Opět něco protistátního

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: Opět něco protistátního

Příspěvek od jarda ovčák »

Zvedl jsem telefon a s kamarádem právníkem jsem zavolal na policajty a udal jsem se, že mám na pozemku hromadu hnoje, která by podle výpočtů uživila lán deseti hektarů indického konopí, tudíž se jako řádný občan chci udat ze zločinu proti zákonu o šíření tuhlenctěch návykových, psychotropních a obluzujících látek.Překvapení policajti přijeli, vyfotili si kupku hnoje a vyzvaLi mne, zdali jim mohu podat vysvětlení. Já se na radu kámoše okamžitě ujal práva odmítnout výpověď a tak to nějak předvčírem Skončilo. Už se těším, až přihrčí patnáct policejních tater a odvezou mi hnůj, nebo ho omotají policejní páskou.
Vyzývám tedy všechny majitele kupek hnoje, aby policii vytížili k obrazu svému.
idiokracii zdar a té naší obzvláště.


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Opět něco protistátního

Příspěvek od martin11 »

:hip: ad absurdum....podal bych trestní oznámení na všechna pole v celé republice, protože se zde ...kdekoliv... může pěstovat konopí... :idea::oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Opět něco protistátního

Příspěvek od poota »

Vycházíš zřejmě z toho, že dřív bylo trestné mít destilační přístroj, protože se rovnou předpokládalo nelegální pálení alkoholu.
K tomu se uvádělo, že zrovna tak bys musel být trestán za znásilnění, protože máš i k tomu potřebný "přístroj" :lol:
Dnes se rozlišuje spáchání trestného činu a také přípravu na něj.
A nezapomínej na to, že jsi "spáchal" jenom to, co se Ti prokáže, a to náležitým způsobem, viz třeba
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=3014

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kde domov hnůj ...

Příspěvek od A(&F) »

jarda ovčák píše:Vyzývám tedy všechny majitele kupek hnoje, aby ......
... :ethink: ... to de facto můžeme všici ... protože díky politikům už leta žijeme na jedný velký hromadě hnoje ... ze který se marně snažíme vyhrabat ...

[youtube][/youtube]

... a dokud se nezačnou "kutálet hlavy" alespoň těch největších gaunerů, tak se nic nezmění ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Opět něco protistátního

Příspěvek od martin11 »

poota píše:Vycházíš zřejmě z toho, že dřív bylo trestné mít destilační přístroj ...
...mám obavy, že tomu tak není - viz razie v prodejnách pěstitelských potřeb a majitelů stíhaných třeba za prodej ofiko vytištěné literatury, či prodej semínek, z kterýchžto vyroste bylina která by mohla zneužita býti, ale která, ta semínka nejsou jinak nijak nebezpečná.....ach jo :bhead: m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Opět něco protistátního

Příspěvek od Slavek Krepelka »



Ahoj Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: Opět něco protistátního

Příspěvek od jarda ovčák »

nádherné poškrábání na zádech....
bohužel, i když tu palčivou naléhavost chápe čím dál více lidí, stejně zbude vždy obrovský tábor pijavic, které na současném systému parazitují a změnu chtít nebudou za žádnou cenu.A já se budu modlit, aby to mladejm pálijlo, páč my budem za chvíli rádi, když udržíme svěrače pod kontrolou.


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: Opět něco protistátního

Příspěvek od jarda ovčák »

taky je pro mne těžké, že naši otcové a dědové znali laurina a klementa, mercedes jelínková dala jméno nejlepším vozům světa, vondřich to u dourdanu na prvním mistrovství světa natřel celý planetě,a v pacově se ustanovil FIM, které nám ukradli nenažraní frantíci, ale my nezapomenem, vyrobili jsme nejdelší a jediný čtyřmístný motocykl světa, technici u pragovky inspirovali vývoj unimoga, křižík, kaplan, bratři koučtí se svojí nesmrtelnou krochnou, brněnskej bren za války, vichtrle, seifert,jan hus, žižka....
u nás se vyráběla jawa, čz, čechie, jac, poustka, grizzli, praga, walter, ravo, manet, ogar, a spoustu jiných. taky deset značek automobilů a čtyři traktory.
vyráběli jsme nejlepší zbraně planety a dokonce i mg34 je z brněnské konstrukční školy.
Dnes žijeme v jakési hommogenní, amorfní době a vůbec netuším, které hrdiny mám glorifikovat svejm dětem a vnukům....


