Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

xdraho píše: .... Není přece možné, aby SDK nedostal rozum. ...

Možná ty větry v tý hlavě trochu na chvíli pokroť xdraho a přečti si tohleto, od Haničky. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 388#p70388 Líp bych to sám nesvedl. Kompleteně Vás míjí to, že vlákna mají svá témata a že jde o minimální pořádek, který se nám zde horko těžko daří udržet právě kvůli lidem, kteří plácnou cokoliv kamkoliv. Já vám aj udělal vlákno na ty vaše míchací a měřící spekulace http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=3539 a fúúrt je to prd platný a ještě se do mně budeš navážet. Zamysli se nad sebou.

Pokud jsi ve vlákně klinické zkušenosti, tak věz, že klinické znamená zkušenosti s užíváním, ne špekulace o vyvíjení a měření atd. Neberte to osobně ani Ty ani Jardax. Nejste první zatvrzelí nepořádníci, jsme na to takřka zvyklí :bhead: ale ten rozum budete muset přeci jenom dostat vy a na své diskuze se zařídit podle tématu. Vždyť ty ses za u dobu ještě nenaučil ani změnit název svého příspěvku v rámci vlákna, aby bylo jasné, o čem je řeč. Zkus si to někdy, možná zjistíš, jak to dvěma a vice diskutujícím usnadní se najít mezi ostatními příspěvky ve vlákně.

Ono totiž to, jestli Maruška papala CDS tak a tak a bolelo ji po tom bříško nemá nic společného s tím, jestli Drahoušek nebo Jaroušek pěstovali CDS v kýblu, nebo v lavoru.
Moc jsem se snažil vám tohle objasnit a od teďka už to snahu přenechám jen vám dvěma.
Nejde o to, abyste si neudělali v mozku tornádo, to je vaše věc. Jde o to kde si ho uděláte.

Taky jsem se zatím moc necukal, ale taky je proti pravidlům, http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=3062 který jsme si na základě několikaletých zkušeností schválili, montovat se na veřejném fóru do způsobů moderování fóra, do moderátorů a do spolu uživatelů. Jinak řečeno, převádět "akademickou" diskuzi na osobní úroveň. Jardax o tom ví už víc. V pravidlech je popsáno jakým zůsobem si postěžovat na rozhodnutí moderátora, přečti si to.

Takže pokud bude ještě nějaký příspěvek mít v sobě něco proti moderování, nebo moderátorovi, stejně jako osobní výpady na kohokoliv, pouze ho některý z nás smaže.

Děkuji za pochopení SDK


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od xdraho »

Slávku, nebudu už na to reagovat. Je to zbytečné.
Když máš takovou moc, tak alespoň zařiď, ať jsou příbuzná vlákna v přehledu vláken za sebou! Neustále jsou zakládána nová (protože zase někdo vybočil z tématu) a nikdo už si nemůže být jistý, zda mu k dané problematice něco uniklo nebo ne. To není přínosná a rozvíjející se diskuze, to je blázinec.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

To xdraho

Příspěvek od poota »

Tak na tohle zase budu reagovat já.

1. - vlákna v přehledu řadí pouze a výhradně systém a dělá to podle toho, kdy do vlákna přišel poslední příspěvek, takže pořadí se stále mění.

2. - bordel a blázinec z toho děláš jenom Ty a Tobě podobní, protože píšete cokoli kamkoli a ještě držkujete, když se to snažíme aspoň trochu utřídit, a to právě proto, aby se dalo najít pohromadě zrovna to, co k sobě patří.

3. - kdyby bordeláři Tvého typu věnovali jen trochu víc času tomu, aby vyplňovali správně "Předmět" zprávy, naučili se správně citovat a zjistili si, jakými způsoby a postupy se dá na fóru vyhledávat, tak by zjistili, že se nemají kvůli čemu rozčilovat.

4. - tohle fórum existuje už dost dlouhou dobu a vyvinulo se do právě této podoby. Opravdu nejsi tak "zázračné dítě" a taky nepřicházíš s nijak oslnivými nápady na převratné změny k lepšímu, takže jsi jenom velký naiva, když si myslíš, že jsme tu čekali zrovna na to, až nás svými návrhy spasíš.

