Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování ...

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
pdob
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 23 srp 2009 16:35
Bydliště: Likavka
Dal: 97 poděkování
Dostal: 9 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování .

Příspěvek od pdob »

martin 11, 1.najrýchlejšie poznáš rozdiel podľa hmotnosti-Li...je o poznanie ľahšia, 2.posledné dva roky ide pri vrtačkách slušná reklama , že je v nich LI ...batéria, ak nieje -je predpoklad že je to Ni cd-dopredaj,bude ťažšia ale mala by byť nižžšia cena,keď daju Li Ion, veľmi radi sa tým pochvália 3.buď na boku, alebo keď vyberieš aku z vrtačky bývajú udaje o aku-Li-Ion...Ni Cd + Ah, 4. píšeš, že články sú zbodované pásikmi-zrejme si ju už rozobral z toho plastového púzdra-NiCd maju1,2V/článok LiIon,LiPolmajú3,7V/článok bude ich tam menej, len týmto spôsobom asi stratíš záruku lebo musíš rozobrať plastové púzdro. V drvivej väčšine platí bod 3. a pre istotu sa pýtať. NAREX to máva uvedené. Keď si tú baterku už rozobral ja by som do púzdra určite kupil tú modelársku, ale originál je originál s tým sa nedá nič pokaziť- je to len na Tebe. Je mi ľúto že Ťa tak oje..li, ale asi s tým už neurobiš nič ak si to kupoval s vedomím, že je po záruké. Slušný obchodník by Ti dal novú baterku zadara,ak ti odišla hneď po kúpe-aby nestratil zákaznika, hoci aj NiCd ale funkčnú- su výbehové...


pdob
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 23 srp 2009 16:35
Bydliště: Likavka
Dal: 97 poděkování
Dostal: 9 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování .

Příspěvek od pdob »

prípadne predajcovi pohroz obchodnou inšpekciou-ak je na obale, aj na baterke LiIon a dnu je niečo iné mali by Ti vyhovieť-tu ide o dobré meno značky- a u NAREX sa divím, že sa niečo také stalo určite to žeň dalej- je to podvod riadne to nafoť oslov NAREX- nemalo by im to byť jedno to nie je Lacná čína.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování .

Příspěvek od jarda ovčák »

nevíte někdo, čím Se dá rozpustit krevní sraženina?


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování .

Příspěvek od poota »

Většinou mám stručnost docela rád a permanentně bych ji vítal třeba u své ženy, ale tady je to na úkor srozumitelnosti zadání :D
Asi bude úplně jiný postup při odstraňování sraženiny na prostěradle a jiný v nějaké tepně nebo žíle - zkus se na "dané téma" ještě trochu rozpovídat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování .

Příspěvek od abul »

jarda ovčák píše:nevíte někdo, čím Se dá rozpustit krevní sraženina?
Jak už napsal Poota, záleží kde se ta sraženina nachází. Nicméně přepokládaje, že máš na mysli "průserovou situaci" s krevní sraženinou kolující krevním oběhem (která v tom lepším případě stále ještě nic neucpala), hned mě napadla serapeptáza.
Zázračný enzym. Super dar přírody k léčbě bolesti a chronického zánětu. Rozkládá mrtvé tkáně, krevní sraženiny, cysty, cévní pláty a zánětlivé látky všech druhů. Enzym, má účinky čistící, protizánětlivé a proti bolesti.
zdroj http://www.serapeptaza.cz/co-je-serrapeptaza.html
V češtině těch informací není až tak moc, ale někde jsem v diskuzích narazil na zkušenosti uživatelů - pozitivní. Myslím, že si tím někdo pomáhal po mrtvici. Bohužel už nevím, kde přesně to bylo, chce se trochu prohrabat netem, momentálně to nestíhám, promiň Jardo. Sám ji užívám, ona totiž čistí trubky od lecjakého sarjajtu. Nevím, nakolik to souvisí, ale poslední dobou mám nějak rychlejší rakce. Něco mu spadne... šup, už to držím zpátky. Jak jsem psal, nevím, jestli to souvisí s užíváním serapeptázy, ale těší mě to :laugh:
Koupit lze třeba tady http://www.ebay.co.uk/itm/Serrapeptase- ... OU:AT:3160


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
vrabco
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: pát 22 črc 2011 6:54
Bydliště: Martin
Dal: 128 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování .

Příspěvek od vrabco »

jarda ovčák píše:nevíte někdo, čím Se dá rozpustit krevní sraženina?
Pozri vlákno HCL, prípadne vlákno DMSO.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování .

Příspěvek od jarda ovčák »

Díky, potřeboval bych vědět, ešli existuje nějakej silikon, nebo jinej prevít, kterej vydrží teplotu 360 až 380 grádů.
Horké plyny po spálení propanbutanu.... Plechový dveře otvírací.... mě nic nenapadá, himl, taková blbost,ale vy víte úplně fšecko, tak mi plís poraďte.
A potřebuju vědět, jestli někdo nemáte doma 3 d tiskárnu, né že bych něco potřeboval udělat, ale pouze osobní zkušenosti.
Jo, a jestli někdo neděláte se vstřikolisem, zejména mrňata kolem 5 tun uzamykací tlak....
Jo, a potřebuju vědět, jestli je na uchování kapalnýho dusíku potřeba nějaká energie....


