Aktuálně: Probíhá přechod na novou verzi fóra. Postupně bude upravován vzhled a funkčnost fóra. Nahlaste prosím nalezené chyby...

Jednoduchá liečba rakoviny ???

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od sano »

vlákno čisté - poo.

Upozornění: ... seznam dalších vláken a příspěvků souvisejících s rakovinou naleznete na http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=120480#p120480 ...

-------------------------------------------------------

Homocystein
http://www.karelerben.cz/hcykvo.php

http://medunka.pvsp.cz/zobraz.php?actio ... idpredka=0sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Homocystein

Příspěvek od sano »

http://www.karelerben.cz/

ak Vás to zaujíma prečítajte si kapitolu "Co se před občany tají!Erricco

Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Erricco »

Dobrý večer

Zaujimal by ma váš názor na tento článok.
http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1384&p ... redit=&p1=

Bolo by to super,keby to fungovalo,nie ?
O tom je príroda ,vie si poradiť zo všetkým,jednoducho ...


Zde je nová část fóra věnovaná jen "MMS -Miracle Mineral Supplement" http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zdravím

Příspěvek od laik »

Tady dicky najdu něco zajimavího...
zaujalo mě to náhodou ,asi proto že je tam zmínka o vodíku. :D
asi už deformace :lol:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Sod%C3%ADkjarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Pohádky nepohádky, je třeba to zkusit. Člověk nikdy neví a topící se stébla chytá.martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

cukr a jedlá soda

Příspěvek od martin11 »

....čtu a jen se ptám.....javorový sirub je jakási forma jednoduchého cukru....prostě je to sladké... a nějaké aroma javoru .není stejný český med. a aroma...lipový, lesní atd....asi mě odpovíte....zkus to.....má význam směs sirup soda ochutnávat preventivně...nebo med - soda.......děkuji za odpověď martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......

poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2416 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od poota »

Léčba rakoviny podle zmíněného článku vychází z předpokladu, že rakovinové buňky jsou mnohem kyselejší, než buňky zdravé - čemuž nejsem příliš nakloněn věřit. Navíc cukr, ať již čistý nebo upravený, budou konzumovat všechny buňky. Takže "neutralizovány" budou buňky obojí. Pokud by byly ty rakovinové poškozovány více, a navíc se z poškození vzpamatovávaly obtížněji než ty zdravé, mohlo by k uzdravení skutečně dojít. Ovšem základním předpokladem zůstává optimální dávkování. Tato metoda by tedy fungovala stejně jako ozařování či chemoterapie na základě rozdílné míry poškození a různé rychlosti regenerace obou typů buněk.

Problém léčení rakoviny je v tom, že se nejedná o cizí, ale o vlastní buňky. Navíc o takové, které se v těle běžně vyskytují a organizmus se jich přirozenou cestou průběžně zbavuje. Jak si jistě ještě dobře pamatujeme z tělovědy, buňky se množí dělením - mateřská buňka se zaškrtí a rozdělí se na dvě buňky dceřinné. Ke kompletní výměně všech buněk těla dochází během tří měsíců. Aby se tělo nezvětšovalo logaritmickou řadou, může se dělit pouze každá druhá buňka. Organizmus rozezná dosti spolehlivě vadné buňky a takovým prostě dělení neumožní. Dalo by se tedy bez nadsázky říci, že si tělo rakovinu průběžně samo léčí.

Takže jak vznikne rakovinový nádor? Vlivem karcinogenů a případně lokálním zhoršením krevního oběhu, např. trvalým tlakem nebo zaškrcením, se někde začne vytvářet větší množství vadných buněk. Dokud je jich méně než polovina a jsou rozmístěny pravidelně, dokáže se jich tělo přirozeně zbavovat. Jestliže však na nějakém místě nemá k dispozici buňky zdravé, musí povolit množení i buňkám vadným. Tím vzniká rychle se zvětšující nádor.

