Nový Svetový Poriadok

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Plány na nový svetový poriadok sú skutočné

Áno
49
82%
Nie
8
13%
Neviem
3
5%
 
Celkem hlasů: 60

Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Redukce populace

Příspěvek od Merlin »

Palo píše:Jen by mě zajímalo, jak do nás dostanou nějaká ředidla, aby vyvolali rakovinu... To asi jde samo... ;)
Přečti si knihy od Dr. Clark. Tam se to dozvíš.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: jo jo

Příspěvek od NAVAR »

jarda ovčák píše:Bohužel, musím souhlasit s lájošem. Bezezbytku. Když se rozhlédnu a vidím, jak mi tuhle policajt nabídl body za úplatu, támhle ze mne ouředníci stáhli kůži zaživa a tak té lůze nic nedaruju a hraju s nima čertovo pexeso kdo z koho.
Přeskoč, přelez, podlez, hlavně to systému natři. Nastavil jsem druhou tvář a dostal po ní mokrým hadrem vymáchaným ve sračkách.
Tenhle názor má každej, co něco dělá. ten, co přežívá a krom 8 hod hokny nic nedělá nic nezjistí.Může vegetovat ve spokojenosti mnoho let. Zkuste stavět, vrtat, těžit, budovat, vyrábět či pěstovat a zjistíte, že horší to být nemůže....
Proto je každý bratr ve zbrani vítán....
Přesně tak, 8hodin hokny, betonová králíkárna, sračkomety v podobě PC, TV, bulváru a jsi duševní eunuch co potřebuje instantní emoce od druhých. Těch lidí kolem sebe vidím čím dál více, prostě beztarostně vegetí. Přesně tohle jsou ty správné lidské baterie pro pohon matrixu.
Proto každá odlišnost je systémem potlačována ať už bandou úřednickejch buzerantů či mafiánským systémem naší pseudodemokratické společnosti.
Ano proto je potřeba hrát to čertovo pexeso, napsal jsi správně hrát, nebojovat...
Viz. http://motto.cz/ukazka-z-knihy/hry-zivota


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Redukce populace

Příspěvek od Palo »

Merlin píše:
Palo píše:Jen by mě zajímalo, jak do nás dostanou nějaká ředidla, aby vyvolali rakovinu... To asi jde samo... ;)
Přečti si knihy od Dr. Clark. Tam se to dozvíš.
Ve formě potravin? O tom se Clarková zmiňuje? To je pro mě novinka... Nečteš příliž rychle?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Redukce populace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Palo,

Clarková se o tom skutečně nejenom zmiňuje, ale přímo to zdůrazňuje jako jeden z velkých problémů. Potraviny procesované pomocí různých ředidel, z nich pravděpodobně je nejhorší soja, výpary z plastikových nábytků, koberců, interiérů aut atd. plus samozřejmě profesionální vystavení se kde čemu. Pokud jsi si nevšiml, i ve farmácii to začíná letět například záměnou ethylalkoholu za propylalkohol v mnoha tinkturách a kdo ví co ještě.
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Redukce populace

Příspěvek od Palo »

Je vlastně pravda, že hodně se toho používá např. při výrobě olejů pro lepší efektivitu při výtěžnosti... OK, díky ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Obama spustil klimatickou válku

Příspěvek od NAVAR »

Na každém šprochu, pravdy trochu. Nicméně vůbec bych se tomu nedivil kdyby tam té pravdy bylo více.
http://orgo-net.blogspot.com/


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Díky za info

Příspěvek od 1220 »

Čet jsem to i dál, ...... dobrá metoda jak to eliminovat .......
a takový stříbrný oblak k tomu - odrazivý .......
Dálnice D1 je špička ledovce - ostuda naší vlády - tunely nikam .
K.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Pravda o 11.9.2010

Příspěvek od chiq »

Že by sa ľady pohli?
http://www.stv.sk/online/archiv/spravy-stv
správy z 11.9 od 9:33 (ak vie niekto, ako to stiahnuť, prilepte to)


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

zákaz používání bylin

Příspěvek od jeff »

Jeden z dalších absurdních paradoxů, co se nepovedlo Dolfovi, ani komoušům, zřejmě hravě zvládne EU.

