MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemo

Příspěvek od Jim68 »

Tohle bude doufám druhý. Protože se v našem případě jednalo o dny (podle doktorů tak tři týdny až měsíc) a těch metastáz viditelných na CT bylo 47 a víc ( plus podle doktora tak 2000 neviditelných), po prostudování publikace, co k tomu mms dostal, jsme zvolili mms-2. Toho 22.3. vypadal táta tak strašně, že jsem vám to sem ani nepsal. Myslel jsem, že pojedu na pohřeb. Už jsem pár lidí v posledním stadiu viděl. Díky za podporu a radu, zatím tátu nechám na tom, co si nastudoval z tý knížky, je děsně precizní, na stole má rozpisy s dávkama, natažený budíky, nachystaný jablka, prostě taky prý cítí, že je mu líp. S něčím dalším počkám , až se sám zeptá co dál. Doufám, že se zeptá. A ještě jednou díky.


Jim68
Be happy!
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemo

Příspěvek od Palo »

Jim68 píše:Tohle bude doufám druhý.
Nepočítám případy, které se mnou neměly nic společného ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Chemo

Příspěvek od hanka »

Jim68 píše:..... Chtěl umřít.... Tátovi se vrátil zrak, uzliny se uklidnily a bolesti zmizely. Šel se se mnou podívat na motorku, na který jsem přijel... Bojím se to říct: podle doktora z onkologie měl být dneska mrtvý. Je asi brzo mít radost, ale je dneska fakt krásnej den!!!

....zatím tátu nechám na tom, co si nastudoval z tý knížky, je děsně precizní, na stole má rozpisy s dávkama, natažený budíky, nachystaný jablka, prostě taky prý cítí, že je mu líp. S něčím dalším počkám , až se sám zeptá co dál. Doufám, že se zeptá.
To je nádhera !!!
Děláš to dobře, táta musí chtít sám. A on chce :lol: ! Doktoři ještě budou koukat...!


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemo

Příspěvek od děda Slavík »

....zatím tátu nechám na tom, co si nastudoval z tý knížky, je děsně precizní, na stole má rozpisy s dávkama, natažený budíky, nachystaný jablka, prostě taky prý cítí, že je mu líp. S něčím dalším počkám , až se sám zeptá co dál. Doufám, že se zeptá.
Byl jsem v nemocnici s rakovinou nkolikrát V Brně a V Praze-Motole. Chemotarapii jsem se bránil, protože jsem viděl, kolik lidí po ní zemřelo. Nepomohlo by jim asi ani MMS, protože mrtvé buňky se v těle rozkládají, ten člověk skoro nic nepije a proto nakonec dostane celkovou otravu.
Takže i táta by měl hodně a hodně pít tekutinu (vodu, čaj atd) na odplavení škodlivin z těla.


Kluci, do toho.
Inge79
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 06 dub 2010 14:16
Bydliště: Praha 9

MMS a moje rakovina?

Příspěvek od Inge79 »

Čtu si toto forum již celých 5 dní a jsem překvapená a zároveň nadšená. MMS i knihu jsem si objednala a čekám že zítra dorazí. 26.3. mi diagnostikovali rakovinu hrtanu 3 stádium. Doktor mě nutil ihned po velikonocích abych si nechala vše vyoperovat tzn. uzliny v krku, hrtan hlasivky atd. Znamenalo by to , že v 45 letech by mě asi zachránili ale do smrti bych měla v krku díru a slavíka, potíže s jídlem a to nemluvím o psychice.(dnes) jsem měla termín. Následně po operaci by nastala další léčba - ozařování.( to by bylo pro jistotu aby se rak nevrátil. Jsem zvědavá co se dočtu v knize. Nevím zad začít pomalu ale intenzivně, nebo rovnou 6a6. Léčbu jsem zatím odmítla do července a pokusím se zabojovat. Mimochodem nemám žádné potíže chodím do práce jen se mi změnil trochu hlas a bim ho ona to rakovina. Hned jak MMS dostanu tak vám napíšu jak bojuji. Můžete mi někdo napsat jestli se vám podařilo raka zvládnout. Zdravím


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Vyléčená rakovina!

