Aktuálně: Probíhá přechod na novou verzi fóra. Postupně bude upravován vzhled a funkčnost fóra. Nahlaste prosím nalezené chyby...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: Rival, Merlin

Odpovědět
Deane
Zasloužilý člen
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Deane »

Tak a teraz babo raď. Chloritan sodný mám doma v zásobe, chcel by som si urobiť CDS, no nejak sa v tom strácam. Aktivovať kyselinou citrónovou mi príde najjednoduchšie, no o aktivovaní hydrogensíranom neviem nič, nejaký jednoduchý návod som a nedočítal, mal som aj HCl doma, no už neviem aká koncentrácia, som z toho blbý.

Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Kera-la
Nový člen

Příspěvek od Kera-la »

Dobry den. Svagrinina tchyne se nakazila covidem. Prozatim nie je v nemocnici ale nie je to s nou dobre... vedeli by ste mi prosim poradit nejaky protokol alebo kuru ako jek pomocou MMS pomoct? Potrebne kvapky mam doma (liecim s nimi mamku-rakovina). Moc Dekuji

Batles
Zasloužilý člen
Dal: 247 poděkování
Dostal: 699 poděkování

Příspěvek od Batles »

Na cov stačí protokol 1000 a inhalace do plic ze dvou kapek.
Nebo začít brát vitamín C každých 20 minut 2 gramy až do průjmu a další dny pomalu zvolnit dávky. Třeba každou hodinu 2 gramy atd....

Batles
Zasloužilý člen
Dal: 247 poděkování
Dostal: 699 poděkování

Příspěvek od Batles »

Deane píše: ned 18 říj 2020 20:33 Tak a teraz babo raď. Chloritan sodný mám doma v zásobe, chcel by som si urobiť CDS, no nejak sa v tom strácam. Aktivovať kyselinou citrónovou mi príde najjednoduchšie, no o aktivovaní hydrogensíranom neviem nič, nejaký jednoduchý návod som a nedočítal, mal som aj HCl doma, no už neviem aká koncentrácia, som z toho blbý.
Jednoduší a velmi účinné je vyrobit si CDH. Jestli chceš, napiš mi na můj meil a já ti pošlu přesný návod....

Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“