Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od Palo »

anlien píše:Ahojte, k MMS1 som dostal 3,5%HCL ako je to s aktiváciou? 1 kvapka MMS1 : 1 kvapka 3,5%HCL? Palo nieco písal o 10% HCL
Detailly zde: upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=2169


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od dlouhynick »

rojtice píše:Zdravím všechny znalé MMS a dovoluji si požádat o radu. Má někdo zkušenost s MMS a penicilínem.
S penicilínem ne ale s jinými farmaky. Jde to vyzkoušet pokusem pomocí CDS, jak se to bije navzájem. V 0,5 deci CDS s koncentrací 100 ppm se utopí a rozpustí 1 tableta penicilínu. Pak se opět změří koncentrace ppm na kolik klesla. U penicilínu tipuju ze 100 ppm pod 40 ppm. Ale nezkoušel jsem, penicilín jsem už 20 let neviděl a nemám ho k dospozici. Mám změřené jiné "léky"...Na 99% se to bije navzájem a neúčinkuje proto ani jedno. Kdyby brala jen MMS, musí to horečku (chřipku, virus) rychle zlikvidovat (2 dny). Penicilín to oslabil (MMS se vybíjí do něho) a nenefunguje nic. MMS a farmaka jsou buď a nebo. Toto je nejhorší kombinace, co připadá v úvahu... A věděla doktorka vůbec co mamince je, nebo střelila penicilín od boku, jak to v 90% dělávají ??? Je to už dlouho, asi je vše už jinak...


vittorio66
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pát 09 kvě 2014 11:18

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od vittorio66 »

... ahoj. uplne se neorientuju v tomhle foru. Takze asi pisu k jinymu clanku, nez jsem chtel. Nicmene, muj dotaz se tyka hlavne toho volneho chloru, o kterem se tvrdi, ze zreaguje se sodikem a vznikne NaCl.
Muj dotaz zni: Jak vime, ze v tele reaguje vyhradne se sodikem a nemuze zreagovat s jinymi prvky a vytvaret tak i jine slouceniny, nez je pouze sul kuchynska?

dekuji Viktor


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

vittorio66 píše: ... Jak vime, ze v tele reaguje vyhradne se sodikem? ....
Pravděpodobnost, že chlor z rozpadajícího se ClO2 reaguje i s jinými prvky než se sodíkem a navíc i se sloučeninami je někde kolem 134.76 %. Teď mám ale nějkou tu otázku já na Tebe:
1) Kde jsi došel na to, že chlor v těle reaguje jen se sodíkem?
2) K čemu Ti ta vědomost vůbec je?
3) Čím přispěje zodpovězení Této otázky ke zlepšení Tvého, či kohokoliv jiného zdraví?

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
vittorio66
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pát 09 kvě 2014 11:18

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od vittorio66 »

nazdar,
1) dovolil jsem si to pochopit z predesleho clanku. Vkladam:


Roztok chloritanu sodného je vysoce zásaditý. Když jej neutralizujeme kyselinou, stává se nestabilním a začíná se uvolňovat plyn. Není to ovšem kyslík, ale kysličník chloričitý. Vzorec kysličníku chloričitého je ClO2. To znamená jeden iont chlóru a dva ionty kyslíku, který ale tělo (stejně jako ve vazbě CO2...) nemůže využít, protože v této vazbě nemá schopnost cokoli oxidovat. Nicméně iont kysličníku chloričitého má ohromnou oxidační schopnost.
Každý iont kysličníku chloričitého, jestliže v těle narazí na něco, co je kyselejší než tělo – konkrétně na patogen nebo cokoli jiného, svým způsobem „exploduje“. Exploze není nic jiného, než rychlá chemická reakce, při níž se uvolňuje energie, a je to obvykle nějaký druh oxidace.

Když iont kysličníku chloričitého narazí na patogen, přijme od něj v rámci náboje pět elektronů, čímž dojde k okamžité oxidaci, a to je ta exploze. Výsledkem této chemické reakce je úplná neutralizace iontu chlóru. Neutrální jsou i oba ionty kyslíku, které předtím byly součástí kysličníku chloričitého, což u kyslíku znamená stav -2. Iont kyslíku pak už nemůže oxidovat, může se stát pouze součástí vody v těle, ale tělo už ho k žádné oxidaci použít nemůže. Iont chlóru se poté, co se naváže na sodík, stává chloridem a vznikne obyčejná kuchyňská sůl (NaCl). Kyslík ani chlór pak už nemají žádný náboj, který by mohl vyvolat nějakou oxidaci. Jak vidíte, účinnou složkou je zde iont kysličníku chloričitého (kombinace chlóru a kyslíku), který je stokrát účinnější než samotný kyslík.