5. - běžným postupem je, že se člověk po registraci na fóru nějaký čas "rozkoukává" a během této doby zjistí, jestli mu fórum vyhovuje a něco dává, případně jestli může i on fóru něco dávat - pokud fórum jeho očekávání nesplňuje, tak ho celkem bez lítosti opustí a jde si vyhledat nějaké jiné, které by mu vyhovovalo lépe.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od xdraho »

Milý Pooto, na tento tvůj příspěvek nehodlám ani reagovat. Jeho agresivní nabubřelost mne přímo šokuje. Pozastavím se pouze nad tím tvým oblíbeným "problémem" s citací. Myslíš si, že na tom, zda někdo zvládl nějakou uvozovku navíc nebo ne, stojí svět a máš právo stále kvůli této pitomosti lidi okřikovat? To totiž nesvědčí o hlouposti jejich, ale pouze o tvé. Slušný člověk takovou pitomost taktně přejde nebo "přehlédne".

a) Máš ode mne varování.
b) Pokud máš pocit, že nám tady budeš vědomě a bezohledně dělat bordel, připravím tě o něj. Začínáš nás stát dost zbytečného času. SDK


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Slavek Krepelka »

xdraho píše:Slávku, .... tak alespoň zařiď, ať jsou příbuzná vlákna v přehledu vláken za sebou! ....
Představuješ si to jak Hurvínek válku. Tenhle program, jako každý, má svůj pytel blech a samozřejmě co je blechou je dost subjektivní záležitost. Nicméně, Neexistuje inteligentní program, který by byl schopen tématicky rozlišit obsahy jednotlivých vláken a jejich tématickou sounáležitost. Tato inteligentní schopnost je výhradou lidí a to zdaleka ne všech. Jedinná možnost je nazývat vlákna nějak systematicky, což je zase ale hlavně na uživatelích, stejně jako jejich začlenění do kategorií. Hodně jsme se tu nahrabali a napředělávali, abychom z toho maglajzu udělali alespoň jakýs takýs pořádek. To, co dělá potíže tobě v dohledávání dělá potíže každému, včetně moderátorů. Mohli bychom sice každý nesprávně zařazený a pojmenovaný příspěvek okamžitě hodit každýmu zpátky na makovici k přeřazení, jenže to by zase spoustě lidí nevyhovovalo a znechutilo jim to přístup a zúčastnění se diskuzí, stejně jako znechucuje tebe, že si někdo vůbec dovolí rozhodit gulášové vlákno na víc témat a tematicky vás vykazovat do jakž takž vyhraněnějších vláken.

Srovnej si v hlavě co vlastně vůbec chceš, protože chceš věci, které se vzájemně vylučují, buďto pořádek, pak se ale budeš muset sám přičinit, nebo bordel, pak se přičiníme my, nemluvě o možnostech poskytovaných programem. Jó, bejvaly zlaté časy, kdy šly diskuze po stromečcích, ale to hold už nefrčí. Možná, že tenhle program to má někde taky, jenže je bohužel vyrobený někým kdo má v hlavě taky guláš, výkonné funkce jsou v něm rozfrkaný po všech čertech a seznam a mapu funkcí nemaje, prase aby se v něm vymotalo a dohledalo je. Jenže co je to je a nezbývá než se s tím smířit, pokud není něco lepšího.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od poota »

xdraho píše:Milý Pooto, na tento tvůj příspěvek nehodlám ani reagovat. Jeho agresivní nabubřelost mne přímo šokuje.
Píšu Ti bez jakýchkoli emocí a ta Tebou proklamovaná "agresivní nabubřelost" je pouze výplodem Tvé ne zcela vyvážené mysli.
Takže objektivně:
máš celkem 3 možnosti
- zařadit se a chovat se jako kterýkoli jiný normální uživatel
- opustit toto fórum z vlastní vůle
- opustit toto fórum nedobrovolně
Je možné, že někoho chytřejšího napadne ještě nějaká další možnost, ale já ji nevidím.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Slavek Krepelka »