Jeff
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

zákaz bylinek

Příspěvek od jarda ovčák »

Je to jen špička ledovce. Chystá se mnohem víc, zejména omezení svobody a práv jednotlivce, pohybu peněz v hotovosti , čipů v občance či pasu s možností sledování, platby silniční daně dle účtů za pohonné hmoty,zavedení daně z komína, daně za odpadní vodu ze střech,daně za nevyužívané prostory,daně za držené zbraně, daně z ovocných stromů, včelstvo,hospodářské zvíře i plochu zahrady, páč samozásobitel připravuje stát o jistý daňový výnos.A lidi drží a drží a zálibně mačkají čudlíky u nejnovějších mobilů a chrochtají blahem u seriálů a superstar......
Na druhou stranu, většina ovčanů vnímá systém zcela jinak, než my, tudíž změna systému nepřipadá v ůvahu..........


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: zákaz bylinek

Příspěvek od chiq »

jarda ovčák píše:...Na druhou stranu, většina ovčanů vnímá systém zcela jinak, než my, tudíž změna systému nepřipadá v ůvahu..........
bohužiaľ, máš znova pravdu... na Slovensku už novonarodené deti dostávajú okrem rodného čísla aj tzv. identifikačné číslo, samozrejme s predčíslím 666, údajne z dôvodu nie úplnej spoľahlivosti rodných čísel... a nikto neprotestuje... na Slovensku, kde je údajne 76% kresťanov... Pamätám si, za komančov to nebolo, až po tichom prevrate sa objavili duplicitné rodné čísla. Nebolo ich veľa, a dosť ma zarazilo, že nikto za to nebol vinný (úplne inak sa "odmeňuje" úradník, ktorý vydá dvakrát rovnaký občiansky preukaz...) Zrejme bolo treba najprv vyrobiť dôvod na zavedenie cajchovania ovčanov, druhý krok sú čipy do pravej ruky... Kto nemá znak šelmy, nepredá ani nekúpi... Herodesa na ně!


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Fluorid sodný

Příspěvek od NAVAR »

Ve filmu III. Světová válka který v odkaze dával na fórum Iv, bylo psáno o fluoridu sodném jakožto toxické chemikálii přidávané do zubní pasty za účelem změny vnímání.
Tak jsem zašel schválně do marketu jestli by tam nebyla pasta bez fluoridu... nebyla, jak jinak že....
Tak jsem se díval na všechny druhy které tam měly momntálně dostupné a všechny pasty obsahovaly 1450ppm fluoridu sodného. Jenom dětská méně konkrétně 500ppm. 3x méně, to mne připadlo jak kdyby to bylo přepočítáno na váhu člověka dítě - dospělý. Říkám si proč?


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
sanov
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 06 zář 2010 17:10
Dostal: 1 poděkování

Pre Navar

Příspěvek od sanov »

Ak hľadáš pastu bez fluoru, dobre poslúži čistenie s MMS, alebo v bio potravinácha dostať ajurvédsku zubnú pastu bez fluoru.


Nemôžeme robiť veľké veci. Môžeme robiť iba malé veci s veľkou láskou. Matka Tereza
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Pre Navar

Příspěvek od NAVAR »

Díky za tip. Možná by stačila obyčejná plavená křída :)


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Fluorid sodný

Příspěvek od martin11 »

NAVAR píše:Ve filmu III. Světová válka který v odkaze dával na fórum Iv, bylo psáno o fluoridu sodném jakožto toxické chemikálii přidávané do zubní pasty za účelem změny vnímání.
Tak jsem zašel schválně do marketu jestli by tam nebyla pasta bez fluoridu... nebyla, jak jinak že....
Tak jsem se díval na všechny druhy které tam měly momntálně dostupné a všechny pasty obsahovaly 1450ppm fluoridu sodného. Jenom dětská méně konkrétně 500ppm. 3x méně, to mne připadlo jak kdyby to bylo přepočítáno na váhu člověka dítě - dospělý. Říkám si proč?
...hm...ro je sice pravda, že ten fluorid je ve všech pastách...ale zdá se mi divný, že by všichni výrobci dostali .."nadstátní" příkaz tu pastu fluorizovat....z důvodů jakéhokoli.....možná by stálo za to se třeba Českého výrobce zeptat, proč do té pasty ten fluor cpou a jestli dělaj pastu fluoru prostého.........jinak se také fluorizovala voda...ve vodárnách a také sůl kuchyňská.... :idea: ...ale to nevím jestli pokračuje....m11 :lol:

p.s. ještě mě naapdlo...v souvislosti s tou pastou......copak tu pastu jíme......vyčistím zuby....to je tak 2-3 minuty...a vyplivnu...../ nebo ji někdo polyká...???.../...pasta se dostane do styku s dásní a kouskem jazyka....a kouskem tváře....nevím jak se fluorid vstřebává....třeba rychle..... :shock:


... věřím, že se " TO " povede ......
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“