Příspěvek od Batles »

Ahoj Inge, mám dobrou zprávu - osobní zkušenost s rakovinou varlat u syna. 22 února mu vyoperovali varle, o pár dní později laboratoř potvrdila rakovinu. Ihned měl nastoupit chemoterapii a ozařování. Po velmi vážném rozhovoru se mnou chemošku odmítl a já mu sestavil léčbu na likvidaci rakoviny takto:
10 dní 10x denně 4 kapky MMS1 v želatinových tobolkách, 3x denně lžičku javorového sirupu se sodou, každý den ráno 2 lžičky Dologranu (vápník a hořčík).
Pak 4 dny každé 2 hodiny 1 gram Vitamínu C se šípky a hrstku vlašských ořechů i 3 oříšky Kešu (to kvůli obsahu selenu a germania, potřebují to nutně bílé krvinky).
Dalších 10 dnů 10x denně 5-6 kapek MMS1 (to už popíjel s ananasovým džusem), javorsirup se sodou 2x denně, Dologran stále stejně (pomáhá mimo jiné alkalizaci vnitřního prostředí) a k tomu jsem mu v tyto dny začal vyrábět elektrolýzou Živou vodu pH 9, vypil jí litr a půl denně a pak jen vodu (toto také kvůli zvýšení pH těla).
Pak opět 4 dny C vitamín a vše co je výše popsáno.
Posledních 10 dnů MMS3 10x denně 6-7 kapek, javorsirup 1 lžičku, Dologranu 2 lžičky.
Každý den snědl 2-4 jablka a co nejvíce vařených brambor (jsou zásadotvorné a obsahují velmi důležitý sodík a draslík, ovšem pouze ve vařeném stavu)
Syn pracuje na živnosťák ve stavebnictví něco jako stavbyvedoucí a najezdí 4-5 tisíc kilometrů měsíčně, často spí mimo domov. Většinu léčiv si připravoval v autě!
Jelikož miluje masitá jídla, tak jsem mu povolil vepřové steaky z kotlet důkladně ale pomalu upečené, husí prsa, krůtí steaky a smaženou tresku. K tomu brambory, sem tam rýži a na cestách chleba se sádlem (doma vyškvařit na mírném plameni) a s paprikou a ještě minimálně den staré rohlíky. Také jsem mu zavařil do čtvrtlitrových skleniček vepřovou kýtu bez cibule a česneku, neboť tyto cibuloviny jsou jedním ze sedmi řetězců vyživující rakovinu i hořčici ne!!! (Hulda Clark-Prevence a léčení všech druhů rakovin)
Celou dobu jsme měřili pH první ranní moči a vedl jsem si o tom všem pečlivě záznamy. Snažil jsem se ho dostat v průměru ze 5,0 aspoň 6,0 pH, což se nám daří.
Včera byl na prvním kompletním celkovém vyšetření a dnešní výsledek? Čistý jak slovo boží!!!!!!!!
Jeho lékařka s údivem řekla, že to není zcela normální, aby se nenašla po rakovině ani stopa, zvláště když neprodělal tu jejich slavnou chemoterapii......
Jo a 10ti centimetrovou pooperační jizvu jsem mu nádherně vyhojil postřikováním rány koloidním stříbrem několikrát denně - za tři dny nebylo co postřikovat.
Myslím, že jsem zhruba napsal vše nejdůležitější.
Přeji všem báječné dny.
Naposledy upravil(a) Batles dne čtv 08 dub 2010 22:45, celkem upraveno 1 x.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Batles

Příspěvek od lajos »

Rozhodně bych začal s javorovým syrupem se sodou, zdá se mi také (teoreticky) nejdůležitější úprava pH. Vstupuji sem jen proto, že zatím tak komplexně a podrobně to zatím tady nikdo nepopsal a zdá se mi že od rána do večera jste na tom museli pracovat a zřejmě ne marně. Karma ti patří. Dobrý návod pro kohokoliv. kdo neví co vůbec podniknout na hranici světa nesvěta.


