Obecné choroby

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Bohužel

Příspěvek od jarda ovčák »

Žil jsem s epileptičkou 15 let, a..... konec byl takový, že mi pod vlivem medikamentů a alkoholu vrazila kudlu do břicha az po rukojeť. :lol:
Epilepsii nelze paušalizovat, ani dohledat podle eeg.
Životospráva bude to nejpotřebnější a chlast v jakémkoli množství je naprostá šílenost. i bez prášků.
Záchvaty samy odezní a pokud zrovna postižený neřídí auto, vlak či letadlo... vlastně i kolo je nebezpečné. Samozřejmě že indikovaným pacientům okamžitě seberou papíry na jakýkoli dopravní prostředek.
Záchvaty nebolí, pokud sebou nepráskne na schodech.
Zlepšovák příroda určitě má. Hořčík v pravidelných dávkách, žádný alkohol a před spaním kozlíkové kapky.... valeriana oficinalis, někdy též valeriánské kapky.Nebo doma zalít kozlíkový kořen špiritusem ALE BRÁT PO DETETI KAPKÁCH!!!!
Jináč z toho je kick down
Jo, a ještě vařený vepřový kůže a hovězí šlachy... posiluje to bilanci kolagenu a v mozku se začnou zesilovat mezizávitové povlaky. Ono to fakt funguje, enem ne ty tablety z lékárny nee.Nevím proč.
Moje bejvalá šla z pěti záchvatů měsíčně na jeden za rok i dva.
Brala koncem i prášky, aby se zbavila toho jednoho ročně a pak se na to napila a..... možná nové lsd s velice agresivním průběhem. Alkohol rozhodně zvyšuje počet záchvatů. Prokazatelně.
A je úplně buřt, ešli se pije ráno nebo v noci. Jedno pivo neva, pět už určitě a šnaps je hotovej vrah..Záchvat přijde jindy, než pije.I bez medikamentů je to naprd.
Epilepsie je vrozená, poúrazová, vlivem drog a ta poslední signalizuje změny v nitrolebních poměrech a tlacích. Šel bych na nějakou rezonanci nebo jiné neinvazivní vyšetření... Můj skvělý kamarád sebou třikrát prásknul a.... našli mu tam holubí operabilní vajíčko....je to klikař.
Epilepsie nevznikne sama od sebe. Dobrý neurolog z brna si ke mně jezdí pro jehněčí, tak můžu bejt chytrej...
Rozhodně přeju rychlé jednání, chladnou hlavu,cílevědomou disciplínu a hodně štěstí..
ps.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Bohužel

Příspěvek od milda »

Jardo dík, to je úplně vyčerpávající odpověď.
S tou živosprávou to hold je největší problém skoro u všech nemocí a bude se s tím muset smířit....
Dočetl jsem se, že můžou být i virový příčiny. Tak uvidíme, co mudrci vymudrujou.....


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

epilepsie...

Příspěvek od laik »

Zdravím
Zkus si na netu něco najít třeba ohledně Konopí a epilepsie......Konopí prý také dobrá medicína....... :smoke:


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
kaccke
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 15 črc 2010 8:31

rozedma

Příspěvek od kaccke »

Uz jsem tady procetla kde co, dokonce jsem mluvila s J. Zajickem a zajimalo by me, zda je mozne, aby plice zregenerovaly, pokud uz astma a bronchitida pokrocily tak daleko, ze doslo k rozedme (na netu se pise, ze ne). Ma smysl MMS?


roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: rozedma

Příspěvek od roughboy »

Ahoj kaccke.

Prečítaj si niečo o endogennom dýchaní....ten prístroj je predražený ale šikovný človek si ho dokáže vyrobit doma sám.....
má to velmi dobrý vliv aj na astmu a j na plíce....
http://www.e-stranka.cz/regenerace/2003 ... ogenni.htm


kaccke
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 15 črc 2010 8:31

rozedma

Příspěvek od kaccke »

No - me by spis zajimalo, zda se ty plice daji pomoci MMS dokupy nebo je to nevratny stav... jakmile se pl. sklipky ponici...


roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: rozedma

Příspěvek od roughboy »

No myslím že MMS tam nič nedokáže urobit...... podla mna sa tam nemá ako dostat...ale je to len moj názor. a za dalšie...MMS nemá regeneračné účinky.

