Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Kód: Vybrat vše

 kecy, kecy, kecy a opět další manipulace ...  :bhead: ... probůh, ten zákon přece nevytvářejí kvůli tomu, aby snad odvedli pozornost od tzv. "chemtrails" : ...... když už, tak ten zákon schválí pod záminkou ekologie, protože si na následných kontrolách bude "někdo vybraný" mastit kapsu ... 
... mmch, ... znám dost hovad, co topěj vším možným, od plastů až po odřezky z potahovaný dřevotřísky ... v okolí se pak nedá pořádně dejchat,
Takže kecy a kecy. Pokus se napsat na ministerstvo životního prostředí o chemtrajls. Já jsem to udělal. Dostal jsem poučení, že nic takového neexistuje, a to co nás znepokojuje jsou běžné kondenzační stopy. K tomu byla přiložena příloha vědeckého vyjádření našich úřadů.
Když jsem podobnou připomínku napsal do televize, tak to "není námětem jejich vysílání" a v pořadu "Máte slovo" ani moderátorka neodpověděla a reakcí bylo, že je znemožněno jí cokoliv posílat.
Že si někdo bude mastit kapsu je jasné. (pokuty, emisní povolenky atd)

Co se týká těch HOVAD CO TOPÍ VŠÍM MOŽNÝM A MAJÍ TEDY VINU VĚTŠÍ NEŽ CHEMTRAJLS, tak abys byl v obraze. Asi jsi tehdy byl ještě malé děcko a tak jsi to nevnímal.

Za komunistů zde byla plná zaměstnanost, Makat musel i ten nejlínější cikán. To znamená fabrika vedle fabriky, komín vedle komína a všichni topili v kotelnách UHLÍM. Uhlím (a někdy i hodně kouřivým) topily VŠECHNY DOMÁCNOSTI VE MĚSTECH I NA VESNICÍCH. Doprava bez kamionů, ale všechny vláky zase uhlí, Elektrárny uhlí, Povrchové doly neustálý kouř z těžby uhlí. Hutě dokázaly taky kus díla s ovzduším. Přesto byl (mimo Ostravy a občas Prahy) VŠUDE ČISTÝ VZDUCH. Nikde žádný tak zvaný SMOG (jak lže televize), který je dnes i na horách nebyl. Protože to dnešní není SMOG, ale svinstvo z chemtrajls. A ty jejich prachové částice jsou jemný prach hliníku, baria a dalšího prachu z chemtrajls. Jistě, že své si k tomu přidá i automobilový a státy silně podporovaný průmysl.

Takže jsou to KECY A KECY, ale ne od těch co vidí současnost takovou jaká je, ale od těch, co slouží jiným zájmům a mají se z toho moc dobře.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

děda Slavík píše:Takže kecy a kecy. Pokus se napsat na ministerstvo životního prostředí o chemtrajls........
... seš neskutečnej demagog ... :? ... ještě jednou si přečti, o čem píšu já ... a čom ty ...... já o voze, kdežto ty to ihned opět stáčíš na tu svojí "kozu" ...... (pozn.: ... to, že ti z ministerstva odpověděli jinak než bys chtěl, nebo to, že s tebou nekomunikovala moderátorka, to přece není žádný relevantní důkaz "o existenci chemtrails" ... nebo snad je?? ... :ethink: ) ...
děda Slavík píše:Asi jsi tehdy byl ještě malé děcko a tak jsi to nevnímal. .......Přesto byl (mimo Ostravy a občas Prahy) VŠUDE ČISTÝ VZDUCH. Nikde žádný tak zvaný SMOG (jak lže televize), který je dnes i na horách nebyl.
... je vidět, že jsi se zřejmě do mého profilu nepodíval (protože jinak bys neplácal takové hovadiny "že jsem byl tehdy malé nevnímající děcko" :roll: ) ...... mmch, pocházím z Mostecka, takže jak zde na severu "za komunistů" byl "VŠUDE ČISTÝ VZDUCH", o tom bych mohl vyprávět dlouhé a dlouhé hodiny ...... např. o smogových mlhách, kdy člověk nedohlédl ani na zem po které šel ... a kdy konec natažené ruky byl již neostrý, protože se ztrácel ve smogové mlze ... kdy člověk byl schopen zabloudit i uprostřed ulice ve které bydlel, protože se neměl čeho opticky chytit ...... vždyť si odpověz sám, kde v té době stálo nejvíce elektráren, které "elektřinou z uhlí" zásobovaly většinu ČSSR ... kde asi ??? ...... a věř, že pokud tehdy "vzduch voněl", tak já si pamatuji tu nezapomenutelnou "podzimní vůni spáleného uhlí" (byť pokud se dnes dostanu na vesnici, kde se ještě topí klasicky, tak mi to "rozechvěle připomene" mé dávné mládí :) ) ...... jo, a s těma horama jsi také vehementně ulítl, alespoň s těma "Krušnejma", co se táhnou nad Severočeským a Západočeským krajem, kde tehdy vlivem kyselých dešťů smutně stály stromy bez jehličí ... :| ...

