BAC coil - zvysenie vykonu motora, zlepsenie kvality vody

Návrhy konkrétních zařízení.
duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: BAC coil - zvysenie vykonu motora, zlepsenie kvality vod

Příspěvek od duraj »

durino píše:duraj:
1. ...UF5-2 a BAC - nikto nedolozil nic k ich funkcii…

2. Jediny, co dolozi presny popis tychto zariadeni, ako funguju, nepride.

3. Neviem, ci klasicka fyzika skuma energeticko-informacne polia, ak ano, tak su len na zaciatku, ako stare su vedomosti v tejto oblasti?
https://www.analyzaaury.sk/11-Biopole-a ... yskum.html
Torzne polia, aktivne vakuum, paranormalne javy ...
1.
Aha, takže nikdo nic nedoložil.

2.
Aha, takže nikdo, kdo by doložil, nepřijde.

3.

a) Odkaz na esoterické stránky...? Tam ovšem nikdo nic nedokládá.

b) Torzní pole? Takhle ti vymyslím třeba deset dalších, chceš...?
A paranormální jevy patří mezi fantasmagorie...


durino
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: stř 21 bře 2012 23:15
Dostal: 4 poděkování

Re: BAC coil - zvysenie vykonu motora, zlepsenie kvality vod

Příspěvek od durino »

duraj:
Aj by som s tebou diskutoval dalej, ale neda sa... Si prilis obmedzeny na materialny svet. Napisal som ti, ze sa ucinok neda odvodit a dolozit fyzikalnym vzorcom (aspon nie v dnesnej dobe) a jedine experimentom sa dozvies pravdu. Ale ty nemas zaujem... Takze ani vedomie ci laska neexistuje? Je na to fyzikalny vzorec? Mozno je to z tvojho fyzikalneho pohladu torzne pole s vysokou frekvenciou. Ale ani torznemu polu vlastne neveris. Vies co, skus si maly experiment, co som popisal vyssie. Mozno prave tu sa prejavuje to torzne pole, ktore meni fyzicku strukturu hmoty - vody.
Napusti 2 rovnake pohare studenou vodou z vodovodu. Pripadne aj z flase. Nie z chladnicky. Potom naraz zober oba pohare tak, aby si ich chytil pevne prstami dookola - jeden do lavej ruky a druhy do pravej. Drz ich tak v rukach asi 20 sekund. Potom poloz na stol a ochutnaj z oboch poharov. Ktora chuti lepsie? Nie vsetci asi rozoznaju zmenenu chut vody, ale vela ludi to rozozna. Ako toto vypocitas vzorcom?
A nebud stale negativisticky:
https://atlara.wordpress.com/2016/02/26 ... ly-zabija/


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: BAC coil - zvysenie vykonu motora, zlepsenie kvality vod

Příspěvek od duraj »

durino píše: ...experimentom sa dozvies pravdu. Ale ty nemas zaujem...

….. torzne pole,.......

.......ochutnaj z oboch poharov.…..

https://atlara.wordpress.com/2016/02/26 ... ly-zabija/
1.
Experimentem NIKDO nic nedoloží, to už jsi tady napsal k tomu UF-cosi.

2.
Torzní pole - deset dalších takových termínů si z fleku vymyslím.

3.
Z oboch stejná.

4.
Esoterické stránky, nic víc. Podívej se, co tam píšou za bludy:

DNA a bielkoviny obsahujú atómy železa, ktoré majú okrem iného funkciu antén.

Takový nesmysl mi tu chceš linkovat...?

:roll:


jiřík
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 27 říj 2020 10:37

Re: BAC coil - zvysenie vykonu motora, zlepsenie kvality vody

Příspěvek od jiřík »

Tohle je zářný příklad toho, jak trol zabíjí debatu na fórech. Nic nevyzkousel a nadává a uráží ostatní dokud nekdo reaguje . duraji, bejt správce tak tě kikcknu za to tak to tu zabíjíš


jiřík
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 27 říj 2020 10:37

Re: BAC coil - zvysenie vykonu motora, zlepsenie kvality vody

Příspěvek od jiřík »

Tak jsem BAC vyzkoušel v kombinaci s UF5-2 , a mohu potvrdit že fabia2 1.2htp 51kw je živější na rozjezdy a zrychlení, spotřebu nemám jak měřit, ale celkově se zdá chod auta jakoby hladší i podle zvuku


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: BAC coil - zvysenie vykonu motora, zlepsenie kvality vody

Příspěvek od duraj »

jiřík píše: úte 10 lis 2020 14:33 Tak jsem BAC vyzkoušel v kombinaci s UF5-2 , a mohu potvrdit že fabia2 1.2htp 51kw je živější na rozjezdy a zrychlení, spotřebu nemám jak měřit, ale celkově se zdá chod auta jakoby hladší i podle zvuku
Spotřebu nemáš jak měřit, dojmy neznamenají nic - takže prd.
Fyzikální zákony nejsou cancy úředníků, to jsou přírodní jevy.
Pokud se chceš matlat v blbostech, klidně pokračuj.
Určitě věříš i tomu, jak je "volná energie potlačována"...


