Rozbor bakalářské práce http://www.vutbr.cz/www_base/zav_pra

Sem jsou přesouvána "spící" a uzamčená témata. Spící témata je možné opětovně probudit k životu...
Jarin's
Stálý člen
Příspěvky: 74
Registrován: stř 19 led 2011 22:54
Bydliště: Sdělím soukromě, nejčastěji ale doma
Dostal: 1 poděkování

Re: Rozbor bakalářské práce http://www.vutbr.cz/www_base/zav

Příspěvek od Jarin's »

Bakalarska prace na objednavku, jako vysita. Je hezke si precist, jak
se vedecky svet opet ujistil, ze veda ma vzdy pravdu a v tomto pripade
netreba zadne overeni.
Staci napsat, bez seriozniho a uskutecneneho pokusu, ze u 17 z 18 typu se to proste zastavi
a postavit dementni mechanicky nefukcni repliku zcela jinych rozmeru, magnetu a uhlu, toho 18, aby potvrdila, ze skutecne nic takoveho neni mozne.

Neprovedeni zadneho mereni skutecneho stavu zrejme vedecky svet uz jaksi ani nezajima, vlastne k cemu nejake nakladne modely na seriozni
mereny a opakovatelny pokus, kdyz uz predem vime zarucene jiste, ze to nikdy nemuze fungovat?
Prace tedy samozrejme musela byt hodnocena vyborne. Hezky si pri tom vsichni poplacali po zadech, jak jsou moudri a ze
prace dopadla presne podle jejich predpokladu("zadani").

Potom se clovek nemuze divit, kdo ze to vsechno muze oponovat na tomto foru a jeste to vydavat za vedecky pristup.

Celkove je to hodne velka ostuda Vysokoskolskeho vzdelavani.

Martinovi dik za zverejneni, alespon ted vime, ze hlupaci nejsme jenom mi, co se porad o neco snazime.


Mám-li být zasažen myšlenkou, ať se o tom raději svět dozví hned.
Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Zabte je všechny! Bůh už si je nějak přebere

Příspěvek od gromit »

1. jednalo se o bakalářskou práci - tedy žádná věda (to bývá požadováno zpravidla až u diplomové a zcela jistě u disertační práce)
2. vedoucí se k výsledku příliš nehlásí, dvojku navrhuje za simulace magnetického pole, ostatní ho nezajímá; tedy spíš z milosti
3. oponent se sice zmiňuje v tom smyslu, že samotné téma je nesmysl, ale poctivě práci hodnotí jako nedostatečnou právě kvůli neodbornému a neserióznímu provedení: "I přesto, že téma je bohaté z pohledu elektromagnetismu a mechaniky a skýtá potenciál pro technickou analýzu, student vytvořil laický popis psaný často hovorovým jazykem. Předložený text nemá charakter bakalářské práce."
4. autor práce, vedoucí i oponent jsou k zastižení, není nejmenší problém je přímo kontaktovat
5. úroveň celé řady závěrečných prací je mizerná, bohužel. :(


http://www.vutbr.cz/studium/zaverecne-p ... or=0&str=1


Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou!
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Pan Aubrecht osobně

Příspěvek od adam.benda »

:laugh: :laugh: Pan Aubrecht osobně do mé soukromé pošty... Konečně alespoň známe jeho nick zde na fóru. :laugh:

Pravděpodobně si neuvědomil, že jeho osobní údaje "unikly" společně s jeho veledílem.
bukaj píše:Dobrý večer,
Jelikož omylem došlo k úniku osobních údajů (jméno, bydliště, email, telefonní číslo, datum a místo narození), tak bych chtěl poprosit o smazání těchto informací.
Jedná se ze stránky:

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... &start=465 (Diskuze k seriálu o magnetech - 32 stránka)
příspěvek:
po 21 únor 2011 19:43

(jedná se o reakci na Martin11)


Pokud jste uvedl osobní udaje i někde jinde, budu rád za jejich smazání.

Děkuji za pochopení
Ondřej Aubrecht


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Pan aubrecht i martinovi osobně....