... nejen že překrucuješ historicky doložená fakta (kdy si přitom lžeš do vlastní kapsy), ale snažíš se přesvědčit i ostatní, že to tak opravdu bylo ...... stejným způsobem bohužel "argumentuješ" (tj. "neustále dokola překrucuješ") i o skutečnostech týkajících se "chemtrails", takže tím ztrácíš poslední zbytky morální kreditu ...... tedy pokud ti ještě vůbec nějaký zbyl ...
děda Slavík píše: A ty jejich prachové částice jsou jemný prach hliníku, baria a dalšího prachu z chemtrajls
... :bhead: :epray: ... víš co?? ... dej si ven za okno Petriho misku + nachytej si něco vzorků ze vzduchu .... a potom si nech udělat chem. rozbor ... ;) ...
.... hliník ??? ... bárium ??? ... :shock: :shock: :shock: ...... fááákt tam jsou, joó ??? ... :ewhistle: ...

... jsi lhář ... a podvodník manipulátor ...... naprosto skvěle by ses hodil do minulé doby ... :dknow: ...

... Anri ...

-------------
PeS: .... jinak, za komunistů cikáni makat nemuseli, ... úplně totiž stačilo, pokud byli "zaměstnáni" (= měli razítko v "občance").... což je také secsakra velkej rozdíl ... :? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Ze by severni točna? Je zajem o severni pololouli?
Ma to dosah :(
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Emoce stranou lidicky :)
Nekde v tomto vlakne jiz vloni jsem daval rozbor povrchovych vod a pud. Jsou tam nevysvetlitelne x- nasobky Al,Ba..... Atd. Je to z akreditivane laborky. Neni treba presvedcovat ostatni. Kazdy ma svuj pohled ja vec. To ze se nevidi chemy je taky podivna zalezitost, ktera nejde vysvetlit.
Jinak rozdil mezi minulym rezimem a dnesnim vidim tak, ze je jedno ktere prase vladne :).
Rozhodne nyni je muzeme porovnavat. V minulosti nalada na prd a nyni neexistuje vubec nic.
Preji pekne leto.
Je dobre ze se zde diskutuje .... Proto jsou fora :)
Kdo vladne silou, dela jen na co staci.
Zdravim


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

...
....

Kód: Vybrat vše

 hliník ??? ... bárium ??? ... :shock:  :shock:  :shock: ...... fááákt tam jsou, joó ??? ...   :ewhistle:  ...  

..[b]. jsi lhář ... a [s]podvodník[/s] manipulátor [/b]...... naprosto skvěle by ses hodil do minulé doby ...  :dknow: ...  

... Anri ... 

