality. zatím bez pyramidy nad sebou...jak kdo spíte...S-J nebo V-Z ??? zkoušeli jste někdy změnit polohu...,/ tu sex nemyslím/. Z vlastní zkušenosti! :idea: zkusil jsem osobně oba směry...je to divné, ale nějak proti tvrzení je mě lépe V-Z...myslím, že to asi bude individuelní...Zkusil to někdo??? pyramida je na řadě, až to bude prostorově schůdné.... zdraví čtoucí :pivko: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“