Příspěvek od martin11 »

Dobrý večer,

Jelikož omylem došlo k úniku osobních údajů (jméno, bydliště, email, telefonní číslo, datum a místo narození), tak bych chtěl poprosit o smazání těchto údajů.
Jedná se ze stránky:

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=81962
příspěvky:
po 21 únor 2011 21:30
po 21 únor 2011 22:44

a ze stránky:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=82780
příspěvek:
po 21 únor 2011 13:56



Pokud jste uvedl osobní udaje i někde jinde, budu rád za jejich smazání.



Děkuji za pochopení
Ondřej Aubrecht

PS:V bakalářské práci jste uvedený, tak mi není jasné, že na fóru padlo, že ne.
Pokud jsem se Vás nějak dotkl, tak se Vám omlouvám.


Veřejná odpověď panu Aubrechtovi.

Vážený pane. Jelikož se mě v nedávné době dostala do rukou Vaše bakalářská práce na tema Magnetické Motory a byly v ní citovány a použity výsledky naší práce dovolil jsem si k tomuto vznésti jisté výhrady.
Nechci Vás křivě obviniti, ale mám dojem, že jsme spolu zde na tomto foru soukromě komunikovali na tema MM. Nevím , jestli jste to byl vy či někdo jiný, ale "někdo " mě zděloval , že na toto tema píše, nebo bude psát jakousi práci a také mě zděloval, že staví model MM. Zcela nezištně, ostatně jak na toto tema mám ve zvyku jsem zdělil všechny potřebné informace. Poté jsem tazateli zdělil / ale nevím, zdali jste to byl vy či někdo jiný / že bych si práci rád přečetl, nebo alespoˇjejí část, pojednávající o konstrukci MM. Matematické simulace mě nezajímaly a nezajímají. bylo mě odpovězeno vasi v tom smyslu, ať si trhnu, že jsem diletant atd. Ještě jsem tazateli podotkl, že pokud bude práce presentována va čvtu v Praze, že se k ní velmi brzy dostanu. Tazatel mě ujistil ať nemám obyvy , že tady ne....tím vše utichlo....
Byla by velmi velká náhoda :idea: , kdyby se v v republice objevily dva studenti se stejnou / relativne neřešitelnou / tematikou bakalářské práce. Nicméně skutečnost je taková, že tato práce je dílem studenta z techniky v Brně.
Důvod mého rozhořčení je zejména v tom. jak byl presentován Magnetický pístový motor, kterého jsem autor. nechávám stranou všechna další hodnocení ostatních MM. Jech autoři jsou pro vás nedostupní pro jakoukoliv konzultaci.
Avšak právě velmi jednoduchá dostupnost info na toto tema právě v tomto případě a váš popis tohoto zařízení ukazuje na váš ignorantský přístup k celému problemu MM. Práci jste doslova odflákl. Nic neznamená, že jste během několika dnů provedl jisté počítačové simulace a vyvodil "nějaké" závěry. Takto dokáže popsat papír téměř každý.
Vaši omluvu, jestli jste se mě nějak dotkl nepřijímám....Je mě jedno, co si o mě myslíte a jak mě hodnotíte. Osobně mě vadí, že jste "vědecky" pošpinil svým popisem, neznalostí a hlavně nepochopením principu "Pístového magmetického motoru" technickou myšlenku , která přinejmenším alespoň stojí za prozkoumání
Bohužel co se stalo nemůže se odestát. vy jste "zázrakem" postoupil do dalšího ročníku školy. Pravděpodobně jste již na MM zapoměl, rozdělaný motor nedokončil a pravěpodobně se chystáte stvořit "nějaké" další "vědecké" dílo spojené s obhajobou vašeho vysokoškolského titulu. V této souvislosti vám přeji mnoho úspěchů ale garantuji vám, že si s radostí přečtu vaší novou práci, kterou na obhajobu svého titulu napíšete.
Na závěr , jestli vás mohu poprosit. Udělejte cokoliv co napraví váš popis Pístového magnetického motoru, který citujete ve své práci. např doplněním této bakalářské práce vydáním jejího dodatku.
Jelikož tato práce je ve vlastnictví školy a je tudíž veřejně přístupná a tím se stává studijním materialem pro další generace studentů , je nutné aby v této práci byla tato velmi hrubá chyba právě vámi napravena. Jsem osobně připraven vám v této věci býti nápomocen. v tomto smyslu budu také informovat vedoucího této vaší práce resp. vedení školy. Čekám od Vás právě na toto tema veřejnou odpověď zde na těchto stránkách. :idea:
Děkuji a jsem s pozdravem martin11 :lol:

