Aktuálně: Probíhá přechod na novou verzi fóra. Postupně bude upravován vzhled a funkčnost fóra. Nahlaste prosím nalezené chyby...

Kudy vede cesta ze současné krize?

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Banung
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 20 led 2020 10:44

Kudy vede cesta ze současné krize?

Příspěvek od Banung »

Věřím, že toto fórum je plné lidí, kteří se už nemohou dočkat, jak se nechají naočkovat proti tomu zákeřnému čínskému viru. To byl fór, samozřejmě.

Systém na nás bude tlačit. Tento proces je podle mého názoru bohužel nutný. Né kvůli nám, ale kvůli lidem, kteří ještě nepochopili, jak je současný systém ve skutečnosti špatný. A že náš řídí pomocí strachu.

Měl jsem údajně neřešitelné zdravotní problémy. Ty jsem vyřešil. Jak? Tak, že jsem se začal dívat na svět jinak. Začal jsem se nejdříve dívat na alternativu a po té si hledat vlastní cestu. Asi i díky tomu jsem jako ekonom před třemi lety pochopil, že se blíží krize, která změní náš svět. Začal jsem psát knížku, kterou jsem nedávno dokončil a natočil jsem k ní toto své první video:

Jiný pohled na současné události ve světě -
https://www.youtube.com/watch?v=dqKaVXcTLws

Netvrdím, že ho pochopí všichni. Ale myslím si, že většina čtenářů na tomto fóru ano. Pokud Vás zaujme, budu rád, když mi pomůžete s jeho šířením.

Přeji Vám všem, abyste si stále našli dost prostředků k odreagování od současných událostí.


Banung
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 20 led 2020 10:44

Re: Kudy vede cesta ze současné krize?

Příspěvek od Banung »

Vytvořil jsem ještě dvě videa:
Současné události z pohledu vývoje civilizací:
https://www.youtube.com/watch?v=BdVVM8CT4Yg

Jak vznikají peníze:
https://youtu.be/ChHs8tJ3G28

V současné době zakládáme iniciativu podobnou iniciativě Vollgeld ve Švýcarsku. Oslovili jsme neveřejně již pár osobností. Nyní upravujeme text výzvy a pak jej rozešleme cca dvaceti osobám. Po té bude výzva zaslána médiím. Jsem zvědav, jak se k tomu média postaví. I když asi tuším, že to bude podobné jako ve Švýcarsku ...


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“