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

380 stupňů

Příspěvek od adam.benda »

jarda ovčák píše:Díky, potřeboval bych vědět, ešli existuje nějakej silikon, nebo jinej prevít, kterej vydrží teplotu 360 až 380 grádů.
Horké plyny po spálení propanbutanu.... Plechový dveře otvírací....
Nemám páru (ani o teplotě 200°C, natož 380°C), ale bylo by ve Tvém případě možné ubírat se směrem nějakého žáruvzdorného tmelu, nebo ve šlépějích nějaké cementrové kejdy, která Ti zatuhne jak kravinec, ale zároveň oproti kravímu pleskanci lépe odolá teplotě..? Tolik chabý výron mé intuice. Když jdou teploty moc nahoru, často beru do ruky cement..., ale nevím, jestli Ti to půjde zpatlat s plechem a dalšími díly Tvého pekelného zařízení.


django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování .

Příspěvek od django1 »



Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování .

Příspěvek od martin11 »

martin11 píše:Musím narex "trochu" ospravedlnit...nabíječka je univerzal a pozná Ni i Li od sebe....jen mě štve, že jsem koupil "starý" typ baterie za velký peníze. No no napíšu Narexům do České Lípy, co mě na to řeknou...
POZOR...referuji o vyřízení reklamace ze strany fy. Narex.
Jsem velmi potěšen přístupem Narexu k vzniklému problému. Firma mě nabídla nové články ke stávajícímu šroubováku s tím, že došlo k omylu a několik výrobků odešlo z továrny se špatným označením, ale budou Ni.Cd,, neb typ, který mám se s lithiem nevyráběl... nebo že pošlou nový :idea: typ šroubováku s Li -ion bateriemi. takže Narex poslal nový šroubovák / čímž mám nové vánoce/
Nový šroubovák má typové označení ASV 10-2A úžasně padne do ruky díky Li-ionu je lehký a při práci pohodlný....kdo budete uvažovat o koupi nového, myslím, že tady se vyplatí si "trochu" připlatit :pivko: zdraví martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování .

Příspěvek od jarda ovčák »

Přátelé, potřebuju vědět, ešli někdo nevíte o zdroji variátorů. Potřebuju opravdu maličkej, cca 10 až 200 watíků elektromotorek.


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování .

Příspěvek od jarda ovčák »

a ještě potřebuju vědět o zdroji neodymovejch magnetů, zajímá mne síla 20 kg a víc, 4 kousky, na tvaru nefičí.


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování .

Příspěvek od la »

jarda ovčák píše:nevíte o zdroji variátorů. Potřebuju opravdu maličkej, cca 10 až 200 watíků elektromotorek


http://www.sjt-moldava.sk/mechanicke-variatory-VM.php
jarda ovčák píše: neodymovejch magnetů, zajímá mne síla 20 kg a víc, 4 kousky, na tvaru nefičí.
a ještě potřebuju vědět o zdroji neodymovejch magnetů, zajímá mne síla 20 kg a víc, 4 kousky, na tvaru nefičí.
třeba
http://www.neomag.cz/cz/katalog/neodymove-magnety/ Dá se tam vybrat ,je to nebezpečný na prsty ,rozdrtí je to http://www.neomag.cz/cz/katalog/neodymo ... 50x20-n38/
docela silné :D
http://www.neomag.cz/cz/katalog/bremeno ... log=1,cena,&
:pivko: :bye:


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování .

Příspěvek od martin11 »

:!: jardo pozor...a i ostatní s velkejma magnetama není :ptrain: ...dovedou ucvaknout prsty a to již třeba velikost 50x50x20 mm...vím o čem mluvím, menší mám v tom mém Mag.motoru a nejednou tekla krev... :bhead: :pivko: m11 :D

jinak, když se ti takovíto dva přicvaknou k sobě / N42/ a náhodou jsi mezi nimi ty prsty neměl, tak je normálně rukou neoddělíš :devil: :bye:


... věřím, že se " TO " povede ......
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování .

Příspěvek od jarda ovčák »

já vím, já vím, co vy víte.... pštros, satelit v prdeli, irenka se mnou nemluví.../.
děkuju za pomoc, potřebuju k talíři přicucnout plech, ten talíř je hrnčířskej kruh a nechce se mi pyzdit s elektromagnetem, stejně nikdo nemá čas a já teprv nee. šak jak se stavíte, vokážu...
Variátorek pořídím, abych to vošahal, dostal jsem se dnes zadáčo k elektromotorům s plynulou regulací 0 až 1300 otáček, potřebuju to do maličké linky, spíš takové linečky, stolice.
Takže, nuda se nekoná.
takže ešče jednůc díky....


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“