Názor, že metastázy jsou po těle roznesené částečky původního nádoru, je zcela mylný. Jedná se o zárodky dalších nádorů, které jsou za tím prvním pouze opožděné, ale pokud budou mít dost času, jsou schopné svoje zpoždění dohnat.

Dosavadní léčba odstraňuje větší ložiska operativně vyjmutím, případně ozařováním. To likviduje zároveň s nemocnými i okolní zdravé buňky. Pro úspěšnou léčbu je nezbytné záření přesně nadávkovat tak, aby se buňky poškodily natolik, aby se z toho ty vadné již nevzpamatovaly, ale zase jen tolik, aby to ty původně zdravé přežily. Drobné metastázy se obdobně likvidují chemoterapií.

U nás zakázaným způsobem léčby je devitalizace nádoru, která se provádí tak, že se nádor podváže, aby nemohl být vyživován. Ten odumře a tělo jej postupně stráví a vyloučí. Zajímavé na tomto způsobu je to, že při devitalizaci jednoho nádoru (hlavního), tělo následně likviduje i další menší nádory, které devitalizovány nebyly, a současně i metastázy.

Na jiném principu pracuje protirakovinová kůra pátera Ferdy ze Sušice. Ten zjistil, že bez přísunu bílkoviny hyne rakovinová buňka mnohem dříve, než buňka zdravá. Základem jeho léčebné metody je šestitýdenní bezbílkovinová dieta, která spolehlivě zahubí všechny vadné buňky. Zdravé buňky si během této doby obstarávají bílkovinu tím, že požírají odumřelé buňky, což buňky rakovinové neumějí.1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Javorový sirup

Příspěvek od 1220 »

Určitě mnohokrát vyzkoušená metoda očištění, a očištění znamená , že se organismus zbaví i produktů, i uhynulých buněk. Sirup obsahuje i vitaminy.
Mně se osvědčil v podstatě půst, kdy jsem pouze pil čaj slazený medem.
Příznaky několika nemocí za 18 dní zmizely. O rakovinu sice nešlo, o jaterní virózu však ano, a též o chronickou anginu.Dnes bych kombinoval
čaj z kopřivy s urologickým čajem, tenkrát to byl černý čaj.
Hlad ustoupil za 3 dny a už se neozval. Při zaměstnání by to nešlo, při televizi taky ne. Za důležité považuji začít jíst velmi opatrně např. rýži s mrkví.
K.martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

poota dik

Příspěvek od martin11 »

...poota dik za vysvětlení...ohodnotil jsem karmičkou + .....med je určitě zdravý ve všech směrech....jen jste nenapsali ....co ta jedlá soda....jediné co vím....že je zásaditá.....dělala se z ní barevná vývojka...kdysi.... tak...ještě jsem někde zahledl, že také ananasová čistá čerstvá šťávama dobré učinky....zatím bohidíky problemy nejsou, ale člověk nikdy neví...taje dobré být připraven....o dlouhodobém pozitivním pusobení pustu jsem také slyšel.... základní otázka zněla.....nahradí med....český....sirub z kanadskejch javorů... a tedy plus ta soda....písněte ještě váš názor......za všechny rady dík martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......

jarop
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: stř 08 lis 2006 12:47
Bydliště: Košice
Dostal: 1 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od jarop »

Rakovinové bunky sa odlišujú od ostatných hlavne tým, že majú obrovskú spotrebu energie. Preto tá devitalizácia funguje tak dobre.
Aj keď to oficiálna medicína nepropaguje, kdesi som počul, že sa testuje aj chemická devitalizácia. Bolo to v niektorom dok.filme o medicíne.

Pri liečbe a prevencii - asi najdôležitejšia vec, čo som sa dozvedel, je prísun zásaditých látok.
V zásaditom prostredí rakovinové bujenie takmer vôbec nezvniká alebo omnoho pomalšie ako v kyslom. Testovalo sa to mnohokrát na zvieratách.
Aj lekár Henry Bieler - skutočne renesančný človek, liečil rakovinu a iné deneneratívne neduhy najma zásaditou stravou.
Aj tá spomenutá metoda, kde sa vynechajú bielkoviny s tým súvisí. Dostatok zásaditých látok je zároveň najlepšia prevencia proti chronickej únave. Viem presne o čom hovorím, mám to vyskúšané na vlastnej koži.
Problém je, že vačšina ľudí má príliš prekyslený organizmus - jeme veľa bielkovín, cukrov. Rýchlená zelenina má aj málo minerálov.
Alkohol taktiež solídne vyčerpáva minerály.

