MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Odjinud

Příspěvek od kutil »

gewo píše:Hezký den,..........takže jsem moc vděčná za to, že jsem se o MMS dozvěděla.
A potom, taky jsem chtěla dodat, že tu hnusnou chuť MMS je dobré "zneškodnit" zacpaným nosem :-) Poradil mi to známý a možná byste to mohli taky uvést do zkušeností. Prostě při pití zadržet dech a pak si hned zacpat nos a počkat nějakou tu minutku. Většina lidí, co znám, tak to tak dělá, ale možná ti nováčci by to uvítali :-) Ananasová šťáva je skvělá, ale přeci jenom ten zacpaný nos je stoprocentní :-)
Jirko ahojky,
od doby kdy jsem si MMS přestal plést ze zasílanými obrázky mobilem se mi móóc ulevilo. Uveřejněním info o MMS jsi dokázal obrovský kus práce který je oceněn enem díky nás uživatelů. Móóc lidí je ti určitě vděčných a mnozí ještě ani netuší vo co gou?
Mám ověřeno že ananasová šťáva dokonale ztlumí chuť aktivované směsi. Pokud se držíte rady saa ke směsi nikdy nečuchat a nebo si zacpat nos, tak jste v pohodě. Z výše uvedeného příspěvku je vidět že to opravdu pomáhá všem ;) .
Já jsem již na 3x10 kapkách a ještě dnes nevím a ani netuším, jak MMS "voní nebo chutná" :lol:
Proto nemám vytvořen vrozený odpor ke směsi jak o tom někteří píší, že se musí do vypití nutit! I vo toto gou ;)
Držím všem palce aby vydrželi, stojí to za to
H.v.


jr
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: stř 17 čer 2009 15:12
Bydliště: SK

hola hola

Příspěvek od jr »

ďakujem chiq za držanie palcov. Tak som do toho teda konečne vhupla. Zatiaľ sa mi objavili malé bradavice na ruke a mám určité prejavy alergie. Poradila by som, najmä tým, čo majú tráviace ťažkosti po požití MMS, aby počas kúry jedli radšej ľahšie jedlá (ryža so zeleninou a pod...). Nezaťažovali žalúdok a črevá ťažkými jedlami. Raz som mala na večeru pečené br.koleno s kapustou a knedlou a bolo mi dosť zaťažko. Keď som jedla striedmo, tak reakcie po MMS neboli také hrozné. - je to teda len môj postreh a možno to tu už niekto spomínal. Pre mňa je najhoršia ta pachuť po vypití. Je to až tak hrozné, že už sa musím prekonávať k ďalšej dávke. Vždy ma strašne napne, ako keď som bola malá a pri pití mlieka sa mi dostala koža z mlieka do úst (to si asi pamätajú len tí čo pili mlieko ešte za socíka, keď mlieko "bolo" mlieko a po chvílke státia sa na povrchu vytvorila kožka). Asi na radu ostatných to vyskúšam z džusom. Chcela som byť hrdinka, veď s vodou to najlepšie účinkuje, ale fakt mi to nejde :( .


Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: hola hola

Příspěvek od Elektro »

Zdravím jr.
4o sa týka tej pachuti po vypití MMS, tak to riešim zapitím asi 1,5 dcl čistej vody ihneď po vypití MMS a pachuť zmizne. Jednoducho to z úst spláchneš. Nesmieš pri tom dýchať, alebo si zaštipcuj nos. Ja osobne to ráno úžívam na lačno 6+6 asi po hodine. V knihe o MMS sa píše, že účinnosť je vyššia. Po vypití druhej dávky som zhruba za hodinu hladný ako Čenkovej deti aj so spisovateľom, a je jedno čo zjem. Večer to opakujem, ale min. 2 alebo viac hodín po jedle, lebo keď to vezmem skôr, tak mám pocit, ako by mi zablokovalo trávenie a mám problém so spaním. Teraz mám pauzu a potom skúsim 4-5 kvapiek každé 2 hodiny, lebo 2x denne 6+6 mi spôsobuje akurát plynatosť, hrozné a hlasité zvuky v bruchu a vodavú stolicu. Uvidíme, čo spraví nový pokus.


Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re:

Příspěvek od Bardioc »

Ananasová šťáva ano, ale jak jsem tu již psal, tak bych nepoužíval ananasový džus Vitafit z Lidlu. Pouze vymačkanou šťávu z čerstvého ananasu. Už se mi to opravdu potvrdilo z více stran. Ten Lidlácký džus v kombinaci s MMS vyvolává podle mých informací pěkné hnačky. Kdo ví co obsahuje, i když na obalu se tváří pomalu jako bio džus. :roll:

Asi tak!


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

RTG - záda jsou OK

Příspěvek od Palo »

K testíkům přidávám dnešní RTG. Záda jsou OK - jak jsem pochopil. V červenci půjdu na krevní řečiště v hlavě. To bude zřejmě zásadní test.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
mariar
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 21 čer 2009 21:20

Kedy zacat s MMS?

Příspěvek od mariar »

Neviem, ako a kde sa mi podarí vložiť otázku ohľadom užívania MMs
Uz mam doma knihu aj MMS. Na zaklade Vašich skusenosti s uzivanim MMS – odporucate zacat s kurou za „normalneho“ pracovneho rezimu, alebo pockat na 2-tyzdnovu dovolenku? Pracu zacinam o 7,00hod, cesta mi trva zhruba 30 minut. Urcite by som zacala s postupnym nabehom od 2 kvapiek? Nejaky konkretny problem nemam, ale jeden nikdy nevie.
A dalsia otazka – neviem to uz najst, niekto tu pisal o vitamine C a osteoporoze. Chcela by som sa dozvediet viac informacii. Odporucite mi k osteoporoze nejake vhodne www stranky? Okrem viac - menej oficianych zdravotnickych (akoze pit mlieko, s cim nesuhlasim), nenasla nic mudre.


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zajímavá zkušenost

Příspěvek od Ilem »

Byl jsem teď přes víkend ve skalách a zjistil, že MMS asi velice chutná klíšťatům. Všichni ostatní měli tak 1-2 klíšťata, já 12. :?:


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
ondra
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: úte 05 kvě 2009 15:28
Bydliště: Strakonice

klíšťata

Příspěvek od ondra »

jestli by to nemohlo být tím, že díky MMS máš čistší(?chutnější) krev pro ta klíšťata

naopak já se všemi svými neduhy už neměl klíště několik let a to se přírodě rozhodně nevyhýbám, i když je pravda že v době od začátku užívání MMS jsem tam moc nebyl....


slabá konstituce,alergie, trošku hyperaktivita apod.od r.2006(19let) silné stavy depresivněúzkostného typu,únavový syndrom,časté putujíc bolesti,cukání ve svalech,tlaky po těle,krev a hlen ve stolici, chronická bronchitida.MMS od 29.4.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá zkušenost

Příspěvek od Palo »

Ilem píše:Byl jsem teď přes víkend ve skalách a zjistil, že MMS asi velice chutná klíšťatům. Všichni ostatní měli tak 1-2 klíšťata, já 12. :?:
To víš, nejsou blbá, radši volí zdravětší potravu :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kedy zacat s MMS?

Příspěvek od Palo »

mariar píše:...zacat s kurou za „normalneho“ pracovneho rezimu, alebo pockat na 2-tyzdnovu dovolenku?
S opatrným pomalým MMS přístupem není problém v běžném životě...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá zkušenost

Příspěvek od Merlin »

Ilem píše:Byl jsem teď přes víkend ve skalách a zjistil, že MMS asi velice chutná klíšťatům. Všichni ostatní měli tak 1-2 klíšťata, já 12. :?:
Chybí Ti vitamín B12. Zkus denně jeden B-Komplex. Doktor to do nás takhle povinně cpal na vojně a nepamatuji si, že by někdo chytil klíště. Je docela možné, že tělo pod MMS vitamíny řady B více využívá a může dojít k snížení jejich hladiny pokud se nedoplňuje.

Viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Vitam%C3%ADn

A hlavní hygienik praví: Klíšťata odpuzuje i pach vitamínu skupiny B a piva.
http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/klistat ... na-ne.html

MMS a ošetření kousnutí klíštětem
Používám tento postup

Přímo na zakousnuté klíště kápnu kapku MMS a hned na to kapku octa, čímž se aktivuje. Po dvou minutách odstraním klíště, přičemž místo zůstane dále navlhčené aktivovaným MMS. Neomývám, nestírám. Den poté už na napadeném místě téměř nejsou žádné stopy po kousnutí.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
jr
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: stř 17 čer 2009 15:12
Bydliště: SK

MMS - voda, čaj, alkohol

Příspěvek od jr »

