MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: bušení

Příspěvek od hanka »

To jsem ráda, že nejsem sama. No, budu se muset vrátit na začátek, nedá nic dělat :( . Kromě nevolností budu sledovat i bušení srdce. Snad se tak projevuje čištění nervového systému......., možná bych měla být ráda :? .
Můžeš mi ještě říct, za jak dlouho to bušení přestalo? To abych se mohla těšit :P .

Zdravím, Hanka.

------------------------------------
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

DIAGNOSTIKA - vztahy pěti elementů v pentagramu

Příspěvek od Palo »

Tak jsem byl nakonec na Salvii a dozvěděl jsem se za 350 Kč o svém zdraví hromady zajímavých věcí. Zejména to, že paraziti jsou v lidském těle naprostým normálem, že s nimi žijeme...

Z té diagnostiky jsem měl pak pocit, jako bych celej život nedělal nic jinýho, než požírat syrové maso včetně psího a pusou prohluboval koryta snad i stok :lol:

Určitě jsem měl jistě hezkou řadu breberek, které nevydržely dávku MMSka. Bohužel předtím jsem nevěděl nic o této diagnostice, která by tyto potvory odhalila. Holt je to škoda, ale co se dá dělat, jedeme dál :) Takže výsledkem je, že MMS přežily tyhle potvory (bylo mi nalezeno):

Co jsem tušil
Chlamydie plicní

Co jsem netušil a ani nevěděl že mám:
Borrelia Burgdoreri, Borrelia Francisella, Borrelia Lusitaniae, Borrelia Valaisiana, Brucella Abortus (vrozená), Brucella Canis (vrozená), Bičíkovec poševní, Hlístice, Tasemnice kuří, Tasemnice psí, Tasemnice dětská, Tasemnice vroubená, Škrkavka, Strunovec vodní, Vakovka, Motolice velká, Lamblie střevní...

...a ještě něco jsem z toho nevylouskal, snad mi pomůže kamarád...


Takže závěrem... Tohle vyšetření doporučuju - naprosto všem, i těm, co se cítí zdravě. Každýmu - pokud bude něco nalezeno, může se po uzdravení cítit třeba ještě lépe :)
Podle mýho názoru - nečekejte na příznaky, skočte si na diagnostiku hned a buďte si jistí, že vám nic není, nenechte to jen na svých pocitech!!!

Jen je teď fakt, že přemýšlím, jestli se mám svěřit do rukou našich lékařů anebo dát ještě svýmu tělu "pár lekcí" MMSka... No uvidím, jak to bude probíhat... Přeci jen nějakým těm antiparazitikům bych dal trochu prostoru...


Jo, abych nezapomněl - hned poté jsem skočil - ještě dnes - za svým obvoďákem... Byl z toho chudák trochu mimo... Tvářil se, jako bych byl nějakej kazisvět farmaceutickýho byznysu... Nakonec povídal něco o své ženě, že taky dělá takovou nějakou alternativu - diagnostiku... no... budu zítra volat a domlouvat se na termínu, kdy mě zase projede nějaká ta mašina :) Potom to můj doktór bude mít "ofic" a hned od své ženy - které - doufám - věří.

Jen mi nejde do hlavy, proč to nenabídne doktor všem lidem, co jim něco je a neví co :lol: Asi v tom bude fakt jen ten byznys... V každém případě můj doktor je fajn a nerad bych ho nějak poškodil. Věřím, že ty breberky hezky spolu zvládnem.

Edit: To co jsem nevylouskal byl HHV7 - tedy Human Herpes-7. Teď už by to mělo být komplet. Prý bych mohl do toho mýho ZOO vybírat vstupný :lol:
Naposledy upravil(a) Palo dne pát 13 lis 2009 13:14, celkem upraveno 2 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
denisa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10 lis 2009 8:08

účinky a výsledky

Příspěvek od denisa »

trávenie 80%
dýchanie(alergie) 100%
psychická vyrovnanosť 100%
celková telesná a dušená pohoda 100%
kožné problémy 50%
bolesti v hrdle 50%


všetko len po 6 dňoch užívania MMS. geniálne!!!!

