OMBE nebo BNB

Praktické informace...

Moderátor: sao

Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

Re: pohled na forum

Příspěvek od Peter »

...
Naposledy upravil(a) Peter dne sob 18 říj 2008 14:56, celkem upraveno 1 x.


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

007

Příspěvek od sao »

Až tak bych to Peťko neřek . Spíš bych se přikláněl k tomu že né že nevíme , protože si skoro všechno můžeme někde najít , ale že to ještě nebylo vymyšleno , teda vymyšleno , nebylo nás to nikoho učeno a ani nikde to nebylo psáno , takže je to vlastně jenom , jak říkáš , další rozšíření Fyziky a jiných oborů lidské činnosti , protože nějaké Učené perpetum mobile neexistuje .
Je jenom nepoznané vědění , pokračování již započatého , akorát my jsme si tomu dali názvy jako ufíček , éterek , éteřinečka aj .

Jedno mě ale stejnak nejede na rozum a snad nikomu v naši galaxii , jak se v tom OMBE pohybovat , lépe řečeno – Jak je s náma v tom pohybováno . Pravda , není to nutné vědět , hlavně že to funguje a můžeme to pomaloučku otevřít a využít , ale stále nám to bude vrtat hlavou i když toho budeme využívat .

Nechtěl jsem Ti nikdy dát za pravdu a každýmu jsem říkal , že na to přijdeš sám , ale opak je pravdou , protože jsem se nad tím nikdy nezamyslel a bral to jako ufino .Teď ale vím , že jsem Tě pochopil co říkáš a co do nás furt duješ .
Ale malinkaté ufíčko v nás přece furt bude , protože je to nádherná motivace , co říkáš ? :ewhistle:

Nicméně , hlavně že víme o co de a že to funguje a víme jak to zhruba funguje , jenom to dopilovat a poddat se tomu a né to znásilňovat a ochočovat si to a nebo dokonce na to útočit , protože to by se nám nemuselo vyplatit .
Takže jdeme dál využívat energii dosud nepoznanou , protože pevně věřím v to , že je jenom jedna a ta samá a nachomejtne se vždy tam kde je jí potřeba , akorát si ji musíme všimnout a otevřít ji dveře , aby mohla vstoupit .



A abych to nemusel vykládat ještě jednou i u nás v Brně , tak to raději přeložím hned.

Kemo , - do toho bych moc nerépal , protože to nikdo nekóří a Ufóni na to mastijó. Tak vandrujem dál , šalina , nešalina a i když nám bude zoncna rumplovat do dózny tak na to hážem bobek a vemem hned kramle. Naša sajtna na to hodí voko a špiznem jak to válčí , akorát ju musíme zgómnót , hodit na ňu čučku , moc do ní nevandrovat , jinak nám veme kramle a než to špiznem , tak pude do dža a máme zase vygumovaný bedny . Vona pude potom vařit šorfky zase někde jinde .
:smoke:

Ps: Nějakej ten vrabec sice ztratí nervy Ivko, ale Peťko oni se zase vrátí a přilítne jich mnohem víc , jenom se jim ten drát musí očistit a prodloužit , aby tam vlezli .


kenybalboa
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 22 dub 2008 17:53
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pokus

Příspěvek od kenybalboa »

Napadla mě jedna věc.

Dát železné špony do nějakého prusvitneho vosku nebo gelu(asi tepleho aby byl tekutý) do něj železné špony(trochu) z brusky pokud možno do středu a pohybovat magnetama tak jako výše uvedeno mohlo by to hodit nějaký obrazec...Ale ted me nenapada k čemu je tento obrazec potřebný..


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Obrazec

Příspěvek od 1220 »

je tam třeba kvůlima uspořádanosti, aby to zhuhlo uspořádaně a nikoli chaoticky.
Vybral bych si nějaký z kymatických obrazců nějaký hran, třeba šestihran a
:good:
přinejhorším to bude na potěšení oka :)
K.


Odpovědět

Zpět na „Sao“