Aktuálně: Probíhá přechod na novou verzi fóra. Postupně bude upravován vzhled a funkčnost fóra. Nahlaste prosím nalezené chyby...

hmm

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

David Rath odhaluje temné hry, rozvracení států a likvidace

Příspěvek od martinq »

David Rath odhaluje temné hry, rozvracení států a likvidace osobností pod taktovkou USAVytvořeno 3. 1. 2015 17:12
Zobrazeno: 24058

Jsme žáby.

Traduje se, že když vhodíte žábu do horké vody, tak vyskočí. Když vodu pomalu ohříváte, tak se spokojeně uvaří. V obdobné pozici jsme dnes i my, vlastně možná skoro celý okolní svět. Po malých kouscích ztrácíme svoji suverenitu. Pravdou je, že v nám známých dějinách národa jsme si jí nikdy příliš neužili. Po roce 1989 jsme však podlehli představě, že nově nabytou suverenitu uhájíme a budeme si konečně vládnout sami.

Dnes přesně nevím, kdo nám vlastně vládne. Formálně sice vláda odvozená od výsledku voleb. Ve skutečnosti, těžko říci.


Likvidace samostatně myslících

Před časem byl nastolen trend spočívající v likvidaci výrazných osobností v politice a jejich nahrazováním povolnými osobami. Když toto potká jednoho, jde o běžný proces, když to potká dva až tři, tak může jít o náhodu, když se to týká téměř všech, tak je namístě zvážit reálnost konspiračních teorií.


Rozvrátit a ohnout

Z dlouhodobého pohledu vypadá zahraniční politika USA následovně. Problematické, či nepřátelské státy vnitřně rozvrátit a uvrhnout do chaosu a nestability. Určité skupiny vydělají jak na procesu rozvracení, tak na následném chaosu a bojůvkách. Ve spřátelených státech pak jde o proces eliminace samostatně uvažujících a autonomních osobností v klíčových pozicích a jejich nahrazení šedými myšmi, které se vždy přizpůsobí zadání imperátorů.


Protektor má své lidi

Tato strategie se ani nezastírá. Oficiální reprezentant mocnosti se schází s nejmocnějšími jednotlivci z represivního aparátu, tedy s vrcholnými státními zástupci a policisty, aby následně mentoroval naši vládu, že neskáče, jak tyto složky chtějí. Konečně se dnes už všeobecně mluví o tom, že třeba paní Bradáčová prošla školením v USA s řadou dalších prokurátorů a policistů a je otázkou, čí je dnes státní zástupkyní. Začíná to vypadat, že jde o složky loajální k jinému státu než k naší republice.


I přítel musí poslouchat

Za minulého režimu jsem spolu s mnoha dalšími spoluobčany vzhlížel s obdivem k USA. Jak byli přitažliví oproti zkostnatělému SSSR, jež reprezentovali nenávistní starci, kteří k nám poslali tanky v době, kdy jsme propadli iluzi, že si můžeme sami rozhodovat, jak chceme žít. Vše z USA mi připadalo super, od hamburgerů po Regana. Nikdy mě nenapadlo, že bych se i já mohl třeba stát obětí nějakých her, jak si totálně podmanit přátele. Řada lidí si určitě řekne, že jsem se zbláznil. I mě by to tak asi před pár lety připadalo, ale těch náhod je až příliš. Zjednodušeně řečeno, vše u nás zesílilo za vlády Mirka Topolánka. Vzpomeňme, jak moc zde chtěl mít americké vojáky a jak to, svojí neschopností pokazil. Místo, aby se v klidu domluvil s opozicí, tedy s ČSSD, tak šel do toho silou. Prostě to převálcuje a s nikým se nebude bavit. Tak se z málo zajímavého tématu stal politický trhák. Topolánek byl za svoji neschopnost sem umístit základnu potrestán. Třeba i tím, že si americký velvyslanec po dvou letech najednou vzpomněl, že po něm chtěli úplatek... Prostě takového chlapa, jakým je Topolánek, tady nepotřebují. Navíc byl svéhlavý a nevypočitatelný.


