Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dìda Slavík, marx, buky....

Příspěvek od děda Slavík »

jeden si hraje na psychoanalytika, druhý na nového Newtona, třetí s magnety - a všichni hlavně s klávesnicí počítače..
Tahle myšlenka se mně líbí. Někdo si skutečně NA NĚCO HRAJE. Je to podobné jako v nějaké vládě. Většina si na něco hraje. Jejich hlavní cíl je nahrabat pro sebe majetek. Zájem o blaho celku je ale nulový. Jsou to vlastizrádci bez VROZENÉ INTELIGENCE a odpovědnosti hospodáře.
I tady si někdo může na něco hrát. Jinde by možná neuspěl...

Pokud si hraje s magnetem, to je jiná. Ten člověk něco hledá a je ochoten se o to podělit s ostatními. Ne je odrazovat, posmívat se, podrážet nohy. Má šanci na úspěch. Protože za úspěch považuje i to, KDYŽ SE TO POVEDE NĚKOMU JINÉMU. A já věřím, že se to někomu již povedlo a poběží to i tady.

Zloděj si myslí, že všichni kradou. Pro poctivého jsou všichni poctiví. No a někdo si myslí, že je všechno jen podvod. (i když dnes je toho skutečně většina a člověk je nucen nedůvěřovat ničemu a nikomu)


Kluci, do toho.
..nojo...

Re: Dìda Slavík, marx, buky....

Příspěvek od ..nojo... »

děda Slavík píše:
jeden si hraje na psychoanalytika, druhý na nového Newtona, třetí s magnety - a všichni hlavně s klávesnicí počítače..
Tahle myšlenka se mně líbí. Někdo si skutečně NA NĚCO HRAJE. Je to podobné jako v nějaké vládě. Většina si na něco hraje. Jejich hlavní cíl je nahrabat pro sebe majetek. Zájem o blaho celku je ale nulový. Jsou to vlastizrádci bez VROZENÉ INTELIGENCE a odpovědnosti hospodáře.
I tady si někdo může na něco hrát. Jinde by možná neuspěl...

Pokud si hraje s magnetem, to je jiná. Ten člověk něco hledá a je ochoten se o to podělit s ostatními. Ne je odrazovat, posmívat se, podrážet nohy. Má šanci na úspěch. Protože za úspěch považuje i to, KDYŽ SE TO POVEDE NĚKOMU JINÉMU. A já věřím, že se to někomu již povedlo a poběží to i tady.

Zloděj si myslí, že všichni kradou. Pro poctivého jsou všichni poctiví. No a někdo si myslí, že je všechno jen podvod. (i když dnes je toho skutečně většina a člověk je nucen nedůvěřovat ničemu a nikomu)
Ona ta hra je v případě perpetomobilních pokusů něco jako bouchání hlavou do zdi.

Hraj si s magnetem, hraj.
Jen ale nezapomeň, že magnet nemá jak cokoliv sám pohánět - nebo snad znáš jediný příklad z praxe, kde by tomu tak bylo...?

?


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Dìda Slavík, marx, buky....

Příspěvek od martin11 »

..nojo... píše:
děda Slavík píše:
jeden si hraje na psychoanalytika, druhý na nového Newtona, třetí s magnety - a všichni hlavně s klávesnicí počítače..
Tahle myšlenka se mně líbí. Někdo si skutečně NA NĚCO HRAJE. Je to podobné jako v nějaké vládě. Většina si na něco hraje. Jejich hlavní cíl je nahrabat pro sebe majetek. Zájem o blaho celku je ale nulový. Jsou to vlastizrádci bez VROZENÉ INTELIGENCE a odpovědnosti hospodáře.
I tady si někdo může na něco hrát. Jinde by možná neuspěl...

Pokud si hraje s magnetem, to je jiná. Ten člověk něco hledá a je ochoten se o to podělit s ostatními. Ne je odrazovat, posmívat se, podrážet nohy. Má šanci na úspěch. Protože za úspěch považuje i to, KDYŽ SE TO POVEDE NĚKOMU JINÉMU. A já věřím, že se to někomu již povedlo a poběží to i tady.

Zloděj si myslí, že všichni kradou. Pro poctivého jsou všichni poctiví. No a někdo si myslí, že je všechno jen podvod. (i když dnes je toho skutečně většina a člověk je nucen nedůvěřovat ničemu a nikomu)
Ona ta hra je v případě perpetomobilních pokusů něco jako bouchání hlavou do zdi.