Podobne dôležitá je kvalitná surová strava - zelenina, ovocie. Najlepšie zalievaná živou vodou :) To je tá najlepšia almázia pre zhumplovaný organizmus.


Jaro

Návštěvník

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Návštěvník »

...ad chemická devitalizace.
V podstatě něco podobného praktikuje slovenský MUDr.Jurkovič.
Viz. MWM.martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

dotaz na potraviny

Příspěvek od martin11 »

Jarop děkujeme za další střípek poznání a i trochu prevence....prosím dotaz....která strava...tj základní potraviny jsou zásadité, vím, že ovoce je kyselý, jaké je pivo, nebo co pít, nebo ke stravě nějaký zásaditý doplněk....určitě tento dotaz zajímá více neználků mého typu...tak děkujeme za odpověď hezký den martin11 :lol: p.s. a čeho se nejvíce vyvarovat ??? :idea:


... věřím, že se " TO " povede ......

Anonymní

re:strava

Příspěvek od Anonymní »

Ještě k té zelenině-pokud chcete zažít radikální účinek stravy tak jak
to příroda myslela,jezte pouze nevařenou stravu.
Jediné zvíře které tepelně připravuje potraviny je člověk..
Teď se nesnažím propagovat jakýkoli systém ale upozorňuji
na tento fakt.Před 20 lety jsem vyzkoušel a už jsem se k vaření
nevrátil...výhod bylo příliš mnoho-odolnost zvířete ve volné
přírodě stojí za to.Dejte ale pozor na různá stravovací"náboženství"
a pozorujte reálné účinky na sobě...
Myslím že Mudr Anny Waerlandová tímto způsobem léčila rakovinu
před zhruba 30 lety a spřekvapivými výsledky-
Když se přimíchá trocha radžajogy,účinky bývají velmi slibné..Anonymní

re:strava

Příspěvek od Anonymní »

Ještě drobnou poznámku-když se změnou reakce z kyselé na přirozenou
změní reakce tekutin mezibuněčného prostoru,začne fungovat policie-
jinak hrdlořezové T-lymfocyty tak jak mají a spíš ten
zmatek ukočírují,za jejich vývoj je zodpovědný specifický orgán, jehož činnost je tlumena pohlavnímy hormony v dospělosti-joga zná
direktivní způsob nastartování zvýšené produkce T-lymfocitů,ale
po nutné detoxikaci, kterou chápu přesně jako změnu mezibuněčného
prostředí--voda/ne pivo, víno,limo-zkuste s tím zalévat pokojovou rostlinu......./ a syrová strava,víc netřeba,ještě pořádnej pohyb..
Zbytek zařídí "výrobce"...
Když je člověk zdráv,je strava celkem to poslední, na co má čas
upínat pozornost,na druhou stranu můžeme podléhat stravovacímu
"náboženství"-druhý extrém----střed je akorát,vědět jak to bylo myšleno..pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od pepo.bn »

jarda ovčák svitavy píše:Pohádky nepohádky, je třeba to zkusit. Člověk nikdy neví a topící se stébla chytá.
Páni zdravím Vás . Podla toho , čo o tom viem , tak pre tých , čo nemajú problém s chémiou je moja odpoveď takáto : V prípade potraviny verzus ,,rak'', je to o polarizácijí molekúl . No a pre tých , ktorím chémia nič nehovorí si dovolím citovať z biblie (nie je to moja ,,krvná skupina'') : ,,Viera tvoja ťa uzdravyla''. PePo


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !

Odpovědět

Zpět na „Zdraví“