Inge79
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 06 dub 2010 14:16
Bydliště: Praha 9

Batles

Příspěvek od Inge79 »

Batlesi, tvoje zpráva je úžasná, ke konci příspěvku jsem se rozbrečela.Gratuluji synovi k uzdravení a Vám za tu snahu, výdrž, jste pro syna velkou oporou.Přeji mu ať tento stav vydrží až do staroby...no prostě dlouhooooooooooooooo.
Jeden dotaz , ale mám MMS3? Zatím jsem na webu prošla diskuzi kolem MMS1 a něco málo MMS2, ALE MMS3 jsem neviděla nikde.Asi musím počkat na objednanou knihu. Omlouvám se nebude ten dotaz jeden. :oops: Teď když se zjistilo, že syn je čistý jak dlouho bude MMS brát? Budete dávky snižovat? Snášel hned od začátku ten počet , který jste nasadil nebo jste to upravoval když mu bylo špatně? Javorový sirup jste vařil při 40C a pak jste zamíchal sodu?Vitamín C může být i CETEBE 24H? Děkuji a ještě jednou držím palce a oběma Vám přeji hodně zdraví Inge :D


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Konečně něco pozitivního

Příspěvek od Denny »

Tak na takový příspěvek zde čekám již přes půl roku. Konečně něco konkrétního. Batlesi, klobouk dolů před tebou a také před tvým synem.
To je bomba :!: +1 :good:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Jak dál?

Příspěvek od Batles »

Krásný den všem a velmi moc děkuji za hezoučká přání.
Inge: Druhá kniha od J.Humbleho byla rozhodující k zamítnutí chemoterapie. Přišla mi ten den, co syna operovali. Je růžová a jmenuje se Zásady používání zázračného minerálního roztoku. Je v ní spousta důležitých poznatků a návodů.
MMS 3 vznikne smísením MMS 1 a MMS 2. V knize je přesný návod. Jsou tam dva způsoby používání. My používali MMS 3 v kapalině.
Synovi občas bylo lehce nevolno a ztrácel vitalitu, takže příští dvě dávky snížil o dvě kapky. Navyšoval počet kapek vždy, když mu po několika dalších dávkách bylo dobře - přesně jako to doporučuje Jim Humble.
Syn teď udělá dokončovací kůru - 3x denně 15 kapek MMS 3 celý týden a pak udržovací způsob každý třetí den jednou denně 6 kapek MMS 1.
Vitamín C se šípky s postupným uvolňováním a oříšky Kešu doporučil anděl strážný GEWO, tak se toho držíme.
Sirup jsem použil typ Grade A, je nejkvalitnější a řidší, než ostatní typy. Směs jsem vyráběl ve vodní lázni tak, aby teplota nešla nad 43 stupňů. Hlídal jsem to digitálním tělním teploměrem za pár korun. Do deci a půl sirupu jsem nasypal půl deci sody, rozmíchal v smaltovaném hrnku a vložil do vodní lázně a stále míchal umělohmotnou lžičkou než se směs prohřála na 40 stupňů. Pak jsem intenzivně promíchával asi 7 minut, směs pěkně začala šumět a houstnout. Pak jsem ji přelil do skleničky. Vždycky tam zůstala vrstva usazeniny sody, ale myslím si, že to není na závadu, protože sirup se nasytil. Před každým použitím pořádně protřepat a pak si dát lžičku.
Vyzkoušel jsem všechny možné nalezené na internetu způsoby výroby a řekl bych, že není nijak možné sodu v sirupu rozpustit, protože k úplnému rozpuštění potřebuje patnáctinásobek množství vody.
Po týdnu na těch 15ti kapkách začneme provádět autopatii s uvařenou slinou v autopatické lahvičce (vše je na internetu) a to proto, že je plný kandidy i podle slinového testu.
No a dále budeme zvyšovat pH organismu podle doktora Yunga přípravkem Supergreen nebo tak nějak. Před třemi týdny měl syn pH krve 7,345 což vůbec není dobré, musíme se dostat na 7,400.
Snad jsem odpověděl na vše, co tě zajímalo.
Mějte se všichni moc hezky.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jak dál?

