Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
kutz
Stálý člen
Příspěvky: 59
Registrován: úte 31 led 2006 12:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

GEWO

Příspěvek od kutz »

Milý Gewo,
považuju lidi co sem přicházejí, tvoří, o něco se snaží, vesměs za průkopníky a pionýry této doby včetně tebe. Díky za Vás lidi ! Bez Vás by to tu nebylo. Pracujeme na změně, která se týká nás všech, neboť nejsme spokojení se současným stavem. Konstatování "...už by to dávno zákázali..." mě trochu vadí, byť je to tvůj názor, který respektuju. Kdo by to už dávno zakázal ? Politici ? Paušalizování u politiků s řečí o korytech, mě mrzí a není spravedlivé, neboť nejsou všichni stejní. Prosím o individuální přístup přátelé :). Vymezování MY a ONI mi zrovna připadá nevhodné. Jsme přece MY všichni lidé. Není někdo víc než já a zároveň nejsem víc než někdo. Volbami se dá něco změnit, leč podle mě ne efektivně způsobem jakým se konají dnes. Navrhuju proto systém možnosti všelidového hlasování a to dle potřeby, avšak častěji např. měsíčně. Politik by tu měl plnit roli vykonavatele vůle nás všech. Považuju to za prvek přímé demokracie. Za hlasování považuju i vyjádření postoje, názoru, přání jednotlivce ve společnosti, tedy i například odvolání určitého "vykonavatele" atd.
Gewo, víra ve změnu věcí v "lepší" systém, mě přivedla i sem, neboť volné energie jsou součástí mojí vize cesty ke společnosti, kde se lidem líbí žít a mohou tedy naplnit svůj životní osud dle potřeby, bez ohledu na materiální aspekty.
Jsem v podstatě i pro verzi "duchovního vůdce" společnosti, tedy souhlasím s tebou a pokud jsem se tě dotkl, omlouvám se, byť jsme v ringu :) nebylo to zlým úmyslem. Dle mě jsme na stejné lodi, tedy střílení do vlastních řad není žádoucí a je antiproduktivní. Chápu to jako proces seznamování, vymezování, vzájemného pochopení. A doufám, že se ti líbí velká písmenka, psal jsem je kvůli tobě ;)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ... co jsi to sem habano napsal

Příspěvek od Palo »

gewo píše:No comment.
Něco špatně?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: GEWO

Příspěvek od Merlin »

kutz píše:Milý Gewo,
považuju lidi co sem přicházejí, tvoří, o něco se snaží, vesměs za průkopníky a pionýry této doby včetně tebe. Díky za Vás lidi ! Bez Vás by to tu nebylo. Pracujeme na změně, která se týká nás všech, neboť nejsme spokojení se současným stavem. Konstatování "...už by to dávno zákázali..." mě trochu vadí, byť je to tvůj názor, který respektuju. Kdo by to už dávno zakázal ? Politici ? Paušalizování u politiků s řečí o korytech, mě mrzí a není spravedlivé, neboť nejsou všichni stejní. Prosím o individuální přístup přátelé :). Vymezování MY a ONI mi zrovna připadá nevhodné. Jsme přece MY všichni lidé. Není někdo víc než já a zároveň nejsem víc než někdo. Volbami se dá něco změnit, leč podle mě ne efektivně způsobem jakým se konají dnes. Navrhuju proto systém možnosti všelidového hlasování a to dle potřeby, avšak častěji např. měsíčně. Politik by tu měl plnit roli vykonavatele vůle nás všech. Považuju to za prvek přímé demokracie. Za hlasování považuju i vyjádření postoje, názoru, přání jednotlivce ve společnosti, tedy i například odvolání určitého "vykonavatele" atd.
Gewo, víra ve změnu věcí v "lepší" systém, mě přivedla i sem, neboť volné energie jsou součástí mojí vize cesty ke společnosti, kde se lidem líbí žít a mohou tedy naplnit svůj životní osud dle potřeby, bez ohledu na materiální aspekty.
Jsem v podstatě i pro verzi "duchovního vůdce" společnosti, tedy souhlasím s tebou a pokud jsem se tě dotkl, omlouvám se, byť jsme v ringu :) nebylo to zlým úmyslem. Dle mě jsme na stejné lodi, tedy střílení do vlastních řad není žádoucí a je antiproduktivní. Chápu to jako proces seznamování, vymezování, vzájemného pochopení. A doufám, že se ti líbí velká písmenka, psal jsem je kvůli tobě ;)
Fackují se jen pitomci. Jsem rád, že jimi nejsme. :D


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Golana

Příspěvek od Iv »

Golane,víš co mně můžeš!


conny
Starší člen
Příspěvky: 126
Registrován: ned 25 čer 2006 20:20
Bydliště: Zlin
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: to anonym Peter ...