p.s. vaše osobní údaje nikde používat nebudu. jsou všem zájemcům veřejně dostupné nejen z vaší práce, ale i jinde na internetu vč. tel čísel
např, když jste hledal svoje předky.


... věřím, že se " TO " povede ......
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

studen Ondřej Aubrecht

Příspěvek od martin11 »

odeslalo se 2x...nemám potřebu se panu Aubrechtovit tak často připomínat...už takto asi nespí :idea: m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

A co když to napsal

Příspěvek od 1220 »

V DOBRÉ VÍŘE ?

Martine :?:
Slíbené písničky se objeví v pokusném foru nejdřív koncem veekendu
( Od Snoo )

K.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: A co když to napsal

Příspěvek od martin11 »

1220 píše:V DOBRÉ VÍŘE ?

Martine :?:
Slíbené písničky se objeví v pokusném foru nejdřív koncem veekendu
( Od Snoo )

K.
:shock: :shock: :shock: ....v dobré víře to napsal , že věděl, že mu projde jakýkoliv blábol a nesmysl a že to má bez námahy a zadarmo.... :evil:
...a když někomu nabízíš pomoc a on ji nevyužije...a byť třeba v dobré víře napíše co si myslí, tak toto není v souladu s úrovní vlastního studia....kdyby studoval umění...tak tam se dá napsat cokoliv / z vlastní zkušenosti/ a je to můj názor...ale na magnetické motory nemůžeš reagovat myšlenkama ...v dobré víře.....to může stepanpepan nebo Hatlík....takže tak jinak posílám virtualní :pivko:


na písničky se těším zdraví martin :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Bukaj

Příspěvek od adam.benda »

A pokračujeme dál...
bukaj píše:Dobrý večer ještě jednou.

Mohl bych poprosit o stažení pdf (aubrecht.pdf) - http://www.upramene.cz/forum/download.php?id=11685
stránka:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=81962
příspěvěk:
po 21 únor 2011 23:31

Tento soubor totiž obsahuje uniklé osobní údaje. Pokud jste tento soubor poskytoval a dále šířil ostatním, chtěl bych poprosit o jeho stažení kvůli osobním informacím.

Děkuji
Aubrecht
Dobrý den,

Vaše práce je volně přístupná na internetu společně s Vašimi osobními údaji. Osobně si myslím, že už jste natolik populární, že Vaší práci má už nyní kdekdo a že její mazání odkukoliv postrádá smysl.

Buďte velice rád, že se nepouštím do hodnocení odbornosti této Vaší práce. Dle mého by Vám práci vůbec neměli uznat za dostatečnou. Vybral jste si téma, které jste měl pojmout fundovaně a odborně. Toto jste neudělal. Dle mého: aspirujete na vysokoškolský titul neoprávněně. Měl bych sepsat seznam závažných nedostatků, které Vaše práce obsahuje a důrazně žádat fakultu, aby uznání práce bylo přehodnoceno. Rozmyslím si, jestli to skutečně neudělám.


Adam Benda


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Bukaj

Příspěvek od martin11 »

adam.benda píše:A pokračujeme dál...
bukaj píše:Dobrý večer ještě jednou.

Mohl bych poprosit o stažení pdf (aubrecht.pdf) - http://www.upramene.cz/forum/download.php?id=11685
stránka:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=81962
příspěvěk:
po 21 únor 2011 23:31

Tento soubor totiž obsahuje uniklé osobní údaje. Pokud jste tento soubor poskytoval a dále šířil ostatním, chtěl bych poprosit o jeho stažení kvůli osobním informacím.