Kysličník chloričitý nedodává kyslík, ale elektrony. Okysličovadlem je zde iont kysličníku chloričitého, ne kyslík.
Podívejte se do učebnice chemie. Kyslík není jediné okysličovadlo. Za oxidaci je považována každá reakce, při níž dochází k výměně elektronů. Kdyby se výzkumníci, kteří pracovali se stabilizovaným kyslíkem, věnovali moderní chemii, mohli být mnohem úspěšnější. Je toho ještě mnohem víc, než v tomto stručném vysvětlení, ale snažil jsem se to podat tak, aby to pochopil každý. (JH)

Každý, až na některé, kteří chápat nechtějí...


2) myslim, ze je dobre to vedet, protoze pokud by to tak melo byt, tak by stacilo obcas vypit par litru zmrazene a nasledne rozmrazene vody (az na cxa 2cm, ktere zustanou na dne lahve), coz je idealni obrana proti usazovani soli a jinych mineralu v tele. Mam pocit, ze to je zaroven odpoved i na bod 3).

Takze, chtel jsem tedy vdet, zda tomu tak opravdu je.

Ty rikas, ze ne. (dost dobre nechapu, jak ses dostal k tomu z matematickeho hlediska vysinutehmu procentualnimu vysledku. Pripada mi to stejne nekonecne detske jako termin "vetsi pulka")
A proto, na ktere prvky se jeste chlor tedy navazuje? ptam se pro to, ze bych v ramci konzumace MMS tyto doplnoval. aby nedoslo k jejich kolisani.

v


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

:laugh: Děkuju za pobavení.
vittorio66 píše:nazdar,
1) dovolil jsem si to pochopit z predesleho clanku. Vkladam:....Roztok chloritanu sodného .... svým způsobem „exploduje“. Exploze není nic jiného, než rychlá chemická reakce, při níž se uvolňuje energie, a je to obvykle nějaký druh oxidace. ...
Prosím tě, zapomeň na tu literaturu. Nesmírně se Ti v životě uleví. Pokud se chlordioxid (v organismu) rozpadá, je to tím, že se kyslík navazuje na něco a dochází k oxidaci (spálení) toho něčeho, ať je to už cokoliv, zatímco chlór se navazuje na něco jiného a dochází k reakci (spálení) chloru s něčím. Jednou z vyjímek je situace, kdy se chlordioxid rozpadá řekněme pod vlivem UV, ale i tepla, a uvolňovaný kyslík nemá s čím reagovat, stejně tak jako uvolňovaný chlór. Potom uniká směs chlóru a kyslíku bez reakcí s něčím.

No a pokud někdo chce říkat spalování chlóru třeba s vodíkem oxidace, je to jeho věc, nicméně poukazující na nebetyčnou zabedněnost zavádějících vzdělanců, kteří s takovými blbými fóry zaplavují veřejnost k jejímu nesmírnému matení a očividně i svému vlastnímu, protože oxygen (z čehož slovo oxidace pochází) je česky kyslík, který se například toho chloro-spalování vodíku nezúčastňuje. To potom by totiž už chorovodík mohl být taky nazýván například kyslovodík (Ale pozor, reaktivní kyslovodík nemá nic společného s babičkou na zámek jdoucí, kyselem a jeho následky.).

Pokud tedy nějaký expert (a může být i študovaný a dokonce i korunovaný) byl schopen napsat takovou zhovadilost, jako že při reakci chloru z chlordioxidu odchází O2, což je samostatný plyn, ze kterého se maximálně může stát voda, a že oxidace nepředává (vysoce reaktivní) kyslík, ale pouze předá nějakých 5 elektronů čemusi, pak chloritan definitivně nemůže být oxidační činidlo a nemůže nic (skutečně a chemicky) oxidovat (vytvářet kysličníky), ŽeÁno? Jenže on je a oxiduje kde co a to kyslíkem. Trochu logiky pane. Kdyby to tak s těma elektronama při oxidaci mělo být, tedy bezkyslíkatá reakace, ani si nepodýcháš, protože hemoglobin by nevázal do železa reaktivní kyslík a taky by ho nemohl později uvolňovat do tkání. (Mezi námi, dodnes se prý vědisté nedokoumali, jak ten kyslík hemoglobin posílá přes buněčnou stěnu krvinky, dál přes cévní stěnu a dál přes buněčné stěny, nemluvě o tom, že spousta tkání není na krevní výžívě, ale na plasmové. Přitom je to elementární záležitost produkce H2O2, jestli se nemýlím HIHIHI)

