Asi je to normální.

Společenské dění u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

.?

Příspěvek od la »


Velmi smutný příběh úspěšného člověka.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Však ono to půjde

Příspěvek od 1220 »

Když zapomeneme jak jsme malí.
Viz Příloha
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

nádhera

Příspěvek od jarda ovčák »

Bravenečkové na té opuchlé tečce ve vesmíru si buší pěstičkama do rachytických hrudníčků a těmito pěstičkami na sebe hrozí a do sebe buší. Je to pěkné, karle.
Dnes jsem si vzpoměl na vyprávění dědy na okupaci, kterak zabíjel prase v noci ve sklepě..... Stejně tak za komančů musel podobně činit, páč mu prase chtěl komanč zrekvírovat stejně jako fašista. Za té demogracie se zavírají dvory, zvou jen prověření , zavírá se na petlici, tají se evidenční známky, čachruje se s evidenčníma kartama, páč hovězí už ofic nezabijete, musí se lhát a povádět. Na systém dohlíží spousta donašečů.
Nově musím platit dph i s ukradených kusů a daň z příjmů taktéž. Nedivme se tedy, že černoty přibývá...... Systém tak tlačí na pilu. Zde k pobavení. Zabíjačky ve sklepě budou opět nutností.Represe se budou zostřovat, až jednoho krásného dne tu úřední lůzu vezmem útokem.......
Vrtí se to stále v kruhu.
http://www.novinky.cz/domaci/189543-v-m ... ranci.html


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: nádhera

Příspěvek od 1220 »

Citace : Represe se budou zostřovat, až jednoho krásného dne tu úřední lůzu vezmem útokem.......
Vrtí se to stále v kruhu.


Ty planety taky krouží ...........
Mně se spíš líbí písnička :
http://file069p.mylivepage.com/chunk69/ ... m%20II.mp3
Poslouchej ten refrén, zejména v poslední sloce .
:bye:
K.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: nádhera

Příspěvek od chiq »

jarda ovčák píše:... páč hovězí už ofic nezabijete...
hmmm, tak predsa... starý Mordechaj sa bojí o svoje zlaté teľa...


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: nádhera

Příspěvek od NAVAR »

jarda ovčák píše:Bravenečkové na té opuchlé tečce ve vesmíru si buší pěstičkama do rachytických hrudníčků a těmito pěstičkami na sebe hrozí a do sebe buší. Je to pěkné, karle.
Dnes jsem si vzpoměl na vyprávění dědy na okupaci, kterak zabíjel prase v noci ve sklepě..... Stejně tak za komančů musel podobně činit, páč mu prase chtěl komanč zrekvírovat stejně jako fašista. Za té demogracie se zavírají dvory, zvou jen prověření , zavírá se na petlici, tají se evidenční známky, čachruje se s evidenčníma kartama, páč hovězí už ofic nezabijete, musí se lhát a povádět. Na systém dohlíží spousta donašečů.
Nově musím platit dph i s ukradených kusů a daň z příjmů taktéž. Nedivme se tedy, že černoty přibývá...... Systém tak tlačí na pilu. Zde k pobavení. Zabíjačky ve sklepě budou opět nutností.Represe se budou zostřovat, až jednoho krásného dne tu úřední lůzu vezmem útokem.......
Vrtí se to stále v kruhu.
http://www.novinky.cz/domaci/189543-v-m ... ranci.html
Taky se mi nějak doneslo že prý bude muset být hlášen chov slepic atd. To mne zvedlo ze židle, co je komu do toho co chovám…!
Jsem poměrně mírumilovný člověk ale aby přišel úředník a začal mi do toho plkat, tak se může stat že mi přeskočí v hlavě kolečko, vytáhu vidle ze hnoje a píchnu mu je do řiti.
Bez tak blbnou ekoteroristi a jim podobní s výmluvou na BSE, ptačí chřipku, prasečí chřipku atd.
Dříve nám vládli blbý svině (komouši) dnes nám vládnou vychcaný svině (pohrobci komoušů s rozličným ksindlem zkřížení).
Chce to osobní hrdost, statečnost a nedat se.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Oni se to nedozví

