MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a info ve WM magazínu

Příspěvek od Craft »

Ahoj Slávku,

právě, že by jsi musel nabízet pouze chem. látku chloritan a o citrónové a názvu MMS ani muk :D

* Ale stejně tomu uvěřím až to uvidím někde ofiko na stránkách SÚKL. Osobně mi to zatím připadá jako aprílový žertík, že to až tak může ležet úřednímu šimlovi v žaludku, že by byl ochoten přeskočit i povinnou atestaci a smahem to jen tak zařadit mezi léčivo, to by byl totiž precedens jako vyšitej :D


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

každý nemůže sledovat všechny pořady......

Příspěvek od huhu »

http://www.sukl.cz/leciva/informace-o-v ... tWords=mms

Tento přípravek byl dle rozhodnutí Ústavu zařazen mezi léčivé přípravky, a tudíž podléhá
povinně registraci, ta mu však nebyla udělena. Dle § 103 odst. 1 písm. a) zákona o léčivech se
právnická nebo podnikající fyzická osoba dopustí správního deliktu tím, že zachází s léčivy
bez povolení, schválení, registrace nebo souhlasu




http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=2226


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: každý nemůže sledovat všechny pořady......

Příspěvek od Craft »

Díky za odkaz, tohle mi ušlo. No nestačím se divit, jakou právnickou kličku použili. Pravda je, že pokud se něco distribuuje jako potravinový doplněk nesmí být u něj uvedeno, že něco léčí, pod možným postihem. Nicméně aby na základě nějakých textů z internetových stránek, bylo cokoliv automaticky zařazeno mezi léčivo, ale bez bez registrace, to mi hlava nebere, co všechno je tady už opravdu možné. Já žil celou dobu v domnění, že léčivem se stává pouze to, co prošlo řádnou atestací a následnou registrací a né automaticky to, co se píše o něčem na něčích soukromých stránkách na netu. Tak to už je fakt síla, jak si tady někteří hrají se zákonem ku vlastnímu prospěchu. Přesto, že nepatřím mezi skalní fandy MMS, do poslední chvíle jsem si myslel, že to je nějaká hloupost, která nemůže mít pravdivý základ a kdybych to nečetl přímo ze stránek SÚKL, tak tomu neuvěřím, ale v tomto státě už je možné opravdu vše. Nicméně český člověk, jak jsem již četl v jiném vlákně si už poradil co s nesmysly vytvořené oddělením dozoru nad reklamou :) To oddělení bude asi stejně užitečné, jako celá naše vláda se senátem dohromady :) Pobavil jsem se nad poněkud nesmyslným zákazem, ale na druhou stranu je to názorná ukázka toho, jak to úřady typu SÚKL a podobné s občany myslí "dobře" a na čí straně stojí a koho vlastně před čím chrání. Do této chvíle jsem byl opravdu k některým zprávám týkající se některých praktik farmacie trochu skeptický, tím spíše v zemích s právním systémem a připadalo mi to být už přehnané, ale jak vidno jsou opravdu jako buldoci a jen tak se před něčím nezastaví, dokud nedosáhnou svého.


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Jim Humble

Příspěvek od martinq »



Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jim Humble

Příspěvek od Palo »

martinq píše:Dvě videa, jedno z Dominikánské Republiky, druhé z Prahy.
Ano. V prvním odkazu nic nového, a v druhém videu Humble přiznává, že MMS na rakovinu "někdy" nezabírá...
Jen by mě zajímalo, co je to indiánské koření a proč ho ještě nemá v nabídce - nebo má? Kde?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Jim Humble

Příspěvek od Batles »

Palo píše: a v druhém videu Humble přiznává, že MMS na rakovinu "někdy" nezabírá...
Taky bych moc rád věděl, co na rakovinu zabírá "vždycky".