Naopak, chlordioxid se dokáže taky v reakcích rozpadat nejdřív na ClO+O+ a pak teprve na Cl+O+. Samozřejmě s tím, že ten rozpad jde do reakcí s něčím a nerozpadá se jen tak mýrnix dýrnix.
vittorio66 píše: 2) myslim, ze je dobre to vedet, protoze pokud by to tak melo byt, tak by stacilo obcas vypit par litru zmrazene a nasledne rozmrazene vody.
:) To pokud by to tak mělo být je vskutku bystrý postřeh. Ale zkus to. Třeba celé MMS potřeš na hlavu ledem, teda spíš ledovou vodou, takzvanou ledovicí. Nicméně mi pak není jasný, proč lidi, co bumbaj jakékoliv nápoje s ledem prakticky denně (což se týče hlavně západních nekultur dnešní doby), nejsou zrovna pověstní tím, že by byli zdraví jak řípy a že nám ještě ten led farmudrologie nezatrhla. Asi jí jeho zázračné účinky na tělo i ducha ještě ani plnými doušky užívající Amerikáni, ani Eskymáci nevyzvonili.
vittorio66 píše: dost dobre nechapu, jak ses dostal k tomu z matematickeho hlediska vysinutehmu procentualnimu vysledku.
:D Mohl bych Ti ve stejném duchu srandismu tvrdit, že :ewhistle: "no přece trojčlenkou", ale ve skutečnosti jsem to číslo odstřelil od pasu jak unuděný kovboj suché kravské lejno na Apalačském palouku, anžto mi 100% přišlo jako nezajímavé číslo, kterého by si někdo třeba ani nevšiml.
vittorio66 píše: A proto, na ktere prvky se jeste chlor tedy navazuje?
On je chlor jedním z halových prvků Viktore a jak všeobecně známo už ze ZDŠ, (alespoň Nozarka to do nás valila už v osmé B) tato řada obsahuje jedny z nejreaktivnějích prvků (chlór, fluór, bróm a jód plus pár vzácných). Vážou se na většinu prvků v mendělejovce a definitivně na všechny kovy. Můžeš začít u vodíku.

Podívej se na škálu chloridů, -itů, -nanů a kdoví čeho, co jich je, a snad si ujasníš, co se tady vlastně pokoušíš řešit (s blbou učebnicí v ruce) a s čím vším chlór reaguje. Navíc samozřejmě nejde jen o prvky, ale taky o organiku, což zase si můžeš namátkou ověřit už tím, že se chlor používal v několika bojových plynech a že halogenové kyseliny, specielně chlóru a fluóru leptaj kde co (fluorovodíková aj sklo). Takže podle Tvých úvah Ti nezbyde, než doplňovat si kvůli MMS asi úplně všecko, určitě včetně kdejakých bílkovin a snad i černouhelných briket a kobylek lučních.