Příspěvek od conny »

Rival píše:
Peter píše: Už mnohokrát jsem se pokoušel zaregistrovat, abych tady nevystupoval jako anonym, bohužel nikdy registrace neproběhla úspěšně. Vždy to končilo hláškou " čekám na připojení k", pak "Hotovo" a pak zase nic.
To samé se dějě i s příspěvkama. Někdy to de hned a někdy to trvá i několik dnů než se něco dostane na fórum. Doufám, že alespoň tenhle příspěvek dorazí.
Zdravím všechny a ať se nám daří. Peter
Přiznám se, že mne tato část Tvého příspěvku velmi překvapila... Pokud mi pošleš nějaké bližší informace na můj e-mail: rival@upramene.cz určitě společně něco vymyslíme, aby ses zde mohl zaregistrovat stejně jako ostatní.
S prihlasenim nevim, to nemam problem.Ale s odesilam prispevku,zvlast s prilohou je trouble.. Nekdy mi to visi na odesilani a zustava tam porad,ale kdyz se pak podivam co se stalo,prispevek uz je na webu.. Nevim.. Mam linux a firefox.. Ale chova se mi to stejne i na woknech a jinem poskytovateli.Takze chyba je nekde asi u tebe?


Tak kdyz uz H2 je mezi nami,ted je to o urazech.. :)
Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

Problémy s registrací

Příspěvek od Peter »

...
Naposledy upravil(a) Peter dne sob 18 říj 2008 19:44, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

!

Příspěvek od Merlin »

Plus periculi in insidiatore occulto quam in hoste manifesto.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: !

Příspěvek od A(&F) »

gewo píše:Plus periculi in insidiatore occulto quam in hoste manifesto.
... assentire ... Peiora sunt tecta odia quam aperta ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

velmocenské jazyky

Příspěvek od jeff »

Předpokládám pánové, že si nenadáváte. Měl jsem poslouchat své učitele, kteří mi říkali, abych se víc učil.

Jeff


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: !

Příspěvek od Merlin »

A(&F) píše:Peiora sunt tecta odia quam aperta [/size][/b]...
To vyjde nastejno.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: !

Příspěvek od A(&F) »

gewo píše:
A(&F) píše:Peiora sunt tecta odia quam aperta [/size][/b]...
To vyjde nastejno.
... ano i ne, ... každé lze jiných důvodů ... můžeš pletichařit, ale přitom nemusíš nenávidět ... A.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: !

Příspěvek od Merlin »

A(&F) píše: ... ano i ne, ... každé lze jiných důvodů ... můžeš pletichařit, ale přitom nemusíš nenávidět ... A.
U mne to vyjde nastejno, nenávidím pletichaření! ;)


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: !

Příspěvek od A(&F) »

gewo píše:
A(&F) píše: ... ano i ne, ... každé lze jiných důvodů ... můžeš pletichařit, ale přitom nemusíš nenávidět ... A.
U mne to vyjde nastejno, nenávidím pletichaření! ;)
... já "nenávidím" i "nenávidění" ... :lol: ... A.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Odpuštění.....

Příspěvek od Mim »

Odpouštět je lidské, i když někdy to jde velice a velice těžko....


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jasno

Příspěvek od Iv »

A já mám rád kluci jasno,aspoň nemám žaludeční vředy,ty si raději udělám z jídla,než z lidí.A když je jasno-vždycky se líp dýchá,aspoň mně ano,tomu druhému,co mně zamával červenou hadrou před čumákem většinou už ne,znáte mně,viďte.
Teď bych taaaaak ráááád přdal tu fotografii z Reganem,jéžiši,to mně tak nutká........
Že se vždycky ti čtyři mušketýři sejdou na jedné stránce...........to je divné???


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“