Jednoduchá liečba rakoviny ???

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od sisa »

Tak jsem paní napsala, uvidím, co se dozvím.


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Cina »

Čínský zázrak
červená řepa, dvě mrkve, 1 jablíčko a mix, pít ráno na lačno

Tento zázračný nápoj existoval již před mnoha lety, kdysi ho přírodní léčitelé v Číně doporučovali nemocným. Jistý pan Seto dokázal, že nápoj funguje tím, že se sám vyléčil ze své nemoci, z rakoviny plic. Pan Seto tvrdí, že nápoj mu doporučoval jeden slavný čínský herbolog. Pil ho tři měsíce a jeho zdraví se obdivuhodně zlepšilo, proto se rozhodl tento zázrak zdravé výživy zveřejnit. Je to výživa dosažitelná pro každého a s minimálními výdaji, proto chce pan Seto upoutat pozornost těch, co trpí nějakým druhem rakoviny, nebo jakoukoli jinou chorobou, upozornit je na tento zázračný nápoj (který chrání
organismus před rakovinou a jinými chorobami), aby se zotavili. Podle něj tento zázračný nápoj "brzdí rozvoj rakovinných buněk tím, že posiluje obranyschopnost organismu (imunitu) .

Z čeho se nápoj vyrábí? Recept je velmi jednoduchý, potřebujete pouze:
1 červenou řepu
2 mrkve
1 jablko

Postup:
Vše je třeba pořádně umýt, očistit, nakrájet na malé kousky a umixovat s trochou minerálky.
Můžete použít mixér, případně "Frud Juicer". Komu se žádá, může přidat i trochu citronu, aby měl nápoj občerstvující chuť. Nápoj třeba vypít hned po přípravě, neskladovat!
Kdy pít tento nápoj? Hned ráno a nalačno! Za hodinu byste se měli nasnídat.
Pokud chcete, aby se výsledky dostavily rychle, pijte nápoj dvakrát denně: Jeden pohár ráno a druhý před 17:00. Je důležité, abyste nápoj vypili hned po jeho přípravě, nikdy toho nebudete litovat!

Tento zázračný nápoj účinkuje při následujících onemocněních:

1. zabraňuje vzniku rakovinových buněk / již vzniklým zabraňuje se dále rozvíjet,

2. chrání před nemocemi:
a) jater,
b) ledvin
c) pankreatu,
d) také před vředy

3. a) Posiluje plíce,
b) chrání před infarktem srdce a vysokým krevním tlakem.

4. Posilňuje imunitní systém.

5. Je dobrý na:
a) oči (zrak),
b) odstranění červených nebo unavených očí, nebo pocit sucha v očích.

6. a) Zlepšuje fyzickou kondici,
b) odstraňuje bolesti svalů.

7. Odstraní z těla škodlivé látky:
a) pomáhá se vyprázdnit, (zabraňuje zácpě),
b) pokožka bude zdravá a zářivá, pomáhá i při akné.

8. Pomůže při infekci v hrdle.

9. Tlumí menstruační bolesti.

10. Odstraní sennou rýmu.

Tento nápoj nemá žádné vedlejší účinky a má vysokou výživnou hodnotu. Je také velmi účinný, pokud potřebujete zhubnout. Pokud dodržíte správný postup, už asi po dvou týdnech si uvědomíte, že váš imunitní systém se
(díky jablkům) zlepšil.
------------------------------------------------------------------------
DOKUD JSME ŽIVI, ŽIJME.-- VERGILIUS


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od pavelv »

jani píše:... o petroleji, no už před pár lety se kdosi zminoval, že ta meilovka w.marina@seznam.cz už nefunguje......
Pred par lety jsem s Marinou parkrat mluvil a na zkousku jsem od ni petrolej koupil. Rikala, ze ho ma od dedy z Ukrajiny, deda to tam kupoval v lekarne. Cvicne jsem to vyzkousel, ale neco tak hnusnyho jsem snad jeste nepil :D . Chtel jsem to jeste na nekom vyzkouset, ale po ochutnani jsem se mu to neodvazil dat. Tak jsem to pak myslim radsi nekomu, zde pritomnemu, venoval :) .
Jinak po lekarenskem petroleji se velice pidil jeden znamy lecitel. Rikal, ze kdysi se tim velmi uspesne lecila rakovina, ale pak to zatrhli prodavat a pry dokonce chodili policajti po antikvariatech a sbirali a likvidovali knihy s navodem na jeho pripravu. Rikal jsem mu napriklad o petroleji od Mariny, ale tvrdil, ze to neni destilovany pri spravnych teplotach. A ze ten opravdu spravny se mu nepodarilo sehnat. To jen co si matne pamatuju z doby, kdy jsem se petrolejem zabyval.
Naposledy upravil(a) pavelv dne stř 04 úno 2015 9:12, celkem upraveno 1 x.


