QEG - Quantum Energy Generator

Vše o alternativních zdrojích energie.

Moderátor: rival

lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: QEG - Quantum Energy Generator

Příspěvek od lajos »

S navíjením QEG jsem se zasekl a tak trochu jsem čekal. Maďaři taky měli národní skupinu na stavbu a zřejmě to i dostavěli.
Výsledek: k 1.10 oznámili že ukončují projekt QEG jako že jak oni byli neůspěšný, tak konstatovali i to že do tohoto dne nikdo úspěšně neprovozuje QEG a ani WITTS ani FTW neznají praktické provozní okolnosti QEG-u.


Šolim
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 01 pro 2014 17:46
Dal: 4 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: QEG - Quantum Energy Generator

Příspěvek od Šolim »

No a právě ta rezonance je klíčová. Je schopná absorbovat - přijímat energii v dané frekvenci ve vyladěném stroji. Energii, kterou nějak nejsme schopni vnímat běžnou technikou. Energie kol nás probíhá ovlivněná mag. polem Země, Van Allenovymi radiačními pásy a bůh ví čím ještě. To je ten směr, kterým by jme měli studovat...


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: QEG - Quantum Energy Generator

Příspěvek od Barbucha »

lajos píše:....Výsledek: k 1.10 oznámili že ukončují projekt QEG jako že jak oni byli neůspěšný.........
Jo, výsledek očekávatelný, taky mám podobné zkušenosti, sice z jiných projektů, respektive typů elektro-magnetických generátorů. Prozatím platí pouze " přání otcem myšlenky ". Ostatně u toho QEGu se to pro ten poprask kolem celého projektu dal docela očekávat. Akorát lákadlo na prachy z " příspěvků přiznivců".
Jo, není to jednoduché uplácat z hov..na bábovičku.
:roll: :ethink: :bhead: :smoke: :pivko:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Odpovědět

Zpět na „Jak na to...“