Likvidace konkurence pro TOP 09

Nečas byl součástí plánu na odstavení a politickou likvidaci ODS a jejího nahrazení mnohem loajálnější TOP 09. Paralelně probíhala i likvidace Klausova křídla v ODS. Vše samozřejmě již v režii instruovaných státních zástupců a policistů. Vše pod novým náboženstvím – boj s korupcí za čistotu světa.


Součást širšího plánu

A co Rath? Předně ČSSD bylo potřeba zabavit lidí jakými je Paroubek a Rath, aby se stala ovladatelnější a poslušnější. Současně, aby mohla být zlikvidována vládní ODS, bylo potřeba je nalákat do pasti tím, že si sami vykopou svůj hrob siláckými prohlášeními při přichycení výrazného opozičního politika při „korupci“. Těžko po tolika řečech o potírání korupce to s nimi pak mohlo dopadnout jinak.


Strategie funguje

Že přeháním a fabuluji? Tak si třeba připomeňte, co vše říkal Lubomír Zaorálek ve Sněmovně v diskusích o radaru a srovnejte si to, jak se dnes staví ke krizi na Ukrajině. Tento až zarytý rusofil útočící proti USA je dnes věrným spojencem našeho zámořského protektora. Lekce zabrala. On, na rozdíl od většiny spoluobčanů, vše dobře pochopil.


Kriminál a mučení

Jistou výhodu je, že USA se chová přece jen o poznání civilizovaněji a kultivovaněji, než Stalinský či Brežněvovský Sovětský svaz. Jejich poradci a výkonné síly v našich represivních složkách se u nás spokojí „pouze“ s mnohaletým vězněním a i mučení není tak brutální jaké zažila paní M. Horáková či Slánský, nebo Husák. To je pro mě osobně určitá drobná naděje. A pro naši zemi? Zde je na čas dobojováno.


Kdo to řídí?

Vláda vlastně nevládne, z příšeří a dle pokynů vládnou někteří prokurátoři a policisté podporovaní mnoha takzvanými neziskovkami, které přímo či přes prostředníky platí vládnoucí skupiny v USA. Co myslím vládnoucími skupinami? Těžko říci, jak moc tam patří americký prezident, ale patří tam ti, kteří vymyslí třeba boj s terorismem, nebo korupcí či za svobodu a vnutí jej silou či intrikami téměř celému světu, prostě proto, aby měli víc moci a víc peněz. Terorismus jim nevadí, když jej používají sami k dosažení svých cílů, totéž platí o korupci a svobodní lidé pro ně znamenají ohrožení. Chtějí absolutní svobodu pro sebe a totální moc nad ovcemi.

David Rath
Vážení a milí čtenáři, děkujeme, že podporujete činnost nezávislého magazínu Vědomí

http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/5315 ... tovkou-usa


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Výuka matematiky :))

Příspěvek od martinq »

Matematika v omezenosti neomezené emerice - ONE.

teaching_maths.pdf

Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1288
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 698 poděkování
Dostal: 482 poděkování

Re: hmm

Příspěvek od milda »

Ruská prokuratura prověřuje nezávislost Pobaltí. Litva zuří
Poslanci Státní dumy tvrdí, že o nezávislosti Litvy, Lotyšska a Estonska v roce 1991 rozhodl orgán, který byl protiústavní. Prokuratura už podobný případ řešila - když Rusové obsadili Krym.
...a Amíci prej chtěji válku! :bhead:

:laugh: :laugh: :laugh:

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rus ... position-1


Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.
https://www.youtube.com/watch?v=PWidnE45k2k
https://www.youtube.com/watch?v=oXl5ixBtjpY
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Protektorát fašistické unie - Čechy a Morava

