Neověřené Projekty

Vše o alternativních zdrojích energie.

Moderátor: rival

Odpovědět
pokr
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: úte 24 kvě 2011 23:08
Dostal: 5 poděkování

Re: Ovčáku

Příspěvek od pokr »

Jste jak malí kluci, huhu, fakt. Proč bych měl proboha zkoumat nebo objevovat kdo je kdo? V tomhle tě nechápu. Každý jsme přece nějaký.

Chceš-li o něčem diskutovat a budu o tom něco vědět, proč ne. Když budu mimo a bude mě to zajímat, nechám si to rád vysvětlit.


co nevíme, neznamená, že neexistuje
pokr
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: úte 24 kvě 2011 23:08
Dostal: 5 poděkování

Re: eP.S: O co tedy jde Křepelko?

Příspěvek od pokr »

Jsi s tím už trapný. Vzal jsem ti hračku? :lol:


co nevíme, neznamená, že neexistuje
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovčáku

Příspěvek od huhu »

pokr píše:Jste jak malí kluci, huhu, fakt. Proč bych měl proboha zkoumat nebo objevovat kdo je kdo? V tomhle tě nechápu. Každý jsme přece nějaký.

Chceš-li o něčem diskutovat a budu o tom něco vědět, proč ne. Když budu mimo a bude mě to zajímat, nechám si to rád vysvětlit.

Už nic pokre.
Chtěli jsme vysvětlit nejasnosti kolem bazenu hopíků. Ale ty podrobnosti neznáš. To už jsi nám řekl.






----------------------------------------------------
K tomu kdo je kdo už jen jediné: radíš zemědělcům ,že by měli obdělávat pole. To je dost mimo mísu ;)
Ale o tom debatovat nechci.


pokr
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: úte 24 kvě 2011 23:08
Dostal: 5 poděkování

Huhu,

Příspěvek od pokr »

já neradil zemědělcům, šlo o součást toho, co jsem chtěl sdělit všem - což je podstatný rozdíl. Tak si tu mísu klidně zase vem.

Jo a napětí se sbírá z článků. To jen abyste nestrkali dráty do vody. Navařit na ně malý železný kostky a zatáhnout, upnout do nich svazky měděnejch drátů. To je všechno, víc nevím.


co nevíme, neznamená, že neexistuje
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Huhu,

Příspěvek od huhu »

pokr píše: Jo a napětí se sbírá z článků. To jen abyste nestrkali dráty do vody. Navařit na ně malý železný kostky a zatáhnout, upnout do nich svazky měděnejch drátů. To je všechno, víc nevím.
víc nevím tu píšeš 23 dní

Co napadání , vysvětlování, intervencí a odboček od tématu stálo vytáhnout z tebe jeden detail !

já to vzdávám


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Huhu,

Příspěvek od martin11 »

...nevzdávej...třeba si ještě na něco vzpomene... :lol: ....z těch kostek.../ pro upevnění Cu drátů ...musí být dráty Cu...???../ vyplývá, že těch sloupů s H2SO4 musí být sudý počet...takže je to jasné.....3m trubky naplněné kyselinkou, v daném sponu a pospojované ....v případě 2 sloupů je to jasné....v zapojení žádná volby....u 4 to jde 2x2 nebo křížem...u 6ti 3x2 nebo 2xW proti sobě nebo do L proti sobě...při 8mi je zase několik kombinací ...přicházíme k prvnímu lichému a to je 9 ale zase jsou do čtverce...takže prostřední vynechat :idea: ...první další "čtvercové číslo"/ sudé.. je 16...tady už je to zajímavé.... :shock: .vždyť je to tak jednoduché....jen to zkusit....klucí do toho.....jen pozor 174kV je celkem dost...i při 0,001A 8) ....zdravím pokra...myslím, že už tě mám přečteného..... :idea: ...jen jsi neodpověděl na nabídku ....kde se to dá vidět....kolik chceš peněz za konkretní aresu... :idea: ....třeba pohled "jen" přes plot.... :idea: martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
pokr
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: úte 24 kvě 2011 23:08
Dostal: 5 poděkování

Re:Re: Huhu,

Příspěvek od pokr »

Jako vždycky - to nejdůležitější vám uniká. Crcáte se s blbou mechanikou To se ale holt nedá nic dělat. Kdo se má oběsit, ten se neutopí.

Huhu, vzdej to. Jestliže jsi i po tolika informacích nebyl schopen rozlišit podstatné od nepodstatného, není to nic pro tebe - bez urážky.

A ty karkulko by sis to chtěl tak rád vyfotit a pak zbastlit, viď? No možná se fakt dočkáš. Jestli tě dřív ovšem nesežere vlk :shock:

Přemýšlím čím bych vás ještě zabavil, snad na něco přijdu. Musím si tady vybít ty frustrace, jak se tady ráčil vyjádřit i sám velký Křepelka :roll:


Tak nebuď smutnej, karkulko.


co nevíme, neznamená, že neexistuje
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: eP.S: O co tedy jde Křepelko?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

pokr píše:Jsi s tím už trapný. Vzal jsem ti hračku? :lol:
Tys mi něco vzal a nevíš co to je?
Podívej Pokr, stejně jako Huhu nad tebou lámu hůl a pokračuji na svém. Z prázdné bečky člověk nevyloví ani tyfus, nemluvě o rybě.

Žij si blaze. Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re:Re: Huhu,

Příspěvek od martin11 »

pokr píše:Jako vždycky - to nejdůležitější vám uniká. Crcáte se s blbou mechanikou To se ale holt nedá nic dělat. Kdo se má oběsit, ten se neutopí.