Příspěvek od poota »

Batles píše:MMS 3 vznikne smísením MMS 1 a MMS 2. V knize je přesný návod. Jsou tam dva způsoby používání. My používali MMS 3 v kapalině.
Aby sis nemyslel, že po tak skvělém nástupu do fóra vyvázneš jen tak, tak mám dojem, že bys měl založit vlákno "MMS-3", a dát do něj pár citací z té knížky. A přidat zkušenosti - můžeš tam i překopírovat vhodné části svých příspěvků odtud. Takže hybaj do práce, jeden bodík už jsem Ti dal, a pomalu si chystám další.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyléčená rakovina!

Příspěvek od Palo »

Batles píše:...zkušenost s rakovinou varlat u syna...
Gratuluju! ;) Tolik správných pravidel, dodržení a výsledek perfektní! ;)

Jen si říkám, že by to klidně mohlo být mnohem jednodušší... Stačilo by na to MMS1, Epsomská sůl a jeden den...
Sám to budu dělat o víkendu... Výsledkem by mělo být kompletní propucování zažívacího traktu od všeho možného borčusu, což by rakovinu taky mělo provždy zastavit.

Ozásaditěním organizmu se rakovina sice zastaví, ale jakmile se upustí od kontroly ph, tak se to zase rozjede hezky znova. Vesměs jedlá soda a javorák podle tvrzení lidí moc nepomáhá, chce to opravdu víc, než jen toto.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Inge79
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 06 dub 2010 14:16
Bydliště: Praha 9

Batles

Příspěvek od Inge79 »

Batlesi, díky za odpovědi, po přečtení jsem přešla na web a hledám růžovou knížku zatím bez úspěchu. Je 12,47 a balík s tou mojí ještě nedorazil. Vše jsem objednávala na emms.cz. Mám taky ještě jeden problém. Kde nakupuješ Chloritan? To co mi jde poštou jsou docela malé lahvičky. Předvčírem jsem to zkoušela a napsala Jeffovi zatím se nikdo neozval. Nechci začínat dřív než budu mít doma větší množství všeho co potřebuji aby mě to nezastavilo. Ráno jsem byla na kontrole v Motole a nutí mě jak do operace a následně do ozařování. Jet to šílený tlak ze strany zdravotníků pro dnešek mám fakt dost.
Přeji hezký den Inge


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Blešák

Příspěvek od rival »

MMS je možno objednat i v našem Blešáku http://www.upramene.cz/blesak/?p=produc ... &sName=MMS


rival - živý člověk
Si.Pavel
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: sob 03 říj 2009 12:21

Re: Batles

Příspěvek od Si.Pavel »

Vřele Vám doporučuji webové stránky: http://zdravi-az.cz/
Doporučuji podrobně prostudovat a hlavně kontaktovat aspoň telefonicky pana Zajíčka.
Nenechte se dostat do "zajetí" farmaceutického průmyslu (kde úspěšnost je 2% na udržení stavu ne vyléčení!!!) - chtějí na Vás vydělat ne Vám poct - taková je bohužel pravda. Nicméně pan Zajíček prodělal taky rakovinu což se koneckonců dočtete na jeho stránkách a vyléčil se svépomocí a lékaři na něj "čuměli". - to Vám potvrdí i jeho rodina i on sám a přitom nemá vystudovanou medicínu!!Projděte si i diskusní fórum. Další krok záleží jen na Vás. Pan Zajíček zná i MMS!!!

Ať se Vám daří
S pozdravem

Sikora Pavel


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“