abul píše:
Slavek Krepelka píše:P.S. Teorii si vypracovávám svou vlastní a jen jednu.... V tom je totiž podstata osvobození se od závisloti na druhých, bez které jsme jen otroky uvažování a záměrů lidí, o jejichž motivacích a schopnostech lze právem pochybovat.
To jsi sice kluk šikovná, jenže ty své teorie vnucuješ ostatním jako dogma a záměrně přehlížíš tisíce let fugující postupy. A ještě máš tu drzost chtít klinické studie. Neškodilo by Ti trochu zkrotit své ego. Takhle s Tebou nebude mít nikdo chuť o čemkoli diskutovat.
To se Ti jen zdá, že nějaké postupy přehlížím. Akorát jich spoustu neznám. Co ale znám je postup lidský, který jsem jak podle šablony našel zatím po každé u všeho. Jestli se mnou někdo bude, nebo nebude mít chuť dikutovat je na každém jednom druhém. S tím nic nenadělám. Pokud ale máš pocit, že bych si měl pokřivit dech za cenu toho, abych si s někým popovídal, toho se nedočkáš ani ty, ani nikdo jiný. Mně nejde zrovna moc o to se vykecávat za každou cenu. Jde mi o to, aby si kdo chce protřel oči a o to, aby se lidi soustředili víc na doložená fakta, než na nějaká vyprávění a zavádění. Toť vše. Pokud mi někdo poslouží stejným, budu mu zauzlován, ale musí to být akurátní argumentace, ne že se do mně opře kvůli tomu, co jsem ani neřekl, ani nespáchal a co si někdo špatně vyloží k obrazu svému.

Co se týče mých teorií, jsi to Ty, kdo přehlédl že mluvím a napsal jsem jen o jedné teori. Jak vidno, ta nepozornost není mojí výsadou. O vnucování nejde. Že sem něco občas hodím, to dělá každý. Od toho je to diskuzní fórum. Však to nečti. Rozdíl je v tom, že já neopisuju od cizích, maximálně a si od nich nechám předvést co praktiky docílili, tedy pokusnictví, metodologii a výsledky. Taky vůbec nevíš o čem mluvíš, což je na pováženou. To by Ti vzalo nějaký ten pátek to jen projít samo o sobě a s odkazama na několik let. To není mý ego, to je pravda.

No a mohl bys mne prosím Tě odkázat, kde jsem měl tu drzost chtít klinické studie? Docela by mne zajímalo, kde jsem se dopustil takové obhroublosti. Pokud jsem se strašně někdy neuklepl, mluvím o klinických zkušenostech. Abychom se vyvarovali dalšímu nedorozumění, klinické zkušenosti spočívají v popisech nějakých diagnóz, léčebných postupů a výsledků. Vůbec nejde o něco jaksi vědecky kontrolovaného. Zkušenosti praktického felčara jakéhokoliv druhu pod to velice spadají a dokonce je považuji za věrohodnější, než co nám předkládají ofiko vědové.

Jinak bych docela rád taky věděl, kde Ty bereš tu drzost mi vkládat termíny do úst a pak mi je vyčítat. Zamysli se nad sebou. Mám pocit, že Tě něco žere.

:bye: Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od abul »

Slavek Krepelka píše:Mně nejde zrovna moc o to se vykecávat za každou cenu.
no comment :laugh:
Slavek Krepelka píše:No a mohl bys mne prosím Tě odkázat, kde jsem měl tu drzost chtít klinické studie?
Pardon, mluvíš o klinických výsledcích, ne studiích. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 81#p118981 Ale to vyjde nastejno. Nejsi přeci slabomyslný, abys nepoznal tzv. klinické výsledky snahy o vyváženost Jinové a Jangové energie? Ach vy vědi a pseudovědi. Ne nadarmo se říká "Poturčenec horší Turka".
Jinak se snažím nerušit Tě, to ostatně silně doporučuje i doktor Koukolík, jen v některých případech, kdy už je toho vážně moc, tak mi to nedá. Promiň jsem jen člověk. V technické oblasti opravdu klobouk dolů před Tvými znalostmi, tam se mám co učit, ovšem tady je to spíš komické(bez urážky).

S ještě laskavějším pozdravem Abul :bye:


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
Antonín Kratochvíl
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: úte 21 kvě 2013 11:18
Dostal: 14 poděkování

Re: 8000SAC

Příspěvek od Antonín Kratochvíl »

A(&F) píše:
nevíte někdo, jak se spojit člověkem vystupujícím pod nickem 8000SAC
... a proč vlastně chceš mluvit s Karbanem (alias ťuťu / Hatlík) ??? ... :D ... o motůrku s diodou ?? ... :laugh: :laugh: :laugh: ...