Jiří43
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: úte 20 led 2015 18:36
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Jiří43 »

Maximální opatrnost při užívání lék. petroleje doporučuje na svém fóru i J. Zajíček. Malachov ve svých receptech a doporučeních vychází ze stavu na trhu v Rusku, navíc jeho kniha je stará již bezmála 10 let. Nekritické přejímání všeho, co napíše, tedy není na místě a pro tento případ to platí dvojnásob.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od cimirek »

Jiří43 píše:Maximální opatrnost ..... Malachov .......
Malachov ve zmíněné kníze uvádí i kontraindikace.

Trochu víc o Petroleum D5
http://www.spcn.cz/clanky/biokorekce-ne ... um-d5.html


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Perlivé slazené nápoje ... cukry, cukry, cukry ...

Příspěvek od A(&F) »

... Perlivé slazené nápoje a sodovka mohou za řadu zdravotních problémů ... http://www.novinky.cz/zena/zdravi/36062 ... blemu.html ...

... a byť to vypadá jako další "obyčejný tuctový článek" se známými fakty, tak zajímavá je v něm především zmínka v bodu č. 1. o negativním vlivu těchto nápojů na telomery (o kterých jsem měl přednášku během podzimního srazu u Jeffa) ...

citace: ... Urychlují stárnutí. Lidé, kteří vypijí dvě plechovky (0,66 l) slazených sycených nápojů denně, stárnou výrazně rychleji než ti, co se těmto nápojům zcela vyhýbají. V loňském roce američtí vědci zjistili, že slazené šumivé nápoje mění DNA lidí, což je dělá starší, a to průměrně až o 4,6 roku. Tyto nápoje zkracují telomery, které chrání konce našich řetězců DNA, přičemž právě délka telomerů ovlivňuje reparaci a regeneraci buněk, a je tedy spjata s procesem stárnutí." ...

rovněž viz http://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/zdra ... NNR-tKG_Ss , popř. http://www.endoriot.com/2014/10/daily-c ... ugary.html

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Perlivé slazené nápoje ... cukry, cukry, cukry ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:... Perlivé slazené nápoje a sodovka. ...
To je fajn, ale jaksi mi uniká, jak je tento výdobytek moderního vědění prakticky použitelný k jednoduchému vyléčení rakoviny.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Perlivé slazené nápoje ... cukry, cukry, cukry ...

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:To je fajn, ale jaksi mi uniká, jak je tento výdobytek moderního vědění prakticky použitelný k jednoduchému vyléčení rakoviny.
... jelikož se opět jedná o pouze cukry, tak třeba tím, že se během léčby minimalizuje jejich příjem ... ;) ... (jak jsem už dříve o tom psal ve https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=121768#p121768) ... nebo snad tu souvislost nevidíš ?? ... :ethink: ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Perlivé slazené nápoje ... cukry, cukry, cukry ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Já měl dojem, že Ti jde nějak o využití funkce telomerů.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Perlivé slazené nápoje ... cukry, cukry, cukry ...

Příspěvek od A(&F) »

... vždyť ano ... když jsem před časem psal o vztahu "rakoviny a cukrů", tak jsem tehdy ještě nic netušil o telomeráze, o to víc mi to dnes dává smysl ... :) ...... mmch, z již dříve poskytnutých odkazů je jasno, že "neomezenou telomerázu" mají pouze pohlavní a nádorové buňky ... (viz např. http://cs.wikipedia.org/wiki/Telomer%C3%A1za) ... pořád nic ?? ... ;) ...

.. :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Perlivé slazené nápoje ... cukry, cukry, cukry ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:... "neomezenou telomerázu" mají pouze pohlavní a nádorové buňky ...
:ethink: Takže pokud by to bylo využitelné, zatímco by se omezoval stav telomerázy u rakoviny a kmenových buněk, omezoval by se i u zdravých a rakovina by ustoupila za cenu zestárnutí zbytku organismu? Nebo to jde nějak uplatnit tak, aby telomeráza zasáhla pouze raka, protože kmenové jsou úžasně důležité pro regeneraci zanikajících tkání, ať již díky rakovině, nebo jiným vlivům, například drastickým a nevybíravým způsobům léčby, t.j. chemošce a ozařování a konec konců do jisté míry i chirurgii?

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Cina »

Zapomenutý objev německého držitele Nobelovy ceny

MUDr.Otto Heinrich Warburg

Základní příčina rakoviny byla oficiálně objevena před rokem 1923 a její objevitel za to dostal Nobelovu cenu za medicínu. Ví o tom ale skutečně jenom velice malý počet lidí na světě, protože tato prostá pravda je před laickou veřejností, bohužel, zejména ze ziskuchtivých příčin, velice důsledně tutlána.