Příspěvek od martinq »

http://obcanskytribunal.cz/ceska_fasist ... ublika.htm

Polistopadové zrady

STBácká listopadová revoluce
Havlovy lži a mlžení v polistopadových projevech: "Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte… Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus... Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte… Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno volební období… Také vám slibuji na svou čest, že pokud se za mého volebního období nezlepší životní úroveň v ČSFR, sám odstoupím z funkce… Pro mne není rozhodující, s jakým slovem jsou sociální jistoty spojovány, ale to, jaké jsou... že by měly být daleko větší, než jaké poskytovalo to, co mnozí nazývají socialismem… Za svůj třetí úkol považuji podporu všeho, co vede k lepšímu postavení dětí, starých lidí, žen, nemocných, těžce pracujících… Žádné lepší potraviny či nemocnice nesmí být výsadou mocných, ale musí být nabídnuty těm, kteří je nejvíce potřebují… Připravujeme koncepci důkladné ekonomické reformy, která nepřinese sociální stresy, nezaměstnanost, inflaci a jiné problémy, jak se někteří z vás obávají… Náš stát by už nikdy neměl být přívažkem či chudým příbuzným kohokoliv jiného. Musíme sice od jiných mnoho brát a mnohému se učit, ale musíme to po dlouhé době dělat zase jako jejich rovnoprávní partneři... Jsou lidé, kteří kalí vodu a panikaří, že se bude zdražovat. Dávejte si na ně pozor!... Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme…"
Vykradení republiky
Ovládnutí veřejného mínění a výsledků voleb cizími subjekty a polistopadovými zrádci. Nova, Prima, 90% tištěných médií bylo v rukou cizinců, dnes se dostávají do rukou oligarchů, jejichž zájmy chrání. Tato média tudíž zůstávají stejně protinárodní jako předtím. Cizí vlastnictví hlavních médií není možné v žádném skutečně demokratickém státě, pouze v koloniích. Tu si z nás západ udělal.
Vlastizrádné rozdělení republiky. Havel i Klaus se dopustili vlastizrádných činů. Havel chtěl mimo jiné návrat sudetských Němců. Klaus byl zodpovědný za rozdělení republiky. Důvodem byl fakt, že Slovenská národní rada nechtěla za prezidenta vlastizrádce Havla, naopak Česká národní rada ho chtěla. Kvůli této neshodě, za vlády Klause v Čechách a Mečiara na Slovensku, byla republika, proti vůli občanů, bez jakéhokoli referenda, vlastizrádně rozdělena. Je kryt fakt, že Havel byl lhář, opilec, nečestný člověk a vlastizrádce. Toto krytí dává jakousi legitimitu tomu, že kvůli němu byla republika rozdělena.
Vlastizrádci Havel a Klaus jmenovali do Ústavního soudu soudce, které schvaloval neoprotektorátní parlament.
Havel, Klaus i Zeman jsou zodpovědní za genocidní exekutorské zákony.
Nová Ústava byly vytvořena Českou národní radou, což nebyl řádný zákonodárný orgán.
Vytvoření článku 10a Ústavy, který uvádí, že pravomoci orgánů České republiky mohou být přeneseny na mezinárodní organizaci.
Doživotní imunita politiků a neoficiální imunita soudců
Vytvoření justiční a policejní mafie
Maximální porušování lidských práv neokoloniálními vládami
Doba plné nesvobody od 1. května 2004, převedením zákonodárné moci českých občanů na Evropskou unii. I když o připojení k EU proběhlo referendum, lidem bylo zamlčen rozsah pravomocí EU, které byly bez jakéhokoli referenda rozšířeny např. Lisabonskou smlouvou, která byla ratifikovaná neoprotektorátním parlamentem a vstoupila v platnost v roce 2009.

Více na odkazu.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: hmm

Příspěvek od martinq »

Ohňostroj v Praze 2018 od 23:55 do 0:05 z helikoptéry kamerou i infrakamerou.Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

false flag operace

Příspěvek od martinq »

Z FB

20. března v 11:17

OTÁZKA zdaleka nejen O NOVÉM ZÉLANDU - byla to false flag operace?