pred začatím som brala veľké množstvo ATB a iných liekov najprv na pneumóniu, potom na žalúdočné problémy (HP a Gastritída), alergiu, kožné problémy som radšej s kklasickými doktormi neliečila po 1 zlej skúsenosti typu skúsime a uvidíme.

všetkým prajem pevné zdravie a pohodu.


lena

viry a ruzne

Příspěvek od lena »

ohledne viru v tele to je naprosto normalni jev, nektere jsou pro nas pozitivni nektere nam delaji potize pokud nas organismus nepracuje jako ma. sama jsem absolvovala trilete vzdelani energeticke. mame v sobe urcite bakterie a denne jsme take s nima ve styku (ovzdusi, jidlo, atd. ) coz je prirozene. proto je nutne delat kazdych par dni neco proti tomu. zhledla jsem video s jednim praktickym lekarem ve veci mms. ten radi prvni udelat tu kuru a pote brat mms preventivne 2x za tyden 6 kapek.

nebo jina moznost dle Dr.Hulda Clark ocista jater, ledvin a brat i nadale preventivne kapsle nebo u nas pit caj PELINEK. Nevim jaky ma nazev v ceske reci.

Podle pani Abatyse Hildegard z Bingenu, ta doporucuje cervene vino s pelynkem a dat si kazdy treti den stampelku pred jidlem. je mnoho druhu bylinek, ktere nase telo muzou pozitivne zlepsit. musime delat neco stale.

Co je dobre podivat se take ohledne psychiky jako je terapii

konstelace rodiny

zde muzes zlepsit konstituci a i zdravi. jsme pote oddolnejsi psychicky coz se ukaze i na zdravotnim stavu. Ale nesmime si myslet, ze po par terapiich je vsechno perfektni a uz nemusime nic delat. musime bohuzel delat neco stale abychom, si udrzeli urcitou stabilitu. starneme a proto je to pro nas urcity druh trenovani tela jako psychicky, dusevne a telesne.

hezky den


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: MMS a bušení srdce

Příspěvek od Denny »

hanka píše:Prosím, má někdo zkušenosti s bušením srdce při braní MMS?
Ahoj Hanko, také mne to bušení ,,chytlo" při užívání MMSka. 150/100/55 cítil jsem to v krku i hlavě. Večer jsem nemohl usnout jak mi klepal permoníček v uších. A k tomu mě ještě začala bolet štítná žláza a její okolí, záda a klouby. Jelikož tento stav přetrvával déle než měsíc a stále se zhoršoval, přestal jsem s MMS a nyní se čistím ,,odspodu". Mám za sebou již pátý klystýr s urinou - podle : http://www.duchovnisetkani.cz/zdravi/to ... treva.aspx a ono to začíná fungovat. Teče ze mě stále více léty nastřádaného svinstva, takže to asi bude běh na dlouhou trať. Zároveň s tím, jsem u kroku č. 2 - této detoxikace
http://www.jitrnizeme.cz/view.php?nazev ... 2005021801
Měl jsem strach z toho česneku, ale kromě pálení v ústech mi to jinak nevadí - na což jsem dříve nemohl ani pomyslet.
Slabé bušení a bolest ŠŽ se ozývá již jen sporadicky, ale již není cítit až v hlavě. Je to tak, jak už tady psalo více lidí, pokud si předem nepročistíme ALE OPRAVDU ŘÁDNĚ náš organizmus, pak nám nepomůže ani MMS :!: Já jsem to již konečně pochopil a začínám se cítit podstatně lépe - neberu ani žádné tablety, byť jich mám předepsáno HAFO!
Musím dodat, že také mikrovlnka ,,letěla oknem" a jsem více než jindy na zelené stravě, nejím sladké, nekafuji a maso již také téměř nemusím (přestala většina zažívacích problémů) - učím se místo něj jíst ořechy. Ještě si hodlám pořídit zařízení na reverzní osmózu vody http://www.filtracevody.cz/store/depart ... smoza.html a to by v tom byl :devil: aby se mi to nepovedlo. Potom se teprve vrátím k MMS, pokud chřipka nepříjde dřív.
Držím ti palce a ničeho se neboj, sama uvidíš, že bude líp :hip: A s chutí do toho :!: :bye:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: DIAGNOSTIKA - vztahy pěti elementů v pentagramu

Příspěvek od hanka »

Palo píše:Tak jsem byl nakonec na Salvii a dozvěděl jsem se za 350 Kč o svém zdraví hromady zajímavých věcí. Zejména to, že paraziti jsou v lidském těle naprostým normálem, že s nimi žijeme...

