Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Mimo téma (offtopic)
A(&F) píše: .... tož tady máš Slávku onu dotyčnou filmovou hlášku ...
Hmm, to jako pak je pro slušného člověka zdůvodnitelné kradení, protože to udělal na kameře i velký soudruh Klaus, nebo mordování, anžto to viděl ve filmu? Mám jaksi hodně jiný vkus.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Návrh

Příspěvek od Vlčice »

To je Anri dobrý nápad.
Co takhle vytvořit vlákno, kde se může diskutovat o klimaterorismu, GMO a elektrosmogu současně?
Uvedené aspekty mají minimálně jedno společné: Plíživě škodí bez varování a namísto objektivních informací o nich je pozornost
od jejich bezesporu negativních účinků odváděna hysterickými příkazy a zákazy z EP, které se týkají úplně nepodstatnývh detailů. Tvar a velikost zeleniny, příkony vysavačů, množství vody ve splachovadlech toalet a dalších stupidit.
Nebo třeba pořady o jedovatých sjezdovkách :roll:

Kácení staletých alejí z bezpečnostních důvodů je na denním pořádku. Doba, kdy stromy rostly a byly zdravé asi nenávratně minula. Stačí se v létě podívat na jejich listy a černými, hnědými a rezavými fleky.
Lípy, duby, javory i ovocné stromy trpí a pomalu umírají. Včetně velikánů které přežily polovinu tisíciletí i déle.

Za umírání stromů je zodpovědný ještě jeden faktor. Všudepřítomná, hustá a neproniknutelná pavučina elektrosmogu narušující
mínusový pól nebi.
" Voda, která tepnami stromů proudí ze země vzhůru k listům, které ji odpařují se působením elektrosmogu trhá při svém putování v lýčí na vodík a na kyslík. Kyslík proudí k listům, které pak zasychají a vodík je doveden plusovým nábojem země zpět ke kořenům stromu. Nestabilní volný vodík se v zemi slučuje s vhodnými prvky a vytváří kolem kořenů kyseliny, které strom postupně zabíjejí." (zdroj kniha Stromy - Fred Hageneder)
Naposledy upravil(a) Vlčice dne úte 10 úno 2015 7:40, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
Slavek Krepelka píše:
A(&F) píše: .... tož tady máš Slávku onu dotyčnou filmovou hlášku ...
Hmm, to jako pak je pro slušného člověka zdůvodnitelné kradení, protože to udělal na kameře i velký soudruh Klaus, nebo mordování, anžto to viděl ve filmu? Mám jaksi hodně jiný vkus.
... v tom výčtu ti už schází snad jen pedofilie a pár dalších brutus úchylek ....... hele, v dobré víře jsem se snažil ti vysvětlit použité slovní spojení, kteréžto by u neznalého mohlo vzbudit určitou vlnu nevole ...... takže sorry za ten projevený kus empatie (vidím, že nemá smysl s ní "plýtvat") ... i za to že nechápeš kulturu "klasických filmových hlášek" (tvůj problém) ...

... no nic ... věřím, že alespoň Vlčici (jako reakci, na to, co napsala ;) ) to vykouzlilo úsměv na tváři ... :) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Vlčice »

Vlčici to úsměv vykouzlilo. To ano. :P
Jen nechápu, proč jsi přesvědčen o existenci nečeho, co nevidíš a jedním dechem popíráš úkazy, které do očí přímo bijí :roll:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

... tak to jsem rád ... :) ... (uff ... :D)

... sry, vidím contrails i distrails, kdy nadměrná letecká doprava musí mít zákonitě dopad na životní prostředí (které je nadmíru bezohledně znečišťováno jak jednotlivci, tak nadnárodními lobby, atd.) ... nic z toho nepopírám ... (dokonce si dokáži představit aj ojedinělé lokální "experimentování" vlád na vlastních lidech) ...... ale na "celoplošné používání chemtrails" jsem už asi moc "velkej kluk" ... :dknow: ... (čímž rozhodně nechci říci, že jsi snad "malá" ... ;) ) ...

... :bye: ... Anri ...

-------------
Vlčice píše:Jen nechápu, proč jsi přesvědčen o existenci nečeho, co nevidíš
... ještě dotaz, ... tím "něčeho" jsi mínila ona chemická additiva používaná při umělém zasněžování anebo tu "tvoju ****" ?? ...... :laugh: :laugh: :laugh: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Vlčice »

Pokud něco vysypeš do vzduchu 7 km na zemí, nikdy nevíš, kam to dolétne, protože v těch podmínkách lokálně = úplně všude, takže možnost sypání jedů na lidstvo
připouštíš :eclap: :P


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: sypání jedů na lidstvo ...