V roce 1931 německý lékař a vědec Otto Heinrich Warburg (1883-1970) obdržel Nobelovu cenu za objevení základní příčiny vzniku rakoviny. MUDr. Warburg totiž podrobně popsal , že rakovina je vlastně jen vnějším výsledkem a zcela přirozenou reakcí buněk každého živočišného i rostlinného těla na nefyziologické stravování a zároveň velice nezdravý způsob života.

Nefyziologickým způsobem stravování (jíme vlastně neustále a pravidelně převážně vařenou stravu, která organizmus nadměrně okyseluje) a navíc se v důsledku nedostatečné fyzické aktivity v těle automaticky vytváří příliš kyselé prostředí, slabě zásobované kyslíkem. Kyselost prostředí z buněk vytlačuje především kyslík a nedostatek kyslíku zase v buňkách vytváří nadměrně kyselé prostředí.

MUDr. Warburg proto hlásal toto: „Nedostatek kyslíku a zároveň zakyselení organizmu jsou dvě strany téže mince: má-li někdo jedno, má automaticky i to druhé“. Jste-li hodně zakyselení, vašemu organizmu automaticky chybí kyslík; a když vám chybí kyslík, tak máte zakyselený organizmus. Kyselé prostředí je prostředí bez dostatečného obsahu kyslíku. „Odeberete-li zdravé buňce 35% jejího kyslíku, dokážete z ní udělat rakovinovou buňku už za pouhé dva dny“.

„Všechny normální buňky mají totiž relativně značnou potřebu kyslíku, avšak nádorové buňky mohou žít a množit se i zcela bez něj. To je železné pravidlo prozatím bez jakékoliv výjimky.“ Tkáně s nádorem jsou vždy až automaticky hodně kyselé, zatímco ty zdravé jsou vždy mírně zásadité.

Ve svém díle „Metabolismus nádoru“ MUDr.Warburg uvádí, že všechny karcinogenní formy splňují dvě základní podmínky:

zvýšenou kyselost tkání a krve a zároveň značnou hypoxii (akutní nedostatek kyslíku pro zdravý metabolismus buňky)
objevil, že nádorové buňky jsou anaerobní (nevdechují kyslík) a že dokonce v přítomnosti vysokých koncentrací kyslíku ani nemohou přežít. Přežít a množit se mohou jenom s pomocí glukózy v krvi a v prostředí bez kyslíku

Proto rakovinný nádor není nic jiného, než přirozený obranný mechanizmus, kterého naše buňky používají v krajní nouzi, aby přežily v příliš kyselém prostředí, v němž je navíc i nedostatek kyslíku. Zdravé buňky žijí totiž jedině v mírně zásaditém prostředí bohatém na kyslík, které jediné umožňuje, aby mohly normálně fungovat. Nádorové buňky naopak žijí v kyselém prostředí chudém na kyslík.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.uspesna-lecba.cz/prekyselene ... nou-nemoc/


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od hanka »

Na tohle téma se dále diskutovalo zde: https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=129633#p129633 :)
:bye:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Jiří43
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: úte 20 led 2015 18:36
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Jiří43 »

V souvislosti s léčbou mojí maminky jsem po jistém úsilí dohledal kontakt na dr. Ptáčka a spojil se s ním. Odpověděla mi však jeho žena a sdělila mi, že dr. Ptáček po velkém úsilí rakovině nakonec podlehl. Oproti prognóze onkologa, který mu dával půl roku, však žil ještě dalších plnohodnotných 7 let, takže jeho alter. léčba mu zcela jistě výrazně prodloužila život.

Vzhledem k výše uvedené skutečnosti jsem se rozhodl ještě přehodnotit původně zamýšlený postup léčby a infuzní vitamin C doplnit (kromě jiného) ještě o další účinnou protinádorovou látku, tj. o MMS1. V této souvislosti bych poprosil o konzultaci některé zdejší členy, kteří mají s léčbou rakoviny pomocí MMS1 (nebo jeho klonů) konkrétní zkušenosti a výsledky. Děkuji..

P.S. Můj případ je detailně popsán zde https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=133685#p133685 a v navazujících příspěvcích..


petkasuk
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 15 úno 2015 21:33

rakovina u ročního dítěte - klasická medicína to vzdala!

Příspěvek od petkasuk »

Dobrý den, chtěla bych se zde informovat o léčbě rakoviny u ročního dítěte (mozek, noha), ráda bych mamince dítka pomohla s hledáním alternativní cesty, protože klasická medicína nad tímto případem zlomila hůl Emotikona frown Prosím za nějaké zkušenosti, rady, tipy...? Děkuji.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“