.............Jen je teď fakt, že přemýšlím, jestli se mám svěřit do rukou našich lékařů anebo dát ještě svýmu tělu "pár lekcí" MMSka... No uvidím, jak to bude probíhat... Přeci jen nějakým těm antiparazitikům bych dal trochu prostoru......
To by člověk neřekl, co všechno si v sobě pěstuje, neplechu ale dělají jenom některé potvůrky, ostatní se jenom klidně přiživují. Do té doby, než je něco probudí k akci. Přesto ty zatím "spící" breberky bych si nechala na později a soustředila se na ty, které jsou aktivní. Můj selský rozum mi říká, že jsou to ty, kterých je nejvíce a které už některý orgán devastují. A to celkem dobře ukazuje Oberon (jestli se můžeme na jeho údaje spolehnout). Protože všichni, co jsme tady, jsme se rozhodli likvidaci breberek provádět svépomocně, ač nevíme, nebo jsme nevěděli, o jaké breberky jde, pokračovala bych tímto způsobem dále a po nějakém čase si nechala zkontrolovat, jak se to daří. Já to tak dělám. Chce to ale hodně trpělivosti a nechtít všechno zlikvidovat najednou.
Nejobtížnější je zjistit, čemu se věnovat nejdřív. A dobré je vzít v úvahu i to, co vím z jiných zdrojů, ale týkají se taky likvidace breberek - např. Huldu Clark a její poznatky. A pak to dát dohromady a likvidovat jak MMSkou, tak třeba i zapperem, nebo ještě dalšími způsoby. Ten frontální útok přece musí zabrat! Horší je to s tím, jak to člověk snáší - asi taky podle toho, jak hodně je zamořený, o jaký orgán jde a jak moc se umí ta která breberka bránit. Já říkám, že nejlepší je postupovat pomalu, ale jistě. Obávám se, že doktoři na to půjdou po svém - razantně.... a čím více jich bude, tím větší obavy bych měla. Samozřejmě, jestli by jsi měl už vážné problémy, tam se musí postupovat rychleji a třeba i s razancí.

Moje skromná rada tedy zní: klidek, vzít rozum do hrsti a napřed pokračovat v likvidaci bez pomoci doktorů (pokud to není akutní), když to doteďka počkalo, může to ještě ze 3 měsíce počkat.

Přeju ti hodně úspěchů, ať se rozhodneš jakkoliv. :lol: Hanka.

------------------------------------------------
Slunce v duši.
Naposledy upravil(a) hanka dne pát 13 lis 2009 20:09, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Re: DIAGNOSTIKA - vztahy pěti elementů v pentagramu

Příspěvek od Dasena »

Palo píše:Co jsem netušil a ani nevěděl že mám:
Borrelia Burgdoreri, Borrelia Francisella, Borrelia Lusitaniae, Borrelia Valaisiana, Brucella Abortus (vrozená), Brucella Canis (vrozená), Bičíkovec poševní, Hlístice, Tasemnice kuří, Tasemnice psí, Tasemnice dětská, Tasemnice vroubená, Škrkavka, Strunovec vodní, Vakovka, Motolice velká, Lamblie střevní...

.
Na parazity to bude chtít ořešák. Doktor Ti napíše maximálně Zentel nebo Vermox a ty pročistí jen střeva. Jinam se nedostanou. Ještě se nechá sehnat CESOL, ale ne v Čechách, ten je prý lepší. Kvůli každodenímu hrabání v hnoji jsem každý jaro nějaký ty antihyltemika na radu veterináře polkla. Poslední 2 roky ořešák a to ještě sporadicky, protože jsem se cítila dobře a těm řečem o čeervech moc nevěřila. Na Oberonu v září vyšel jen jeden parazit ještě před ořešákovou kůrou, tak to asi funguje. (vzhledem k tomu, co tam máš Ty)
Asi máte doma hafa nebo mňauka, ne? :lol:
Jinak plně souhlasim s Hankou, trochu už jsme to spolu prodrbly dříve na SZ. Nechce to uchvátat.
A mimochodem, ten diagnostik Ti nějaký postup likvidace nenaznačil? :evil: Názor, že paraziti v lidském těle jsou naprostým normálem mi přijde jako naprostý nesmysl.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: DIAGNOSTIKA - vztahy pěti elementů v pentagramu

