Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Peter

Příspěvek od Ilem »

poota píše:
Iv píše:Konečně jsem po nějakém pátrání došel k tomu, co tvou osobu stále nutí mně urážet zde na veřejném foru ...
Přece jen si dovolím Ti trochu oponovat.
Z mého pohledu ono video není příčinou změny Peterova chování, ale pouze záminkou, která mu dodává zdání práva na to, aby takto projevoval svou pravou povahu. Zřejmě jeho přirozenosti vyhovuje záškodnický a partyzánský způsob boje - nebo lépe řečeno, je rád, že se může volně a svobodně pohybovat mezi těmi, kterým chce vrážet při každé vhodné příležitosti nůž do zad.

"Všem milost, jenom zrádcům ne!"

Zdravím - poota
To není pravá povaha. Možná vztek, možná pocit zneuznání, možná ješitnost, možná jenom smutek v duši,... Pooto, ty jsi tu, myslím ještě nebyl, kdž jsme s Peterem vedli konstruktivní dialog. Mě osobně posunul o notný kus dopředu. Jeho příspěvky jsou dnes smazány, stejně jako mnohých jiných, ale to v mých očích nesnižuje jejich hodnotu. Petera znám osobně. Je to rovný a přímý chlap. Už tenkrát jsem psal, že by se Ivanem měli sejít a vyříkat si to z očí do očí. Některé věci pak tváří v tvář vypadají úplně jinak. Možná jeho důvody cítíš malicherně, on je pravděpodobně cítí jinak. Bohužel, my si můžeme myslet co chceme, ale za ty dva jejich spor nevyřešíme. Dokud jeden z nich neudělá vstřícný krok a ten druhý jej nepřijme, bude tu tato atmosféra na ostří nože.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Peter

Příspěvek od poota »

Ilem píše:To není pravá povaha. Možná vztek, možná pocit zneuznání, možná ješitnost, možná jenom smutek v duši,...
Ano, docela Ti věřím, dokonce jsem se s podobným názorem na Petera setkal i u jiných, takže to nebude jenom Tvůj dojem.
Jenže potíž je v tom, že to "dobré", co sem dal, po sobě důkladně uklidil - a to, co sem teď už pár let dává, opravdu za moc nestojí. Pravda, občas ještě něco probleskne, ale je toho žalostně málo v poměru k tomu ostatnímu. A pár let - to opravdu nevypadá jenom na reakci, to už naznačuje přece jen trvalejší změnu, ať už povahy a nebo názoru.

Jinak máš naprostou pravdu s tím odpuštěním - jedině upřímným odpuštěním se může člověk zbavit závislosti na tom, kdo mu ublížil!

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Peter

Příspěvek od Ilem »

poota píše: A pár let - to opravdu nevypadá jenom na reakci, to už naznačuje přece jen trvalejší změnu, ať už povahy a nebo názoru.

Zdravím - poota
Vidím to trochu jinak. Peter se dostal hodně daleko, o tom není pochyb. Ale má pocit, že Ivanův tým sem nedává výsledky své práce. Proč on by dával ty své, když tým by z nich potom mohl "těžit". Všimni si, že když chce něco dát, dá to do zaheslovaného PDF a heslo pošle jen vybraným lidem. Hlavně, aby se k tomu nedostal nikdo z týmu. To je ta trvalejší změna, která tu nastala... Můj Pohled na věc.


"Dum spiro spero"
Ciceron
hatlík
Starší člen
Příspěvky: 189
Registrován: pon 01 bře 2010 9:52

Re: Peter

Příspěvek od hatlík »