Osobně bych se spíš zabýval tím, komu MMS pomohlo s čím a za jakých okolností. Je toho taky hafo a výsledky jsou různé, ale je toho daleko míň než těch vědeckých elektronových a podobných spekulací. Poslyš, zrovna jsem se šťoural trochu v obsahu prvků v mořské vodě. Víš co jsem se domák? Že věda ještě stále u mnoha z nich neví (například veliká část jódu), v jakých formách se v mořské vodě vůbec vyskytují a kde se berou v takových koncentracích v mikroorganismech, stejně jako třeba v chaluhách. No a to je alespoň očividně daleko jednodušší zkoumání než rekace kde čeho s kde čím v organismech jednotlivých lidí za jejich specifických podmínek.
Kdyby aspoň machři tušili, kam mizí z oceánů chlorid sodný, protože kdyby nemizel, řeky ho do oceánů dostanou ročně tolik, že by světové oceány nutně už dávno naplnily solidní solí, anžto by to řekám vzalo jen pouhých 100,000 let, jak maticky dokládají (ne já). Taky ale pravda nejsou schopní vymyslet, jak to přijde, že oceány vychrlí ročně do nebes mraky miliónů tun chlóru a kde se v nich ten sajrajt, co prý ničí ozón, bere. Jenže to už jsme u organické transmutace prvků a ORME a to je vyšší dívčí, které se vědové bojej pokud se o nich někdo zmíní a o tamně probíraných předmětech se ani nedozvědí, až na vzácné vyjímky, které dostaly rozum a pohledaly si samy. Takže zlatej zlatokop Humble, který na to šel od lesa, či vlastně z pralesa, vědou zdravotně-chemickou nezatížen, avšak zkoumaje výsledky a počítáním elektronů se nezabývaje, alespoň pěkných pár prvních let v začátcích. Daje se však coby prelát na stará kolena na zkomolené interpretace už tak příšerných vědismů, nasadil si korunu. Škoda.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
vittorio66
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pát 09 kvě 2014 11:18

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od vittorio66 »

Mily Slavku,

jsem rad, ze jsem te pobavil :)

ty me moc ne. Nemuzu se zbavit pocitu, ze jsi mi zacal odpovidat uplne na neco jineho, nez jsem se ptal, pouzivaje navic "strileni od boku" a znacneho sarkasmu, coz jsem zrovna moc nepotreboval, nebo nepotrebuji. Rozhodne nechci zabrednout do diskuzi biochemickych, protoze temto ani zbla nerozumim.

Jedine, co mi, jako naprostemu lajkovi (a stredoskolsky vzdelanemu cloveku), trochu vrta hlavou je, ze pri popisovani funkci MMS se ponekud michaji dva svety dohromady. Hovori se o funkci ClO2 na urovni molekularni, presneji atomicke (preskakovani elektronu atd.) a patogenech, ktere mi prijdou spise v urovni bunecne (tyto bunky, slozene z organel, ktere jsou slozene z molekul a atomu. Videl bych to na nejake uhlohydraty, aminokyseliny a stavebni prvky obvykle pro jednobunecne organismy)

Co bych tedy dodal, ze z matematickeho hlediska neni mozna ani pravdepodobnost 100%, protoze ze vsech moznych reaktantu je jednim z nich prave Na, coz procento musi logicky snizit (ale to te chci jen lehce popichnout)

PS: Obcas se inteligentim lidem stava, ze rychleji premysli, nez mluvi. V nasem pripade pisi - vyjadruji. Dopousti se pak anakoludu (vysinuti z vetne vazby). V praxi to pak znamena, ze je zapocata nejaka myslenka slouvetim, ktere potom konci uplne jinak, vytrzene z kontextu puvodni myslenky. Pri studovani nekterych tvych publikovanych clanku, jsem si tohoto fenomenu vsiml. Text a sdeleni v nem jsou pak ponekud nesrozumitelna... (mozna je to dano mou dusevni nedostatecnosti)

Kdybys mi chtel udelat opravdu radost, tak by me celkem zajimal proces, z biochemickeho hlediska, toho, co se s MMS, a slouceninami v nem, deje od rozmichani, pres pozreni, straveni az po vylouceni. Proto jsem se ptal na to vazani se na sodik, protoze zatim vsude publikuji, ze se proste promeni v sul... (porad s tim votravuju)

PS2: Nasi vedatori jsou opravdu vedatori, protoze vedle jiz zmineneho prenosu kysliku hemoglobinem ani nevi, jak v podstate funguje fotosynteza, mame rovnici, vime ze to funguje, ale k cemu presne dochazi?? To zatim nikdo nevi.

Jeste si neodpustim ten "led".. Nejde vubec o ledove kostky v limonade. Princip pripravy "zdrave vody"

Nalit do PET lahve vodu. PETlahev zavrit. Umistit do mrazaku. Nechat zmrznout. Po te vyndat z mrazaku. Nechat rozmrznout. Na dno klesne sedlina. Odlit pouze vodu bez sedliny. Tuto konzumovat. Je to bajecne rozpoustedlo, pro usazeniny v tele. Ver nebo ne.