Příspěvek od Palo »

hanka píše:...skromná rada tedy zní: klidek, vzít rozum do hrsti a napřed pokračovat v likvidaci bez pomoci doktorů (pokud to není akutní), když to doteďka počkalo, může to ještě ze 3 měsíce počkat...
Moc díky... Ale jsem děsnej zbabělec... Všechno chci hned a rychle, jinak tomu nevěřím... Klidně ať je mi blbě - klidně zimnice, ať se potentím, pobluju, ale hlavně ať můžu jít brzo na testy, jestli to tam ještě je nebo ne...
Ale zase na druhou stranu to budu brát pěkně popořádku. Jednu věc po druhé... Aby nedošlo k nějaké kolizi a třebas bych neskončil někde, kde nechci :) No a mezi tím bych prolejvat tělo MMSkem a Cčkem, abych to tělo pročistil... Jak od bordeloidních prášků, tak i od zbytků parazitů (takový ty mrtvý) :)

A taky právě jako první bych rád zlikvidovat parazity, páč ty další věci bude asi celkem dlouhodobější záležitost... Taky mě zarazilo, že mi doktor z krve zjistil mononukleozu (a dokonce aktivní, pozn. po MMS), což Salvia vyvrátila, tak mám podezřední, že za to můžou právě ti paraziti... Prostě - jak zlikviduju parazity, tak bych chtěl ukecat doktora na testy na monču, na to jsem fakt zvědavej... Samozřejmě počkám doporučenou dobu, kdy by se protilátky měly uklidnit.

No, kdo ví jak to je, třeba se ukáže :)

Tak se na mě nezlobte, těch mých stavů se chci opravdu brzy zbavit...

Možná jsem pako - nevím co si tím způsobím, no pokud má někdo nějaké varování, tak sem s tím :)

Dasena píše:Na parazity to bude chtít ořešák
Můžeš mi to prosímtě přiblížit nebo dát odkaz, o co jde? Ď.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
rejpal
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: pon 13 črc 2009 9:39
Bydliště: JM
Dostal: 3 poděkování

Re: DIAGNOSTIKA - vztahy pěti elementů v pentagramu

Příspěvek od rejpal »

Palo píše: ...Brucella Abortus (vrozená), Brucella Canis (vrozená)...
Palo, napadá mě taková otázka, jak jste na Salvii přišli na to, že je daný patogen vrozený? Co mi ale přijde celkem zarážející, je množství velkých parazitů, jak je možné, že přečkali tebou zmiňovanou Turbo Kláru? Těch velkých prevítů už v člověku přece není milionová populace, těm by přičichnutí k MMS mělo zakroutit krkem. Že by zase problematika lokalizace?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: DIAGNOSTIKA - vztahy pěti elementů v pentagramu

Příspěvek od Palo »

S touto diagnostikou jsem se setkal poprvé a paní co to diagnostikovala, tak mi řekla, že je možné vrozenou nemoc touto metodou zjistit. Nezbývá mi nic jiného, než jí věřit :)
Co se týče parazitů - jsou to v podstatě běžní "tvorové" kteří se pro desinfekci typu MMS mohou být neviditelné, přeci jen nejde o bacily/viry a MMS je může považovat jako další orgány. To je má teorie.

Pak by byla celkem sranda, tedy pokud jsem dostal tyto "tvory" nemocné, tak jsem je MMSkem též vyléčil :lol:

Ale mám radost z toho, že nemám nic z "lehčích" nemocí, o kterých se tvrdí, že je MMSko bez problémů zničí.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: MMS a bušení srdce

Příspěvek od hanka »

Díky za podporu, Denny, zkusím ještě jednou MMS, ale budu navyšovat jenom jednu kapku denně, eventuelně klidně zústanu i více dnů na stejném počtu kapek a uvidím, jak to půjde. Určitě už nebudu kombinovat MMS se Zapperem - zase jsem to udělala, myslela jsem, že když budu zappovat večer, tak ráno bude všechno v pořádku, ale tělo to tak nechce :enaughty: , tak ho poslechnu.

