MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »



Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Palo »

FrancJoeseph píše:Tak v lékárnách se u nás nedá sehnat HCl. Ještě se poptám v drogeriích...
Můžu poskytnout 10% HCl, stačí říct. Má i mekac...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
mekac
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 31 kvě 2010 13:11
Bydliště: ždírec n.D
Dostal: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od mekac »

Díky Palo za zmínku o mě... (PS: Je toho fakt množství, klidně se ozvěte :D). Jinak zkoušel sem 8 kapek mms aktivovaných HCl zalít čerstvou šťávou z červeného melounu a není vůbec žádná pachuť( "marně" sem tápal ve sklence melounové šťávy po ememsku, takže super). Snad se to neruší, jako je tomu u pomerančového džusu.


Petra
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: ned 29 srp 2010 12:45
Bydliště: Praha

dobré buňky, špatné buňky

Příspěvek od Petra »

Dobrý den,
chloritan sodný smíchaný s odpovídajícím množstvím 10% roztoku kyseliny citronové vytváří plyn, který se jmenuje chlordioxid. Chlordioxid je látka se silnými oxidačními účinky, tzv. akceptor elektronů. Tedy, každá molekula chlordioxidu se neustále snaží získat elektrony a doplnit tak svoji elektronovou strukturu. Potud to chápu.
Při styku bakteriálních buněk s chlordioxidem dochází k odtržení elektronu z bakteriální stěny... Otázka tedy zní, co tento plyn udělá s obyčejnou buňkou? Jak rozpozná bakterie od buněk? Čili, laická otázka - útočí MMS na všechny buňky, tedy i na zdravé?
Děkuji za případnou reakci. P.


Joy
Stálý člen
Příspěvky: 80
Registrován: pon 25 led 2010 12:14
Dostal: 1 poděkování

piskanie v usiach

Příspěvek od Joy »

Ahojte, piskanie v hlave ci usiach som mala asi tri roky.Sposobovala mi to borelia. Dnes som v poriadku hoci cesta k negatívnym vysledkom nebola lahká. Povedala som si ze idem na to prírodou a nedám vyzivn podu ziadnym baktériám. Trvalo to asi rok ale oplatilo sa. Ak niekoho zaujíma podrobnejsie rada mu predám skúsenosti na osobnú správu. Majte sa a vela síl k uzdraveniu


Joy
Stálý člen
Příspěvky: 80
Registrován: pon 25 led 2010 12:14
Dostal: 1 poděkování

piskanie

Příspěvek od Joy »

Ale nie, asi pred dvoma mesiacmi som to tu zdelila ze vysledky su super nikto nereagoval tak som si povedala, ze to asi nezaujíma, len viem ze to pískanie nie je boh vie co príjemné tak som sa ozvala


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

že sa nikto neozval neznamená že ho to nezaujíma. Ak nemám čo dodať tak prečítam a nič nepíšem.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: piskanie v usiach

Příspěvek od Palo »

Joy píše:Ahojte, piskanie v hlave ci usiach som mala asi tri roky.Sposobovala mi to borelia. Dnes som v poriadku hoci cesta k negatívnym vysledkom nebola lahká. Povedala som si ze idem na to prírodou a nedám vyzivn podu ziadnym baktériám. Trvalo to asi rok ale oplatilo sa. Ak niekoho zaujíma podrobnejsie rada mu predám skúsenosti na osobnú správu. Majte sa a vela síl k uzdraveniu
Joy, to je velice zajímavá informace, mě se to taktéž týká. Nyní vím, že dokud nebude dostatek sluníčka, pak se mi uši nespraví. Možná pomůže vitamín D3, no uvidíme...
Paní Bláhová mi sice boreliozu prohlásila za negativní, ale vypadá to, že byla jen někde zašitá, jelikož pískání v uších stále mám...
Ale to, že borelie byla v mém případě potlačená, považuji za důležitou věc, jelikož je šance, že se s tím dá něco dělat. Zkusím horské sluníčko, třeba se něco stane :) Nevím, ale kdy se k tomu dostanu... Holt při nejhorším zkusím nějaký ten preparátek od Jonáše...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lena

mms ?

