Aj o tomto to je.

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

Nibiru ?

Příspěvek od JiMi »

To je fakt ? Tomu někdo věří ? A i když věří, má cenu se tím vůbec zabývat ?
Měli dynosauři možnost něco udělat se svým vyhynutím ?

To se pouštíte teda na hodně tenký led. Co člověk, to názor a dohoda na čemkoliv v nedohlednu. To se raději bavte nad magnety nebo čímkoliv jiným.
Jinak tu začnete za chvilku probírat, jestli amíci na měsíci skutečně byli nebo je to FAKE. Ne že by se o tom nedalo bavit, ale jaksi to podle mě nemá význam.

Je to jen můj názor na diskuze s podobným NADHLEDEM.
JiMi


Přestavba motoru Š120 na stirling
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Analýza kolapsu 3 budov WTC - české titulky

Příspěvek od rival »

Richard Gage je členem Amerického institutu architektů. Pracuje jako architekt více než 20 let. Během svéj kariéry navrhl mnoho budov s ocelovou konstrukcí. O kolapsy budov WTC z 9/11 sa začal zajímat po tom, co slyšel v rozhlasu hovořit o tomto tématu Davida Ray Griffina. To odstartovalo jeho osobní i profesionální hledání pravdy o 11. září. Také založil organizaci Architekti a stavební inženýřii za pravdu o 11. září, která zastřešuje architekty, statiky a stavební profesionály volající po novém vyšetřování událostí z 11. září.

"Budu vám prezentovat jasné důkazy o tom, že 3 budovy komplexu WTC, ikonické dvojčata, stejně jako budova WTC č.7, nespadly díky požáru, jak nám to řekla naše vláda, ale díky řízené demolici pomocí výbušnín", říká Richard Gage v úvodě své přednášky.

http://video.google.com/videoplay?docid ... 9575348946


rival - živý člověk
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Nie, neverím že by kryty niečomu pomohli. Zatial nie je ani jasné, v akej vzdialenosti nás Nibiru minie, či neminie. Hoci by to už mali mať dávno vypočítané... Po každej takejto návšteve sa dejiny písali odznova. Stačí sa pozrieť do histórie.


JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

Re: Analýza kolapsu 3 budov WTC - české titulky

Příspěvek od JiMi »

Zdravím ve spolek,
teda toto mé náladě vůbec nepřispělo. V podstatě jde o pokračování DUCHA DOBY. Gewem tu několikrát avizovaný počin ZEITGEIST. Akorát pouze jedním směrem, tentokrát, přes WTC. Technicky jasné, tam s těmi důkazy (i když důkazy) nejde nesouhlasit. Takže jsem celou přednášku odposlouchal a čekal jsem na spojení s velkými finančními rodinami a propojení.
A i to sedí. Silverstein, pronájem za 125 melounů na 99 let, do té doby neobvyklá klauzule o terorismu, doposud vejvar přes 4,5 miliardy. A to je jen blbej advokát, nastrčená figurka, která byla ochotna do toho jít.

Pořád si někdo myslí, že velcí investoři na buzovních pohybech po 911 prodělali ? Že pojišťovny utrpěly nějaké ztráty ? Vždyť teď v odplatu vyvolaly zemětřesení na trzích hypoték, aby je státní kasy znovu zasanovaly. Že ten terorismus je nějaká skutečná hrozba ? Vždyť se doposud mlátí sami mezi sebou ve svých písečných královstvích. Navíc nejlepší obchodníci jsou historicky právě arabové. Není ten Silverstein náhodou žid ?

Opravdu zničí příchod VE nějakou naši společnost ?

Už zase mám depku jak Mariánský příkop. A to mám zítra ráno začínat týden briefingem a pomáhat zaměstnavateli motivovat mlaďochy aby pracovali na 125%.