Příspěvek od A(&F) »

... co se týče "úmyslného vypouštění škodlivin", ať již v rámci vydělávání peněz či snad z pouhé liknavostí, tak ano ... ale představa, že je do paliva většiny/všech letadel jsou úmyslně přidávány látky (popř. existují flotily speciálně upravených letadel pro vypouštění těchto látek) za účelem kupř. zvýšení nemocnosti obyvatelstva, pro omezení porodnosti, pro každodenní úpravu počasí, atd., tak to z mého pohledu opravdu ne ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od poota »

Vlčice píše:Jen nechápu, proč jsi přesvědčen o existenci nečeho, co nevidíš a jedním dechem popíráš úkazy, které do očí přímo bijí :roll:
Zkusím povysvětlit.
Jestliže existuje úkaz, způsobený nějakým dějem, pak můžu s jistotou předpokládat, že ten děj něco způsobilo. Těch "něco", způsobujících takový děj, může být i povícero a z nich některá ta "něco" jsou pravděpodobnější, běžnější, obvyklejší a snáze uvěřitelná. Jiná naopak vzácnější, méně pravděpodobná až silně nepravděpodobná, ale s jistotou se vyloučit nedají. Nelze dokonce vyloučit ani tu možnost, tedy pokud se tento "děj" vícekrát opakuje, že jej nezpůsobuje někdy jedno "něco" a jindy třeba i jiná "něco" a nebo že nepůsobí několik těch "něco" zároveň.
Takže v této situaci záleží jenom na posuzovateli - jeho vědomostech, zkušenostech, intuici, náhodě a třeba i na faktech, která má k dispozici - jak dalece se dokáže přiblížit ke skutečnosti.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Vlčice »

Souhlasím, že teorie o přidávání cizorodých látek do paliva letadel je nesmysl. Jak by na to reagovaly motory?
Chemie je dopravními letadly aplikována z přídavných nádrží.
O zvýšení nemocnosti píši výše. Domněnky, že na lidstvo práškují viry postrádají logiku. Živý vir nepřežije a mrtvý způsobí tvorbu protilátek.

Vlčice


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

... pro upřesnění: ... souhlasím se vším krom ...
Vlčice píše:Chemie je dopravními letadly aplikována z přídavných nádrží.
...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Vlčice »

Před pár lety stávkovali piloti a nebylo to kvůli platům. :dknow:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Návrh

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše:Stačí se v létě podívat na jejich listy a černými, hnědými a rezavými fleky. Lípy, duby, javory i ovocné stromy trpí a pomalu umírají.
... takto zdevastované vídávám pouze jírovce ...
Vlčice píše:Za umírání stromů je zodpovědný ještě jeden faktor. Všudepřítomná, hustá a neproniknutelná pavučina elektrosmogu narušující mínusový pól nebi.
" Voda, která tepnami stromů proudí ze země vzhůru k listům, které ji odpařují se působením elektrosmogu trhá při svém putování v lýčí na vodík a na kyslík. Kyslík proudí k listům, které pak zasychají a vodík je doveden plusovým nábojem země zpět ke kořenům stromu. Nestabilní volný vodík se v zemi slučuje s vhodnými prvky a vytváří kolem kořenů kyseliny, které strom postupně zabíjejí." (zdroj kniha Stromy - Fred Hageneder)
... :shock: :roll: :epray: ... no jestliže je dotyčný autor schopen dokázat tato svá odvážná tvrzení, nechť se neprodleně dostaví do Stockholmu ... určitě tam pro něj mají připravenu nějakou (hodnotnou) cenu ... :D :D :D ...

... :smoke: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše:Před pár lety stávkovali piloti a nebylo to kvůli platům. :dknow:
... bude následovat nějaká pointa nebo si důvod máme "tajemně domýšlet" ??? ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Vlčice »

Pár jich promluvilo. Jenže pak videa z netu zmizela. Jak jinak.
Musíme počkat, až se rozpovídá další nedobrovolný dobrovolník, případně až nějaká ta nádrž upadne a dopadne na neutrální půdu a někdo ji včas ukryje do stodoly. Pak si tě vychutnám.................... :jump: náležitě


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše:Pak si tě vychutnám.................... :jump: náležitě
... už se těším ... :D :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“