Děkuji
Aubrecht
Dobrý den,

Vaše práce je volně přístupná na internetu společně s Vašimi osobními údaji. Osobně si myslím, že už jste natolik populární, že Vaší práci má už nyní kdekdo a že její mazání odkukoliv postrádá smysl.

Buďte velice rád, že se nepouštím do hodnocení odbornosti této Vaší práce. Dle mého by Vám práci vůbec neměli uznat za dostatečnou. Vybral jste si téma, které jste měl pojmout fundovaně a odborně. Toto jste neudělal. Dle mého: aspirujete na vysokoškolský titul neoprávněně. Měl bych sepsat seznam závažných nedostatků, které Vaše práce obsahuje a důrazně žádat fakultu, aby uznání práce bylo přehodnoceno. Rozmyslím si, jestli to skutečně neudělám.


Adam Benda
...chudák malej nedostudovanej :( .... myslím , že ta práce je studentská a tudíž neumělá....vidím to jinak....student Aubrecht si těžko uvědomí svoji chybu, když mu ji schválil /navíc/ vedoucí katedry...takže student žije v omylu, že je dobrej a navíc věří tomu co napsal..." v dobré víře"
můj názor je takovýto. vyzvat hodnotitele práce, aby přehodnotil na základě veřejného mínění / znalé technické populace /svoje hodnocení, toto vzal zpět a vyzval studenta k opravě této práce. opravená práce bude znovu zhodnocena a bude součástí práce závěrečné i když s touto nebude námětově souviset....takže závěr.... Práci přepracovat, a to zejména v pasáži hodnocení magnetických motorů zde / v práci/ představených. pokud dojde k přepracování žádný z dříve uvedených modelů motorů nevynechat a tím se vyhnout jeho podrobnějšímu studiu a z problemu /zejména nepochopení funkce / vycouvat.
Navíc student Aubrecht se v práci odkazuje na rozpracovaný motor typu Perendev, který , i jak píše hodnotitel nebyl v době dokončení práce sestrojen. jelikož tento odkaz je nedílnou součástí této práce a i hodnotitel práce na tuto skutečnost upozorňuje podmínil bych opravenou práci předvedením funkčního modelu tohoto typu motoru / slovem funkční neznamená že bude pracovat na principu magnetismu, protože právě perendev je jeden z podvodů...zároveň bych, a to by byla jediná přínosná věc celé práce, nechal studenta "vědecky" rozebrat příčiny , proč model nepracuje tak, jak uvedl v počítačových animacích v práci uvedených...už předem vidím, že budou muset konstatovat, že je "něco " špatně....buď model , nebo animace....protože model bude realný a animace by měla modelu, realnému, odpovídat, bude asi špatná ta animace...z toho bych vyvodíl závěr, že počítačové animace nejsou realné a tudíž v praxi nepoužitelné.... :idea: :shock:
...to si myslí karkulka červená :lol: a m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

nechápu

Příspěvek od 1220 »

i když mně to znechutilo také ta práce, proč se zde vytahují
SZ na světlo, když měly zůstat soukromé.
Je to velmi precedentní pro kohokoliv, když bych něco napsal SZ komukoliv a on to zveřejní, je po etice, listovním tajemství a dobrých vztazích veta i do budoucna.
Jedině se souhlasem pisatele.
To bude lepší nepsat a do podobného fora nechodit.
Pavlačové dámy prominou.
Vychládá mi voda v kýblu ........... :roll:
K.


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

prrrr....

Příspěvek od huhu »

Martine , chápu , že jsi rozzlobený.

Ale ta práce používá sofistikovaný software , využívá výpočet pomocí diferenciálních rovnic a je poplatná tomu , co se výzkumníci ve škole učí.

