Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Další kapitolka

Příspěvek od hunter »

A(&F) píše: ako vravieval pepo "Všetko je len tak ako má byť" ...
Tak tak, tak je to správna a tak to má byť bezohladu na to či je za tým orgán alebo "orgán"... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Další kapitolka

Příspěvek od A(&F) »

hunter píše:
A(&F) píše: ako vravieval pepo "Všetko je len tak ako má byť" ...
Tak je to správna a tak to má byť bez rozdielu na to či je za tým orgán alebo "orgán"... . Hunter
... pokud ti to nedošlo, tak vždy když jsem byl minulosti napadem, nikdy to nebylo z mé viny ... :) ... jediným mým "prohřeškem" bylo, že jsem byl "bílej" a slušnej ... v té době ještě nebránící se "orgán" ... ;) ...... možná bych tehdy i řekl, že jsem byl "v nesprávnou dobu na nesprávném místě (kde byli nesprávní lidé)" ... :| ...... doba se však změnila ... dnes je tomu už naopak ... 8) ...


PeS: ... mimochodem ... už jsi vyřešil tu rovnici ze strany 139 ??? ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Další kapitolka? RereReMno

Příspěvek od Slavek Krepelka »

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... &start=765
hunter píše:
huhu píše:Jsi jediný , kterému přijde logické kupovat si boty, dávat je do skříně a nenosit ( tos psal v souvislosti s obušky, najdi si to sám )
Huhu bolo to vyslovené v iných súvislostiach ale nevadí, v téjto veci sa ti bod z pohľadu pravdy nepripisuje... . hunter
Ale připisuje,
Huhu, 1+ :good: Už mne to strefování se do rozvrzanejch vrat nebaví. Doufám že si alespoň většina dá na toho charaktera majzla, hlavně pak na to, co kde obšlohne a mohlo to vypadat i "chytře" i kdyby se to náhodou týkalo tématu a obsahovalo to něco podstatného. :roll:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Další kapitolka? RereReMno

Příspěvek od hunter »

Slavku mám rád rozkvitnuté lúky takže ano, je to možné že si i ja raz zvyknem na tú ludskú hlúposť ktorá tu naozaj "krásne kvitne"... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Další kapitolka? RereReMno

Příspěvek od Aquarius1 »

Lidská hloupost je čistě hypotetické pojmenování.Příroda každého obdařila více či méně a je jedno kolik kdo má či nemá v sobě ,,hlouposti".Hloupost je slovo které vymysleli zase jen lidé,někdo má schopnost měnit někdo zase mluvit.Kde je vlastně hranice hlouposti?Třeba právě hloupí si myslí o chytrých že jsou hloupí.Být chytrý zase nemusí znamenat že je člověk chytrý a opět opak hlupec nemusí být hlupcem jen proto že to o něm někdo napsal či řekl.Ostatně co je to vlastně hloupost?Slovo?stav vědomí?názor?Jak se dá změřit hloupost.Ani testy na IQ nemusí potvrdit že člověk je hlupák,spousta tak zvaných hlupáků má rozumové schopnosti kterých ,,ti" chytří nikdy nemohou dosáhnout.Každý je nějak hloupí a chytrý,pokaždé v jiné rovině.
Mějte se tu fajn ,Jindra.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Další kapitolka? RereReMno

Příspěvek od hunter »

Aquarius1 píše:Lidská hloupost je čistě hypotetické pojmenování...
Aquarius1 :good: +1. Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

BAN pro uživatele Hunter (copy to SZ) ...

Příspěvek od A(&F) »

hunter píše:Slavku mám rád rozkvitnuté lúky takže ano, je to možné že si i ja raz zvyknem na tú ludskú hlúposť ktorá tu naozaj krásne kvitne... . Hunter
... Hunter, tímto máš udělen dvoudenní BAN ..... a proč ??? ... třeba protože už mne každodenně nebaví číst tvé neurčité fráze (forma naplněná nic neříkajícím obsahem), kterými se neustále snažíš otrávit ostatní přispěvatele ... úmyslně použitým způsobem vyjadřování pouze rozdmýcháváš třenice ... jak vidno, děláš to rád a svědomitě, ale takto se věcná diskuze nevede !!! ... pochopil ??? ...

... dávám ti teď k dispozici ještě jeden příspěvek pro svou případnou obhajobu (zde v tomto vlákně) ... = pokud napíšeš něco hodně rozumného, BAN ti může být dokonce zrušen (vyvaruj se přitom posuzování mého rozhodnutí včetně osobních invektiv nebo jejich naznačení, za což by ti BAN mohl být naopak prodloužen) ... pravidlo násobení platí i v tomto případě ...... nesouhlasíš-li s mým rozhodnutím, můžeš si stěžovat u Rivala, ... rád si to obhájím ...... A(&F) ...

PeS: ... abys byl do budoucna plně obeznámem, tak zde platí i pravidlo třikrát a dost ... tzn. že čtvrtý BAN již nebude .... (což ale neznamená, že ti nemůže být zrušen účet za vážnější porušení již dříve) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: BAN pro uživatele Hunter (copy to SZ) ...

Příspěvek od hunter »

Ty musíš byť ako človek riadny magor keď za vyjadrenia vo vlákne ktoré ja na to špecialne určené chceš dávať BAN. AlFi, neotravuj tu slušných ludí... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: BAN pro uživatele Hunter (copy to SZ) ...