Jak jsem psal již pod článkem, kdy jsem rozebíral samotný čin: Jsme v INFORMAČNÍ válce a info o masakru je použito k určitým účelům a ty můžeme posuzovat. Pokud bylo video špatně vytvořené a přesto puštěno do celého světa, tak i to má svou informační hodnotu a svůj účel. A jaký? Na jedné straně proti sobě postavit křesťany s muslimy a na straně druhé proti sobě postavit občany proti "svým" elitám, které proti nim hrají levou. Dnes máme zase o něco více informací než bylo hned po útoku, takže již víme, že bylo video, které si střelec natočil, masivně mazáno z internetu po celém světě a to i jeho upravené (!!! tak to přesně tvrdili ve sdělovacích prostředcích) verze. Pro konspirátory to je "důkaz" toho, že se chtějí "elity" zbavit důkazů, což je samozřejmě nesmysl, protože samotný střelec by musel být součástí případného komplotu a pak nedává smysl, proč by sám poskytoval důkazy k tomu, aby světu dokázal, že je to celé podvod. Někteří lidé srovnávají tento útok s podvodným útokem z 11. září, což také nesedí, protože útočníci při akci zemřeli, zatímco tento mládenec by si to mohl kdykoliv rozmyslet a začít "mluvit".
Četli jste tu jeho zpověď? Je to velice zajímavé čtení frustrovaného mladíka jenž má značné znalosti z historie, který je zdrcen islamizací Západu a evidentně se snaží sám si před svým svědomím obhájit svůj čin. Každopádně podíváme-li se na to co udělal, tak je to neomluvitelné, ale z úhlu jeho pohledu a míry jeho chápání zcela pochopitelné - s takovou duševní výbavou by byl ideálním aktérem této akce. Mohl by být dokonalou loutkou?

A co se tedy děje nyní, po útoku? Turek Erdogan se předvádí, jezdí po mítincích, pouští video z útoku a sám sebe vpasovává do role "mstitele", který to těm zlým australským káfirům nandá, což rozzuřilo druhou stranu natolik, že vyletěla jako čertík z krabičky. A co udělal náš prezident Zeman zase pro změnu na svých mítincích po ČR? Označil Turecko za podporovatele Islámského státu. To, že Turecko s IS obchodovalo je holý fakt, jejich kamiony s ropou, kterou ukradl IS syrskému národu jezdily k Erdoganovi celé roky a aby to tak mohlo pokračovat, tak tento diktátor ve velkém bombardoval právě Kurdy, kteří byli v té době jedinou skutečně údernou složkou v boji proti nim. A proč s tím nepřišel Zeman dříve, ale až teď? No právě kvůli tomu co teď tvrdí Erdogan. Jakmile se někde rozjede nějaký řídící proces, vždy se z druhé strany spektra objeví někdo kdo ho začne brzdit, nebo ho hodí do jiného světla. ČR nemá takovou mezinárodní "sledovanost", ale přesto se Zemanovi výroky dostali do evropského éteru a minimálně Turecký velvyslanec u nás musí být vzteky bez sebe.

Na Západě se jedná ještě o větším odzbrojení obyvatelstva, což znamená, znamenalo a vždy bude znamenat jen jedno - chtějí-li ti vzít zbraň, tak je jasné, že ji budeš již brzo potřebovat. Jiný výsledek rovnice o odzbrojení NEEXISTUJE! Imámové využívají tento útok k pravému opaku, vybízejí své věřící, aby se před těmi "nevěřícími psy" naopak ozbrojovali, jak předvedli dokonce i u nás. Po celém světě vlády vyhrožují vlastním občanům, že když budou schvalovat útoky, tak s nimi zatočí. Už je tedy jasné proč "elity" nechtějí, aby se video z útoku šířilo po netu? Chtějí zmírnit naštvanost muslimského obyvatelstva a nechtějí, aby se objevili napodobitelé. Vzpomínáte jak se všude mluvilo o Palachovi a pak se nějací lidé zapálili? Nebo jak se po smrti Bartošové zvedla sebevražednost skokem pod vlak? A nebo jak začali po celé Evropě útočit muslimové pomocí mačet, seker, kladiv, aut? Děláš-li něčemu reklamu, tak si to vždy najde svého "zákazníka". Přestaňte dělat umělou reklamu násilí, alkoholu, drogám, terorismu atd. a to jen na půl roku a svět se změní. Začněte s tím zase a vše bude zpátky.