Příspěvek od 1220 »

co chováš, ale ty se dozvíš jaká je reakce na Tvé myšlení, zbytečně sestoupíš, sám sobě vezmeš Sílu. Nenechat se zblbnout, proto to sem dávám a vůbec jinak to nemyslím. ;)
Besní psi budou cenit zuby a provokovat k určitému datu, a koho vyprovokují toho i sežerou. Kvůli tomu jsou tady, ale tam kam Vy můžete, oni nesmí. Sféry vlivu .... parazitem může být i ovlivněný člověk ... v područí energií, které se těžko rozeznají ......
zatleskáš jim .... a už Tě mají.Zatleskáš jim tím, že reaguješ na jejich vějičky. V normální společnosti by existovat nemohli.
Leč teď jsme na pomezí. Jde přímo o duši.
takže tak
K.
Číňané mluví v těchto souvislostech, o ctnosti, o získání a ztrátě ctnosti.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: nádhera

Příspěvek od poota »

NAVAR píše:Taky se mi nějak doneslo že prý bude muset být hlášen chov slepic atd...
Co se čílíš?
Takovej chov slepic je náramně lukrativní činnost, aspoň pro euroúředníka jistě. Těch pitomostí, na které budou muset být úřední lejstra, periodická péče veterinářů, hygieniků, bezpečáků, pojišťováků a další svoloči - joj to bude peněz! A potvrzení o nezávadnosti vody a potvrzení o nakládání s odpady a potvrzení o preventivním očkování a potvrzení o nevím čem ještě - já mám dojem, že se to kvůli jedné slepici snad ani nemůže vyplatit. A chovat jich na dvorku několik tisíc? Dyť se tam ani nevejdou, a taky co potom s tolika vejci? Na prodávání musí být stejné, ne-li větší množství papírů, které se musí taky hlavně zaplatit, aby bylo za co úřadovat.

Já to spíš vidím tak, že to chce chovat něco, co se dá jíst, ale zatím na to ještě nejsou velkochovy běžné. Třeba potkani. A nebo si vem příklad z A&F a chovej ty jeho velešneky nebo megažížaly. Je tedy pravda, že od těhletěch potvor se asi vajec nedočkáš, ale sníst se prý dají. v Asii jsou oblíbení i červi, a na vajíčka by možná mohli být dobří i mravenci. Taky můžeš přejít na rostlinnou výrobu a stát se vegetariánem. Ostatně z toho, že maso není příliš zdravé, už se poučili i uzenáři, a dávají teď do svých produktů toho masa stále míň a míň, aby se tam vešlo víc té zdravé kostní moučky a najemno rozemletých vynikajících kůžiček, které se dřív dávaly úplně zbytečně do odpadů. Uzeniny jsou tak daleko zdravější a navíc si nemusejí platit tolik kontejnerů.

Smiřme se tedy s tím, že doba deputátu a záhumenků je stejně jako to naše mládí nenávratně v p.deli tmavým, zelenavě mihotavým, a že se budeme muset naučit hospodařit nějak "po novu". A k tomu nám dopomáhej Pánbůh.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

díky karle

Příspěvek od jarda ovčák »