Příspěvek od lena »

u me je huceni usi cim dal lepsi, nekdy neslysim uz nic, beru i nadale PMS1 (chci to brat 3 tydny v celku, mam jeste 1,5 tydne) a po nejakych par hodinach si dam trochu kol.stribra, nekdy rano i vecer. Cetla jsem jeden prispevek, mms (pms1?) nici viry v tkani a kol.stribro v krvi, takze si myslim, ze je nutne oba dva zdroje takticky likvidovat.

Pak jeste jedna informace, (z moji vyuky) zde mam poznamku, pokud bereme nejaky pripravek na niceni boreliozy, tak tyto viry se uchyti z venku na cevach, zilach a proto je dost tezke nektera mista zlikvidovat. Co velmu rychle pomuze je "Rechtsregulat", nevim jestli je to v Cechach k dostani, ale myslim si ze ano. Je to pripravek, ktery okamzite po poziti, prave tyto potvurky z tech cev a zil vylucuje, je vysaje, uvolni ze sten z venku a tim lepe likviduje. Tento pripravek je z plodu ovoce a zeleniny (fermentace), ktere rostou v Evrope, nebot je nutne brat neco, co roste zde u nas. (Urcite se neco najde pri hledani v internetu, neco jsem zde nasla, bohuzel drahota, ale i u nas je to cenove vysoke)

nasla jsem zde ku prikladu:

http://sila-pro-zivot.cz/online-obchod/ ... ucts_id=35

http://www.nakupovani.net/nemecko/zdrav ... 350ml.html

Ale myslim si, ze jsou nebo najdeme i u nas pripravky, ktere jsou levne a ktere pomuzou.

Take jsem byla zase po dlouhe dobe na kineziologii, to pomuze velmi rychle, nebot, je nutne se podivat, proc mam tyto priznaky huceni a nejenom to. Tato terapie je usita primo na nase telo. Je nutne se informovat, kde je u vas nekdo, kdo to dobre umi.

Mozna, ze prave ta potiz s hucenim rychle pomohla kineziologie. Byla jsem minuly tyden. Ale uvidim, mam dalsi termin za 2 tydny.

To jenom moje zkusenost a informace.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS 1 a likvidace zánětu dásní.

Příspěvek od Batles »

V pondělí v noci při ulehnutí mne pekelně bolela dásna. Jazykem jsem cítil pěkný zánět - boulička pod dvěma zuby.
Během úterý jsem si 3x zaktivoval 2 kapky MMS 1, dolil panáka vody, dal do úst a 5 minut podržel. Už po první aplikaci nastala výrazná úleva od bolesti. Odpolední aplikace snížila velikost otoku na minimun. Po večerní aplikaci bylo vše pryč a do teď jsou dásna v pohodě.
Ahoj Batles.


Ladjan
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 04 srp 2010 23:36
Bydliště: Praha

Re: RAKOVINA

Příspěvek od Ladjan »

Anonymous píše:MÁ PROSÍM NĚKDO ZKUŠENOST S POUŽITÍM MMS PŘI RAKOVINĚ. PŘÍPADNĚ JAK JSTE MMS DÁVKOVALI A JAKÉ TO MĚLO VÝSLEDKY. PŘEDEM DĚKUJI ZA KAŽDOU INFORMACI.


ladjan
Anaja10
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 09 zář 2010 0:12
Dostal: 4 poděkování

Re: MMS 1 a likvidace zánětu dásní.

