Zajímavé pořady v masmédiích...

Společenské dění u nás i ve světě.
petr111

no.....

Příspěvek od petr111 »

vona to má příroda má celkem pěkně zacyklovaný, dobře to pánbůh vymyslel, akorát ten člověk v tom dělá trochu brajgl.......hned musí všemu přidat na turbovýkonu......


belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: no.....

Příspěvek od belamachina »

petr111 píše:vona to má příroda má celkem pěkně zacyklovaný, dobře to pánbůh vymyslel, akorát ten člověk v tom dělá trochu brajgl.......hned musí všemu přidat na turbovýkonu......
no nie tak celkom , kyslikova atmosfera je len odpadovy produkt s bakterii co sa prezrali tusim dusikaalebo metanu. na kazdy pad to ide dopredu .


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Detektor

Příspěvek od rival »

Sledujte dnes na ČT1 ve 22:15 pořad Detektor - Experiment Filadelfia. Doufám, že to opět bude stát za shlédnutí...


rival - živý člověk
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Detektor

Příspěvek od chiq »

Rival píše:Sledujte dnes na ČT1 ve 22:15 pořad Detektor - Experiment Filadelfia. Doufám, že to opět bude stát za shlédnutí...
nepozeral som. stálo?


JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

Re: Detektor

Příspěvek od JiMi »

chiq píše:
Rival píše:Sledujte dnes na ČT1 ve 22:15 pořad Detektor - Experiment Filadelfia. Doufám, že to opět bude stát za shlédnutí...
nepozeral som. stálo?
Nic moc, alespoň na mě to tak působilo. Ten první o Teslovi mě i bavil. Tento ve mě zanechal pocit, že kdybych ho neviděl, bylo by to stejné.
JiMi


Přestavba motoru Š120 na stirling
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Včera

Příspěvek od chiq »

bol o guliach - Kostarika a tak...


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Detektor

Příspěvek od Mim »

Zrušili Detektor, snad jste si toho všimli. Jsem velmi nasr....ný. Ale na druhou stranu to svědčí o tom, co se vám snažím již dlouho říci. Tady to nejde a nepůjde. Někdy se stydím, že jsem Čech, možná právě v tuto chvíli. Petice nepomohou a volná energie? - jen doma a potají.....
Je mi smutno. Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Edgar
Zasloužilý člen
Příspěvky: 201
Registrován: stř 29 lis 2006 18:10
Bydliště: Brno
Dal: 2 poděkování
Dostal: 24 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Edgar »

Jo vidím to uplně stejně v jakých sračkách to žijeme. Jen každý kouká jak druhého odrbat. A kdo má jiný názor je umlčován.


Ještě u elektrotechnickýho vesla, ňákou dobu moh by sedět Tesla.
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Jsou to nestydatí hulváti. Telenovel k pozvracení a jediný pořad o rozumných věcech.....asi se nikdo nedíval. Není divu, rozhlédněme se každý kolem sebe. uvidíme natolik zvrácený hodnotový žebříček, až běda. Volná energie?? Až se dostane do zprávných rukou, tak se to konečně prolomí . Jinak zůstane pro pár podivínů kratochvilnou zábavou.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Dnes 10.4.08 ČT1, 21:45, Máte slovo:

Příspěvek od rival »

Diskuse o "šarlatánech"
Pomohl vám někdy v životě léčitel nebo astrolog? Anebo z vás naopak jen vytáhl peníze, aniž byste se dočkali služeb, které nabízel? Jsou tito lidé šarlatáni, nebo na jejich práci něco je? Dá se to vůbec poznat? Pokud ano, jak? Jsou kritéria, podle kterých hodnotí činnost různých alternativců vědci ze spolku Sisyfos, tím pravým ořechovým? l tyto otázky položí Michaela Jílková svým hostům ve třináctém vydání pořadu. Pozvání k debatě přijali bývalý ministr obrany, astrolog Antoním Baudyš st., léčitel Vladimír Tureček, onkolog a člen spolu Sisyfos Oskar Andrýsek a novinářka Ludmila Hamplová. Za občany budou mluvit ti, kteří mají s tématem osobní zkušenosti: komu léčitel či astrolog pomohl vyřešit jeho problém, nebo kdo se naopak cítil podvedený.

P.S. Jsem zvědav, co se dozvíme... 8).


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnes 10.4.08 ČT1, 21:45, Máte slovo:

Příspěvek od Ilem »

Rival píše:Diskuse o "šarlatánech"
Pomohl vám někdy v životě léčitel nebo astrolog? Anebo z vás naopak jen vytáhl peníze, aniž byste se dočkali služeb, které nabízel? Jsou tito lidé šarlatáni, nebo na jejich práci něco je? Dá se to vůbec poznat? Pokud ano, jak? Jsou kritéria, podle kterých hodnotí činnost různých alternativců vědci ze spolku Sisyfos, tím pravým ořechovým? l tyto otázky položí Michaela Jílková svým hostům ve třináctém vydání pořadu. Pozvání k debatě přijali bývalý ministr obrany, astrolog Antoním Baudyš st., léčitel Vladimír Tureček, onkolog a člen spolu Sisyfos Oskar Andrýsek a novinářka Ludmila Hamplová. Za občany budou mluvit ti, kteří mají s tématem osobní zkušenosti: komu léčitel či astrolog pomohl vyřešit jeho problém, nebo kdo se naopak cítil podvedený.

P.S. Jsem zvědav, co se dozvíme... 8).
Vsadím se, že se nedozvíme nic. Obě starny budou stát na svém a přesvědčit se nenechají. Není nad osobní zkušenost. Setkal jsem se i s těmi, kteří jen tahali peníze, i s těmi, kteří skutečně pomohli.


"Dum spiro spero"
Ciceron
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

dnešní pořad

Příspěvek od martin11 »

...prosim jestli někdo mužete nahrajte to a dejte to sem na tento link..do fora...pro ty co to neuvidí...jako třeba já.....dík...Martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

máte slovo a jiné....

Příspěvek od jeff »

Martine, vyzkoušej tenhle link http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/

Jeff


Zpc.Elservis
Stálý člen
Příspěvky: 92
Registrován: úte 13 bře 2007 21:44
Bydliště: Plzeň

Globální oteplování

Příspěvek od Zpc.Elservis »

Dnes večer ve 20 hod běžel na ČT 2 velmi zajímavý pořad s názvem Kdo může za globální oteplování. Doporučuju zkouknout. A v první řadě by měl sedět Al Whore - pardon Gore to jsem se přeřekl :oops: a další zuřiví zastánci teorie vlivu skleníkových plynů a po shlédnutí by měli říci kdo je platí aby trousili ty své bláboly.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Niečo sa deje! Televízie vysielajú aj pohľady "z druhej strany" Žeby pohnuté svedomie?
All Gore má už vymyslené, ako pomocou dvoch pák a jednej kladky zmení dráhu Nibiru a kam zainvestuje chechtáky z ďalšej nobelovky :D :D :D


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“