Zatím jsem neměl v ruce jediný opravdu funkční magnetický motor.
Nejblíž tu byl těšínský jupíkovo stroj, takřka na dosah ruky. Ale jupík nechce prozradit kdo je stavitelem a sám už se dlouho neozval. Buďto je mrtvý , protože tu zanechal jasnou stopu v podobě domény máma mrdá maso . org . I kdyby on nebyl registrant , je to stopa k němu - má přístup na ftp.
Nebo i tohle byl žert.

Závěr je očekávaný a jakýkoli jiný by musel student dokázat pokusem.

Ještě doplním : Ten kluk chtěl prostě zkratku u jména. Jednou se mu to bude hodit.
Nevím , co stál ten software , ale představ si , že student udělá simulaci v matlabu a pak prohlásí , že to je špatně. Myslíš , že prospěje ? Asi sotva, bez jasného důkazu.

p.s. - cítím se za tu kauzu odpovědný. vygoogloval jsem tu práci a dal do diskuze o mag. motorech. teď je mi to nepříjemné.


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: nechápu

Příspěvek od adam.benda »

1220 píše:i když mně to znechutilo také ta práce, proč se zde vytahují
SZ na světlo, když měly zůstat soukromé. ...
Toto běžně nedělám, ale tento případ beru trochu odděleně.
Jediné, co mi Aubrecht do SZ poslal, je požadavek na odstranění jeho osobních údajů.
Kromě toho, že jsem si toto dovolil vyhodnotit jako informaci bez nutnosti zachovávat diskrétnost,
jeho požadavek by navíc asi měl být vyřčen veřejně, protože šíření jeho osobních údajů je veřejné a tudíž, jeho požadavek by měl být směrován na veřejnost.
Jinak každý ví, že SZ běžně do veřejného fóra neposílám.
huhu píše:... Ale ta práce používá sofistikovaný software , využívá výpočet pomocí diferenciálních rovnic a je poplatná tomu , co se výzkumníci ve škole učí. ...
Jedna věc je, používat sofistikovaný software a další věc je, používat ho správně a správně ho aplikovat. Na simulacích jsou vidět indukční čáry, nic víc. To o ničem nevypovídá, dokud se neudělá silový rozbor. Opět neuděláno. Vysvělení, proč se Perendev chová tak a tak při pohledu na tyto indukční čáry? Opět nevysvětleno. Student se prostě podíval na obrázek, vzpomněl si na magnety a řekl si, jak to tady asi vychází. Naprosto k ničemu. To není analýza, jen ukázka líbivých obrázků.
huhu píše:... p.s. - cítím se za tu kauzu odpovědný. vygoogloval jsem tu práci a dal do diskuze o mag. motorech. teď je mi to nepříjemné. ...
To se cítíš zbytečně, huhu. Udělal jsi správně - vložil jsi materiál - prostě jsi přispěl k tématu. Pak to, co na tom ostatní našli, to už není na Tvé triko. Mě ta práce vadí tak nějak z principu... Že neuvedl martina11, to je pěkný kiks, ale dejme tomu. Ta práce by ale vůbec neměla být hodnocena jako dostatečná. Takhle se dneska studuje...


bukaj
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 04 bře 2011 18:41

je to soukromá nebo veřejná ?

Příspěvek od bukaj »

Asi hned na začátku bych si chtěl ujasnit veřejnou a soukromou zprávu. Pokud je to totéž (a to není) tak potom tlačítko soukromá zpráva postráda smysl. Když soukromé zprávy jsou zde zveřejněny.

Zde jednotlivé odpovědi.
Martin11:
Celá práce měla být koncipovná jinak.

Onen dotyčný člověk, který Vás (jak říkáte) někam poslal jsem nebyl já.

Bohužel i kdybych chtěl, tak práci už nemohu upravovat, jelikož musí souhlasit jak tištěná, tak i elektronická verze. V práci je uveden zdroj na případné dotazy na autory a nesrovnalosti. Pokud by se jednalo o určitý dodatek, tak bych se na to musel zeptat.

V současné době už nejsou osobní informace veřeně dostupné. (jak v práci, tak kdekoliv jinde), tak prosím o jejich smazání.