Příspěvek od Anaja10 »

Batles píše:V pondělí v noci při ulehnutí mne pekelně bolela dásna. Jazykem jsem cítil pěkný zánět - boulička pod dvěma zuby.
Během úterý jsem si 3x zaktivoval 2 kapky MMS 1, dolil panáka vody, dal do úst a 5 minut podržel. Už po první aplikaci nastala výrazná úleva od bolesti. Odpolední aplikace snížila velikost otoku na minimun. Po večerní aplikaci bylo vše pryč a do teď jsou dásna v pohodě.
Ahoj Batles.
Mám podobný úžasný zážitek. Bolest zubu jsem cítila po celé délce nervu - téměř přes celou délku krku. Bolest byla tak velká, že jsem ve 3hod v noci jela 70 km na pohotovost, kde mi nepomohli. Nebudu rozebírat. Dostala jsem injekci, abych vydržela do 8 hod do rána a mohla ke svému zubaři, což nebylo v mých silách (technicky), takže MMS. První den ještě na práškách od bolesti a druhý den O.K. 10 hodin denně jsem si co hodinu čistila zuby 6 kapek MMS (aktivované) do 1 dcl vody a orálně 2 kapky MMS (aktivované) také 10 hodin po hodině.


Anaja10
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 09 zář 2010 0:12
Dostal: 4 poděkování

Re: RAKOVINA

Příspěvek od Anaja10 »

LadJan píše:MÁ PROSÍM NĚKDO ZKUŠENOST S POUŽITÍM MMS PŘI RAKOVINĚ. PŘÍPADNĚ JAK JSTE MMS DÁVKOVALI A JAKÉ TO MĚLO VÝSLEDKY. PŘEDEM DĚKUJI ZA KAŽDOU INFORMACI.
Jsme v užívání MMS začátečníci, ale už jakési výsledky pozorujeme. Řešíme manželův mnohočený myelom. Po roce léčby - ozařování + chemoterapie a náslená transplantace kmenových buněk byl výsledk dost hrozný. Nádor živý a větší než na začátku a s dost alarmujícím dovětkem "s tak odolnou formou jsme se nesetkali" a ještě hůř "ani odborné světové fórum tak houževnatou formu nezaznamenalo". Pak jsem se od jednoho lékaře dozvěděla o MMS. Manžel užívá MMS1 cca 6 týdnů, současně chodí stále na chemoterapii, po které za celou dobu nezaznamenal pozitivní vývoj. Po cca šesti týdnech MMS1 sice nemáme výsledky PET ani MR, ale bolesti začaly ustupovat. Před MMS nevydržel bez orálních analgetik 6 hodin s tím, že má ale nalepenou náplast s analgetiky v místě nádoru. Po měsíci MMS1 vydržel 15 hodin bez orálních analgetik s tím, že si náplast zapoměl vyměnit a měl ji o jeden den dýl. Mimo to užívá Mumio Asil, konopné kapky a drží dietu - žádné potraviny živočišného původu. Povoleno jen máslo sádlo a čistý špek. MMS1 dávkujeme pozvolna. Pohybujeme se v rozmezí 1-4 kapky 10x denně co hodinu. V den chemoterapie nic. V chemoterapii má 14 dnů pauzu, tak v tomto období dávky zvyšujeme pomalu až na 4 kapky. Lékař, který mi MMS doporučil dává stále 2 kapky MMS i v den chemoterapie.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: RAKOVINA

Příspěvek od Mo »

CHEMO - ak ste sa presvedčili na vlastnej koži, alebo vlastnou skúsenosťou, že NEPOMÁHA, prečo na ňu ďalej chodíte???
je to vlastne vaša vec, ale keby zistíte, že niečo z alternatívnych vecí nefunguje, budete zato vyhadzovať peniaze???
ja len tak, myslím to dobre, aby ste sa nezničili, teda aby vás nezničili, alebo vášho muža, ale je to len na ňom a vašom presvedčení, to je jediná rada pre ľudí, ktorí sú na chemo, lebo stále viac všade čítam, že keď človeka zničí chemo, ani alternatíva mu nepomôže, tak preto, ale každý má na výber ;)


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: RAKOVINA

Příspěvek od sisa »

to Anaja10

Ahoj, večer ti napíši do SZ. :-)


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“