Relax u kávičky

Společenské dění u nás i ve světě.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

pro Iv....

Příspěvek od Mim »

Jsem z toho docela Janek....Teď už asi začnu věřit i orgńu....ale teď to analyzuji...uvidíme....Fórum se mi také líbí, jak se rozjelo! V téhle sekci můžeš vidět, že jsme si s gewem "počlověčili" - a bylo to z obou stran upřímné!


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Oddych

Příspěvek od Iv »

Smazáno
Naposledy upravil(a) Iv dne pon 15 říj 2007 21:16, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oddych

Příspěvek od Merlin »

Tak to musím přihodit něco ze života. :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Merlin dne stř 25 říj 2006 17:10, celkem upraveno 1 x.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oddych

Příspěvek od Merlin »

"ŽENA"

CHEMICKÁ ANALÝZA

Prvek: žena
Značka: wo
Objevil: Adam
Atomová hmotnost: Dohodou přijata jako 53,6 kg, může se ovšem pohybovat mezi 40 - 200 kg
Výskyt: ve větším množství zejména ve všech městských oblastech
=====================================================

Fyzikální vlastnosti

1. Povrch obvykle pokryt barevným filmem.
2. Bod varu nemá, mrzne bez jakékoliv známé příčiny.
3. Teče při speciálním zacházení.
4. Rozpálí se při nesprávném použití.
5. Vyskytuje se v různých stavech od panenského kovu až po běžnou rudu.
6. Poddává se při tlaku aplikovaném na správných místech.

Chemické vlastnosti

1. Výborně přitahuje zlato, stříbro a množství druhů drahých kamenů.
2. Absorbuje velké množství drahých látek.
3. Může spontánně explodovat bez předchozího varování a bez jakékoliv známé příčiny.
4. Nerozpustná v kapalinách, ale její aktivita se prudce zvyšuje po nasycení alkoholem.
5. Mezi všemi člověku známými prvky nejlépe redukuje peníze.

Běžné použití

1. Dekorativní účely, obzvláště v drahých sportovních autech.
2. Může být dobrou pomůckou při relaxaci.
3. Velmi efektivní čistidlo.

Testování

1. Čistý vzorek má v přirozeném stavu narůžovělou barvu.
2. V blízkosti kvalitnějšího vzorku se barva mění na zelenou..

Možné riziko

1. V nezkušených rukách velmi nebezpečná.
2. Je nelegální vlastnit víc než jeden vzorek, i když současně je možné jich spravovat vícero, pokud se nachází na různých místech a nedostanou se navzájem do přímého kontaktu.

Výstraha!

DELŠÍ VYSTAVOVÁNÍ SE ÚČINKŮM TOHOTO ELEMENTU JE NEBEZPEČNÉ!


-------------------------------------
A ještě něco v tom stylu..
-------------------------------------

Mužský manifest

Ženo, jestliže si myslíš, že jsi tlustá, možná je to pravda. Neptej se mě na to, stejně ti na to neodpovím.

Jestliže něco chceš, stačí o to říct.

Upřesněme si jednu věc: jsme JEDNODUŠÍ. Nerozumíme jemným nepřímým žádostem. Na nás neplatí žádost nepřímo přímá. Žádost viditelně nepřímá také ne.

Říkej věci tak, jak jsou. Jestliže se ptáš na něco, na co neočekáváš odpověď, nediv se, když dostaneš odpověď, která se ti nebude líbit.

Jsme JEDNODUŠÍ.
Když tě požádám, abys mi podala chleba, nechci tím rozhodně říct nic jiného. Nechci ti vyčítat, že není na stole. Není v tom nic skrytého ani vyčítavého, jsme vážně jednoduší.

Jsme JEDNODUŠÍ.
Není k ničemu se mě ptát, na co myslím, v 96,5% případů je to sex. A nejsme posedlí sexem, jenom je to něco, co se nám nejvíc líbí, bohužel.

Jsme JEDNODUŠÍ.
Někdy na tebe nemyslím. Není to nic vážného. Prosím, zvykni si na to. Neptej se na co myslím, pokud nejsi připravena mluvit o věcech jako je politika, ekonomika, fotbal nebo sportovní auta. Neděle = jídlo = kamarádi = fotbal u televize. Je to jako úplněk nebo příliv a odliv, je to nevyhnutelné.

Nakupování není zábavné a nikdy to pro mne zábavné nebude.

Když někam půjdeme, jakékoliv šaty, které si na sebe vezmeš, ti budou perfektně sedět. Tím si buď jistá. Máš dostatek oblečení. Máš hodně bot. Plakat je v takovém případě vydírání. Většina mužů má tři páry bot. Trvám na tom, jsme JEDNODUŠÍ. Co tě vede k tomu, že ti mohu pomoci při rozhodování, který z tvých třiceti párů se ti nejvíce hodí?

Jednoduché odpovědi jako ANO nebo NE jsou pro nás vynikající. Ať už byla otázka jakákoliv.

Jestliže máš nějaký problém, nechoď s ním za mnou, pokud nechceš pomoci s řešením. Nechtěj po mně, abych se s tebou nad ním trápil, jako tvoje kamarádky.