Hraj si s magnetem, hraj.
Jen ale nezapomeň, že magnet nemá jak cokoliv sám pohánět - nebo snad znáš jediný příklad z praxe, kde by tomu tak bylo...?

?
jéžišmarjápano.....přestaň pořád drnčet, že to neexistuje...my to víme...i bez tebe.....a proto to zkoušíme...a že to nejde, to také víme....tak nás nech hrát...a jestli ti to vadí...tak si hraj také...a jestli jsi chytřejší než my všichni tady...tak jdi na Aldebarán... :idea: ..a tam si poměřuj znalosti...já si myslím , že toho vím o magnetech víc než si myslíš , že sám víš....karbane jeden :evil: ...zdraví tě karkulka :oops: :ptrain:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Dìda Slavík, marx, buky....

Příspěvek od gromit »

..nojo... píše: Ona ta hra je v případě perpetomobilních pokusů něco jako bouchání hlavou do zdi.

Hraj si s magnetem, hraj.
Jen ale nezapomeň, že magnet nemá jak cokoliv sám pohánět - nebo snad znáš jediný příklad z praxe, kde by tomu tak bylo...?

?
to přirovnání sedí - pro českého kutila není nic nemožné: http://www.ceskykutil.cz/diskuse/prostup-zdi

protiotázka z praxe - znáš někoho z 11. dimenze? ( )

:ethink:


Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou!
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Pro Hmm...

Příspěvek od poota »

Hmm... píše:Ešte do nedávna si za niektorých z nich dával ruku do ohňa . Prezraď mi prosím ťa , kolko že to máš tých kabátov ? P.
Nechci plevelit, takže můžeme pokračovat tady, i když s anonymy "tančím" jen nerad a se sebezapřením.
Zřejmě narážíš na to, že jsem napsal, že mezi anonymy rozlišuji. Nebudu se s tím hledat, ale určitě tam bylo, že drtivá většina anonymů mi splývá do značně potměšilého tvora, v jehož příspěvcích se konstruktivita téměř nevyskytuje a jehož příspěvky mi připadají naprosto nepřínosné a zhusta jenom "nasírací".
Také jsem zmínil, že rozlišuji také anonymy neanonymní, tedy takové, o nichž vím, které příspěvky jim patří, takže o nich mohu mít nějaký, a značně lepší názor. Takovéto "anonymy" popravdě řečeno za pravé anonymy nepovažuji, takže můj názor na anonymy nijak neovlivňují. Zmiňoval jsem i příklad "jarda ovčák svitavy" a "anonyma, podepisujícího se P.", tedy shodou okolností stejně jako ty a i někteří další anonymové. Jen doufám, že za ten rozmach používání "P." mezi anonymy nemůžu právě já.
Takže mi není příliš jasné, na co s těmi kabáty narážíš. Svoje příspěvky naprosto bez vyjímky vždycky prezentuji jako své, s naprosto jednoznačnou identitou. Tím jsou také snadno dohledatelné. Nevylučuji, že by se mé názory nemohly časem, poznáním a zkušenostmi nějak změnit, ale můj názor na anonymy je již poměrně stabilní. Pro jistotu jej tedy formuluji ještě jednou:
Z anonymních příspěvků je tak mizivý užitek, že je na ně škoda plýtvat místem, pročež by bylo jen dobře, kdyby sem anonymové nemohli přispívat.
Pokud jsem snad někdy vyjádřil opačný názor, jak se snad snažíš naznačovat, ale čehož si nejsem naprosto vědom, tedy ho tímto odvolávám s tím, že se buď jedná o nedorozumění, a nebo jsem nebyl při smyslech.
Tímto jsem ti věnoval daleko více času, než si kterýkoli anonym dle mého názoru zaslouží, a nemíním se k tomu již vracet.
Sbohem - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Kičko
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 24 dub 2007 19:00
Bydliště: slovensko

anonym

Příspěvek od Kičko »

Myslím že by ste sa nemali pýtať anonyma prečo vôbec lezie na stránky fóra svojimi príspevkami. Predpokladám že je to človek nevyrovnaný, ktorý sa bojí priameho kontaktu, lebo si neverí, chýba mu sebadôvera. Preto asi je lepšie na jeho príspevky nereagovať a jednoducho si ich nevšímať, tak ako v bežnom živote sa nik nezaoberá anonymným listom. Hlavne ak sú jeho príspevky po aktuálnom dátume na obrázku.( 17.11.2009)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


non

anon

Příspěvek od non »

mým
mim
SUPERPOZICE;(


..hehe..