... zajeď si za tím blbem do Nýřan ... ;) ...

------------------------------------

PeS: ... dej si vyhledat keywordy "8000SAC" a "pubert" (poznáváš ten styl ??) ... bude Ti to hned jasný ... :lol: ... viz např. zde ...
... "Právě různí naivní puberti věří všelijakým nesmyslům, hoaxů, fakeblábolům a podobným volovinám.
V pořadu je jako zdroj dokumentů předkládán WM magazín, což je plátek, který nemůže trochu technicky znalý člověk brát vážně."
...

... mmch, GeWo mu v žaludku leží už pěkně dlouho ... viz např. zde http://www.vcely.or.cz/konference.pl?th ... tus+noform ... :evil: ... popř. tady http://hawelson.blog.cz/0611/nabijecka- ... 8#99878453 (komentář č. 716 - nenikola) ...
--------------------------------------------------------------------------------------
Zdravím píši si na youtube několik měsíců s profilem jménem 8000SAC
Chvástal se, že se zasadil o zrušení umístění práce studenta Horkého v soutěži ČESKÁ HLAVIČKA a že on nás všechny má v merku, že jsme podvodníci a on nás lapí. Zjišťoval si ještě než jsem si youtube profil pojmenoval svým jménem kdo jsem a šťoural se mi v soukromí nejapnými poznámkami, které nevím jak zjistil.

Zapátral jsem tedy abych věděl s kým mám tu čest:

http://www.issnp.cz/pdf/horky_enersol/MEG.pdf

a vše mi bylo hned jasné, jde o člena spolku Sisyfos RNDr. Vladimír Přibyl CSc.
Ale protože je jeho styl psaní, vulgarita podivná a nehodna váženého postaršího akademika , je dost možné, že jde o jeho příbuzného ( asi syna ) Filipa zajímajícího se o astrofyziku . Filip se může aktivity ohledně inkvizičních akademických praktik svého táty jenom chvástat.

http://www.aldebaran.cz/kontakt.html

Napsal jsem mu :
1. RNDr. Vladimíre Přibyle CSc. ( spolek Sisyfos ) kdyby jste měl v sobě špetku slušnosti, nechal by jste studenta Horkého obhájit svou práci MEG , a vše by vyšlo najevo. Buď nefunkčnost a nebo funkčnost, to je jedno !!!! Vynaložil spousty času, energie a výpočtů k tomu, aby svou práci dobře odvedl . Bohužel je forma více než obsah , oháníte se přírodními zákony a lidské zákony porušujete .
2. Důležitější než to co tady nehorázným způsobem obhajujete je lidská slušnost a vzájemná podpora lidská a zvláště ta akademická . Vaše egocentrická a profesní nabubřelost převyšuje objektivitu a základní pravidle vědecké metodiky. Nic jste nedokázal a nic jste neobhájil a také nemáte právo soudit druhé lidi. Jste lůza a internetový brouzdal s hroznou pověstí. Vaše činnost zde je ostudou vědeckého stavu a vůbec ostudou lidské společnosti,
3. jestli se dělá věda anonymně a oponentní studie nejsou třeba dělat, je to opravdu o mafiánských praktikách . To je jeden z důvodů proč ateista nechce s Pekárkem nic mít . Struktury ze kterých vycházejí vaše kontakty zdroje a profesní začátky nejsou zrovna v pořádku. Doufám, že budete rychle stárnout a odcházet do důchodu a řada mladých lidí prokouknou tuhle vaši špinavou hru.. Nic dokládat nemusím a ani nebudu . Klidně se můžete zvencnout !
4. Vy jste tvrdil, že meg nefunguje a že jste to dokázal . Tedy jak a kde ?


