Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Slavek Krepelka »

NAVAR píše: ... Pánové nenapadlo Vás že je to provokace??? ....
:shock: Provokace? Nemyslím. Je to jen vtip, který se snaží zesměšnit chemtrailisty, kteří nemaj dost rozumu na to, aby si skutečně zjistili, že pravda se nachází někde mezi dvěma extrémy psychoválky o soudnost jedince.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Vlčice »

Nepřipadá mi to jako aprílový vtip, ani jako provokace.
Pokud začneme uvažovat v širších souvislostech, s piloty, kteří mají "dost nalétáno", mohou výhledově počítat na obsluhou vojenských
stíhaček a kdo by potom sprejoval? :evil_vm:
Dále je dost dobře možné, že důvodem nedávného propuštění pilotů z ČSA nebyla jen nadbytečnost, ale například nepřijatelné smluvní podmínky.
Pilotů není nikdy dost a pro všehoschopné to platí dvojnásob.


Tuco
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 10 zář 2008 17:53
Dostal: 10 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Tuco »

Samozřejmě že se jedná o aprílový vtípek, však taky nabídka zmizela ze záhlaví stránky a už funguje jen odkaz, navíc se objevila dodatečná informace
Thanks for all responses. Now we have enough suitable candidates. We expect that next job interview will be held on Fool´s day 2016.
a výběr z reakcí případných uchazečů.

Nicméně pořád to může posloužit i jako takový vzorek toho, co si o chemstrails myslí samotné aerolinky...


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše:Nepřipadá mi to jako aprílový vtip, ani jako provokace.
Pokud začneme uvažovat v širších souvislostech, s piloty, kteří mají "dost nalétáno", mohou výhledově počítat na obsluhou vojenských
stíhaček a kdo by potom sprejoval? :evil_vm:
Dále je dost dobře možné, že důvodem nedávného propuštění pilotů z ČSA nebyla jen nadbytečnost, ale například nepřijatelné smluvní podmínky.
Pilotů není nikdy dost a pro všehoschopné to platí dvojnásob.
... :shock: ... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ... :epray: ...

... :roll: :roll: ... :dknow: ...
Mimo téma (offtopic)
... prosím, a to mi přitom tento "jedinec" nedávno (díky vlastnímu duševnímu chaosu) předhazoval, "že jsem zřejmě totální magor" ... :lol: ...
... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od NAVAR »

Co se takhle těch propuštěných pilotů zeptat? Případně jiných lidí co s tím mají co do činění?
Určitě je tam velké riziko....., to riziko spočívá že zpoza rohu vyskočí Chocholoušek s pohůnky a mrskne vás do svěrací kazajky.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od NAVAR »

Vlčice píše:
buky píše:
Vlčice píše: Píšu jen to, co vidím.
Ale taky je případ, když za letadlem není kondenzační čára. Má to svoji příčinu a není to z důvodu přítomnosti nebo nepřítomnosti "chemtrails"
Vlčice, skus si nastudovat základy meterelogie, je to krásná ale i složitá věda ;)
Možná Tě to překvapí, ale na vysokých školách v přednáškách předmětu meteorologie s o umělém ovlivňování klimatu dokonce učí.
Jodid stříbrný coby základ kondenzačních center pro déšť beru. Ale širší konspirace se mi příčí.
Bohatě si myslím že stačí exhaláty ze spalování kerosinu. Dokážete si představit kolik projde např. automobilem vzduchu za 2hodiny? Jako člověku plícemi za život, zhruba...
Kolik spotřebuje letadlo? Hmm..
Pár velkých lodí co má písty jak barely a pístní kroužky jak obruče na spartakiádu spotřebuje za rok tolik nafty co všechna auta ve evropě. Tahám to z hlavy takže čísla nemusí být úplně přesná.
Myslím že chemtrail jsou pitomost a že bohatě stačí exhaláty z běžného provozu.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

"Myslím že chemtrail jsou pitomost a že bohatě stačí exhaláty z běžného provozu."

Nedávno sem dával někdo informace, že na burze se obchoduje s deriváty počasí. Ty informace z burzy byly běžně dohledatelné na netu. Pak zmizely.
Bez chemtrails počasí ovlivńovat nelze.

Dále na netu běželo video, kde někdo ze srbské vlády nebo předseda nějaké jejich strany, četl prohlášení, kde sprejování odsuzuje a protestuje proti tomu.

A poslední zpráva, ta byla někde na novinkách, že v nějakém parlamentu ve Skandinávii ( přesně nevím ) zabrala diskuze o chemtrails celé dopoledne. To bylo nedávno.

Tož si vyber, existují nebo ne. :D

P.S. ......a po netu běhá dost výpovědí bývalých pilotů, kteří sprejovali, že by to všechno byl fake?


Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od abul »

NAVAR píše:... širší konspirace se mi příčí.
Myslím že chemtrail jsou pitomost a že bohatě stačí exhaláty z běžného provozu.
Vidím to podobně i vzhledem k ne úplně přesné možnosti výpočtu dopadu, čímž by se poškozovali sami zadavatelé. Snahy o ovlivnění počasí, ať už z jakýchkoli pohnutek ano, ale snaha o snížení počtu lidí nebo o jejich "debilizaci" pomocí chemtrils, nevím nevím. Vždyť pokud jde o redukci počtu obyvatel, válka je mnohem jistější, přesnější a ještě se na ní vydělá. No a debilizace? Máme tu přeci televizi, reality show, atd... :laugh:


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

Já si taky nemyslím, že by účelem chemtrails bylo snížit počty obyvatelstva. Už teď má rakovinu každý třetí a poměr se bude zmenšovat, debilizace taky nepřipadá do úvahy, debilů je dost i bez toho, ale ovlivňováním počasí lze ovládat ekonomiku států po celém světě......


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od NAVAR »

abul píše:
NAVAR píše:... širší konspirace se mi příčí.
Myslím že chemtrail jsou pitomost a že bohatě stačí exhaláty z běžného provozu.
Vidím to podobně i vzhledem k ne úplně přesné možnosti výpočtu dopadu, čímž by se poškozovali sami zadavatelé. Snahy o ovlivnění počasí, ať už z jakýchkoli pohnutek ano, ale snaha o snížení počtu lidí nebo o jejich "debilizaci" pomocí chemtrils, nevím nevím. Vždyť pokud jde o redukci počtu obyvatel, válka je mnohem jistější, přesnější a ještě se na ní vydělá. No a debilizace? Máme tu přeci televizi, reality show, atd... :laugh:
Taktéž považuji jiné a hlavně reálné hrozby za mnohem horší.
Kdosi spekuloval o tom jak redukovat populaci a někdo mu ze srandy řekl že biologická válka už začala zmražovaným pečivem penam.
To co se děje například s půdou pod vlivem hromadného pěstování řepky ale hlavně způsobem pěstování a co to dělá např. s včelstvy. atd.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od minsc »

Dobře, ale tohle vlákno se věnuje chemtrails, tak ty reálné hrozby můžete probírat někde jinde. Pro mě jedna ze základních otázek: proč 90% letadel která vidím na obloze, nejde identifikovat například podle flightradaru a podobně ? A nejsou to zrovna ta letadla, která zanechávají stopy ?


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od poota »

Zatím mám dojem, že se tu dohadujete o tom, jestli chemtrails existují a nebo ne.
Takže jinak!
Tohle vlákno má název "Chemtrails", takže pro toto vlákno jsou chemtrails "skutečné" a to i v případě, že by byly pouhou smyšlenkou.
V jiných vláknech se probírá třeba volná energie nebo studená fúze, ale nediskutuje se v nich o tom, jestli jsou či nejsou reálné a skutečné.
Jestli chce někdo diskutovat o existenci či neexistenci chemtrails, tak ať si na to založí vlákno a velice rád mu do něj přesunu příspěvky, které tu nemají co dělat.
A pokud to vlákno nebude, tak z nich aspoň udělám offtopicy.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od NAVAR »

minsc píše:Dobře, ale tohle vlákno se věnuje chemtrails, tak ty reálné hrozby můžete probírat někde jinde. Pro mě jedna ze základních otázek: proč 90% letadel která vidím na obloze, nejde identifikovat například podle flightradaru a podobně ? A nejsou to zrovna ta letadla, která zanechávají stopy ?
A už jste se zkoušel dopátrat proč?
Pokud mi to nebude zakázáno administrátorem jako offtopic tak to sem napíšu. Pokud ano, budete se muset zeptat sám.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od minsc »

To bych pochopitelně rád zjistil, ale jak ? Jediné vodítko pro mě je, že například vojenská letadla tam "oficiálně" nejsou. Ale moc mi nedává smysl proč by jich měla být taková výrazná převaha. Nejjednodušší, čím by se dalo pdle mě někam dopracovat, by bylo začít dělat pořádnou statistiku. Ale to by si vyžadovalo čas který nikdo moc nechce obětovat. Nemluvě o tom jak často je zataženo a pozorovat jde leda tak kulový. To mám teda radši když je roztaženo :pivko:


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

Můj názor je, že do tohoto vlákna patří i pochybnosti o existenci chemtrail, prostě všechno kolem.
Sama si nedovedu odpovědět na otázku, když je škodlivost sprejování na lidský organizmus evidentní, proč to nevadí těm, kteří to nařizují a řídí. Buď se nepohybují venku, což je blbost, nebo mají něco, co je chrání,
Ti, co říkají, že účinek chemtrails je nepatrný, nemají pravdu, protože člověk musí přemýšlet v globálu, ve všem, co jí, co pije, co dýchá, co používá, ve všem jsou sice nepatrné dávky toxických látek, ale když se to sečte, už to nepatrná dávka není. Někde jsem četla, že to mnohonásobně překračuje i ty nejbenevolentnější denní limity.
Takže vedlejším efektem určitě bude i pozvolné snižování počtu obyvatelstva, je to jakýsi bonus.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“