Zajímavé pořady v masmédiích...

Společenské dění u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Zajímavé pořady v masmédiích...

Příspěvek od rival »

Přátelé napadlo mne založit vlákno, kde bychom se vzájemně informovali a zajímavých pořadech v televizi, rádiu a pod. Tedy o pořadech, které nějak souvisí s tématikou našeho fóra a bylo by škoda je propásnout. Jste pro ?


rival - živý člověk
JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

Re: Zajímavé pořady v masmédiích...

Příspěvek od JiMi »

Rival píše:Přátelé napadlo mne založit vlákno, kde bychom se vzájemně informovali a zajímavých pořadech v televizi, rádiu a pod. Tedy o pořadech, které nějak souvisí s tématikou našeho fóra a bylo by škoda je propásnout. Jste pro ?
Já jsem za a s tím videem to udělám, jak jsi psal v SZ.
Předpokládám, že až to pak zasuneš do tohoto vlákna.
Pak kdyžtak dej hlášku do Aktualit, protože já jsem lidem avizoval, že to nechám v Relaxu.
To video spáchám až večer.
JiMi


Přestavba motoru Š120 na stirling
petr111

jo jo

Příspěvek od petr111 »

akorát v těch masomédiích je toho zajímavého pomálu........ten pořad o Pánu blesků byl zajímavý, akorát masy nebyly upozorněny.........takže to zaregistrovali pouze ti, pro které tam až tak svěží novinky sděleny nebyly......
Ten průvodce vypadal trochu jako Fantomas, což myslím bylo spíše na škodu, jelikož potom nebo na jiném programu (?) dávaly něco jako Akta X nebo Spidermana, tak to asi úplně zaniklo.......
Snad možná, kdyby to vyšlo v Blesku, vedle titulku "Vondráčková má ještě větší silokové implantáty", pak by to možná hnulo i masou......
Ale o tom už tady pír lidí psalo, tak to nebudu opakovat........


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Určitě by to bylo dobré,kolikrát člověk nestíhá ,píšu o sobě ale sem juknu každý den tak bych alespoň o nic nemohl přít .


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Detektor

Příspěvek od rival »

Zde můžete sosat upravenou verzi pořadu Detektor - 1 díl: Nikola Tesla pán blesků. Upravil JiMi na velikost necelých 20 MB. Tímto mu také děkuji...

Detektor-Tesla.wmv


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Pořad Víkend

Příspěvek od rival »

Sledujte dnes ve 21:05 hod. pořad Víkend na Nově. Již podruhé v krátké době se na televizní obrazovce má probírat Nikola Tesla a jeho objevy...


rival - živý člověk
belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: Pořad Víkend

Příspěvek od belamachina »

Rival píše:Sledujte dnes ve 21:05 hod. pořad Víkend na Nově. Již podruhé v krátké době se na televizní obrazovce má probírat Nikola Tesla a jeho objevy...
u nas v kablovke nemam novu takze smola pokial to niekdo nestiahne do pc alebo inak negrabne a nezavesi na net. :?


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pořad Víkend

Příspěvek od Ilem »

belamachina píše:
Rival píše:Sledujte dnes ve 21:05 hod. pořad Víkend na Nově. Již podruhé v krátké době se na televizní obrazovce má probírat Nikola Tesla a jeho objevy...
u nas v kablovke nemam novu takze smola pokial to niekdo nestiahne do pc alebo inak negrabne a nezavesi na net. :?
Zklamali, nic tam nebylo, jen pár VN výbojů a třenice s Edisonem.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Víkend

Příspěvek od jeff »

Sice o Teslovi mluvili pěkně, ale technické informace byly pěkně rozmlžené, přesně tak, jak to vyžaduje televizní žargon. Zamíchat dohromady hrušky s jabkama a až na pár obecně známých věcí nic nového nesdělit. Například Teslův přenos energie a informací na dálku.

Jeff


PetrNJ
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: pát 12 led 2007 23:47
Bydliště: Severní Morava

Tesla a obrazné myšlení

Příspěvek od PetrNJ »

Zdarek kluci,
přečetl jsem knihy o názorech Anastasie z edice "Zvonicí cedry" od Megreho. První knížka lidi tady z fora jako jsou Iv, Sano apod. na 100 % nabije velmi pozitivně (za to ručím, jelikož např. tito lidi mají stejnou vlnovou délku :-) jako já ) a nedá Vám to dokud nedočtete i tu poslední.