ZdeněkF
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: pát 30 pro 2011 14:47
Dostal: 4 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od ZdeněkF »

Píšete, že student vynaložil spoustu času, energie a výpočtů....bohužel ve výpočtech byly hrubé chyby a celá logika jeho argumentů byla pochybná. V citovaném příspěvku se také mluví o tom, že přišel později na své chyby a dalším měřením nebylo cop větší než 1 potvrzeno - tedy původní měření bylo špatné. Že princip zařízení popírá zákon o zachování energie a je to tedy perpetuum mobile, je jasné a to, že to autor popírá, je jen řečnické cvičení. V práci tedy byly závažné chyby teoretické i praktické a pouhá píle na ocenění nestačí. Co mne ale nejvíce zaráží, je, že na alespoň některé chyby nepřišel některý z autorových učitelů a tím, že na ně neupozornil, udělal ostudu celé škole.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: 8000SAC

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Antonín Kratochvíl píše: ... Zdravím píši si na youtube několik měsíců s profilem jménem 8000SAC
Chvástal se, že se zasadil o zrušení umístění práce studenta Horkého v soutěži ČESKÁ HLAVIČKA a že on nás všechny má v merku, ...
Dokud těmhle oslům budeš(me) přikládat důležitost, budou důležití. Škoda na to energie.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ZdeněkF píše: ... Že princip zařízení popírá zákon o zachování energie a je to tedy perpetuum mobile, je jasné ...
Vídím, že jsi si ten zákon ještě nenastudoval. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 97#p100197 S touhle pitomostí může argumentovat jenom naprostý ignorant, nebo posluha odpůrců pravdy, který nerozumí, nebo nechce aby druzí rozuměli ani tomu zákonu, ani jeho podmínkám a ani jeho nesmírně limitované a navíc pouze teoretické použitelnosti. Tato vědismická berlička nemá s praktickým životem nic společného.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Jim68 »

ZdeněkF píše:Píšete, že student vynaložil spoustu času, energie a výpočtů....bohužel ve výpočtech byly hrubé chyby a celá logika jeho argumentů byla pochybná. - tedy původní měření bylo špatné. pouhá píle na ocenění nestačí. Co mne ale nejvíce zaráží, je, že na alespoň některé chyby nepřišel některý z autorových učitelů a tím, že na ně neupozornil, udělal ostudu celé škole.
Přesně, zdeňkuF. Mám podobné zkušenosti, střídají se mi tu vynálezci s tak základními chybami ve výpočtech, že rozum zůstává stát... Ti tvrdší týpci dokonce vůbec nepočítají a dělají to intuitivně :"to musí běhat, pracuji na tom deset let".....
Na to se dá zvyknout. Co se týká platnosti fyzikálních zákonů, nesetkal jsem se zatím s žádnou výjimkou. Ovšem výklad těchto zákonů není : všechno už je vymyšlené / ale : zatím to funguje takhle.


Jim68
Be happy!
ZdeněkF
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: pát 30 pro 2011 14:47
Dostal: 4 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od ZdeněkF »

Slavek Krepelka píše:Vídím, že jsi si ten zákon ještě nenastudoval. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 97#p100197 S touhle pitomostí může argumentovat jenom naprostý ignorant, nebo posluha odpůrců pravdy, který nerozumí, nebo nechce aby druzí rozuměli ani tomu zákonu, ani jeho podmínkám a ani jeho nesmírně limitované a navíc pouze teoretické použitelnosti. Tato vědismická berlička nemá s praktickým životem nic společného.
Díky za to, jak jsi mne laskavě charakterizoval.
Přírodní zákony se pokládají za platné, dokud někdo nedokáže, že neplatí (případně neplatí přesně).
Zatím nikdo zákon o zachování energie solidně nevyvrátil - všechny "důkazy" se ukázaly jako podvod nebo omyl, podobně "čerpání z univerza" a pod. je ve stádiu nápadů. teorií a zbožných přání a s praktickým životem mají mnohem méně společného.

:idea: Opravil jsem Ti citaci, abys věděl, jak má vypadat - dá se to celkem snadno naučit - poo.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od poota »

Už z definice zákona zachování energie vyplývá, že se jedná pouze o teoretickou konstrukci, protože jeho základní podmínka "izolovaná soustava" nemůže být nikdy splněná.
Dalším faktem, který platnost tohoto zákona zpochybňuje je to, že z používaných definic jsou úmyslně vypuštěny části, které za jistých podmínek trvalé ztrácení energie "do nikam" připouštějí, stejně jako trvalé čerpání energie "odnikud".
Pro Tvoje názory si můžeme "dojít" na kterékoli seriózní stránky, papouškující učivo základní nebo některé vyšší školy, ovšem to všechno už jsme četli, takže Tvoje mise zde je poněkud bezúčelná. :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“