Pro neználky(potřebuji vědět.....)

Společenské dění u nás i ve světě.
Zamčeno
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re:fotovoltaika

Příspěvek od A(&F) »

NAVAR píše:
poota píše:
Jans píše:... Takže jedině hlídat, nabít a vypnout.
Hlídat, nabíjet, přepnout na topný článek pro ohřev vody.
A voda nejlépa v tepeně izolovaném zásobníku. ..... Zkrátka přeměnit na energii tepelnou .....
... nejen na teplo, ale i na chlad ... pomáhá tomu i zdejší nápad využívat akumulačních hladicích vložek do mrazáku ... (pro přetížení měničů při startu kompresoru může být tento nahozen pomocí el. sítě s následným přepnutím za chodu na energii z fotovoltaiky ... :idea: ) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Jans
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: sob 11 říj 2008 21:28

Re:fotovoltaika

Příspěvek od Jans »

Používám to jen na zahradě, takže hromadu toho nevyužívám, na baráku by to bylo něco jiného.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zavařované maso

Příspěvek od Palo »

...

Zavařované maso - tento dotaz je již v pokračování v dalším vlákně...
Naposledy upravil(a) Palo dne úte 28 čer 2011 11:27, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

STOP ...

Příspěvek od A(&F) »

... jelikož i toto vlákno díky množství obsažených příspěvků začalo silně zlobit, bylo založeno jeho pokračování ... http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=2153 ... pokračujte prosím tam ... A(&F) ...

Mně sice nezlobí, ale to e buřt. Nicméně, vlákno jsem tedy zamknul, protože jinak o něj přibývá. Ahoj, SDK


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Zamčeno

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“