MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od poota »

Ilem píše:1. Co dělá MMS se symbiotickými mikroorganizmy? Jinými slovy, zlikviduje MMS i symbiotické bakterie, nebo má vyvinutý nějaký mechanizmus, kterým pozná, do které bakterie se pustit a kterou vynechat? Vím, že nějaká selektivita může fungovat na základě aerobnosti, nebo anaerobnosti, případně fakultativní anaerobnosti, což by mohlo částečně fungovat na molekuly kyslíku, ale co s tím chlórem? Nějak se mi nezdá, že by vynechal vše živé a hledal nejbližší volný sodík, na který se může navázat, aby neublížil.
Zhruba před rokem jsem o tom psal tuhle:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 00#p127700
Tedy pokud by Ti to nějak pomohlo.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Ilem »

Díky, pomohlo.:) Navzdory tomu, že je to dost zjednodušující pohled na bakterie in vivo.

A na oxidační stres se žádná odpověď nenajde :?:


"Dum spiro spero"
Ciceron
ladiss sv
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 28 bře 2015 14:01

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od ladiss sv »

Dobrý den já bych se chtěl zeptat někoho zkušenýho....Já zhruba 5 let trpím na opakující se záněty nadvarlat, se železnou pravidelností každé dva měsíce se to vrací (bolest jako prase s prominutím :) ). Doktoři do mě cpou furt antibiotika byl jsem s tím i v nemocnici a zase antibiotika ..nitrožilně dvoukombinace atb... jen vylezu z nemocnice ,tak za měsíc opět zánět .Po čtyřech letech jsem to vzdal a přežívám bez ATB. Jediné co mi našli byla bakterie e coli ve spermatu a neaktivní plicní chlamydie .Po léčbě E coli již pryč a já zase dstal zánět. No a před dvěma měsíci jsem se dozvěděl o MMS tak jsem nezaváhal a hned jsem obědnal chloritan a začal jsem se CDS na dávce 100ppm 8x denně poctivě. No a po měsíci jsem opět dostal zánět tak jsem přešel na mms a piju 3 kapky 8x denně. Ativuji mms hydrogensíranem. Otázka tedy zní jesti na to moc nespěchám já myslel že to CDS pomůže hned ,ale asi bych chtěl moc. Tak ted uvidím co udělá MMS už ho beru měsíc a měsíc zbývá do dalšího zánětu tak uvidím. No a ještě jsem tu četl o detoxikačních problémech tak kromě občasného prujmu mi nic není. Tak co myslíte dělám něco špatně? Dekuji za vaše názory. Láda


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Ilem píše:1. Co dělá MMS se symbiotickými mikroorganizmy? .... ale co s tím chlórem? ...
Nazdar Ileme. Ono s tím chlórem to bude dost zajímavé, hlavně pak co se týče jeho forem. https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=125610#p125610 Taky je třeba se podívat na to, že s chlórem operují docela úspěšně nejen lidi, ale i rostliny, a jak vidno i mnoho bakterií. Je tedy otázkou, na jakou formu a za jakých okolností se mění chlór obsažený ve chlordioxidu při jeho metabolizaci a jaká forma jakého pategenu je na dannou formu citlivá.

Jinak kyselost organizmu bych neviděl jako příčinu nemocí, ale jako následek, kdy se tělo snaží něco tou kyselostí vybouchat, podobně jako horečkou. V podstatě to vyplývá z faktu, že hodně lidí si pomohlo užíváním jablečného octa, což naprosto potírá teorii kyselosti organizmu coby nějaké příčiny nemocí. Samozřejmě totéž se týká zvýšené alkalózy. Překyselování, nebo přezásadování organizmu dle mne může v mnoha případech odstranit příčiny nemoci, ale nejeví se mi jako ideální způsob léčby příčinností. Spíše jde mnohdy o léčbu příznakovou, i když existují jisté vyjímky. Léčby ClO2, H2O2, a hlavně pak čímkoliv, co silně provokuje přirozenou aktivitu imunního systému, se mi jeví jako podstatně rozumnější metody.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Ilem »

Slavek Krepelka píše:V podstatě to vyplývá z faktu, že hodně lidí si pomohlo užíváním jablečného octa, což naprosto potírá teorii kyselosti organizmu coby nějaké příčiny nemocí.
Nepotírá. Ono je potřeba nezaměňovat pojem kyselý a kyselinotvorný. Není důležité, jaké PH má potravina, ale jaké PH vytváří v organizmu. Zrovna jablečný ocet patří k jedněm z nejzásadotvornějších potravin. Sorry Slávku.
http://zdrava-vyziva.doktorka.cz/kdyz-p ... -zasadami/