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jim Humble

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Taky bych moc rád věděl, co na rakovinu zabírá "vždycky".
No dle zkušeností bych mohl tvrdit, že Humblovy postupy zabírají na 10% případů rakoviny. Mé postupy zabírají na 60-80 % rakoviny, ale stále to není sto procent... Jak to tak vypadá, tak problémem může být buď psychika, či něco, co rakovinu způsobuje a jedinec to stále přijímá z okolí (strava, tekutiny, vzduch)...

No takže já taky asi nepotěším, ikdyž úspěchy jsou někdy velice působivé ;)

Třebas by nám mohl otevřít oči neustálý rýpač hunter :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Jim Humble

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Batles píše:Taky bych moc rád věděl, co na rakovinu zabírá "vždycky".
Vůle žít.

Slavek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jim Humble

Příspěvek od poota »

Batles píše:Taky bych moc rád věděl, co na rakovinu zabírá "vždycky".
Protirakovinová kůra pátra Ferdy - (bezbílkovinová dieta).

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Jim Humble

Příspěvek od hunter »

Palo píše:Třebas by nám mohl otevřít oči neustálý rýpač hunter
Existuje univerzálny prostriedok na rakoviny (doposiaľ bez výnimky na všetky zabral) no u nás naňho majú nárok len ty ktorý ho naozaj potrebu. Keď že z nášho pohľadu nie je "chorý ako chorý", prúser pre nich samotných v našom rozhodovaní pri výbere "komu áno komu nie" je v tom , že peniaze (akékoľvek majetky) v ňom nehrajú žiadnu rolu. Vybraným ľuďom sú dané prostriedky rozdávané bezplatne tj. z našej strany bez akéhokoľvek nároku na akúkoľvek protihodnotu z ich strany . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Jim Humble

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: Třebas by nám mohl otevřít oči neustálý rýpač hunter :)
No vidíš Palo, řekl jsi si o to. :laugh: To je otvírák :roll:

Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jim Humble

Příspěvek od Palo »

hunter píše:Existuje univerzálny prostriedok na rakoviny (doposiaľ bez výnimky na všetky zabral) no u nás naňho majú nárok len ty ktorý ho naozaj potrebu. Keď že z nášho pohľadu nie je "chorý ako chorý", prúser pre nich samotných v našom rozhodovaní pri výbere "komu áno komu nie" je v tom , že peniaze (akékoľvek majetky) v ňom nehrajú žiadnu rolu. Vybraným ľuďom sú dané prostriedky rozdávané bezplatne tj. z našej strany bez akéhokoľvek nároku na akúkoľvek protihodnotu z ich strany . Hunter
Podle toho, co povídáš jsem si vzpomněl na Jardu Ovčáka a jeho usušenou šťávu z červené řepy... Ten prášek co zbyde se dá do tobolky a střelí za neuvěřitelnej ranec jako biologická léčba. Je to snad ono? To si dokáže udělat doma skoro každý sám!

Jó, nejdražší je nevědomost...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Jim Humble

Příspěvek od hunter »

Palo mi nikomu nič nepredávame, mi náš produkt nami vybraným ľuďom rozdávame bezplatne. Daný produkt nemá s červenou repou (cviklov) nič spoločne. Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
petrikmik
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 19 zář 2011 10:57

MMS1 plnění do tobolek

Příspěvek od petrikmik »

Chtěl bych se zeptat, zda někdo máte zkušenosti s plněním mms1 do tobolek. Zásady vím poměr 1:5, 10% kyselina citrónová, nebo šťáva s citrónu, aktivovat 3 minuty a plnit do tobolek. Ale nevím jestli to lze si připravit tak tobolky na celý den dopředu pro užívání co hodinu, nebo se musí připravit vždy každou hodinu čerstvá směs? Děkuji za odpověď.


josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

Re: MMS1 plnění do tobolek

Příspěvek od josip »

ja si myslim ze urobit taketo nieco do tobolky na cely den nie je mozne, tobolka by sa rozpustila...takze robit nove


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“