Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Antahkarana
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: pát 16 črc 2010 15:06

chemtrails

Příspěvek od Antahkarana »

tak, tohle ještě stále mnozí ignorují... mám s tím bohatou zkušenost. Ono to letí po obloze, 5 km dlouhý ocas dymu za strojem a zůstává to tam 5 až 10 hodin a oni tomu říkají, prostě LETADLO LETÍ ...

Vůbec nic dobrého z toho nekouká. O jeden důvod víc dělat pravidelně detoxikační kůry..

[youtube][/youtube]
Naposledy upravil(a) Antahkarana dne pát 09 zář 2011 21:42, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nějakou dobu nešplíchají

Příspěvek od Palo »

Všimli jste si, že už zhruba přes měsíc kluci nešplíchaj?

Tak teď fakt nevím, jestli byl bordel v palivu, nebo lítaly éroplány s extra nádržema... Ale spíš se klaním k tomu palivu, páč buď to dělaly všechny letadla nebo žádný...

Že by přešly na inčí palivo, či se zjistilo, že to nemá stejně význam, tak toho nechali? Nebo to je jen krátkodobý výpadek?

By mě fakt zajímalo... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nějakou dobu nešplíchají

Příspěvek od jeff »

Nevím, jak u vás, ale tady se činěj každej den. Ráno bývá krásná modrá obloha a když pak jdu večer kolem 19h domů, tak to je věc. Až se udělá zase hezky, tak to vyfotím.
Jenom, jak bouchla sopka na Islandu, tak dopoledne práškovali jenom východní polovinu města, nad námi ani ťuk.

Jeff


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nějakou dobu nešplíchají

Příspěvek od Palo »

Tady u nás je už zhruba přes ten měsíc celkem odpovídající počasí normálu. Nebo že by zase měl výpadek radar "Skalky"?
Je fakt, že se mi to tuším před dvěma dny nezdálo, ale nebylo to zas tak hrozný...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

počasí v normálu???..

Příspěvek od laik »

palo nevím jak v tvé části města, ale mě se nezdá že by bylo počasí moc v normálu...
neustále hyc jak v červenci, pršelo max dvakrát a to krátce a v týdnu sem znova musel sít mrkev a petržel a záhon sem musel překopat málem krompáčem a sucho asi tak třicet čísel pod zem.....
ale co mě trochu zaráží a chtěl sem se optat už dávno.....nevím jestli to bylo jarníma deštama nebo nějakým prachem...ale tak asi před měsícem čí třema týdny se mě udělal během pár dní v bazénkách a ruzných nádobách kam napršelo uplně až do červena kal na dně.....jak to vysychalo tak ten červenej prach zustal na dně......já to nejdřív přisuzoval nějakýmu pylu na zahradě ale dnes sem to oběvil i v kýblu u baráku a dřív to nikdy nebylo...a ta sopka prášila až ted .........
nemyslím si že by nejakej chemtrails ale nějakej divnej prach to byl........něco divnýho bylo v luftě.....a nelíbí se mě co tady dejchám za sra@ky....

(a díky horku se me i ta salvia divnorum upekla :cry: :bhead: )


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: počasí v normálu???..

Příspěvek od Palo »

No tak jak končili chemtrails, tak si pánové řekli DOST! :lol: a poslední chemtrail a ať to za něco stojí :lol: Zkus to dát do laborky. Nevím kam, třeba si poradíš ;)

Hyc? Myslíš hic? ;) No vidíš :lol: Zvykl sis na zatažené počasí a když se objeví slunko v dubnu či květnu, tak se Ti to nezdá :lol: Dřív se zalívala zahrada pořád a zkrz ty chemtrails si lidi odvykli ;)

U mě se kytičce daří celkem dobře, hodně holka bumbá. A když nemá co, tak je vidět, jak je nešťastná... ;)
V květináči mi vyrostl jeden výhonek bokem a dnes jsem objevil další. Je vidět, že holka ví, že jsem mírumilovnej člověk a že ji mám opravdu rád, tak mi to asi oplácí nebo co ;)

Klidně Ti ten výhonek dám, ale musíš být taky mírumilovnej člověk a poctivě ji mít rád ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Popis činnosti klimatickej zbrane

Příspěvek od chiq »

Naši pozorovatelé našli spojení mezi nimi a nočními lety americké bezpilotní vesmírné lodi O37A nad Ruskem. Tato loď je dostatečně velká, aby mohla nést silný laser. Podivnou „náhodou“ došlo k silným požárům vždy po přeletu nad ruským územím. Dostal jsem zajímavou zprávu od svědků, kteří viděli, jak náhle vzplála pole. Samozřejmě, normálně je termální infračervená radiace neviditelná, ale může být viditelná v kouři v okamžiku, kdy je zahájena, pohybuje se a způsobuje oheň. To není jenom předpoklad. Lidé viděli, jak se náhle objevil plamen, pak kouř a paprsek z nebe, zapalující oheň. Proto byla učiněna souvislost mezi lety americké vesmírné lodi nad naším územím a novými ohnisky silných požárů.

To je velmí závažné tvrzení. Jsou o tom nějaká fakta a svědectví?