-------------
PeS: .... jinak, za komunistů cikáni makat nemuseli, ... úplně totiž stačilo, pokud byli "zaměstnáni" (= měli razítko v "občance").... což je také secsakra velkej rozdíl ...  :? ..
Díky za ohodnocení. A taky za poučení, že kdokoliv dostal do občanky razítko že pracuje. Jenže stačilko pár "zetek" (zameškaných směn) a šel makat na lágr.
Co se týká ovzduší na Mostecku. Bydlel jsem řadu let v Chomutově a jezdil pojízdnou dílnou po stavbách kraje Ústí n/L.
Podzimní mlhy a bylo jich dost, popílek z Tušimic a to jen při určitém směru větru. ,Mimo tohoto kousku Čech BYL VŠUDE ČISTÝ VZDUCH.
Pokud nevíš nic o složení chemtrajls, podívej se na dokumentřy třeba v You Tube. Možná obrázky snadněji pochopíš.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

děda Slavík píše:Díky za ohodnocení.
... není zač ... a to jsem se ještě krotil ...
děda Slavík píše:Jenže stačilko pár "zetek" (zameškaných směn) a šel makat na lágr.
... další totální kravina ... neb i za totáče ti šmejdi byli hájení !!! ...
děda Slavík píše:Co se týká ovzduší na Mostecku. blá, blá, blá ...
... nebyla by teď na místě spíše omluva, žes ve svém výčtu jaksi zcela pozapomněl na průmysl v severočeském a západočeském kraji ??? ... co třeba takový sokolovsko ??? ... dyť tam to bylo skoro stejný jako na mostecku ...... mám pokračovat dál ??? ... Lovosice, Ústí n. L., atd. ...
děda Slavík píše:Mimo tohoto kousku Čech BYL VŠUDE ČISTÝ VZDUCH.
... jo to určitě ... :D ... že tě to lhaní baví ... :roll: ... mám k dispozici porovnání kvality ovzduší tehdy a teď ... nebe a dudy ... byť situace stále není růžová, tak jsme na tom o dost lépe než tehdy ...
děda Slavík píše:Pokud nevíš nic o složení chemtrajls, podívej se na dokumentřy třeba v You Tube. Možná obrázky snadněji pochopíš.
... díky, nepotřebuju, kamarádka z mládí pracuje v laborce SČVK (www.scvk.cz) ...... divné, že zrovna tam ohledně zvýšených koncentrací Al/Ba ve zdrojích povrchových vod vůbec nic nezjistili ... :ewhistle: ...

... buď zdráv "pohádkový dědečku" ... ale ty svý pohádky si schovej pro někoho jiného ... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

To, ze neni chemtrails nam tvrdi i media, budeme tomu verit :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Jeste ze mame vedeckou obec, ktera nas vede a vypada solidne. Bohuzel se fyzika zastavila cca v 70. Letech.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Toto nevidime :), protoze tam nic neni :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

... a to jako mají být ony "průkazné argumenty" že tzv. "chemtrails plné Al+Ba" opravdu existují ????? ... :roll: :roll: ... :D :D :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Dříve a nyní ...

Příspěvek od A(&F) »



Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Já věřím tomu co vidím, cítím a mohu si osahat. Ne nějakému portálu CHMI či jiným nasmněrovaným výkladům.

Podobné AZURO mám nad barákem v různých podobách denně. Už to ani nefotím. Že by to byly kondenzační xtopy a nebo moje pohádky??
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

děda Slavík píše:Ne nějakému portálu CHMI či jiným nasmněrovaným výkladům.
... že by krom toho "šedého zákalu" i paranoia ??? ... vypadá to tak ... :ewhistle: ...

... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Ty jsi MUDr?? Tak to klobouk dolů před tvou inteligencí. Potom jsi ale na špatném fóru. Tady je debata (fakta a názory) na chemtrails a ne stanovení diagnoz nemocí spoluúčastníků na fóru.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

... ber tu diagnózu jako můj osobní názor na tzv. "chemtrails" ... ;) ...

... ok, klidně si dál (ty a tobě podobní) bezúčelně plýtvejte svou energií na vytváření pochybných hypotéz stejně pochybné hodnoty, jako mají teorie "o nesmrtelnosti chrousta" (popř. rozprav "kolik andělů se vejde na špičku jehly" :angel: ) ... :ewhistle: ...

... (i přestože jsem "perpeťák" :mrgreen: ) zřejmě nikdy asi nepochopím, proč raději nenapřete své síly na nějakou smysluplnou činnost ... :dknow: ...... že by to snad bylo tím, že nestačíte na víc, "než vést diskuze na úrovni hospodského blábolení ??" ... :ethink: ...

... :ptrain: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“