Mej se krasne a takteze laskave zdravim, Viktor


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

vittorio66 píše: Kdybys mi chtel udelat opravdu radost, tak by me celkem zajimal proces, z biochemickeho hlediska, toho, co se s MMS, a slouceninami v nem, deje od rozmichani, pres pozreni, straveni az po vylouceni. Proto jsem se ptal na to vazani se na sodik, protoze zatim vsude publikuji, ze se proste promeni v sul... (porad s tim votravuju)
To dost dobře udělat nemohu, už díky tomu, že aktivování chloritanu lze spáchat kdejakou kyselinou a z každé té reakce lezou jiné sloučeniny. Ale vypadá to, že jde vždy o sloučeniny sodíku. To jsme ve zkumavce. Logicky, pouze kyselina chlorovodíková jako aktivátor nadělá ze sodíku v chloritanu kuchyňskou sůl, ale co dál :dknow: Co ale vím je, že chloritan aktivovaný HCl stále ještě působí výraznější nevolosti než CDS a tudíž, že kromě chlordioxidu a kuchyňské soli. vzniká ještě něco, co se žaludku nelíbí a pouze mám podezření na kyselinu chlornou. Aktivuj kyselinou citronovou a dostaneš směs citrátů sodných, které jsou podle moudrých knih tři, každý působí jinak a nebyl jsem schopen zjistit ani jejich poměry, které určitě budou navíc záležet na poměru složek, teplotě a kdo ví co ještě. Nicméně: "Jaká sůl?"

Co se děje v těle? Vidím to tak, že podmínkou jedinné přímé možnosti vzniku kuchyňské soli reakcí chlordioxidu, by musela být přítomnost hydroxidu sodného v tělesných tekutinách. No a o tom nic nevím a nemám pocit, že jsem na něj narazil jako na složku už třeba krve, nebo mízy. Zato vím, že ve tělesných tekutinách, alespoň v krvi a moči, je přítomna HCl, i když ve velmi nízké koncentraci. To mi říká, že hydroxid sodný se alespoň v krvi a moči vyskytovat dost dobře nemůže, protože vzájemná reakce je velice bouřlivá. Z toho už mi taky plyne, že chlór z chlordioxidu se bude vázat na kde co, ale sodík v tom nebude hrát ani exkluzivní, ani hlavní roli.

Naopak, pokud se člověk podívá na léčení pomocí HCl, dojde brzy na to, že HCl jako taková nutně reaguje v těle se spoustou kysličníků. Definitivně jde o železo, ale bude toho daleko víc. Například opravuje (injekčně) ferity v červených v hemoglobinu i po užívání MMS. Také vyplavuje jejich akumulace z mízního systému a ještě to vyplavované železo poskytuje červeným ve správné formě, což lze vydedukovat z toho, že při léčbě HCl se jednak uvolňují mízní kanály, jednak se výrazně zvýší okysličování krve a jednak mizí případná anemie.

Pokud se na to podíváš realisticky, nutně nám v těle chlor dělá spoustu služeb a je naprosto zcestné tvrdit, že se prostě mění na chlorid sodný. Pokud problém zaženu rychle až do kouta, dojdu k mitochondrii, jenom abych zjistil, že je fotosyntetická ačkoliv nepracuje na systému chlorofylu, tedy železného chloridu, ale na modrém barvivu (snad hemocyanin), které je místo na železe založeno na chlóru a mědi. Že jsi se zmínil o fotosyntéze, pokud vlezeš do fyziky světla mimo naprosto nedostatečné ortodoxní poučky, můžeš se dopátrat, že pokud dáš (nezkoušel jsem to) do černého sklepa kytky a místo přímého světla do něj zavedeš řekněme měděné dráty, na které na povrchu svítí slunce, kytky zelenaj, rostou a fotosyntézujou. Tady už zabíháme do prací barona Reichenbacha a nejspíš i Wilhelma Reicha a dalších, ale hlavně k poznání, že přímé světlo není pro fotosyntézu nutné a že světlo se skládá alespoň ze dvou složek, fotonů a ještě něčeho jiného, což se lze dopídit i napčíklad v nějakém tom mém pokusnictví, konec konců i v pokusnictví ortodochním, pokud ho člověk interptretuje logicky a ne jak ho to blbě naučili ve škole, a například v pokusnictví jistého Ralpha Sansburyho.