Obojí je správně, výjimkou v prvním bodě je velmi opatrná inhalace při aktivaci.


kaccke
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 15 črc 2010 8:31

rozedma

Příspěvek od kaccke »

OK - tak co s tim? Na astma a bronchitidu by bylo ucinny?


roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: rozedma

Příspěvek od roughboy »

Ved ti hovorím prečítaj si niečo o endogennom dýchaní....problém všetkých astmatikov je aj to že majú bránicu velmi vysoko a tá velmi omedzuje plúca, stáva sa dost často že ked sa im jej poloha upraví tak sa im stav rapídne zlepší.....a s tým je spojená aj tá bronchytída...to je začiatok.....ked budeš pravidelne používat endogenné dýchanie tak sa ti bránica bude dávat sama dole...na zníženie bránice nie sú lieky ani doplnky.....viac o endogennom dýchaní som písal vo vlákne doplnok HCl.
R.
Naposledy upravil(a) roughboy dne sob 24 črc 2010 22:19, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: rozedma

Příspěvek od Slavek Krepelka »

kaccke píše:Uz jsem tady procetla kde co, dokonce jsem mluvila s J. Zajickem a zajimalo by me, zda je mozne, aby plice zregenerovaly, pokud uz astma a bronchitida pokrocily tak daleko, ze doslo k rozedme (na netu se pise, ze ne). Ma smysl MMS?
Nazdar Kačko,

Zda je možné regenerovat rozedmu nevím. Co však vím je, že pití zředěného peroxidu vodíku až 25 kapek 35% peroxidu ve sklenici vodz 3x-4x denně po dobu jednoho měsíce mi vyčistilo mé za zahulené plíce. Takže, peroxyd definitivně vytahá z plic dlouholetý sajrajt, což samo o sobě určitě pomůže.

Další věc je, že HCl brala velice dobře tuberu. Pokud nebyla moc stará, řekněme rok, plíce se vyhojily k velké spokojenosti. Pokud stará byla, taky se vyhojily, ale dost škod přeci jenom zbylo.

Rozedma je ztráta pružnosti plicních tkání, nikoliv jejich ztráta, jako při tubeře. Pokud by sis přečetla Merlinův report na vitamín C s rajčaty, možná by tě něco napadlo. Budeš si muset počkat, jestli na to Merlin dá zpětný odkaz na vlákně "Vitamin C" nemůžu najít to originální vlákno, které zavřel a kde to bylo jako příloha.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Článek

Příspěvek od Merlin »

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1319

Je to až skoro na konci článku.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: rozedma

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Peter píše: Velmi dobrý návod pro většinu Tvých příznivců jak si časem přivodit rakovinu žaludku.
Blahopřeji!
Nazdar Pet'ulko,

jen aby to nebylo jako s tou kyselinou solnou a neměl jsi své informace of hajzlbáby. Bud' tak laskav, a uved' nějakou publikaci, která dokazuje, že řekněme měsíční užívání velmi naředěného peroxidu vodíku, který je přirozenou součástí našeho metabolismu, zapřičiňuje rakovinu žaludku. Já Ti pak uvedu několik publikací, které tvrdí pravý opak, a to, že i ústní dodávání peroxidu vodíku dokáže dost často rakovinu alespoň zpomalit, někdy i vykurýrovat, i když injekce jsou podstatně účinější metodou.

Pokud nic takového nejseš schopen uvést, budou si asi lidi myslet, že opět kecáš, jako vždy, a jenom jedovatě plevelíš.