Iv píše:Konečně jsem po nějakém pátrání došel k tomu, co tvou osobu stále nutí mně urážet zde na veřejném foru a svým ovlivňováním se i někteří členové dívají pak na mne přes prsty.
Jedná se o jedno krátké video ze Seriálu, u kterého jsi údajně byl.
Nevidím vůbec nic špatného na uvedeném videu, viz úvodní věta: Jen malé nahlédnutí pod pokličku práce našeho Týmu (takže nevím co jsi tam měl co pohledávat)..... Tato úvodní věta svědčí jasně o tom, že zde není ale vůbec žádný návod a ani to nebylo smyslem tohoto videa, s nějakými tech. detaily a radami vyjít na veřejnost. Jen nahlédnutí do rozpracované práce. Video bylo tedy jen a jen informativní z kousku naší probíhající práce. Tedy toto video patří do kategorie všeobecných informací rozdělané práce.
Naší povinností není u vývojové, tedy nedokončené práce, ventilovat na veřejnost nějaké parametry, ani nikde jinde na světě, protože ty se mohou zákonitě kdykoliv změnit, navíc to zůstává jen a jen v naší pravomoci, kolik a jaké informace dáme na veřejnost u rozpracované práce. Tvoje osoba nemá právo a ani nárok si usurpovat jakékoliv informace z této naší činnosti, ikdyž jsi v ten moment byl přítomen, na to nemáš ani v nejmenším nárok a je to jen a jen v naší kompetenci a na našem uvážení. Uvědom si to!!!
Tvoje osoba si dělá nároky na něco, na co nemáš ale vůbec žádné právo, natož z tohoto pohledu očerňovat mou osobu. Měl by jsi si toto uvědomit, protože se chováš jako nejhorší bytost, která tady na Zemi chodila a ve své aroganci očerňuješ nejhorším kalibrem práci druhých a samou podstatu dotyčného člověka. Z naší práce nemáš právo na nic, jsou to jen a jen tvé arogantní nároky, dohady, pomluvy, to vždy je a bude jen na nás, co ze své týmové práce sdělíme, protože je to naše práce a ne tvá, uvědom si tuto základní věc. Nemáš ani právo naši práci kritizovat, protože nemůžeš ani znát všechny základní souvislosti. Neboj, vím moc dobře kdy a jak to sdělit lidem zde, ty to určovat nebudeš!!!!!
Můžeš se na mne zase vyzvracet pokud ti to udělá dobře, ale na tvou úroveň sprostých a arogantních urážek se nikdy nesnížím.
Nechtěl jsem zpočátku reagovat vůbec na tvé drzé až právně hraničící výpady, ale pro ostatní, aby věděli o co jde, jsem to tady dal. Tuším, že zase budeš reagovat negativně, jak jinak, reaguj si jak chceš, ale po naší práci ti vůbec nic není, nemáš ani nejmenší právo nás kritizovat, navíc i o sdělování jistých informací z Týmu taky, abych je zde ventiloval bez společné domluvy a souhlasu členů pracovního Týmu stejně nikdy neudělám, a kdyby se to náhodou nedopatřením stalo, tak tebe i s tvými přívrženci by museli omývat, protože ty vaše naučené a papouškující poučky jsou k ničemu, vlastně jsou k něčemu a to, aby z lidí udělali jen poslušné ovečky a to většina bytostí zde na foru právě nechce, proto se tito lidičkové tady spojili, aby čelili takovým typům manipulátorů, provokatérů jako jseš ty a tvým podobným.
Tenhle skvost si archivuju.

Ještě by ses mohl zdokonalit.
Což začít psát "Člověk", Lidé", nebo "Bytosti"? A ve smyslu vaší sektářské činnosti pak třeba ještě "Práce", "Objev" a podobně?
Jistě by to zapůsobilo nejen na tvou partičku, ale i na okolí.
:lol:

Možná taky "My" by docela zabralo....


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Peter

Příspěvek od aNONym »

hatlík píše:Tenhle skvost si archivuju............... atd.
14 dní x 2 = 4 týdny. :roll: Non


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Peter

Příspěvek od lajos »

Ilem píše:
poota píše:
Iv píše:Konečně jsem po nějakém pátrání došel k tomu, co tvou osobu stále nutí mně urážet zde na veřejném foru ...
Přece jen si dovolím Ti trochu oponovat.
Z mého pohledu ono video není příčinou změny Peterova chování, ale pouze záminkou, která mu dodává zdání práva na to, aby takto projevoval svou pravou povahu. Zřejmě jeho přirozenosti vyhovuje záškodnický a partyzánský způsob boje - nebo lépe řečeno, je rád, že se může volně a svobodně pohybovat mezi těmi, kterým chce vrážet při každé vhodné příležitosti nůž do zad.

"Všem milost, jenom zrádcům ne!"

Zdravím - poota
To není pravá povaha. Možná vztek, možná pocit zneuznání, možná ješitnost, možná jenom smutek v duši,... Pooto, ty jsi tu, myslím ještě nebyl, kdž jsme s Peterem vedli konstruktivní dialog. Mě osobně posunul o notný kus dopředu. Jeho příspěvky jsou dnes smazány, stejně jako mnohých jiných, ale to v mých očích nesnižuje jejich hodnotu. Petera znám osobně. Je to rovný a přímý chlap. Už tenkrát jsem psal, že by se Ivanem měli sejít a vyříkat si to z očí do očí. Některé věci pak tváří v tvář vypadají úplně jinak. Možná jeho důvody cítíš malicherně, on je pravděpodobně cítí jinak. Bohužel, my si můžeme myslet co chceme, ale za ty dva jejich spor nevyřešíme. Dokud jeden z nich neudělá vstřícný krok a ten druhý jej nepřijme, bude tu tato atmosféra na ostří nože.
Naprosto souhlasím s Ilemem


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Peter

Příspěvek od Slavek Krepelka »

aNONym píše:
hatlík píše:Tenhle skvost si archivuju............... atd.
14 dní x 2 = 4 týdny. :roll: Non
:good:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Dein Souhlas

Příspěvek od adam.benda »

lajos píše:Naprosto souhlasím s Ilemem
Lajoši a souhlasíš s ním proto, že to shledáváš za spravedlivé a správné a nebo jenom proto, že se zkrátka jen přidáváš k tomu táboru lidí, který razí automatické zveřejňování veškerých výsledků své práce bez pochopení těch, kteří zkrátka (ať už z jakýchkoli důvodů) své výsledky vždy nezveřejní..?


