Vladimír Stwora (www.zvedavec.org) - Trestní stíhání

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Vladimír Stwora (www.zvedavec.org) - Trestní stíhání

Příspěvek od rival »

Tak a je to tady. Už nám začíná přituhovat... Vřele doporučuji k přečtení http://www.zvedavec.org/zvedavec/2009/0 ... hajeno.htm Pod výše uvedeným článkem je rozsáhlá diskuze, ze které jsem namátkou vybral následující příspěvek:

Mnou Vážený Pane Stworo! Nemám momentálně ponětí o tom, jak účinně vyjádřit svou podporu Vašemu snažení! Když vymysleli tenhle § 261a trestního zákon, bylo hned jasné, že se jedná o účelový paragraf, připravený tehdy právě pro dobu pozdější! Jeho účelem, a Váš případ je čítankovým příkladem, je přesně to, čemu podle svého názvu má bránit; potlačení práv a svobod člověka!!!!
Jsem hluboce přesvědčený, že zabít jediného člověka pro jakékoliv cíle, znamená diskreditaci oněch cílů a odhalení pravé tváře a úmyslů propagátorů těchto cílů!! Takovéto jednání hluboce odsuzuji!! a z mého pohledu je úplně jedno, zda z důvodu vymícení jedné rasy, jedné skupiny obyvatel této planety, byl zabit jeden, 10, 100 nebo miliony lidí! Už u toho prvního to byl hnusný zločin!!! A je mi také jedno, jakou zástěrku, jaké že to velkolepé cíle si zasloužily tuto lidskou obětinu!! Kdyby cílem bylo cokoliv, nemohu předkládané kvalitě tohoto cíle věřit, nemohu se sním ztotožnit ani sympatizovat!! Pokud v zájmu jeho prosazování byl zabit byť jeden jediný člověk!!
A pokud propagátoři velkých, jakýchkoliv!!, cílů a myšlenek vytváří zákony, které jim umožňují pronásledovat lidi kvůli jejich jiným názorům, kvůli tomu, že o svých názorech hovoří, přemýšlí a říkají je, znamená to pro mne zcela jasnou signalizaci nástupu státního fašizmu!! A ten vždy končí zabíjením!! Tak o tom opakovaně vyprávějí dějiny lidstva!!
Uvedené usnesení policejního orgánu mimo jiné hlásá do světa především fakt, že tu už zase jsou lidé – inkvizitoři- ochotní oddělovat plevy od zrna, dbát na ideologickou čistotu společnosti a právě § 261a je nyní oním kladivem na čarodějnice!
Pane Stworo, jsem velmi rád, že existujete Vy i se svými stránkami. Vím , že jediným Vaším „prohřeškem“ je publikování názorů a myšlenek, které někteří lidé nechtějí slyšet ani náhodou! Držím Vám pěsti!!!!
Korutan


Takže Vladimíra čeká výslech. Jeden z legendárních výslechů je zde 8) Tímto nechci nic zlehčovat. Jen pevně doufám, že nám skrytý humor nakonec nezůstane jako jediná zbraň k naší obraně před "systémem". To už tu jednou bylo... Něco jiného se tenkráte říkalo na veřejnosti a něco naprosto opačného se říkalo doma v soukromí. Dříve narození ví, o čem mluvím.

Měli bychom hlasitě dát najevo, že stojíme za panem Vladimírem Stworou. Ať už veřejným vyjádřením podpory nebo jakýmkoliv jiným způsobem. Je to nesmírně důležité. Je třeba uvědomit si, co se ve skutečnosti děje. Co se na nás připravuje... Tohle je jen začátek. Takže konejme dokud ještě konat můžeme...


rival - živý člověk
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

...

Příspěvek od chiq »

...aby sa to nestratilo:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Pozvánka na hlavní líčení 10.12.2009

Příspěvek od rival »

Vladimír Stwora
Jak stálí čtenáři vědí, byl jsem v srpnu t.r. odsouzen k deseti měsícům podmíněně s odkladem na dva roky za publikování článku Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta. Rozsudek byl vynesen formou trestního příkazu. Můj advokát, doktor Matzner, podal proti rozsudku odpor. Tím pádem se rozsudek ruší a je nařízeno hlavní líčení. Více zde.


rival - živý člověk
chiqo

...a je to tu!

Příspěvek od chiqo »

:cry: sloboda slova dostala riadne k.o. ...
...zrejme sa napĺňanie záverov 17. zjazdu KSČ zamenilo za napĺňanie záverov Protokolov...

http://www.ct24.cz/domaci/75024-kauza-z ... -obzaloby/


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: ...a je to tu!

Příspěvek od chiq »

"...Rozsudek je nepravomocný, státní zástupce se na místě odvolal... "
...hmmm... to bude ešte zaujímavé...


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

tak.

Příspěvek od jarda ovčák »

A je to. Vem čert pravou podstatu problému, Jako čtyřmilionový holokaust. Mě osobně dělá potíž představit si jednoho blízkého mrtvého, natož ty hromady mrtvol. O nich nechci polemizovat, ale o té svobodě projevu, smýšlení..... Ty dostaly naprdel v poslední době neuvěřitelně. Nacházíme se v extrémistické společnosti, která nás chce tak dojemně chránit před bubáky, až na polovičce zákonů schválených v parlamentu dřepí komunisti. Ano, jsou to ty komunistické svině, které odsoudily mého děda jako kulaka na pár let. Ty nikomu nevadí. Neberu to nikterak osobně, ovšem o důvěře se v tomto augiášově mrdníku se nedá ani šeptat.Přátelům věřím a nepřátelům ne.
Začíná doba tyranie a bez ohledu na náš subjektivní názor začne platit obecný vyšší princip mravní. Na hrubý pytel hrubá záplata. Dnes to je netolerance i persekuce, zítra hrubost a pozítří násilí. Morální násilí již začalo. Je to zaštítěno ekoterorismem, legislativním farizejstvím a pseudohumanistickým tmářstvím.
Zvýšené daně přežiju stejně jako drahý benzín či cigára. Těžko mi je z toho, že někoho odsoudí za odlišný názor. Je to precedens. ONI můžou všechno......


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

BL

Příspěvek od chiq »

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“