:D Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: rozedma

Příspěvek od roughboy »



Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: rozedma

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Drsný chlapče, vypadá to, že léčba vnitrožilní aplikace H2O2 nepronikla do vaší části světa, a nebo jen pod pokličkou. Ono totiž my lidi, jsme založeni především na výměně kyslíku. To je cosi ve vzduchu. To, že ortodoxní pavědi nám tvrdí, že je s monoatomickým kyslíkem něco špatně, je píčovina, pokud se to nepřehání. MMS, Ozone, Peroxyd Vodíku a stejnosměrný terapeutický proud mají jednu věc společnou, a to dopravu reaktivního kyslíku do těla. Všechny mají svůj význam v alternativní medicíně. To, co na tvém odkazu píše dotyčný Masopust zni velice učeně, nicméně, vnitrožilní aplikace H2O2 odstraňuje plaque (nánosy v tepnách), tedy více méně cholesterolové nánosy z arterií a toto je doloženo jako klinický fakt, ne jako teoretická spekulace. On totiž určitě reaguje s lipidama jak to popisuje Masopust, jenže on taky vybíjí bakteriální infekce uvnitř arterií a tím plaque. Agresivní kyslík tyto nánosy rozleptává a nedovolí bakteriím je obnovovat, protože je vymydlí. Kde nejsou bakteri tam není plaque, at' už v žilách, nebo na zubech.

Tady máš tři poněkud neobsáklé odkazy na praktické využití léčení oxidačními agenty. V Anglicky psané alternativní lékařině je toho mraky a podstatně detailnějčí, ale tady se moc neangličtí, takže to není moc platné je sem dávat.

Ústní aplikace není moc doporučovaná pro nízkou účinnost a pro starý známý problém, že z toho pro doktory všeho druhu nic nekouká finančně. Nicméně, pokud ústní dokáže za měsíc vyčistit plíce, což jsem uvedl že dokáže z osobní zkušenosti, bud' ujištěn, že něco počistí i jinde. Ono totiž okysličování lidského těla mírně agresivnější metodou, než je dýchání, se rovná slovu Detoxifikace. Co se týče rakoviny, jedním z jejích největších nepřátel je právě kyslík. Rakovinné buňky totiž neumí dýchat, což se ví od dob pana Krebse a pana Warburga, a jak se na ně dostane víc, nebo agresivnějšího kyslíku, nemají z toho radost.

http://srt.cz/p/ozon-a-git
http://www.mojemedunka.cz/clanek.aspx/z ... -bez-lecby
http://www.jogin.cz/Oxyterapie-lecba-kyslikem/

Takže, stejně jako vždy, strč si ortodoxní teorie do nosu, protože empirické klinické zkušenosti mají vždy navrch. Pokud by totiž ty teorie souhlasili s klinickými zkušenostmi, nemusely by se vymýšlet na oblbování lidí, stále nové a nové, a nemusely by se publikovat pravdy, které jsou v podstatě pro svou neúplnost vellice zavádějící, jako to, co jsi tu odkázal.

Dej mi odkaz na klinický případ, kdy krátkodobé a rozumné ústní užívání H2O2 někomu ublížilo a já ti dám 10, kdy to někomu vyčistilo arterie, nebo ho to vytáhlo z rakoviny. To jde i pro P.

:D Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: krečpelka krepelka.ach jaj

Příspěvek od roughboy »

..........máš niečo nového???? to fakt telo potrebuje kyslík???....to som ani netušil....... :lol: :lol:

Toto čo tu píšeš aj ked sa postavíš na hlavu...nikdy nedá bránicu do normálu....načo mám užívaj čokolvek ked sa tým problém astmatika nevyrieši......
jedine ty dokážeš poradit tak aby človek užíval celý život nejaké chemické nezmysly.

keby si čítal niečo iné ako chemické odkazy tak by si pochopil že endogenným dýchaním si telo vytvára vlastný kyslík a nepotrebuje do seba sypat chémiu...
stále odbáčas od tématu....čo tu zase motáš tuberkulozu, rakovinu a neviem čo všetko možné.

nehraj sa na chytrého a stále sa nesnaž všetko riešit chémiou.

existujú ovela prirodzenejšie postupy. ale to by si musel vediet akú funkciu vykonáva v organizme bránica.
prečo napríklad delfíny a velryby netrpia onkologickými ochoreniami a roznymi inými neduhni....podla teba asi preto že sypú do seba peroxid vodíku.
R.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“