V Nizozemí se stal včera teroristický útok a jak zareagovala tamní, propagandou zblblá, Policie? Okamžitě evakuovala školy a mešity (!!!) Proč? Co kdyby se zase nějaký běloch pokusil vyprovokovat válku s Islámem? Ale "naštěstí" to bylo obráceně a střelcem byl pouze Turek a střílel do původních obyvatel, takže je vše v "pořádku".

Jinými slovy: Akce Christchurch se povedla - Svět je na ostří nože, přesně jak bylo evidentně záměrem.

V mainstreamu se objevily informace, že v době útoku se zrovna (jako na potvoru) konalo na NZ protiteroristické cvičení a proto Policie zareagovala až 36 minut po prvním výstřelu. 11.září 2001 se zrovna (jako na potvoru) konalo letecké cvičení, takže protivzdušná obrana nebyla schopna včas zareagovat. A bombové útoky v metru 2005 v Londýně? Zrovna probíhalo cvičení, že je na několika zastávkách metra umístěna bomba a proto policisté nebyli schopni reagovat, protože v záplavě cvičných a reálných informací se nedokázali včas orientovat. Stále stejné modus operandi, stále stejná hra, jen jiné scenérie.

Vzpomínáte na ty detaily o smrti novináře Chákudžího, který byl zabit na saudskoarabské ambasádě v Turecku? Kdy se přesně vědělo i co měl ten den k snídani? Všichni věděli, že jde na smrt, ale protože se jim hodila k páce na SA vládu, tak ji nechali proběhnout. Jak myslíte, že to bylo na Novém Zélandu? Mladík se roky netají svým radikalismem a to ani na monitorovaných sítích. Evidentně shromažďuje arzenál (vždyť byl legální). Trénuje střelbu. Objíždí stále dokola místo činu. Ten trouba ani nemusí vědět, že byl jeho čin umožněn a dávno monitorován, protože elitám se náramně hodí. Nepřijde vám to jednodušší, než sehnat stovky "krizových herců", zaangažovat do "false flag" akce další stovky policistů, záchranářů, místních obyvatel (malé město, kde se nic neutají), vládu, média a i samotného útočníka??? A video? Máte opravdu "originál"? Víte to na 100%?

Důležité je, že celá akce je použita informačně. Opět se snaží postavit proti sobě dvě lži. A ano, napíši to naplno - křesťanství a Islám jsou dvě lži, které jsou plně od kontrolou Globálních elit (GE) a to již mnoho staletí. Islám mimochodem mnohem kratší dobu (a to nikoliv kvůli pozdějšímu vzniku). Pokud se zabýváš Koncepcí společné bezpečnosti (KSB), tak znáš jistě 6. priorit řízení. Tak počítej se mnou - dají se první 3 použít snadno na Islám? Ne, co je dle jejich religie psáno Bohem, nemůžeš jen tak měnit (a přesto se tak děje viz. wahábbismus, stačí totiž to "neměnné" vysvětlit "trochu" jinak), dokážeš Islám zničit prioritou č. 4? Tedy lichvou? Ne, je zakázána. Pátou? Alkoholem, drogami? Prostředky nepřímé likvidace? Ne, mají to vše zakázáno. Jediné co můžeš - dostat je uměle do války a zničit je na 6. prioritě. Chápeš už konečně? Tvůrci Islámu se snažili vytvořit náboženství (ideologii), které bude imunní proti řízení GE!!!