I já ti držím palce a přeji hezký den :lol: , Hanka.

-------------------------------------------
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Re: DIAGNOSTIKA - vztahy pěti elementů v pentagramu

Příspěvek od Dasena »

Palo píše:
Dasena píše:Na parazity to bude chtít ořešák
Můžeš mi to prosímtě přiblížit nebo dát odkaz, o co jde? Ď.
http://www.zapper.cz/index.php?page=sho ... &Itemid=26

Tinktura z ořešáku je úplně poslední. Odtud je mám já a jsou poctivý, možná lze sehnat levněji, ale tady je kvalita zaručená. Základní kůra je 3 lahvičky, pro sychr doporučují 5 lahviček.
Hulda Clark radí i pelyněk a hřebíček.

Jinak si tam přečti něco z odkazu MUDr. Olgy Ivanovny Jelisejevové

http://www.zapper.cz/index.php?option=c ... &Itemid=79

Moje paní léčitelka byla na její přednášce a hodně věcí přehodnotila a že je hodně dobrá. Proto jsem nepochopila tu poznámku Tvojí paní, že paraziti jsou normální součástí našeho těla. Naše zvířata pravidelně odčervujeme dvakrát do roka a ještě je to málo. Občas mi přijde, že veterináři jsou před našimi lékaři tak trochu napřed. :(

Jinak při protiparazitní kůře očekávej, že Ti zpočátku bude hůř, bakterie a viry opouští tělo mrtvého hostitele a pustí se do Tebe. Z toho, co jsem pročetla, myslím, že MMSko je na větší parazity krátké, no vyzkoušej, třeba se mýlím.... 8)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: DIAGNOSTIKA - vztahy pěti elementů v pentagramu

Příspěvek od Palo »

Dasena píše:Tinktura z ořešáku je úplně poslední. Odtud je mám já a jsou poctivý, možná lze sehnat levněji, ale tady je kvalita zaručená. Základní kůra je 3 lahvičky, pro sychr doporučují 5 lahviček.
Hulda Clark radí i pelyněk a hřebíček.

Jinak si tam přečti něco z odkazu MUDr. Olgy Ivanovny Jelisejevové

http://www.zapper.cz/index.php?option=c ... &Itemid=79
Mockrát dík!
Olga Ivanovna Jelisejevová - text z odkazu píše:Jak ukazuje léčebná praxe O.I. Jelisejevové, mnohá vážná onemocnění, včetně onkologických, mají parazitární příčinu.
Přesně nad tím teď uvažuji!!!

Jelisejevová je přesná kopie Huldy Clark, a to je poté, co Clark umřela, jen dobře. Povede to dál.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Azul
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pát 11 zář 2009 9:57

prosím o radu a povzbuzení

Příspěvek od Azul »

Zdravím všechny. Tak jsem si pochvalovala že od té doby co beru MMS nejsem vůbec nemocná a nachlazená, až jsem to začala flákat a je to tu. Už týden, rýma, virózka přidává se kašel přesto že už téměř týden jedu po dvou i po hodině pět šest kapek, když jsem přitvrdila na sedm dostala jsem křeče v žaludku. Po snížení na pět-šest je to dobré ale necítím žádný účinek.MMs mám odsud, aktivuji citronem, umělý vitamín C nejím.Mám ještě vydržet na MMs, nebo zahájit mega céčko? Máte někdo podobnou zkušenost? Díky


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: prosím o radu a povzbuzení

Příspěvek od la »

Azul píše:Zdravím všechny. ,,,,,,,,,,,,,,,, Máte někdo podobnou zkušenost? Díky

Musím říct že na takové věci u mě zabírá s kapkama ještě večerní koupel ,to mě ale tady zaráží ,že se tu lidi vůbec jaksi neradi koupou.Přitom je po ní ráno hned o nějaký rok člověk mladší.


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“