Jasně, je to hra o moc. Oni nepřestanou. Budou dál a dál zkoušet, kolik snesem. Kdyby lidi věděli, jaké svině nám budou pomocí svých ss úředních jednotek vládnout, tak by ty komanče bránili vlastními těly. Každýmu, kdo chřestil klíčema, tedy i mě by bez milosti urazili kebuli.Tak pravím já, antikomunista jak poleno.
Jako sedlák musím ctít 1800 zákonů o 27000 stranách plného znění. Třetina se ročně novelizuje a mění pomocí vyhlášek, nařízení a brožur.
Četli jste si někdo návod na vyplnění daňového přiznání?
Budou brzy metodické pokyny pro registraci nosnic v centrálním registru, hlášení snůšky a formuláře pro likvida¨ci uhynulých kusů v kafileriích. Kroužky si budete muset zakoupit u státem určeného výrobce , aplikační kleště rovněž a každý kus bude muset mít kartu o pohybu, zdravotním stavu, užitkovosti......
sci fi??? Vůbec ne, tak to funguje u ovcí.
Když byl před lety návrh, tak jsem se chechtal, páč mi to připadlo nesmyslné. a dnes? Šedivá realita.
Oni můžou všechno. Jen se nenechat otrávit a nebrat to osobně. Je to hra na babu.Ti lidé jsou nemocní a postižení. Nemají sebemenší šanci uspět v normálním životě a proto plodí tyto perverzity.Pro mne to jsou sadističtí úchylní monstrblázni, kteří nechápou zlo, které plodí. Mrzačí na duchu celou společnost a výsledkem je stav, kdy se na vesnici nikomu nechce sypat ani holubům. Deformovaný žebříček hodnot znehodnotil celou generaci mladých v okamžiku, kdy starej se na práci vysral skrze papíry a šel na pracák. Deset let žil do běžného starobního důchodu a mladí půjdou po něm.Kdo mladým vysvětlí, kdy vést kozu ke kozlovi, jak upravit býkovy kopyta, aby nezranil při skoku krávu a nebo jak přimnět zem k hojnosti? Zvrátit tyto změny bude trvat další generace. V tom vidím největší zločin současnosti. Přetržený řetěz kontinuality.
Je třeba upozornit, že i naturální požitky včetně samozásobení podléhají dani z příjmu. Pokud si tedy vypěstujete šnytlich, tak koukejte tento přiznat, jináč vám ty hovada seberou v exekuci střechu nad hlavou. Tak, a teď si znova přečtěte příspěvek od karla. On má pravdu. Já nechávám zbytečně prchlivost cloumat mým majestátem.Zvláštní je, že tohle téma je pro mne červeným hadrem......


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Veselme se dokud můžeme...

Příspěvek od rival »

Dostala se ke mně informace, která může znamenat konec svobodné výměny názorů a tedy i našeho fóra. Potažmo veškerého volného šíření informací. Mělo by to platit pro celé EU.

"Každá osoba, i soukromá, pokud použije Internet nebo jiné, veřejnosti dostupné médium, podléhá novému nařízení o šíření klamavých či neověřených informací a bude potrestána."

Jak toto chtějí naplnit, je mi zatím záhadou...


rival - živý člověk
eXiT
Starší člen
Příspěvky: 156
Registrován: pon 25 čer 2007 17:41
Bydliště: JIH MORDAWY
Dal: 41 poděkování
Dostal: 30 poděkování

re: klamavá informace

Příspěvek od eXiT »

bod 1: pravda se dá lehce prohlásit za klamavou informaci
bod 2: klamavá informace za pravdivou
to by nám taky EU mohla zrušit vládu nebo přežije účelovým prohazováním bodů 1 a 2 a pak to lehce přežije
prohlašuji že toto není klamavá ani pravdivá informace ale teorie
že by se to dalo přežít formou formulace - i pro obyč člobrdíka? :lol:
nebo že by zakázali i teoretizovat?


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Veselme se dokud můžeme...

