Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Dalsi cinnost radaru.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Krasny pohled na nemecke radary...
Aspon vime kdo je za humny. Neni tam drak ale drakonian.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
jandera
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: pát 09 srp 2013 16:27
Dal: 92 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od jandera »

NATO zřejmě již přebírá území ukrajiny, haarpování kopíruje ruské hranice včetně pobaltí.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


jandera
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: pát 09 srp 2013 16:27
Dal: 92 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od jandera »

USAF v akci





Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Ministerstvo životního prostředí prohlašuje, že každý občan má PRÁVO NA ČISTÉ OVZDUŠÍ. Proto se bude kontrolovat popel u kotlů v domácnosti, jestli náhodou nějaká babka jednou za rok nespálila staré bačkory.
Ty tisíce tun chemtrajls co nám denně sypou letadla na hlavu asi do resortu ministerstva nespadájí a proto se o tom nemluví. Má to patrně na starost pohřební služba a výrobci léků. Těm to vyhovuje.
Dnes by v normálním světě byla nádherně čístá obloha bez mráčků a vzduch voněl. Místo toho je jen šedo-šedomodrá barva slabší a nebo silnější chemodeky. Celá příroda se raduje.

Klikni na obrázek levou myší pro zvětšení a lepší viditelnost.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kluci, do toho.
Tuco
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 10 zář 2008 17:53
Dostal: 10 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Tuco »

jandera píše:USAF v akci
Takové výškové rozestupy mezi letadly (~2000 stop, asi 600m) jsou klidně možné v souladu s pravidly, viz

http://www.csavirtual.cz/cs/media/downl ... ve-hladiny

jinak celá sekce http://www.csavirtual.cz/cs/media/downl ... /4-studium je hodně zajímavá, pokud se chcete o dopravácích něco dozvědět.
Druhé video je kompilace nouzového vypouštění paliva.

Tradičně pro doplnění družice ve viditelném spektru
140716_0545.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

děda Slavík píše:Dnes by v normálním světě byla nádherně čístá obloha bez mráčků a vzduch voněl. Místo toho je jen šedo-šedomodrá barva slabší a nebo silnější chemodeky.
... teda, nevím jak u vás, ale u nás, v severních Čechách, je už od rána nádherný "azúro" ....... mmch, co máš proti mrakům ??? ... :shock: ... z čeho by jako asi tak mělo občas zapršet ??? ... :dknow: ... fakt nevim ...

... sorry, ale to co tu poslední dobou předvádíš je bohapustá manipulace s fakty ... :? ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Kód: Vybrat vše

. teda, nevím jak u vás, ale u nás, v severních Čechách, je už od rána nádherný "azúro" ....... mmch, co máš proti mrakům ??? z čeho by jako asi tak mělo občas zapršet ??? ... 
Proti mrakům vůbec nic. Mnohdy je nedočkavě vítám, aby už zapršelo. Rád si je i fotím.
Mám ale asi sloní paměť. Je mně osumdesát a tak vím jak vypadá mlžný opar a jak chemodeka. Znám vůni vzduchu kdysi a dnes. To tvoje "azúro" se zatím občas může ještě stát . Někde. Ale je to velice vzácné. Většinou se jedná o šedivou modř, kterou lidé považují za nádhernou jasnou oblohu, PROTOŽE NIC JINÉHO DNES NEZNAJÍ.
Je to podobný rozdíl, jako řeči z televize a skutečná pravda.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

děda Slavík píše:Většinou se jedná o šedivou modř, kterou lidé považují za nádhernou jasnou oblohu, PROTOŽE NIC JINÉHO DNES NEZNAJÍ.
... věř, že pokud prohlásím, "že je azuro", tak opravdu je ... :) ... ( viz https://upramene.cz/forum/memberlist.php ... file&u=147 , druhá položka v kolonce "povolání" ...... = DTP a související činnosti mě živí již více jak 25 let, díky čemuž rozeznávám minimálně 256 odstínů černé + dvakrát tolik odstínů bílé ... :D :D )
děda Slavík píše:Mám ale asi sloní paměť. Je mně osumdesát a tak vím jak vypadá mlžný opar a jak chemodeka.
... :ethink: ... že by "katarakta" ??? ... :dknow: ...... koneckonců, v tvém věku na toto onemocnění už máš plný nárok ... :| ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Magneto
Zasloužilý člen
Příspěvky: 316
Registrován: pát 02 zář 2011 13:28
Dal: 8 poděkování
Dostal: 26 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Magneto »