Ano, máme prohlášení svědků a informace od vesmírné kontrolní služby. Tady je prohlášení Gregorije Sviridova, který poslal následující zprávu 6. srpna v 15.14 hodin moskevského času. „Včera v 6 odpoledne jsem osobně viděl, jak pole přiléhající k lesu vzplálo od laserového paprsku přicházejícího z oblohy. Obloha byla víceméně jasná, nebyly na ní žádné objekty, což znamená, že paprsek mohl vycházet ze satelitu či jiného vesmírného objektu. Oheň vzplanul náhle na prostoru dvou metrů čtverečních, rychle se rozšířil po celém poli a směřoval k lesu. Když se vznesl nahoru černý kouř, uvnitř tohoto kouře bylo vidět otáčející se bílý paprsek o průměru pera, který chaoticky běhal uvnitř kouře. Taakže to vypadá, že tento tenký paprsek zapálil onu oblast dvou metrů čtverečních.“ Jak mohl obyčejný člověk vědět o takovýchto věcech?

To je velmi zajímavé.

Dovolte mi pokračovat ve zprávě. „Pravděpodobně měl paprsek původně jinou sílu. Kdyby měl barvu bílé křídy, nebyl by viditelný v armosféře. Pouze černý kouř umožnil vidět polovinu z něho. V bílém kouři ho nikdo neuvidí. Takže není překvapující, že si lidé toho nevšimnou, protože tento druh paprsku není vidět ani ze satelitu, ani z vesmíru. Je to ten nejreálnější čin sabotáže. Mají o tom nějaké informace ti, kteří by to měli vědět? Pokud to vědí a zakrývají to, pak jsou nepřáteli lidu a státu. Opakuji, že jsem neviděl paprsek přicházející z oblohy na zem, viděl jsem ho pouze v oblaku černého kouře.“

Ten člověk nechápe, že viděl činnost silného termálního laseru. Jak jsem předtím řekl, naše tajné služby také vypozorovaly vztah mezi lety O37A, která může nést laser nad naším územím a objevením silných požárů podél dráhy jejího letu. Samozřejmě infračervený laser je neviditelný v atmosféře, černý kouř ho činí viditelným. Jeden člověk viděl, jak tento paprsek zapálil oheň na poli a namířil ho do lesa. Pokud nebyla na obloze žádná letadla ani jiné létající objekty, mohlo to být uděláno jen z velmi vysoké oběžné dráhy, a pak ani létající objekt ani paprsek nejsou z povrchu země viditelné pouhým okem, kromě toho, když se paprsek octne v černém kouři. To je důkazem, že šlo o infračervený laser.

Ale někteří zahraniční astronauti si z toho tvrzení dělali legraci.

Dám vám příklad, abyste pochopila, jaká je svoboda mínění na Západě.

Žil jsem 15 let v USA a mohu říci, že tam není vůbec taková svoboda, jak prohlašují. Znal jsem se s ředitelem zpravodajské agentury CNN v San Francisku. Řekl mi, že několik novinářů prohlásilo, že mají materiál o tom, jak agent „orange“, chemická zbraň použitá ve vietnamské válce, postihla veterány a jejich potomky. TV program odhalil, že nejen veteráni z něho těžce onemocněli, ale i jejich děti a vnoučata se narodily s psychickými a fyzickými deformacemi a patologiemi. Okamžitě zavolali Turnera a nařídili: „Ti bastadi by měli být zastřeleni a dáni na černou listinu, a okamžitě by se mělo vyhlásit odmítnutí tohoto materiálu.“ To je ta americká vychvalovaná svoboda projevu. Myslím, že není třeba dalších vysvětlení.


lenaluna
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 16 črc 2011 13:17

Budoucnost

Příspěvek od lenaluna »

Tak o tom čtu poprvé, klimatická válka, co si ještě lidi nevymyslí. Naštěstí tyto bitvy jdou zcela mimo mě. Lidé by se měli naučit žít v míru.


Tuco
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 10 zář 2008 17:53
Dostal: 10 poděkování

Bombardéry

Příspěvek od Tuco »

http://www.novinky.cz/veda-skoly/238762 ... ocasi.html
Aneb kondenzační stopy jsou nežádoucí už 70 let.


Majkl1
Stálý člen
Příspěvky: 83
Registrován: úte 31 kvě 2011 5:47
Dal: 1 poděkování
Dostal: 7 poděkování

ocet

Příspěvek od Majkl1 »



Uživatelský avatar
Hellraiser17
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: sob 18 zář 2010 13:11
Bydliště: kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

umělý mraky

Příspěvek od Hellraiser17 »

nedávno jsem nafotil toto, byla toho plná obloha, ze všech stran.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Svoboda začíná tam, kde končí civilizace řízená penězi...
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: umělý mraky

Příspěvek od hunter »

Hellraiser17 píše:nedávno jsem nafotil toto, byla toho plná obloha, ze všech stran.
Čo je zlého na tomto umení? Hunter


Uživatelský avatar
Hellraiser17
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: sob 18 zář 2010 13:11
Bydliště: kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

mraky

Příspěvek od Hellraiser17 »

to není umění...
jen hnus co dělaj letadla, na tvaru nezáleží, důležitá je podstata...


Svoboda začíná tam, kde končí civilizace řízená penězi...
Majkl1
Stálý člen
Příspěvky: 83
Registrován: úte 31 kvě 2011 5:47
Dal: 1 poděkování
Dostal: 7 poděkování

kreslili

Příspěvek od Majkl1 »

Tak jsem jim to dneska naoctoval a takovou masáž co mi 3 hoďky na to poslali mě málem rozbrečela (piškvorky by se daly hrát na tej oblohovej síti :evil: ). Ale zato jsem viděl duhu, jako nikdy. Spektrum bylo otočený a byla přímo nad hlavou a bez deště. Kdoví, co se tam dělo. :roll:


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“