Skúšala som zapíjať MMS len vodou a naozaj zapiť riadne, ale i tak pachuť nezmizla a mňa naplo. Raz som skúsila zaliať zmes nie vodou ale zriedeným čajom (feniklovo, rascovo anízovým) - zmes riadne dymila a pachuť tiež nebola, ale už som to viac neskúšala pre ten dym. Zajesť nepomáha, lebo potrebujem pár sekúnd, kým jedlo prehltnem a dovtedy už cítim pachuť. Jedna členka fóra písala, že zapije čokoládovým likérom a je to fajn. Neviem však, ako to reaguje s alkoholom. Inšpirovalo ma to a povedala si, že hnusné skúsim zapiť hnusným a to pár kvapkami malých švédskych horkých (byliny naložené v 50% alkohole), ktoré som pred troma týždňami namiešala na liečbu leukémie u muža. Dám si na lyžičku len špetku zriedené s vodou, ale sú tak horké, že som konečne MMS necítila a skonštatovala som, že super. Dávam si ich málo, aby mi len obliali jazyk a sliznicu hrdla, ale i tak sa bojím, že nejaká časť alkoholu sa dostane do žalúdka a bude reagovať s MMS.

Musím se přiznat, že vašim problémům vůbec nerozumím. Absolvoval jsem celou kúru bez použití džusu, jen s vodou. Dnes si 3x denně roztokem aktivovaného MMS vyplachuji ústa a kloktám... Jsem přesvědčen o tom, že zmiňované potíže jsou ryze psychického charakteru. Svým způsobem máte z užívání tohoto prostředku nepotlačený strach. Nedůvěřujete mu. Tuto bariéru je třeba překonat rozumem, ne ucpáváním nosu a podobnými triky.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - voda, čaj, alkohol

Příspěvek od kutil »

Vše je o psychice :?
Příklad:
Když sníte jeden řízek tak si pochutnáte, dva nejsou na škodu a při nějakých oslavách se můžete i přejíst a nic se neděje.
ALE ! Když vám po takovém přejezení někdo nabídne řízek, tak už na něj nemáte takovou chuť jako před tím. Pokud vám ten řízek bude vnucován den co den, nebo dokonce několikrát za den, tak se tělo začne bránit a nastane okamžik, kdy se vám bude navalovat, tedy bude zle od žaludku enem se na ten řízek podíváte!
No a toto je přesně ta reakce organismu na opakovaný příjem roztoku MMS

Vy berete mms jako vnucování proti vaší vůli, no a vo, vo tom to je.
H.v.


Kičko
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 24 dub 2007 19:00
Bydliště: slovensko

klíšťata

Příspěvek od Kičko »

Môžem doporučiť velmi jednoduché odstraňovanie kliešťa : kapesník na koniec prsta, namočiť vo vode, alebo nasliniť a jemne šúchať prichyteného kliešťa krúživým pohybom v smere hodinových ručičiek, chvílu zas opačným smerom a zase zmeniť smer, proste týmito krúživými pohybmi pri jemnom tlaku je do desať sekúnd vonku. Potom by som aplikoval MMS. Mám to nespočetne krát vyskúšané. Absolútne nešpekulujte zakvapkávať olejom, ani ničím iným, lebo keď ho pridusíte do rany vyvrhne okrem slín aj zvyšky natrávenej potravy, ani pinzetu netreba. Páni, len tými krúživými pohybmi. Ale nedorážať - to je úplne iná téma.


Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: klíšťata

Příspěvek od Bardioc »

Kičko píše:Môžem doporučiť velmi jednoduché odstraňovanie kliešťa :
Ahoj
Můžu doporučit ještě jednodušší a naprosto spolehlivý způsob. Klíštětem určitě netočit jako se šroubem. Ještě jsem neviděl, že by klíště mělo místo hlavy šroubek. Mám vyzkoušený tento háček. Tím se klíště pouze podebere a lehkým zapáčením je venku.
http://www.hnidy.cz/hacky-na-vyndavani- ... p-912.html

Asi tak!

Chytím, utrhnu, rozšlápnu. Desinfekce se do rány dostane okamžitě.
Mimochodem, když kocour přišel za dubnového oteplení zvečera domů, měl na krku 22 nacuclých klíšťat... Po jejich otrhání dostal účinný obojek. Veterináře jsem nekonzultoval (žiju na venkově), potrhalo by ho smíchy.


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“