Já kontra chiq&poota...

Příspěvek od ..hehe.. »

..hehe.. píše:https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=58640
chiq píše:
..hehe.. píše:... naštěstí již mu bylo odborně vysvětleno, jak se věci mají....
:P
díky, díky, díky, sudruhu! ...spomenul som si, ako mi v 1988 bolo odborne vysvetlené: "Esli nepojdeš do KSČ, tak pojdeš!" ...tak som radšej opustil podnik...
=================
Stále si někdo plete pojmy - pokud neznalému někdo znalý odbroně cosi vysvětlí, nejde o žádné násilí či nátlak.
Proč si stále někteří vědu a techniku s politickými bláboly?

:?:


Návštěvník

Re: anonym

Příspěvek od Návštěvník »

Kičko píše:Myslím že by ste sa nemali pýtať anonyma prečo vôbec lezie na stránky fóra svojimi príspevkami. Predpokladám že je to človek nevyrovnaný, ktorý sa bojí priameho kontaktu, lebo si neverí, chýba mu sebadôvera. Preto asi je lepšie na jeho príspevky nereagovať a jednoducho si ich nevšímať, tak ako v bežnom živote sa nik nezaoberá anonymným listom. Hlavne ak sú jeho príspevky po aktuálnom dátume na obrázku.( 17.11.2009)
Ivan, mohol si mi to povedať rovno do očí, keď ste sa u mňa zastavili.
P.


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Logické funkce aplikované na lidské vlastnosti

Příspěvek od NAVAR »

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu až se ucho utrhne, říká přísloví…....
Obdobou toho je asi to že tak dlouho někdo prudí až se dozví něco od plic.
Protože si nerad nechávám dělat v hlavě bordel tak jsem pro vysvětlení mého přístupu k anonymním prudičům použil vysvětlení pomocí logické „0“ a „1“ to vše v níže uvedené pravdivostní tabulce. Úsudek ať si každý udělá sám a nebo si může dát do tabulky více proměnných a použít jí i na jiné lidské vlastnosti.
Např. takto:

Lidi by si měli uvědomit, že existují různý lidi a hlavně všechny možné kombinace. Když budeme mít jen tři základní atributy.:

Chytrý - Bohatý - Slušný
0 0 0 totální píča, která se neměla narodit, ale OK ... není jich moc, tak to ti ostatní utáhnou, platit jeho polepšovnu
0 0 1 bohu milý člověk, prima pracant na jednoduchý práce a je rozhodně užitečný ... čest těmto lidem ...
0 1 0 pomocník mafijánskýho zmrda, politik, vysoký úředník, silový manažer ... nic užitečnýho ...
0 1 1 kéž by takových lidí bylo víc, nemuseli by jsme se o ně starat !!! Na obyčejný život netřeba velký fištrón.
1 0 0 celkem na nic ... škoda vzduchu, kterej dýchá ... lidi z MENSA , tragikomický intelektuálky ... jiný píči ...
1 0 1 ... asi vědec, velmi užitečný člověk !!! ... jen více takových ... God bless them !!!
1 1 0 zkurvenej mafián, zákeřný, neužitečný a nebezpečný prase, ... vyvraždit včetně nenarozených dětí ...
1 1 1 kéž by takový byli všichni lidé !!! ... mohli by normálně žít a dokonce by i podporovali ty (0,0,1) !!!