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od milda »

Ilem píše: Ono je potřeba nezaměňovat pojem kyselý a kyselinotvorný. Není důležité, jaké PH má potravina, ale jaké PH vytváří v organizmu.
Tak, tak. Jedna stará léčitelka mi kdysi řekla, že zjednodušeně se dá říct, že kyselé jídlo v těle vytvoří zásadu a naopak.
Zřejmě na tom něco bude, protože třeba kyselé polévky jsou ty nejzdravější...
:D


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od poota »

ladiss sv píše:... opakující se záněty ...
Dej si nahoře do [Hledat] zánět - a počti si. Jen tak z hlavy Ti můžu říct, že se dočteš o DMSO, Godzile, autopatii a nejspíš i mnoha dalších způsobech boje se záněty. Z nich si vyber, co se Ti bude "líbit" a vyzkoušej. Když nenajdeš hned to "pravé", tak celý postup zopakuj, ono něco zabere.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Ilem »

Mimo téma (offtopic)
milda píše: Tak, tak. Jedna stará léčitelka mi kdysi řekla, že zjednodušeně se dá říct, že kyselé jídlo v těle vytvoří zásadu a naopak.
To je opravdu hódně, hódně zjednodušené tvrzení. Jsou i některé potraviny, u kterých je to naopak, i když většinou je to pravda. Na internetu lze lehce nalézt tabulky kyselotvornosti a zásodotvornosti potravin. Myslím, že je dobré si takovou tabulku vytisknout a snažit se, aby zásadotvorné potraviny převážily nad kyselotvornými. Už to tak dělám asi 2 roky a má to jednoznačně pozitivní účinek na moje zdraví, váhu,...


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Ilem »

ladiss sv píše:Dobrý den já bych se chtěl zeptat někoho zkušenýho....Já zhruba 5 let trpím na opakující se záněty nadvarlat,
Osobně na všechny záněty používám koloidní stříbro. Ale jak píše Poota, cest může být více, ale ne každá cesta je pro každého.


"Dum spiro spero"
Ciceron
ladiss sv
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 28 bře 2015 14:01

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od ladiss sv »

Ilem píše:
ladiss sv píše:Dobrý den já bych se chtěl zeptat někoho zkušenýho....Já zhruba 5 let trpím na opakující se záněty nadvarlat,
Osobně na všechny záněty používám koloidní stříbro. Ale jak píše Poota, cest může být více, ale ne každá cesta je pro každého.
Koloidní stříbro jsem zkoušel před mms dva měsíce a bez výsledku a je to pěkne drahý.No nic dám na radu a zkusím ještě hledat s postupem: pokus - omyl :D . Děkuji za zájem zatím čau Láda.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ladiss sv píše: ... zkusím ještě hledat s postupem: pokus - omyl ...
Možná se poohlédni ve vlákně Godzila.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od poota »

ladiss sv píše:No nic dám na radu a zkusím ještě hledat s postupem: pokus - omyl
Píšeš to s nějakým takovým rezignovaným povzdechem - máš snad dojem, že doktoři postupují nějak jinak?
Klasické přece je: "Když říkáte, že vám tyhle prášky nijak nezabraly, tak jsem vám tady napsal tyhlety - a za týden mi přijdete říct, jestli je to lepší."

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od sisa »

Láďo, já bych byla trpělivá a s MMS bych pokračovala. MMS účinkuje tak, že začne v těle nejdřív léčit to, co je urgentní. A nemusí to být to, co si jako urgentní představuješ ty. Takže není to tak, že ti to nedělá nic, protože tvoje potíže hned nezmizely. Dělá a postupně odbourává jeden problém za druhým, určitě dojde i na ty záněty. Jen to chce vydržet. Každý organismus je jiný, každému to trvá jinak.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Hela »

ladiss sv píše: ...Já zhruba 5 let trpím na opakující se záněty nadvarlat, se železnou pravidelností každé dva měsíce se to vrací ...
Takto opakující se problémy i to, že doktoři nic nenašli, ukazuje jednoznačně na parazity. Takže se podívej do vlákna o parazitech, ale stejně ti asi nezbyde nic jiného, než se nechat změřit od nějakého detoxikačního poradce, který parazity měří. On ti řekne, o co se jedná a co s tím.


ladiss sv
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 28 bře 2015 14:01

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od ladiss sv »

Moc vám děkuju za rady, já tedy zkusím vydržet na mms (už mi to teda cca po 5ti týdnech leze i ušima :D ) a když to nezabere tak teda dám na radu s těma parazitama...ps jsem z Ustí nad Labem nevíte o někom kdo to tu poblíž měří? Zatím ještě jednou děkuju. Láda


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“