Dík moc.
JiMi


Přestavba motoru Š120 na stirling
belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

nubiru

Příspěvek od belamachina »

chiq píše:Nie, neverím že by kryty niečomu pomohli. Zatial nie je ani jasné, v akej vzdialenosti nás Nibiru minie, či neminie. Hoci by to už mali mať dávno vypočítané... Po každej takejto návšteve sa dejiny písali odznova. Stačí sa pozrieť do histórie.
minie neminie zober si aku hmotu ma mesiac a ako je daleko a jeho slapove sili su brutalne , ako velke ma bit nubiru? teraz fakt rozmyslam ci je lepsie zakopat sa do zuloveho masivu alebo si radsej postavit slamenu chyzu niekde na pusti. otazka za 100 bodov je co sa predpoklada ze sa udeje, ak by sa odporucali vymozenosti civilizacie to by mi az tak nevadilo zacneme odznova horsie by bolo keby nas to rozcupovalo na sracky ako v mlynceku na maso to by sme si kludne mohli zobrat paradny uver z banky a uzivat si naplno posledne dni zivota :-))


belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

nubiru

Příspěvek od belamachina »

a mozno je to vsetko uuuplne inak ako s tim wtc ;-))


Zpc.Elservis
Stálý člen
Příspěvky: 92
Registrován: úte 13 bře 2007 21:44
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Zpc.Elservis »

JiMi píše:Už zase mám depku jak Mariánský příkop.
To já taky. A nakonec nezbyde než se nějak postavit a pustit se do díla, protože jsme byli tak nerozumní že jsme si pořídili manželky, děti, auta, domy, elektroměry a plynoměry, firmy a spoustu dalších užitečných věcí vůči kterým cítíme zodpovědnost a musíme je udržovat v chodu a tudíž nemůžeme někam zalézt abychom ten bordel aspoň neviděli když už to nezměníme. Akorát nevím proč nějak necítím odněkud nějakou zodpovědnost a ohledy vůči sobě....Možná kdybych místo 16 hod. začal dělat 8, přestal platit lidi, po šichtě šel chlemtat do knajpy - třeba by si někdo všim že nejsem jen automat na prachy... Společnost příchod VE nezničí. Zničí se sama svou nenažraností a chamtivostí a honbou za všemožnými nesmysly a zvyšováním výkonů všeho druhu. Donekonečna to nepůjde...


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: nubiru

Příspěvek od chiq »

belamachina píše:a mozno je to vsetko uuuplne inak ako s tim wtc ;-))
hej, to je tá tretia varianta (hoax) ;) aj keď do toho tie Špicbergy moc nesedia...


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Depka není to pravé

Příspěvek od 1220 »

http://stoparuv-pruvodce-galaxii.navajo.cz/
Pomůže k nadhledu
Jsou i jiné knížky, ale jen jedno je důležité: je škoda zaměňovat osobní náhled s realitou, vede to moc často k depresím a samoubližování, a to je přesně to proč tady nejsme.
Mája, naše vlastní iluze nás drží v hrsti do té doby, než ji suma zkušeností
zruší.
Pokud bych to nestihnul za života tady, až se příště narodím , a bylo by to možné, navštívím Delfy a budu se snažit pochopit nápis :Poznej sebe.
Pokud to nebude možné, snad dojdu k názoru: bylo to pěkné a bylo toho dost. Nepěkné totiž plodí nepěkné na tom i onom světě. :shock:
K.


jarda ovčák svitavy

AHOJ PePO

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Tak to je pravda, nicméně nechápu. Proč by z mé osobní svobody ukusoval stát, který již tak ukusuje 45% příjmů? Auto na vodu, dům na baterky a vibrátor mé ženy hnaný testatikou pro sebe téměř nepotřebuji. Je to zajímavé, je to lukrativní , ale byl by to skvělý dar pro ty, jenž opravdu ekonomicky ryjí hubou v zemi. A to, že pár nenasytných chce vědět cokoli o komkoli je utopie. Zatím. Vlna odporu, jenž se zvedá nejde cestou medializace.


morse59
Starší člen
Příspěvky: 157
Registrován: čtv 22 úno 2007 19:32
Bydliště: hradec králové
Dostal: 5 poděkování

Depka

Příspěvek od morse59 »

Ahoj. Dobře to napsal Karel m. Najdi v sobě toho kdo má tu depku a když se ho přidržíš,tak se začnou dít věci,že už žádnou depku nikdy mít nebudeš. A když to uděláš dobře a poctivě, tak všechny starosti a boly odpadnou a sám poznáš co je a co není skutečně důležité. Toto přeju každému z Nás nejen Tobě. Ahoj


JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

Re: Depka

Příspěvek od JiMi »

morse59 píše:Najdi v sobě toho kdo má tu depku a když se ho přidržíš,tak se začnou dít věci
Pravda pravdoucí, dokuď tě zas něco nebo někdo nenasere. Proč se tomu lidi tak bráníte ?