Příspěvek od poota »

Nesmyslnost podobného nařízení vynikne už při pouhém letmém pohledu na kterékoli médium. A nemusí jít jenom o vědomé lži a zastírání skutečnosti, kterých se nám běžně dostává, té definici totiž odpovídá i kterákoli reklama a nebo předpověď počasí. Stejně tak i uvedení vědecké teorie nebo domněnky.
Nemám nejmenší obavy, že by si s tímhle náš MČČ (malý český člověk) nedokázal poradit, třeba uvedením možnosti opaku přímo v textu, a nebo výslovným uvedením, že se jedná o pouhou smyšlenku. Již hezkých pár generací jsme trénováni v tom, jak správně číst text, který bez závad prošel cenzurou.
Dokonce na toto téma býval i jeden vtip:
Nad Rudým náměstím přeletí letadlo a z něj se vysype mračno letáků. Milicionář je lidem rve z rukou, dívá se na ně, a když vidí, že jsou ty papíry prázdné, tak se překvapeně ptá: "A bukvy gdě?" Lidé se mu smějí a odpovídají: "Bukvy ně nada!"
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Průšvih

Příspěvek od Merlin »

je v tom, že jdou hlavně po alternativní medicíně, a také po čištění těch 75% vody v lidském těle...

Dostal jsem avízo: "Na inspekčních pracovištích (SZPI a ČOI) jsou noví pracovníci, kteří prolézají internet a hledají jakoukoliv zmínku o léčení čehokoliv čímkoliv aby to zakázali."


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Lekař

Re: Průšvih

Příspěvek od Lekař »

Malý slovníček :

Reiterace opakované přiblížení

Reklama opakovaný klam


Jinak jsem někde četl, že největší úmrtnost mají lékaři.
Není to náhodou způsobeno jejich vysokou celospolečenskou užitečností ????????
Protialternativní agenti, to budou mít jěště horší, protože nebudou mít přístup ani k minimu znalostí.
Hm a i když budou jenom nájemnými zacláněči, tak že by měli vyhlídky na šťastný život ? :lol: :lol:
V tomto dramatu, jde jenom o peníze. Jako drama to vypadá, fraška je ale pravý název.
Nedejte se zblbnout.
Potěžkejte si bankovky vypadají čím dál tím víc jako obyčejný papír............


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: nádhera

Příspěvek od NAVAR »

poota píše:
NAVAR píše:Taky se mi nějak doneslo že prý bude muset být hlášen chov slepic atd...
Co se čílíš? ...
Zrovna tyhle věci mne vytáčí na maximum, protože tyhle zákony bez hlavy a paty vymýšlejí lidi kteří si myslí že slepice rostou v mrazáku a vejce na stromech.
Jakýkoliv zákon který je nesmyslný nehodlám a nebudu respektovat a v případě obvinění se budu bránit zuby nehty, kdyby to tak udělal každý tak se úřednící pos.... Je to o osobní hrdosti, já volím revoltu.... Jak říkám: Nikdy nedopusť aby ti smysl pro morálku a zákony zabránil udělat správný čin. A jak to říkal W. Churchil Nikdy to nevzdávej, nikdy, nikdy, nikdy.....
Úředníky mám na háku a kdyby náhodou, bude je jímat posvátná tekutá hrůza pokud se mne pokusí naštvat. Na just jsem zvětšil záhony na 2x násobek, králíci, slepice, kačeny atd., sám si vypěstuji, sá m si sním a hlevně tenhle stát který neumí hospodařit z tohodle neuvidí ani korunu na DPH. Zdražili benzín a zavedli policejní šikanu.... O.K. jezdím na kole a ušetřím tak min. 1000kč mesíčně. že je to nepohodlný? Ani náhodou, je to zdravý a člověk se cití fajn a pokud se mi z každého póru po ránu vypařuje slivovice tak okolo hlídky projíždím s úsměvem.

Ještě trochu pod čarou.
Pokud zde na fóru, v životě a jinde budeme uvádět že jsme s tím smíření, že o tom víme, že je konec atd.... bude to jenom horší.
Je potřeba říci že každý z uzurpátorů naší svobody riskuje rezavé vidle dořiti a to minimálně.

Pro úředníky, politiky a jiný póvl:
Pokud se mne někdo pokusí šikanovat na základě zločnných a svobodu omezujícíhc zákonů, budu s ním jednat tak jako by mne napadnul zločinec .


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“