Huhu, vzdej to. Jestliže jsi i po tolika informacích nebyl schopen rozlišit podstatné od nepodstatného, není to nic pro tebe - bez urážky.

A ty karkulko by sis to chtěl tak rád vyfotit a pak zbastlit, viď? No možná se fakt dočkáš. Jestli tě dřív ovšem nesežere vlk :shock:

Přemýšlím čím bych vás ještě zabavil, snad na něco přijdu. Musím si tady vybít ty frustrace, jak se tady ráčil vyjádřit i sám velký Křepelka :roll:


Tak nebuď smutnej, karkulko.

....máš to tady dobře zmapovaný ...pokr....
jinak osobně jsem nikdy nic po nikom nebastlil...kdo mě zná ví, že vždy jdu svojí cestou....
\smutnej jsem z toho, že tu mezi námi je takový "mimoň" jako jsi ty. /Jediný co z tebe vypadlo rozumnýho jsou ty MTCH/ jinak jak napsal Slávek ....
myslím, že tu nemáš žádnýho příznivce.....max několik váhavců.....takže asi sorry....budeme se muset obejít bez kilovoltů které jsi nám tak bezelstně a dobrosrdečně nabízel.....Ale , ať už jsi kdokoli.....styl máš dobře podmanivý.....jo a něco ti poradím....neprojevuj se nikde pomocí svého rukopisu.....mohl bys jinde být za :color: ...
tady na foru ti to projde....
...jo vlk nikdy karkulku nesežral.....máš blbý vzdělání.....tak čau....kč :oops: p.s. třeba se ještě někdy tady setkáme :idea:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re:Re: Huhu,

Příspěvek od Palo »

pokr píše:Jako vždycky - to nejdůležitější vám uniká.
martin11 píše:smutnej jsem z toho, že tu mezi námi je takový "mimoň"
Nějak jsem nepochopil, o co tady jde. pokr nadhodil něco, co někde viděl funkční. Má být kvůli tomu špatnej? Vidím tu akorát hodnocení kdo je jakej trouba.

Chlapi, jste jak malý děcka.

Zas jedno vlákno, co je o ničem, jako hromada dalších. Díky.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
pokr
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: úte 24 kvě 2011 23:08
Dostal: 5 poděkování

Martine11,

Příspěvek od pokr »

Vidíš jak přemýšlíš - mitochondrie bereš, protože máš možnost si to zhruba ověřit na oficiálních zdrojích, zatímco na novém se zasekneš. No, zřejmě své možnosti znáš ty sám nejlíp.

Lituji že jsem sem kdy lezl. Stačí pár troubů a je konec.


Tak si to užívejte.


co nevíme, neznamená, že neexistuje
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Martine11,

Příspěvek od martin11 »

...jsem se nezasek....na novém, dokonce ani na neověřeném, ale na nevěrohodném. to jen pro několik malých detajlů. Pokr, ty víš, já vím :idea: ....kvůli mě neodcházej. jsou zde mnozí, kteří čekají "před branami". já jsem nějak přelezl plot a podíval se....no a co jsem viděl....no , jak by řekl básník...."celý den jsem hleděl na nebe...a na nebi jsem viděl ...jen nebe..."
...no a s tím co jsi napsal a popsal je to trochu ...ale jen malinko jinak....nevím, jestli víš nebo "opravdu" děláš že nevíš....
...jo a pro "energii" si osobně chci jít jinou cestou :idea: jestli energie bude, určitě řeknu více, nežli ty....jo moje cesta povede přes kavitaci....to aby jsi věděl :idea: tak....hochu, snaž se :lol: ...davy čekají...já ne :bye: ....zdraví tě martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
pokr
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: úte 24 kvě 2011 23:08
Dostal: 5 poděkování

Re.Re:Martin11

Příspěvek od pokr »

Aha, tak nevěrohodný :roll:

Tos měl ale napsat hned a neoxidovat u toho. Já bych si nikdy nedovolil o čemkoli tvrdit, že to zní nevěrohodně, protože prostě člověk nikdy neví co už vyloučit lze a co ještě nikoli. Kdyby si tenhle tvůj vskutku geniální přístup osvojili všichni, tak ještě dneska lezeme po stromech.

Z takových jako ty a Canada Křepelka jsem fakt smutný. Už jen že dáš v písemném projevu přednost formě před obsahem stačí k vážnému zamyšlení se nad tebou. No neber to jako urážku, ale holý fakt.

Tak se snaž, ať z tebe tady alespoň něco užitečnýho mají.


co nevíme, neznamená, že neexistuje
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Martine11,

Příspěvek od Palo »

martin11 píše:...na novém, dokonce ani na neověřeném, ale na nevěrohodném...
Říkáš to, jako by všechny návody na tomto fóru v oddělení volné energie byly věrohodné, jako třeba Aladin. Nic tady na tomto fóru není věrohodné, tak nevím, proč se to má řešit zrovna tady v tomto případě. Všechno jsou to návrhy typu "jedna paní povídala", kdo chce ať vyzkouší a případně se podělí o výsledky - když bude chtít (a bude riskovat já nevím co všechno). Když se někomu nelíbí věrohodnost nějakého bazénu, tak ať se na to vykašle a neřeší to.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
pokr
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: úte 24 kvě 2011 23:08
Dostal: 5 poděkování

Palo

Příspěvek od pokr »

Dík.


co nevíme, neznamená, že neexistuje
Odpovědět

Zpět na „Jak na to...“