Bolest hlavy, která trvá 17 měsíců, není bolest hlavy. Dojdi si k doktorovi.

Jestliže ti řeknu něco, co by mohlo být dvojsmyslné a jedno z toho by ti ubližovalo, tak jsem určitě chtěl říct to druhé.

KAŽDÝ muž vidí jen 16 barev. A tak švestka je ovoce ne barva. A co je to za blbou barvu fuchsiová? A ještě hůř, jak se to svinstvo vlastně píše?

Pivo se nám líbí zrovna tak, jako vám kabelky.

Když se tě zeptám, co se děje a ty odpovíš, že nic, věřím ti a chovám se tak jakoby bylo všechno v pořádku.

Neptej se mě, jestli tě mám rád. Buď si jistá, že kdyby tomu tak nebylo, tak s tebou nejsem.

Základní pravidlo, budeš-li někdy na pochybách, co se nás týká: udělej to nejjednodušší.

JSME OPRAVDU JEDNODUŠÍ.
Naposledy upravil(a) Merlin dne stř 25 říj 2006 1:51, celkem upraveno 1 x.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

A trochu vážně

Příspěvek od Merlin »

Copak ho asi tak dožralo?
------------------------------------

Považujeme se za ohromně důležité. Tak významné. Pořád chceme cosi zachraňovat. "Zachraňte stromy, zachraňte včely, zachraňte velryby, zachraňte tyhlety slimáky" a největší domýšlivostí ze všech je: „Zachraňte tuto planetu.“ Cože? Tropíte si ze mne žerty, vy sráči? My že zachráníme planetu? My, kteří dosud ani nevíme jak se postarat sami o sebe? Nenaučili jsme se jak se starat jeden o druhého, a chceme zachránit tuhle hromskou planetu?

Tyhle sračky už mne unavují. Jsem z toho zhnusen. Mám až po krk pitomého Dne Země a plné zuby všech farizejských ochránců životního prostředí, těch buržoazních liberálů, kteří si myslí, že jediné špatné v této zemi je, že tu není dost cyklistických stezek. Lidí pokoušejících se udělat svět bezpečným pro jejich Volvo. Mimoto, ochránci životního prostředí se houby starají o planetu. Nejde jim o ni. Teoreticky vzato je nezajímá. Ani jako abstrakce. Víte, o co se zajímají? O čisté místo k životu. Svůj vlastní domov. Obávají se, že někdy v budoucnu by je, je osobně, mohlo čekat nějaké nepohodlí. Tato omezená neosvícená sobeckost na mne nedělá žádný dojem.

Ostatně, s naší planetou se neděje nic špatného. Všechno je v pořádku. Planeta je v pohodě. To lidé jsou odpad. Rozpory. Neshody. Planeta je v pořádku. Na rozdíl od lidí se planetě daří skvěle. Je tady čtyři a půl miliardy let. Uvažovali jste někdy vůbec o těchto číslech? Planeta tu byla čtyři a půl miliardy let. A my jsme tu kolik, nějakých sto tisíc? Možná dvě stě tisíc let? A těžký průmysl máme něco přes dvě století. Dvě stě let versus čtyř a půl miliardy. A máme tolik domýšlivosti, že si myslíme, že jsme pro ni nějakou hrozbou? Že začínáme nějak ohrožovat tuto překrásnou malou modrozelenou kouli, plující kolem Slunce?

Ta planeta už prodělala mnohem horší věci než jsme my. Všechno čím prošla bylo o řády horší než my. Zemětřesení, vulkanická činnost, tektonika desek, kontinentální drift, sluneční erupce, sluneční skvrny, magnetické bouře, převracení magnetických pólů... stovky tisíc let bombardování kometami, asteroidy a meteory, globální záplavy, přílivové vlny, globální požáry, eroze, kosmické paprsky, periodické ledové doby... A my si myslíme, že pár plastikových pytlíků a hliníkových plechovek může něco dokázat?

Ne, planeta nikam neodchází. ODCHÁZÍME MY!

My jsme ti, kdož odcházejí. Sbalte si svých pět švestek, lidičky. Půjdeme. A nezanecháme po sobě mnoho stop. Díky Bohu za to. Možná trochu polystyrénu. Možná. Jen trošku polystyrénu. Planeta tu zůstane, i když my už budeme dávno pryč. Jsme jen další z neúspěšných mutací. Jen další ukončené biologické nedopatření. Slepá ulička vývoje. Planeta nás ze sebe setřese jako pes zbavující se blech. Svinstvo z povrchu.

Chcete vědět jak to dělá? Zeptejte se těch v Pompejích, co ztuhli v pozici soch uprostřed vulkanického popela. Chcete-li vědět, jestli je planeta v pořádku, ptejte se lidí v Mexiko City nebo Arménců či ve stovkách dalších míst pohřbených pod tisíci tun sutě po zemětřesení, jestli se cítí být pro naši planetu ohrožením. Anebo lidí v Kilowaia na Havaji, kteří si postavili svá obydlí poblíž aktivní sopky, a pak se divili jakže se jim ocitla láva v obýváku.