Dědo, a co takhle kolorimetr?
Tady je odkaz na internet a různé modely:

https://www.google.cz/search?q=kolorime ... 3&dpr=1.25

Kdyby nešel nakliknout, tak prostě na Google zadej kolorimetr a přepni na obrázky.
Ten určitě nelže a můžeš se na něj spolehnout.
Netuším, co to stojí, ale babka má určitě něco v kredenci nebo ve slamníku, na co už možná zapomněla, a jestli ne, tak ji nějak okouzli, ať pustí chlup :o)
Zdraví
Magneto


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

Magneto píše:......a co takhle kolorimetr? .....
... použitelná "Chroma s optikou", která by zvládla měření barvy oblohy, stojí přes 150kCZ ... což asi bude lehce mimo rozpočet většiny důchod(c)ů v ČR ... :? ...

... ale pokud by se někomu podařilo "vyříznout kus oblohy" (dostatečně tenký :lol: ), tak bych ho pak mohl prohnat naším "spektráčem" (správně "spektrofotometrem"), kterej používáme na tvorbu barevnejch profilů LFP materiálů (do velkoplošnejch tiskáren) ... :D :D ...

... :bye: ... Anri ...

------------------------------
PeS: ... :ethink: .... no, jen jestli by ty "chemtrailový sračky" neovlivňovaly aj ty snímací čidla ... :angel: ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Mládenci, dělejte si prdel z někoho jiného. Ty vaše rady jsou pro kočku.
Mně stačí se podívat na fotku z radaru (kterou jsem poslal) kde je jenom silnější a slabší vrstva šedé a žádný přirozený mrak a na některou starší, kde je i kousek ČERNÉ BARVY. To znamená ono "AZURO" bez chemtrajls.
Ale opakuji, že se může i dnes stát a ono skutečné azuro se občas někde na chviličku ukáže. Ale jen někde a skutečně na chvilku, než to mládenci práškovači zjistí a obstarají nápravu.
Kluci, probuďte se a nenechte se ukolébávat kecáním televize a pánů "vědců".


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

... a svému úsudku můžeme věřit ?? ....


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

A(&F) píše:... a svému úsudku můžeme věřit ?? ....
Když svůj úsudek "nestřílíš od pasu" je to lepší, než slepě věřit tomu, co je k věření předkládáno. Hlavně z pramenů, kde se to hemží lží a podvodem...

Podobně je to s chemtrajls. Zloděj křičí "chyťte zloděle" a odvádí pozornost od zaneřáděného ovzduší chemtrajlsem ke kotlům rodinných domků, kde někdo vhodí jednou za rok do ohně pantofle...Poslanci zasedájí a budou vyrábět zákon na kontrolu popele z kotlů. Chemtrajls nevidí a NESMÍ VIDĚT. Jde jim o koryto.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

děda Slavík píše:Zloděj křičí "chyťte zloděle" a odvádí pozornost od zaneřáděného ovzduší chemtrajlsem ke kotlům rodinných domků, kde někdo vhodí jednou za rok do ohně pantofle...Poslanci zasedájí a budou vyrábět zákon na kontrolu popele z kotlů. Chemtrajls nevidí a NESMÍ VIDĚT. Jde jim o koryto.
... kecy, kecy, kecy a opět další manipulace ... :bhead: ... probůh, ten zákon přece nevytvářejí kvůli tomu, aby snad odvedli pozornost od tzv. "chemtrails" nebo aby zamezili spálení jednoho páru bagančat ročně (starou nebohou babičkou :roll: :epray: ) ...... když už, tak ten zákon schválí pod záminkou ekologie, protože si na následných kontrolách bude "někdo vybraný" mastit kapsu ... (teda, pokud opět nezapomenou na "prováděcí vyhlášku" ... :D :D ) ...

... mmch, ... znám dost hovad, co topěj vším možným, od plastů až po odřezky z potahovaný dřevotřísky ... v okolí se pak nedá pořádně dejchat, ale dle stávajících zákonů se s tím bohužel nedá vůbec nic dělat ... :smoke: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“