MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
topolovka
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: úte 04 zář 2012 10:54
Dal: 38 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od topolovka »

Nám kdysi zabraly až druhá antibiotika injekčně. Držím moc palce, je to náročné pro všechny


lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

julietta píše:steniatko 2mesiace chytilo parvovirus.
ak by mal niekto skusenost, dajte vedieť. dik.
koloidalni stribro, podivej se do rubriky jednoducha lecba rakoviny ( https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=129264#p129264 + příspěvek pod ním ... ) , zde je delsi clanek jak koloidalni stribro pusobi.
Dava se kockam, psum, jsem v jednom forum (nemcina) a zde je mnoho zajimavych zkusenosti prave u zvirat, ale take u nas lidi.

Forum je na facebooku, pod gruppen Kol.Silber

Edit: ... doplněn přímý odkaz ... A(&F) ...


ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od ceskymo »

Kdyz se moje cubina ocmuchala se stenatkem s parvo a zacla byt cela nesva, dala jsem ji jako prvni pomoc trochu HCl (1:760) do tlamky, pak druhej den na radu Slavka (diky! :angel: ) jeste trosku stejny koncentrace pod kuzi na krku (udela se z kuze valcha jako kdyz ji chci za tu kuzi odnest). Behem asi 2 hodin zacla zase litat jako prdla... no proste jako moje pudlicka :lol: Pak se mnou sice asi 4 dny nemluvila, ale to uz je jenom mala cena za jeji zdravi :laugh:
Stene museli nechat uspat, ale jak jsem zjistila, bylo nemocny uz nekolik dni.... asi to chce chytit hned v zacatku, pozdeji uz bych lecbu asi ani nezacinala - i kdyby se z toho stene dostalo, uz ma poskozenej mozek... :cry:
Jinak moje cubina je 4 roky stara, ale dost chcipacek v tom smyslu, ze je az moc precitlivela snad uplne na vsechno. Ockovani na parvo nikdy nedostala....
Naposledy upravil(a) ceskymo dne ned 29 čer 2014 21:32, celkem upraveno 1 x.


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od A(&F) »

ceskymo píše:... dala jsem ji jako prvni pomoc trochu HCl (1:760) do tlamky, pak druhej den na radu Slavka (diky! :angel: ) jeste trosku stejny koncentrace pod kuzi na krku ...
... pls, a to "trochu" je kolik ?? ... :D ... a kolik váží ta Tvá pudlice ?? ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od ceskymo »

Noo, to trochu bylo do tlamky asi 1 - 2 kubiky a pod kuzi asi 0,2 kubiku, vic se ji tam neveslo... ale taky ma jenom 6 kilo - miniaturni pudl. Pred tim bodnutim jsem ji to misto potrela nejakym novokainem ci co to tu mam na boleni zubu - hm, stejne ji to trvalo, nez mi odpustila :)
Ale myslim ze s tim davkovanim (nee koncentraci!) je nejlepsi jit intuitivne...

A ted koukam, ze jsem se do ty koncentrace nejak zamotala, tak to uvedu na pravou miru:
1 kapka 30% HCl na 7,6ml (odmeruju inj. strikackou). Uf! Da se pichnout do tela ci vypit, vyzkouseno.


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Já bych k Hcl přidala i MMS, třeba neaktivované do vody.


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od julietta »

dakujem za vaše rady, nestihla som ich už prečítať, nenašla som ich, až teraz. steniatko nám umrelo. lekar zle určil diagnozu, začalo kašlat, bolo apaticke, no nemalo vysoku teplotu, tak mu dal len kvapky na kašeľ.keby mu už vtedy urobil testy na parvo, tak sa mozno mohlo zachraniť. nevedela som, čo robit, ked uz malo aj ihlu v labke, ci by pomohol zapper a k atb, či som mohla davat aj mms tie som nevedela.bola som dost bezradna a to bolo najhoršie. je nam smutno,:cry: :( ale život ide dalej...


aldapu
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 10 říj 2010 19:35

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od aldapu »

Ahoj, rád bych se zeptal, zabíjí koupele MMS 1 roztoče?
Konkrétně sametku u psů.
Díky za radu


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Kov »

Našemu německému ovčákovi se nafouklo břicho,přestal žrát, tak jsem zajel na veterinu. Ultrazvukem mu našli ,,novotvar" na slezině a břišní dutinu má plnou tekutiny. Prý asi krve. Je trochu netečný, nezdá se mi ale, že by trpěl a měl bolesti. Veterinář mi řekl, že by měl pes po případné operaci s odstraněním sleziny asi 5-ti procentní šanci na to,že bude žít normální život, samozřejmě s jaterní dietou. Když k tomu přičtu problémy se zadnima nohama,což větší psi starší osmi let mívají dost běžně... :-((
V takovém stavu je asi za záchranu pozdě,co...? Hlodá mi přesto v hlavě podání vyšší dávky MMS+ třeba Céčka. Jaký na to máte názor? Má cenu se o něco pokoušet nebo by to bylo už jen zbytečné trápení?


dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od dkamila »