Já osobně si myslím že deprese, nebo určitý druh skepse patří k životu jak voda a vzduch. Na co si to hrajete ? To jste všichni takoví geroji, že vás nemůže nic rozházet ? No jestli je to fakt, tak to jste asi jedinci hodní chovu a genetického množení.

Pro mě je vrcholem sebeuvědomění, když ty blbé fáze u sebe dokážu rozpoznat a můžu vědomě odfiltrovat okolí od svých iracionálních reakcí. Naprostá většina lidí právě tento moment nezvládá a pouští emoce ven do světa.

Ano, lidi jsou v zásadě jen optimisti a pesimisti. Pesimistu nepřevrátíš. Ten bude pesimistou po celý život a smyslem jeho života je šířit negativní energii. Oproti tomu musí existovat ve stejném místě pár optimistů, kteří to dokážou neutralizovat. Jinak by svět zanikl v sebedestukci. Všimněte, že říkám jen neutralizovat. žádná rovnováha, nedej bože převážení optimistického náhledu. Pouze horko těžko neutralizace. Pesimismu je na světě holt o hodně víc.

Shodou okolností toto fórum považuji za jediněčné uskupení převážně optimistů. Na taková místa chodí optimisté dobíjet baterky. Každý potřebuje občas dobýt. Optimista se mezi pesimisty (v normálním životě) není schopen dobýt. Potřebuje něco extra. Něco s kladným nábojem a větším potenciálem. Tam se jde dobít. Takže v okamžiku, kdy připouštím, že i optimisté se dobíjejí, musím stejným hlasem připustit, že holt občas mají právo na to být v prdeli. A není to nic negativního. To je holt úděl nás optimistů, že máme šanci poznávat ty lepší i ty horší stránky. Třeba moje ženská je životní pesimista. Noc co noc vedle ní ulehám a řešíme životní strasti. Podle mě má negativní energie tak na dva až tři chlapy. Přesto doufám, že to je ta poslední partnerka.

Už zase kecám. Já jen, že ty depky nejsou zase až tak nic nešťastnýho. Obzvláště v prostředí, kde se vám dostane povzbuzení LIKE Karel m.
Ať si každý svou depku prožije po svým a hlavně neradit. Vesměs jsme tu postarší pardáli a takových poklesků už jsme zopár prožili.

Já třeba tu svou už mám za sebou, teď jsem tak nějak neutrální, ale cítím pozitivní náboj. I bez fóra. Nám optimistům to holt jde mnohem rychleji než zbytku světa.
BOHU DÍKY.
JiMi


Přestavba motoru Š120 na stirling
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Depka

Příspěvek od chiq »

Tak niečo pre tú depku, na povzbudenie :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Proč policie obtěžuje pana J.?

Příspěvek od rival »

Převzato ze Zvědavce: http://www.zvedavec.org/komentare_2537.htm

Doporučuji všem přečíst si to, zamyslet se nad tím a dobře si to zapamatovat...
------------------------------------------------------------------------------

Vy neznáte pana J.? Je to tichý člověk, žije v Praze, nehlásí se k žádné organizaci ani straně, není členem žádného sdružení, dokonce nemá ani vlastní blog, či jiné webové stránky. Znám ho hlavně přes emaily. Hodně času stráví na internetu a posílá mi odkazy na zajímavé články, které odněkud vykutá. Musím říct, že ty články bývají kvalitní a nejednou jsem z nich pro Zvědavce čerpal. Nedávno mi napsal a byl poněkud zaskočen. V poště našel přátelský lístek české policie, která ho zvala na šálek čaje. Tedy ne úplně. Vyzvala ho k podání vysvětlení. Že prý je v podezření ze šíření poplašné zprávy.

Bylo to překvapení i pro mě. Jak pana J. znám, je poslední, který by šířil poplašné zprávy. Naopak. Často mi posílal odkazy na články, které dementovaly a vyvracely poplašné zprávy hojně šířené z oficiálních zdrojů. Jak na to obvinění, proboha, policie přišla?

Z další korespondence s panem J. vyplynulo, že někde něco napsal do nějaké diskuze na iDnes. A policie si ho našla.