Adam.benda:
Ano práce je volně veřejná, ale nyní již správně bez licenčního ujednání, kde jsou uvedeny mé osobní údaje. Když odstraníte licenční smlouvu s osobními údaji, tak to bude v pořádku. Jinak by došlo k porušení zákona o ochraně osobních údajů.

Takže ještě jenou. V současné době jsou veškeré osobní informace stažené.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

nejsem rozzlobený

Příspěvek od martin11 »

nejsem rozzlobený. mě na té práci štve, že student ji odflákl, Hodnotitel svoji práci jako hodnotitel oflákl, aby měl pokoj od studenta , kterého zrovna asi nemusí....prostě házejí to oba do koše....
že jsem zveřejnil soukromou poštu...nezveřejnil....zveřejnil jsem , že se mi student omluvil...ale to jsem psal....osobní data studenta jsou na té práci, a ta je jak psal Adam veřejná.

huhu napsal
Ale ta práce používá sofistikovaný software , využívá výpočet pomocí diferenciálních rovnic a je poplatná tomu , co se výzkumníci ve škole učí.

jakej kdo používá program a na co je jedna věc....druhá věc je realita...a o tu tady hlavně jde...
...učit se mohou ve škole cokoliv...my jsme tady od toho jim buď přizvukovat, nebo odporovat...pokud jim nebudu odporovat, tak s nimi souhlasím, což v tomto případě nemohu.
pokud sebelépe sofistikovaný program a jeho aplikace neodpovídá realnému výsledku, tak je něco jinak...otázka je , co je špatně.....model mag. motoru nebo výsledek výpočtů...zadání do počítače by mělo odpovídat parametrům vyrobeného stroje....
a hle ...je problém....co je špatně....stroj je realný ...takže, špatně zadaná data....pak nemá cenu počítat , nebo program sice počítá....ale jinak a my tomu věříme, což je také špatně, protože příště nebude model a budou jen výpočty, které nás dovedou ke zklamání až podle nich sestrojíme stroj....
a jsme u jádra problému....a tady by měl nastoupit rozbor, proč se realita rozchází s výpočty....a na toto tema bych uvítal jakoukoli "vědeckou"práci...
když v Aubrechtově práci u pístového magnetického motoru nalezneš větu, že "se písty zahřívají"....." to se mi chce velebnosti blejt...."

..a proč se v tom šťouráme....když už vedoucí katedry dovolil zadat takové ožehavé tema , jako jsou "Magnetické motory", tak by tomu měl ...alespoň trochu odpovídat výsledek té práce a nakonec i její "odborné" hodnocení. Na kolik se to podařilo nebo nepodařilo to tady vidíme. A my daňoví poplatníci, kteří platíme státní školu / kdyby škola byla soukromá tak mě to je jedno / podporujeme to co vidíme.
Neodsuzuji studenta, ten je maximálně spokojen, že to "dostal" Mě mrzí to, že student ačkoli měl možnost, tak se neinformoval, smetl kde co a to publikoval.
Navíc jsou v celé záležitosti ještě další detaily, které nechci zveřejňovat. uvidíme, jak se student k věci postaví a jak eventuelně bude reagovat škola. :idea: m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: je to soukromá nebo veřejná ?

Příspěvek od adam.benda »

bukaj píše:Asi hned na začátku bych si chtěl ujasnit veřejnou a soukromou zprávu. Pokud je to totéž (a to není) ...
Svůj počin ohledně uveřejnění soukromé zprávy jsem zde vysvětlil v příspěvku výše.
bukaj píše:... Jinak by došlo k porušení zákona o ochraně osobních údajů. ...
Nikoliv. Pokud došlo k porušení zákona o ochraně osobních údajů, stalo se tak ze strany školy, nikoliv ze strany naší.

Nicméně, proč vám v tomto nevyjít vstříc. Navrhuji martinovi 11, abychom práci obsahující i licenční ujednání z fóra odstranili. Samozřejmě nikdo už nemůže ručit za to, že si řečené osobní údaje někde neponechá.


Zamčeno

Zpět na „Archiv - Dílna“