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Peter

Příspěvek od adam.benda »

aNONym píše:
hatlík píše:Tenhle skvost si archivuju............... atd.
14 dní x 2 = 4 týdny. :roll: Non
NONe, dobře,
ale znáš to přísloví... Chytrému napověz, mamlase . . . . . :D


Novák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 407
Registrován: ned 20 srp 2006 15:33
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

Už nastal čas

Příspěvek od Novák »

To video jsem natočil já a bylo součástí mých osobních pokusů.Pokud jsem ho někomu poslal tak k tomu dostal i vysvětlení a i nějaké závěry ke kterým jsem dospěl.Jediný Ivan ode mne dostal souhlas část toho videa uveřejnit s tím, že to bude pouze nápověda jakým směrem se v současné době ubíráme a následně poté na srazu u Jeffa jsem s výsledky své práce všechny seznámil.Přinesl jsem pokusný vyvíječ a vývěvu a každý kdo chtěl se mohl podívat a také zeptat o co přesně jde a někteří z vás si to osobně vyzkoušeli.Myslím že to byl jak Ilem,tak i Lajoš a Sao si s tím dlouho hrál a všem jsem se snažil vysvětlit kde je hranice rozkladu vody a kde je hranice varu vody za sníženého tlaku.Byl okolo mne hlouček lidí a dost dlouho se veřejně diskutovalo.Žádné tajemství a ani podvod se nekonal,pouze diskuse lidí kteří se chtějí něco dozvědět a nemají takové možnosti jako já.


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Už nastal čas

Příspěvek od adam.benda »

Novák píše:To video jsem natočil já a bylo součástí mých osobních pokusů.Pokud jsem ho někomu poslal tak k tomu dostal i vysvětlení a i nějaké závěry ke kterým jsem dospěl.Jediný Ivan ode mne dostal souhlas část toho videa uveřejnit s tím, že to bude pouze nápověda jakým směrem se v současné době ubíráme a následně poté na srazu u Jeffa jsem s výsledky své práce všechny seznámil.Přinesl jsem pokusný vyvíječ a vývěvu a každý kdo chtěl se mohl podívat a také zeptat o co přesně jde a někteří z vás si to osobně vyzkoušeli.Myslím že to byl jak Ilem,tak i Lajoš a Sao si s tím dlouho hrál a všem jsem se snažil vysvětlit kde je hranice rozkladu vody a kde je hranice varu vody za sníženého tlaku.Byl okolo mne hlouček lidí a dost dlouho se veřejně diskutovalo.Žádné tajemství a ani podvod se nekonal,pouze diskuse lidí kteří se chtějí něco dozvědět a nemají takové možnosti jako já.
Děkujeme ;)

Tak chlapi, já nevím, nebyl jsem tam, ale evidentně vás tam bylo dost... Jestli je to tak, asi by mělo dojít k nějaké veřejné omluvě. Mimochodem, omluva není nic takového, co by mělo člověka stát hrdost/úroveň/sebeúctu. Ba naopak.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Už nastal čas

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Novák píše:To video jsem natočil já .........
+1 :good:

Díky, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

z vlákna : Rekapitulace za 2 roky a uvízlé argumenty

Příspěvek od 1220 »

Dnes jsem dal do vlákna pana Akorda příspěvek :
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

čtenáře a autory příspěvků do tohoto vlákna tímto upzorňuji, že jsem
úplně jinde jsem napsal :
1220 píše:
martin11 píše:http://www.jednavodu.cz/o-nas/

možná to tu už bylo....neuvěřitelný...!!... :shock:

proč neuvěřitelný ?
Dyť na tom není skoro nic :shock:
Jejich vyvíječ splňuje skoro všechny poznatky kolem efektivní elektrolýzy.
Kdo to viděl uvěří.........
Doporučuju skeptikům si to koupit a proměřit.
Jo na vlastní triko, a za vlastní peníze.
Že je dotažený dráťák přinejmenším srovnatelný,a ufko zadara :?:
Co na tom sejde :lol: :lol:
Milí sisifáci plaťte ;) ;) . Máte z čeho :hip:
K.
Takže tak.
ten odkaz :
http://www.jednavodu.cz/o-nas/

Je zde mimo tému vlákna, bude pozdeji smazáno.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To modré připsal pan moderátor.
Nesouhlasím s názorem , že je to mimo tému vlákna protože hned první příspěvek mluví o "bublerech"
že to nikdo neproměřil, no a zde je možnost si to koupit a proměřit.
No, a tak to jen pro pořádek dávám sem, aby bylo jasno o co jde , když už to tedy bude smazáno ......
Již Vám Akorde nebudu nadále nic hatit. Žijte blaze.
Nadále ale máte možnost si to proměřit............
K.


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

1220

Příspěvek od adam.benda »

:jump: :jump:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: z vlákna : Rekapitulace za 2 roky a uvízlé argumenty

Příspěvek od Slavek Krepelka »

1220 píše:Dnes jsem dal do vlákna pana Akorda příspěvek :
Milí sisifáci plaťte ;) ;) . Máte z čeho :hip:
K.
1+ :good: :lol:

Ahoj, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“