Počítejte se mnou - napadení Afghánu (na základě false flag akce 11. září, kterou měl z jeskyně řídit, z doby války se SSSR, od CIA vycvičený Usáma) a Iráku (na základě lží o zbraních hromadného ničení). Totální, ze Západu řízený, rozvrat stability Blízkého východu pomocí Arabského jara, kdy všude nastoupili do čela lidé z radikálního Muslimského bratrstva a jejich odnoží, které školili v Saudské Arábii vazalové US státních elit. Likvidace diktátorů, kteří to tam měli pod kontrolou a ustanovení loutek US státních elit. Uměle vytvořená migrace do všech zemí Západního typu na základě vzestupu IS, který se zformoval v Iráku ve věznici Spojených států amerických (kdopak to měl tedy celé asi pod kontrolou?)!!! Vzpomínáte na ta hollywoodsky provedená profi videa poprav co nám posílali z IS? Kdy s nimi skončili? V momentě, kdy Merkelová řekla: Všichni vítejte!!! Jako mávnutím kouzelného proutku je přestali točit!!! Pro koho byla určena? Pro sluníčkářstvím roky uměle indoktrinovanou Evropu, aby byla zděšena a bez řečí vzala do své náruče "chudáky" utíkající před zrůdami z IS. Také jste se divili, že tak brutální vide dávali, byť rozostřená, v prime time ve všech TV zpravodajstvích? Vidíte tu jednu monstrózní operaci, která má totálně rozvrátit Evropu a země Západního typu, včetně naší rasy a to zcela uměle a cizíma rukama? Muslimskýma rukama, kteří jsou v tomto ohledu stejně tupými ovcemi v této hře jako každý z nás? Pouze věří jinému druhu lží?

VŠE JE JINAK. Zkus si představit, že úplně vše co tě naučili, i co ses naučil "sám" (ovšem v jejich světě) je LEŽ. Dokážeš se zbavit veškerého náboženství, ideologií, názorů co jsi dodnes znal a měl a dokážeš se na svět podívat úplně novýma očima? Jako kdyby ses právě TEĎ narodil? Já vím, je to těžké, protože ten Matrix je příliš dobře "vyroben" a to hlavně v našich hlavách. Je to těžké, protože si zakládáš na tom jak jsi strááášně inteligentní a znalý a teď ti tady nějaký nýmand tvrdí, že to nemá většinou ani hodnotu toho co jsi nechal ráno na toaletě?

Opravdu si stále myslíš, že problém je v Islámu? I oni jsou stejnými manipulovanými ovcemi, což neznamená, že je máme vítat a podstoupit jim naše země. Důležité je, že jsou tu skuteční tvůrci toho všeho a ty je nutné pojmenovat a neplnit jim jejich přání. Jaká? Postavit proti sobě naše kultury. Jim je totiž jedno kdo vyhraje. Řídit budou stejně efektivně kohokoliv. Globalizace je o jediném středisku řízení a není možné, aby jedna část věřila čínskému fašismu a druhá část íránskému Islámu. Chtějí tu mít jen jednu ideologii a pomocí té efektivně řídit ovce. Je na nás, abychom to nedopustili a nechovali se tak jak chtějí. První nutností je vypadnout z jejich Matrixu - dokud se budeš považovat za muslima, křesťana, marxistu, libertariána, levičáka, pravičáka...tak pořád jedeš podle jejich algoritmiky a máš pro ně hodnotu toho bílého co se ti udělá v koutku úst, když máš žízeň...

Studujte Koncepci společné bezpečnosti - materiálů je spousta. Pokud nedáváš to co píši, protože máš Matrix až příliš pod kůží, tak je mi to líto, ale není čas být korektní a dál okolo něčeho potichu našlapovat. NENÍ UŽ ČAS...


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1092
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 183 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kdo je kdo

Příspěvek od Rival »

1. část2. a 3. částRival
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“