Problém je, že ikdyž dočtete tu poslední, nedají Vám spát její myšlenky a především její jasné a konkrétní vysvětlení na mnoho mechanizmů a souvislostí o všem a nezbývá než přečíst tuto edici znova a znova. Namátkou vybírám :
K čemu jsou pyramidy jejich fungování - fungování, cíle a existence UFO - léčitelství - opravdové dějiny země a fungování přírody a především popisuje jak je možné vyjít z dnešního bludného kruhu naší civilizace.

Ale abych netlachal, chtěl jsem jen k tomu Teslovi dodat, že to nejpodstatnější co rozebírá a popisuje Anastasie je síla myšlenky. Tuto sílu myšlenky a umění myslet obrazně uměl z části využívat i Tesla. Jeho neskutečná schopnost analyzovat a vymýšlet vše ještě v hlavě a pak dát tomu život ve fyzické formě přesně zapadají do toho jak popisuje tuto sílu a schopnost tato i duchem krásná žena.

Prostě jsou to knihy, které vnímavým lidem otevřou brány do jiného chápání fungování světa a co je pro mě překvapením i po opakovaném přečtení knih, stále přicházejí samy další otázky a odpovědi.
Navíc jak jsem psal výše jednoduše a efektně popisuje to, nad čím si lámou naši vědci hlavu a to je také to co by Vás mohlo mimo to hlavní zajímat.


všude je a bude + a - . A mezi tím něco co má neskutečnou a nekonečnou sílu to měnit oběma směry, ale vždy k rovnováze. Jen to najít a umět použít (a nikdy nezneužít).....
JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

Už jsem to našel,

Příspěvek od JiMi »

bylo to ve zprávách 16.1. na NOVĚ.
Samozřejmě informační hodnota asi jako otevírání nového supermarketu, ale aspoň něco. Taky se tam zmiňují o patentech, takže asi zkusíme pohledat na UPV. Kdyby někdo měl chuť nebo se v patentech vyznal líp, tak může pomoct.
Jak přece víme, pro vlastní potřebu můžem patenty využívat jak chcem.
Takže tady je to video se zprávou.

Pokud Rival bude chtít a dá to do nějakého souborového šochtlu, je mi to jedno. Já to ale ze své schránky nejspíš časem smáznu.
Tak tady to je.
JiMi
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Přestavba motoru Š120 na stirling
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

řasy

Příspěvek od jeff »

Tohle je naprosto ideální stav. Smetí se spálí, vyrobí se zkvasitelný cukr, fermentací vznikne nízkoprocentní etanol, který se už dá dále zušlechtit třeba na silný líh a s ním pak je škoda topit, nebo na něj jezdit, lepší je z něj udělat třeba rumíček lékařský, na ten je ještě pořád spotřební daň vyšší. Každopádně vznikne velice sympatický produkt, trvalá hodnota a z výpalků se ještě nakrmí třeba ty kravky, jestli jim to opravdu tak chutná. Už letím shánět nějakou tu vyřazenou cisternu na ukládání etanolu, hned je jinej pohled na tenhle svět!

Jeff


petr111

k těm výpalků.....

Příspěvek od petr111 »

Kravičkám moc nechutnají, jsou to přece jen býložravci.
Zato se s tím perfektně krmí ten anaerobní reaktor na výrobu bioplynu, pro methanogenní bakterie je to vysokooktanové palivo.
Jsem měl v zásobníku, když reaktor nejel na správný výkon, šoupnul jsem tam pár kubíků výpalků a u plynojemu "lítaly" pojišťováky......motor to nestačil spapkat.....


PetrNJ
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: pát 12 led 2007 23:47
Bydliště: Severní Morava

Příspěvek od PetrNJ »



všude je a bude + a - . A mezi tím něco co má neskutečnou a nekonečnou sílu to měnit oběma směry, ale vždy k rovnováze. Jen to najít a umět použít (a nikdy nezneužít).....
belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: k těm výpalků.....

Příspěvek od belamachina »

petr111 píše:Kravičkám moc nechutnají, jsou to přece jen býložravci.
Zato se s tím perfektně krmí ten anaerobní reaktor na výrobu bioplynu, pro methanogenní bakterie je to vysokooktanové palivo.
Jsem měl v zásobníku, když reaktor nejel na správný výkon, šoupnul jsem tam pár kubíků výpalků a u plynojemu "lítaly" pojišťováky......motor to nestačil spapkat.....
to je zaujimavy retazec :-))


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“