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: BAC coil - zvysenie vykonu motora, zlepsenie kvality vody

Příspěvek od Igi »

Tak jsem vyzkoušel na 1.6MPi s LPG. Podle aktuálního infa na oficiálních stránkach BACu doporučují pro všechny aplikace nově 15 závitů pro všechny druhy aplikace. Tak jsem tak namotal. Pravotočivě ve směru proudění paliva. Akorát vlivem mojí "šikovnosti" a teplotě venku jsem při odizolování drátů nůžkami cca půlku "fousů" odstřihl. Zatím jsem najel tedy jen pár km, ale rozdíl jsem bohužel nezaznamenal. Možná je to tím odizolováním, možná je skutečně lepší použít počet závitů z původního doporučení. Ještě to nějakou dobu nechám takto a pak to případně předělám na těch 13 + 28 závitů a uvidím.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: BAC coil - zvysenie vykonu motora, zlepsenie kvality vody

Příspěvek od duraj »

Igi píše: ned 19 pro 2021 15:43 Tak jsem vyzkoušel na 1.6MPi s LPG. Podle aktuálního infa na oficiálních stránkach BACu doporučují pro všechny aplikace nově 15 závitů pro všechny druhy aplikace. Tak jsem tak namotal. Pravotočivě ve směru proudění paliva. Akorát vlivem mojí "šikovnosti" a teplotě venku jsem při odizolování drátů nůžkami cca půlku "fousů" odstřihl. Zatím jsem najel tedy jen pár km, ale rozdíl jsem bohužel nezaznamenal. Možná je to tím odizolováním, možná je skutečně lepší použít počet závitů z původního doporučení. Ještě to nějakou dobu nechám takto a pak to případně předělám na těch 13 + 28 závitů a uvidím.
Je fuk, kolik závitů. Nic neušetříš, protože to nemá žádný vliv.


SAVOND
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 22 úno 2012 16:37
Dostal: 1 poděkování

Re: BAC coil - zvysenie vykonu motora, zlepsenie kvality vody

Příspěvek od SAVOND »

Proste mi to po precteni tohoto vlakna nedalo. Vetsinu tady a jinde na NETu jen ctu, zkousim atd. ale tady nejde nenapsat nic...

Mam osobni zkusenost s UF5-2, kdyz jsem jej vytahnul po delsi dobe ze stareho "cisteho" diesela tak hned po 1 dni zacal motor neskutecne hlucet, vetsi klepani za studena, trva delsi cas nez se zklidni, neni to zimou :) jak by namital nekdo kde to nevyzkousel, protoze jsem to delal v lete kdy se bezne teploty pohybuji i v noci okolo 15-18°C, nestartuji rano, ale odpoledne. Spotrebu dal nemam zmerenou, protoze to auto ma uz 30 let a jezdim s nim jen "retro projizdky" aby dnesni SUVckari taky videli ze i stary auto pokud se clovek stara tak jede jako hodinky a je plne OK. Dokud budu mit "love" na STK tak bude na znackach...

Ted jsem na zkousku dal BAC do Octavia 2.0TDi 1.model, u ktere je monitorovana spotreba bezne i za jizdy, syn to vidi, jezdi dost akcne mimo mesto. Nevi co jsem tam dal. Bude zajimavy vysledek. Dam tomu nejaky ten mesic, aspon par tydnu urcite, protoze to chce aby si to sedlo aspon 5-7 dni v aute...
Pokud nezapomenu tak sem hodim nejaky vysledek, poznatek a jeho vyjadreni a jestli vubec poznal ze se neco zmenilo :)

Nemam rad lidi co nic nezkusi a od zidle maji nazor ktery vnucuji jinym. Neni nad vlastni zkusenost. Chci vetsinu veci zkusit, videt, sahnout, udelat, otestovat... a hlavne mit svuj nazor a ne se nechat presvedcit kdekym...


I Want to Believe
duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: BAC coil - zvysenie vykonu motora, zlepsenie kvality vody

Příspěvek od duraj »

SAVOND píše: čtv 06 led 2022 18:48 P...Chci vetsinu veci zkusit, videt, sahnout, udelat, otestovat... a hlavne mit svuj nazor a ne se nechat presvedcit kdekym...
Zkus vylézt na sloup a sáhnout si na trolej, určitě ti to dodá hromadu energie...


Odpovědět

Zpět na „Stavebnice“