Jen si představte: napíšete někde reakci do diskuze na veřejném serveru a policie zaklepe u vašich dveří. To není Sovětský svaz v letech 1920 až 1950. To není Čína ani Kuba současnosti. To není Amerika ve své paranoidní honbě za vnitřním / vnějším nepřítelem. To je relativně svobodná, suverénní republika Česká v roce 2008.

S obavou i se zvědavostí jsem očekával den pozvání.

„Tak už to mám za sebou,“ napsal včera pan J. A dále píše:

Ten, kdo podal oznámení, bylo přímo FBI. Bylo to před rokem při diskusích ohledně tehdejší návštěvy Bushe v ČR.

Režim měl takový strach, že i mou osobu musel nechat prověřit.

Naše policie by to vůbec neprošetřovala, ale protože už nejsme suverénní stát, musela se tím začít urychleně zabývat. Dovedete si představit, až tady bude i ten radar, kdo tady bude i nadále rozhodovat za naše občany.

Rozhodně mi teď nehrozí vízum do Říše. A jen proto, že jsem v poslední větě příspěvku uvedl, že "zbraně budou připraveny na místě" a další Švejk na to odpověděl "Jo, budeme tam a další si vezmeme s sebou."

Mám rád tenhle Kocourkov. Jen doufám, že se vše odloží. Ostatně jinak by mne už dávno sebrali.

Kopii jejich podání bohužel nemám, bylo to tak šest stran anglicky psaného textu a jednou soudní rozhodnutí. Kdybych ho prý požadoval, souhlasil bych s tím, že jsem se dopustil trestného činu.

Měli tam o mne všechny dostupné údaje včetně map nejen mého bydliště a družicových záběru. Inu doba pokročila, režim se boji čím dále tím více.

Teď jen čekám, kdy mne zase nějakej moula zažaluje, aby měl přehled o svém ideovém odpůrci, který jim kazí propagandu.

Zbraně budou připraveny na místě. Věta, která stála pana J. několik bezesných nocí a možná ještě další důsledky. Jenom si představte: Jsem terorista, který chystá útok na státníka. Protože se nudím, napíšu do diskuze na iDnes, co tedy jako hodlám udělat. Nebo ne, nebylo to z nudy. Bylo to myšleno vážně. Prostě předávám tímto způsobem kolegům teroristům vzkaz. Aby věděli. Aby tam zbytečně netahali kulomety, protože ty už budou na místě. Naši policii to nezapálí. Ale v 5000 kilometrů vzdálené zemi, kde se hovoří jiným jazykem, a kde 99% populace neví, kde leží Česko, si toho hned všimnou. Protože monitorují (lépe se hodí šmírují) veškerý cvrkot na všech možný i nemožných diskuzích a loví „teroristy“. Upozorní orgány lokajské země, a ty přičinlivě zakročí. Nu, tenhle „úlovek“ se jim tedy povedl.

Na tohle se mrhají policejní zdroje, jejich čas, energie... A peníze daňových poplatníků.

A to ještě může pan J. mluvit o štěstí. Být to v zemi, ve které vjezd do přístavu střeží monumentální Socha svobody, pan J. by zřejmě zakusil na vlastní kůži některé oblíbené vyšetřovací metody tamní policie.

Nerozumím větě Kopii jejich podání bohužel nemám, bylo to tak 6 stran (jen si představte, z jedné věty udělali š-e-s-t celých stran. Co tam asi bylo?) anglicky psaného textu a jednou soudní rozhodnutí. Kdybych ho prý požadoval, souhlasil bych s tím, že jsem se dopustil trestného činu.

Co to je za novinku? Jestliže chci výpis záznamu, který o mně policie má, znamená to přiznání se k trestnému činu? Nebo znamená to souhlas s následným podáním žaloby, jak panu J. sdělil vyšetřovatel? Nenašel by se mezi čtenáři právník, který by mi toto vysvětlil?

Mně totiž řekli v souvislosti se žalobou na Zvědavce a podáním vyšetření, že jako osoba podávající vysvětlení a podezřelá z trestného činu mám právo na všechno, co policie o této kauze shromáždila. Snad jen musím zaplatit pořízení fotokopií. Platí snad v případě pana J. jiné zákony?

S J. zatočíme. A po J. s Nováky. A po Novácích třeba s Procházky. A dalšími. S každým, na koho nám naši noví vládci ukážou. Demogracii si rozvracet nedáme!

Přituhuje. O tom není pochyb. A bude hůř.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


rival - živý člověk
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“