A nebo pro neslušné anonymy takto:

Anonymní - neslušný
1 1 “Pátá kolona”, většinou zákeřný zakomplexovaný srab, štváč, udavač, bonzák, nezodpovědný sobecký.
1 0 Člověk zajímající se, zainteresovaný, upozorňující většinou po čase vystupující z anonymity a jednající otevřeně.
0 1 Buran, křupan bez vychování, většinou však využívající skupiny podobně smýšlejících – dav chuligánů atd. Taktéž člověk kterému došla trpělivost.
0 0 Otevřeně jednající, uvědomující si zodpovědnost za své chování.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
superinfo

Logické funkce aplikované na lidské vlastnosti

Příspěvek od superinfo »

díx :oops: 10 (-oops:-)


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rada

Příspěvek od Iv »

Rada na dnešní dny pro foraře .....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: prubežná informace

Příspěvek od aNONym »

Akord ve vláknu Realisti píše: Všechny vlákna byly presunuty do témy Lidé sobe/Akord. Duvodem jsou neustávající osobní útoky, nerešené spory, nebo ruzné umelé komplikace ze strany AaF, Nona, Sokrateusa, Pooty, Pala, Navara, Ilema, a nekterých vygenerovaných anonymu. Máte prostor, delejte si to sami, však vidím, jak se nemužete dočkat. Na čtení teorií jako o opicích na strome nemusím ani zapínat PC. Nemám chuť ztrácet čas s tlachači. Omlouvám se seriozním účastníkum, reaguji pouze na korektní a vecné pripomínky ve svém vláknu, nebo pres SZ a mail.
( https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=59176#59176 )

Dal jsem si tu práci a jenom zběžně prošel fórum. Ve výčtu jsi zapomněl na další jména. ;) Non

Například na Iv, Gewo, Mim, Novák, KarelDr, Sano, Spaceball, Pego, Elektro, Gabča, Lajoš, atd., atd. Tedy na všechny, kteří ti kdy oponovali ve stejném quardu, jaký jsi použil ty. Protože tobě se totiž nesmí oponovat! Už ze zásady ne! Většinou potom okamžitě přecházíš do osobní roviny. Děláš přesně to, co ostatním vyčítáš.

A umělé komplikace nebo neřešené spory? Stačí se podívat do vlákna "Týdenní ban pro Karbana za spamování fóra", kde se to před několika dny zvrtlo do nynějšího stavu i díky tvému obviňování "z vyhrožování" (jenž jsi ale dosud přes opakovanou žádost nijak nevysvětlil) a také díky neustále sveřepému obhajování Karbana. Kdo zde tedy vyvolává ony umělé problémy, o kterých teď hovoříš? Vždyť kolikrát jsi ty osobně pozval kohokoliv do boxovárny, když to bylo na místě, namísto dál hádání se přímo uvnitř technického vlákna? A kolikrát jsi v boxovárně odpověděl na tebe směřované dotazy? Když není po tvém, tak potom není nic? Přidávám další slova. Ješitnost, Vztahovačnost, Ignorance.

Chtěl jsem tyto a další záležitosti řešit v soukromí, ale stejně jako v minulosti jsi to opět odmítl a raději pokračoval "v praní prádla" na veřejnosti. Tak co si teď stěžuješ. :|

Poznámka: To o těch "opicích na stromě" jsi jistě myslel tento příspěvěk, že? https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=44639#44639 :D


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: prubežná informace

Příspěvek od Akord »

aNONym píše: Děláš přesně to, co ostatním vyčítáš.
Jdi radši neco delat, abys pak nemusel lidem popredu propagovat funkčnost MEGu a dalších volovin. Tohle já presne nedelám. Taky se nevyjádruju za ostatní.

(Zapomel jsem jenom Nováka, který ví, jak MEG funguje, ostatní se v predmetné dobe sporu neúčastnili).
Opakuji, delejte si to tu sami.


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: chrakteristika

Příspěvek od NAVAR »

TEREZA píše:dejte sem charakteristiku igora hizdy-IGOR HNIZDO- CHRAKTERISTIA prosim :lol: :lol: :lol: :o :arrow: chrakteristika -igor hnizdo
Pokud se dobř pamatuji na film Obecná Škola, tak po té co díky žákům zešílela učitelka, byl přijat Igor Hnízdo. Učitel ve vojenském úboru, s pistolí za opaskem, drsňák už od pohledu. U žáků vzbudil respek, úctu a strach už odp počátku.
Mám jednoho kamaráda který taky kdysi učil, hned první hodinu vyheveroval jednou rukou ze židle floutka který si nechtěl sundat nohy z lavice a byl sprostý.
Pak průběžně utužoval morálku. Protože je velmi vzdělaný uměl podávat výklad tak aby vzbudil zájem a mělo to gradci. Nakonec jeho třída byla nejlepší a sami žáci ho považovali za nejlepšího učitele.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“