Moje fena má 4roky,je to kříženec ovčák s kníračem i když jsem si myslela,že kupuji čistokrevného ovčáka :D měla ty samé problémy nafouknutí břicha a nemohla chodit na zadní nohy.Ultrazvuk nic neukázal a dostávala vždy po měsíci antibiotika řekli mi,že je to asi od klíštěte borelioza.Začala jsem jí dávat aktivované MMS 3 kapky,Druhý den zní začal téct hnis měla silný zánět dělohy a okamžitou operaci,měla chycené játra a slezinu a řekli mi ,že do rána nepřežije měla v sobě kbelík hnisu.Stříkala jsem jí 20ppm koloidním stříbrem a dávala do vody MMS ,V září to bude rok od operace a fena je čilá vše zahojené ani není vidět,kde měla jizvu.Já bych MMS určitě doporučila a hlavně i stříbro,které jsem dávala do trošky mléka a pak stříkala i na ní.Stříbro stříkám i na kocoura ,který měl epileptické záchvaty,od té doby žádné neměl a ani léky nebere :D,po lécích to bylo horší.Myslím,že to cenu má,ne operaci,ale zkusit MMS a koloidní stříbro


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Poprosím poradiť ohľadne psa Nemecká doga a MMS, vek 5 rokov.
Od štvrtka (3 deň) podozrenie na otravu, zrejme jedovaté rastliny v záhrade a hrozno.
Pes v kuse zvracia, nič nežerie (ani mu už nedáme), len by stále pil vodu z bazénu a následne vracia. Od piatku večera mu už nedovolím piť vodu z bazénu, len mu dávam vodu s MMS 2-8 kvp. 2 až 5 x denne.
Je pravda od kedy pije mms je trošku na tom lepšie, ale stále vracia bielu tekutinu, ktorá sa ťahá a ide ťažko zmyť. Do teraz od štvrtku nemal stolicu, ale dnes večer vyšla z neho snehobiela stolica ako-keby puding.
Ak berie MMS vydrží pes nevracať tak hodinu až dve. Potom ideme vonku napije sa prv čistej vody asi 2 dcl. a hneť sa povracia. Potom mu dám asi pol litra vody s MMS a to podrží v sebe.
Dnes sme mu pozreli moč identifikačnými papierikmi a viac-menej OK, až na to že trošku zvýšené ketolátky a urobilinogen. Pes močí normálne, ale veľmi málo, žiadna krv nieje v moči a ani stolici.
MMS aktivujem HCL, dík Palo :)
Pomohol by mi váš názor, ďakujem.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
iviluisa
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 16 zář 2014 23:09

Rozedma plic u pejska

Příspěvek od iviluisa »

Chtela jsem se zeptat jestli mate někdo zkušenost s podavamim MMS pro fenku 1,8kg/2 roky...Před rokem jidiagnostikovali rozedmuplic,a veterinar rikal ze ji dava takrokzivota,ale nemohu se s timto smířit,a tak jsem slyšela ze MMS by mohlo zabrat,jenze nemam zadne skusenosti a taknevim kolik bych ji mela podavat a jak často.Prosim o radu pokud s tim mate někdo zkušenost,docela to specha,je na tom spatne,ma problém s dychanim...
Dekuji za kazdou radu!!!!


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rozedma plic u pejska

Příspěvek od Slavek Krepelka »

iviluisa píše:Chtela jsem se zeptat ... docela to specha, ...
Dekuji za kazdou radu!!!!
Podívej se na tohle. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 290#p61290
Je v tom vlákně aj návod na člověka. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 91#p101091 Přepočítej si dávkování ze 75kg člověčí váhy na váhu svého psa.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
rehakova28
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 09 říj 2014 20:25
Dal: 3 poděkování

MMS a FELV

Příspěvek od rehakova28 »

Ahoj.Prosím může mi někdo poradit s MMS? Mám nemocnou kočičku.Má 3 roky a zhruba 2 a půl kila.Byla ji diagnostikována smrtelná a nevyléčitelná nemoc FELV -Kočičí leukémie.Odchází ji bílé krvinky.Zatím ještě něco malinko pojí,ale opravdu málo,dávám ji pastu Calopet.Pije zatím dost.Je unavenější a ospalá,ale ještě si vyskočí na kuchynskou linku a mazlí se.Už 2 kočičky mi na to zemřely před 3 měsíci.Kromě této nemocné mám doma ještě další 2 které jsou zatím zdravé.Prosím poradte mi jestli jí můžu dávat MMS a jaké množství.Za každou radu moc děkuji.Udělala bych pro ni cokoliv.Jsem už zoufalá. :dknow:

:idea: Založila jsi nové vlákno, příspěvek jsem Ti přesunul- poo.


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od xdraho »

Pokud je to opravdu infekční, tak to asi bude vážně záležitost pro MMS.
My dáváme naší kočičce na její kožní problémy MMS ve folmě CDS. Protože její stav už není tak strašný, tak jí to dáváme jednou denně (ty hlavní problémy jsou už pryč). Dáme jí cca 10 kapek CDS o koncentraci kolem 1500 ppm a zalijeme to kočičím mlékem (Katzen-Milch laktosereduziert z drogerie Dm, asi do 0,5 dcl). To kočičkám opravdu chutná a připadá nám, že si na ten pach chlóru natolik zvyklá, že jí to s CDS snad chutná i více :-)
Podle mého názoru CDS bude i pro váší kočičku lepší. Pokud je už tak slabá, tak ještě jí trápit nějakou další chémii, kterou MMS z originální formě vždy obsahuje, bude pro její organizmus velkou zátěží.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“