Planeta tu bude dlouho, dlouho předlouho poté, co odejdeme, a bude se hojit sama, sama se očistí. Je to samoopravný systém. Vzduch a voda se obnoví, půda se obnoví, a pokud je pravdou, že plast není rozložitelný, dobrá, planeta ho jednoduše začlení do nového paradigma: země plus plast. Země nesdílí naše předsudky vůči plastu. Plast také vyšel ze země. Země pravděpodobně vidí plast jako další ze svých dětí. Možná, že je to jediný důvod proč nám dovolila, abychom tu byli před ním. Chtěla plasty a nevěděla jak je udělat. Potřebovala k tomu nás. Mohla by to být odpověď na prastarou egoistickou filozofickou otázku: "Proč jsme tady?"… no přece kvůli plastu... kreténi.

Takže plasty jsou tady, náš úkol u konce a můžeme být postupně vyřazeni. A myslím, že už to začalo. Nemyslíte? Abych byl poctivý, domnívám se, že planeta v nás přece jen vidí slabou hrozbu. Jsme něco s čím je třeba cosi udělat. A ona se může bránit sama, organizovaným způsobem na způsob úlu nebo mravenčí kolonie. Mechanizmus kolektivní obrany. Však už si něco vymyslí. Co byste dělali na jejím místě? Jak byste se mohli bránit proti tomuto otravnému, hnusnému druhu? ... No třeba... viry. Viry by mohly být prospěšné. Oni, zdá se, jsou na viry citliví… A, no jistě... viry jsou lstivé, pořád mutují a tvoří nové odrůdy, není na ně stejná vakcína. Tím prvním virem by tedy mohl být takový, který kompromituje imunitní systém těch kreatur. Možná je udělá zranitelnými vůči všem ostatním druhům nákaz a infekcí, které přicházejí v úvahu. A možná by to mohlo být šířeno sexem, to je udělá mnohem zdráhavějšími ohledně další reprodukce.

Správně, je to jen fantazie. A je to počátek. A mohu se přece trochu zasnít, ne?

Nedělejte si starosti s maličkostmi: včelami, stromy, velrybami a slimáky. Myslím, že jsme součástí větší moudrosti než vůbec kdy budeme schopni pochopit. Vyššího řádu. Nazývejte to jak chcete. Víte jak tomu říkám já? Velký elektron. Hlavní elektron... Vůbec netrestá, neodměňuje, neodsuzuje. Jen je. A my také. Na malou chvíli.

George Carlin


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

A trocha bublání

Příspěvek od Merlin »

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

:o))

Příspěvek od Merlin »

...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

pro Gewa...

Příspěvek od Mim »

Teď nevím, jak jsi to myslel s tím šumem u hydropowercar....moc jim to zrovna nefunguje...nebo se ti zdá, že ano?
Naposledy upravil(a) Mim dne stř 25 říj 2006 22:33, celkem upraveno 1 x.


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Kupte si plechovou peněženku a děkujte za mýtné Kapsch

Příspěvek od A(&F) »

http://www.marigold.cz/item/kupte-si-pl ... tne-kapsch

... a myslíte si, že Vás se to netýká ... ???


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

pro A(&F)

Příspěvek od Mim »

Dost dobrý, ale já jsem ještě větší pesimista....tedy co se týče policejního státu....doba čipů v hlavě(nebo třeba jinde...) se neúprosně blíží!!!!


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pro Iv....

Příspěvek od Merlin »

Mim píše:Jsem z toho docela Janek....Teď už asi začnu věřit i orgónu....ale teď to analyzuji...uvidíme....
Jak to dopadlo s tím orgonem?


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Promiň Gewo....

Příspěvek od Mim »

Ještě to analyzuji a s tzv."orgónem" to nemá pranic společného. Faktem ale zůstává, že jsou věci, kterým nerozumíme....Až budu vědět...určitě ti to řeknu.....Stále pracuji! :?


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

No a teď ještě k relaxu....

Příspěvek od Mim »

Další má povídka, snad někomu něco řekne....Pan spisovatel odpustí....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: No a teď ještě k relaxu....

Příspěvek od Merlin »

Mim píše:Další má povídka, snad někomu něco řekne....Pan spisovatel odpustí....
Zapomeň na toho spisovatele, ano! nebo půjdeme do separé! :D

Klobouk dolů, tohle je fakt dobré. Takhle psát neumím. Tenhle způsob psaní chce úplně jiné než moje nastavení. Piš prosím dál, stojí to za to. Ale piš jen tehdy, když budeš vědět, že musíš.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Pro gewa...

Příspěvek od Mim »

To nebyla urážka, ani ironie s tím spisovatelem. Hodně tvých knížek jsem četl a líbilo se mi to....Tak proč ring...Jak jsem již napsal mám úctu před lidmi, kteří jsou zapálení pro věc...Jinak děkuji za kompliment k mé povídce...Mim


Však ono to půjde!!!
Zamčeno

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“