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Opět něco protistátního

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jarda ovčák píše: ... stejně zbude vždy obrovský tábor pijavic, které na současném systému parazitují a změnu chtít nebudou za žádnou cenu....
Jo a ne. Čím víc lidí se vyčlení ze systému v rámci vlastní ekonomické kooperace, tím míň pijavic se uživí na stávajícím establišmentu. Konec konců tohle se přesně stalo před nedávnem v Argentině. Spíše jde o to, aby takový podsystém byl schopen si ty pijavice mezi sebe už nepustit. Ani nejde o to vyčlenit nějaké území, to by establišment měl na co zaútočit a šmahem akci zlikvidovat nejen jakožto "nezákonou", ale hlavně lehce napadnutelnou. Snad jedinné, co by mělo projít by bylo to legálně ustanovit coby korporaci, která nevykazuje žádné příjmy jak individuálně, tak celkově. Něco jako korporace bezplatných řiditelů. Další možností a možná legálně udržitelnější by bylo založit novou Česko-Moravskou "církev" třeba ČM Bratrstvo, se statusem dobročinné organizace vyjmuté z placení daní atp. s dalšími výhodami, které využil například Humble se svou Genesis. Za základ by se však musela vzít jedna zásada. Naprosto konkrétní ústava a trest okamžitého vyloučení z takového bratrstva kohokoliv, kdo by byť i jen podal návrh na jakoukoliv změnu, bez nejmenších cavyků, včetně zabavení veškerého majetku, což by musel každý člen podepsat při vstupu. Jinak to hajzli velice rychle unesou, jako unesli Reform Party před nějakými 15ti lety tady v Kanadě. Nasere se jich tam dost na to, aby spolek "demokraticky" odhlasovali někam jinam, než pro co byl původně založen.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: Opět něco protistátního

Příspěvek od jarda ovčák »

Vlastně to tak Slávku opravdu funguje. Sám jsem členem přátelské komunity, která nežije nahromadě, ale udržuje úzké přátelské vztahy a čile obchoduje bártrem, nebo i na dobré slovo. Je těžké se tam přičlenit, protože praxe ukázala, že těch, kteří mají co nabídnout je sakra málo. Není řeč jen o zboží či službách, je řeč i o kamarádství, přátelství.Každý živnostník poleze té centrální lůze do prdele, aby dosáhl na zakázky. Pekař chce dodávat do policejní kantýny, pokrejvač chce obecní zakázky, kovář chce zakázku na zámku z eu fondů, kterou rozdělují úředníci hnípající na úřadě.
I když probíhá segegace, sám jsem členem radikální frakce volnomyšlenkářů.
I kdybych měl chcípnout na úbytě, nebudu s těmi sviněmi spolupracovat. Bohužel, tento názor je velice řídký, protože peníze nesmrdí......Každej začne žgryndat cosi o složenkách, bídě a potřebách. Otázka cti či morálních kodexů je přežitek.


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Opět něco protistátního

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jarda ovčák píše:Vlastně to tak Slávku opravdu funguje. ....
:) To víš že jo. Přesně takhle se dostali k moci prakticky všude na světě Židi. Jejich náboženství exklusivního děděného rasismu a mamonu je právě tou ústavou, která mezi ně nepouští nikoho z venku kromě pár kosmetických konvertů sloužících za alibi, jichž je nepatrné množství a kteří se stejně nikdy nestanou "vyvolenými" v očích matko-rozených. I když je ta jejich arogantní filosofie celospolečensky karcinogenní, v principu pro ně ekonomicky pracuje naprosto spolehlivě už po tisíce let. Teď si představ, že by se ta filosofie poněkud pozměnila pro gijimy a založila na celospolečenské vzájemnosti a prospěšnosti, no, tedy skoro celospolečenské, protože by odstavila právě ty pijavice, které ten bordel co všude máme zařídily spolu s těmi zkorumpovanými, kteří se na tomhle vyděračském bordelu přiživujou a chrání ho.

Hele, nějakých patnáct let zpátky mělo Ontário oficiálně cca 9.5 miliónů lidí, od děcek po starce, a přes dva milióny vládních zaměstnanců. Stalo se to veřejně neúnosným a hádej, jak to mocipání šmahem a zcela šalamounsky vyřešili? Privatizace. Mraky vládních úřadů byly předány do rukou bývalých manažerů za mírnou úplatu, jestli vůbec nějakou, a vládní služby tím byly kosmeticky odstřelené. Tím se ty armády darmožroutů staly vládními kontraktory, kteří ve statistice vládních institucí a zaměstnaců už nefigurují. Tím pádem nikdo nemá šanci zjistit, kolik těch příživníků je, protože statistiky soukromých firem nejsou legálně dostupné nikomu, kromě berňáku. Jsem si naprosto jistý, že dnes je ten skutečný poměr ještě daleko horší, než před patnácti lety. Je to dost jednoduchá matika, i když nepřesná. Dnes má Ontário přes 13.5 miliónu lidí díky přistěhovalectví z dalekého východu, zatímco během těch patnácti let ztratilo Ontário dobře 40% průmyslu. Kam vlezeš, na úřadech tma a Anglicky se velmi často horko těžko domluvíš.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Maďaři

Příspěvek od Slavek Krepelka »



Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Opět něco protistátního

Příspěvek od la »



jandera
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: pát 09 srp 2013 16:27
Dal: 92 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Opět něco protistátního

Příspěvek od jandera »

Velmi výstižná úvaha o stavu společnosti, slované se cpou stále na "západ", ale ten z nich má stále větší srandu jak se nechají mírumilovně okrádat, trávit a zotročovat a někteří u toho jěště bezpáteřně mlaskají. Chce to číst pomalu a srovnávat stav dříve a nyní, nic není černobílé, ale...

http://afinabul.blog.cz/1402/zkurvena-generace


Amerika náš vzor, no je stále nějak nedospělá, že
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


jandera
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: pát 09 srp 2013 16:27
Dal: 92 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Opět něco protistátního

Příspěvek od jandera »

Šance něco změnit, nebo alespon na něco upozornit.


http://holesovskavyzva.zacit.cz/


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“