Příspěvek od A(&F) »

hunter píše:Ty musíš byť ako človek riadny magor keď za vyjadrenia vo vlákne ktoré ja na to špecialne určené chceš dávať BAN. AlFi, neotravuj tu slušných ludí... . Hunter
... ok ... máš co jsi chtěl ... čtyři dni ... (a to buď rád, že jich není rovnou osm, jelikož jsi se dopustil dvojího prohřešku) ... A(&F) ...


PeS: ... nápodobně !!! ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: BAN pro uživatele Hunter (copy to SZ) ...

Příspěvek od martin11 »

hunter píše:Ty musíš byť ako človek riadny magor keď za vyjadrenia vo vlákne ktoré ja na to špecialne určené chceš dávať BAN. AlFi, neotravuj tu slušných ludí... . Hunter
...myslím , že to máš spočítaný....jestli můžeš, poraď se s pepo bn, ten měl alespoň v zásobě velmi slušnou knihovnu....sice nikdy nic neporadil ale alespoň navedl na stopu :idea: ....jinak...rád tě tu neuvidím :lol::oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Další kapitolka? RereReMno

Příspěvek od NAVAR »

Aquarius1 píše:Lidská hloupost je čistě hypotetické pojmenování.Příroda každého obdařila více či méně a je jedno kolik kdo má či nemá v sobě ,,hlouposti".Hloupost je slovo které vymysleli zase jen lidé,někdo má schopnost měnit někdo zase mluvit.Kde je vlastně hranice hlouposti?Třeba právě hloupí si myslí o chytrých že jsou hloupí.Být chytrý zase nemusí znamenat že je člověk chytrý a opět opak hlupec nemusí být hlupcem jen proto že to o něm někdo napsal či řekl.Ostatně co je to vlastně hloupost?Slovo?stav vědomí?názor?Jak se dá změřit hloupost.Ani testy na IQ nemusí potvrdit že člověk je hlupák,spousta tak zvaných hlupáků má rozumové schopnosti kterých ,,ti" chytří nikdy nemohou dosáhnout.Každý je nějak hloupí a chytrý,pokaždé v jiné rovině.
Mějte se tu fajn ,Jindra.

Na světě je zavedeno že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je po světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.

Werich


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

RereReMno .. jo?

Příspěvek od adam.benda »

Aquarius1 píše:Lidská hloupost je čistě hypotetické pojmenování.Příroda každého obdařila více či méně a je jedno kolik kdo má či nemá v sobě ,,hlouposti".Hloupost je slovo které vymysleli zase jen lidé,někdo má schopnost měnit někdo zase mluvit.Kde je vlastně hranice hlouposti?Třeba právě hloupí si myslí o chytrých že jsou hloupí.Být chytrý zase nemusí znamenat že je člověk chytrý a opět opak hlupec nemusí být hlupcem jen proto že to o něm někdo napsal či řekl.Ostatně co je to vlastně hloupost?Slovo?stav vědomí?názor?Jak se dá změřit hloupost.Ani testy na IQ nemusí potvrdit že člověk je hlupák,spousta tak zvaných hlupáků má rozumové schopnosti kterých ,,ti" chytří nikdy nemohou dosáhnout.Každý je nějak hloupí a chytrý,pokaždé v jiné rovině.
Mějte se tu fajn ,Jindra.
Dejme tomu, ale obávám se, že inteligence není ten prvek, který si vysluhuje pro lovce všerůzné reakce. Nesměju se úrovni jeho moudrosti, chytrosti nebo vzdělání, ale pouze způsobům jeho počínání zde.
A navíc, kdyby se lovec tvářil jako blbec, chytnu ho kolem ramen a řeknu: ,,Poď na jedno, proberem co umíš ty a co umím já a nějak to dáme dohromady." Jenomže jak můžeme sledovat, lovec má všechny duševní schopnosti pravděpodobně STRAŠNĚ vysoko a tak nemohoucí blbečkové jako já a další se zmůžou jen na "nízké rejpání". :D :D

(Schválně, jestli hunter vypíchne tu mojí poslední větu a blahoslaveně mi oznámí, že jsem konečně prozřel... :laugh: )


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Sádrokarton.

Příspěvek od aNONym »

hunter píše:
martin11 píše: ze síry S...se úspěšně dělá sadrokarton....dokonce se té síry ve výrobě tohoto pozoruhodného stavebního materialu nedostává
Tento pozoruhodny stavebný material (sadrokarton) je naozaj pozoruhodný len tým že v priebehu naozaj krátkej doby oproti iným stavebným materialom výrazne zvyšuje prašnosť v priestoroch v ktorých sa nachádza. Keď že prašnosť ako taká je spúšťačom rôznych nie len dýchacích problemov, každý súdny povie - ďakujem, neprosím si... . Hunter
Kdy a jak ji zvyšuje? ;) Non

Během stavby nebo když je už přidělanej a natřenej?


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Sádrokarton.

Příspěvek od hunter »

aNONym píše:Kdy a jak ji zvyšuje? Non

Během stavby nebo když je už přidělanej a natřenej?
Aj, aj. Keď že sa tváriš že takmer všetko vieš tak nad tým v klude a slobodne porozmýšlaj - nebudem naliehať... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Sádrokarton.

Příspěvek od aNONym »

hunter píše:
aNONym píše:Kdy a jak ji zvyšuje? Non

Během stavby nebo když je už přidělanej a natřenej?
Aj, aj. Keď že sa tváriš že takmer všetko vieš tak nad tým v klude a slobodne porozmýšlaj - nebudem naliehať... . Hunter
Čo také iné sa dalo čakať. :lol: Non

To je ti zatěžko obhájit své tvrzení?


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“