Pokud Ti budou souvislosti unikat, je to tím, že neznáš celou škálu pozadí a máš hlavu plnou omylů druhých. Já ale nemám ani čas ani zájem se k tomu nějak dál rozšiřovat. Mluvíme o celoživotních prakticko-teoretických dílech mnoha lidí a empirických výsledcích mnoha dalších a jen zhruba a částečně ty spousty prolézt, přečíst a jakž takž si sesumírovat jejich vzájemné vztahy, je na velice dlouhé lokte a léta. Proto Ti dávám jen tenhle velice strohý profil, kudy a kam problematika organické chemie vede. Samozřejmě lze pak zjistit, že principy lezou pod kůži všemu, co se najde v ortodoxních knihách. Začne jít o podčásticovou fyziku, která je podstatou biochemie specielně u barviv (jako třeba hemoglobin), a která je teoreticky (matematicky) zatím nepostižitelná a počítám, že nikdy nebude. Problematiku však lze postihnout do nějaké míry empiricky a analogicky.

To, že naprostá většina lidí se snaží něco vysvětlovat na základě pokusů ve zkumavkách je žalostné. Dám Ti příklad. Uděláš si CDS, přisypeš askorbovou (nikoliv askorbát ať již organický, či sodný) a zjistíš, že chlordioxid se "vypaří", že je zneutralizován. Přisypeš askorbáty a zjistíš, že se chlordioxidu netknou. Co z toho vyvodíš Ty nevím, ale Humble a spol z tohoto jevu vyvodili, že není dobré užívat dohromady kyselinu askorbovou a CDS, či jakoukoliv formu MMS, ačkoliv přirozený vitamín C, tedy organické askorbáty, jsou fajn. Dál to očividně nepitvali. Kdyby pitvali a nesoustředili se pouze na chlordioxid a zkumavkové pokusnictví, asi by bývali došli na to, že chlordioxid v těle pomáhá tělu využívat schopnosti navýšení obsahu kyseliny dehydroaskorbové oproti askorbové, o které jsem se již zmínil. Dokud do problémů člověk takhle nezašťourá a spokojí se s tvrzeníma, která jsou velice povrchní, a převezme je alespoň do písmena tak, jak jsou napsané, lehčeji se mu žije. Skončí ale s tím, že plácá stejně jako autor takové polovičaté informace.

Dám Ti ještě jeden. Bazénová chemie Humble a spol MMS2. Běžné stabilizátory chloridu vápenatého, či co to je za zač, jsou organické fenoly, které zpomalují rozpad a uvolňování chlóru do bazénové vody. Humble a spol se tím pokud vím nezabývali z této stránky, ale na straně druhé vyzkoušeli empiricky a pracovalo. Prakticky tedy za jedna a teoreticky za bajli. Ony totiž fenoly mají tu zajímavou vlastnost, že (v rámci koncentrací a množství) působí silně protirakovinně a vůbec léčivě, i když literatura je opět skoupá na to, které a do jaké míry atd. J. Humble dokonce alespoň tvrdil, a pokud vím názor nezměnil, že těch stabilizátorů může být v bazénové chemii s klidem i 40% a že MMS2 i tak působí fajn a že si lidi nemaj lámat hlavu s tím, jak je ten bazénové chlorové vápno čisté. Když se potom zde i jinde podíváš do diskuzí, dopátráš se snahy snad všech příznivců, schrastit tu chemii v co nejvyšší čistotě, tedy s co nejmenším obsahem právě těch fenolů atd. Proč? Trestuhodná nepozornost a tím nevědomost. Nenaštudujou si pořádně ani toho Humbla a :bhead: hrrrr na ně. Ne, že bych zde na tohle již neupozornil. Navíc má zpomalení reakce MMS2 další význam, a to v tom, že účinek stejné dávky je dlouhodobý a ne nárazový, takže vznikají menší problémy s momentálním přiotrávením organismu chlorovým vápnem a tím i s případnými žaludečními potížemi.
vittorio66 píše: Nalit do PET lahve vodu. PETlahev zavrit. Umistit do mrazaku.
Ona tady na fóru je ledovice diskutována i s nějakým tím praktickým ohlasem, ale nic, co by v mých očích potvrdilo nějakou výraznou všeobecnou účinnost. Co se týče vymražených solí, souhlasím, že odsolená voda může být v něčem a někomu prospěšná, i když se do toho ještě taky motá krystalizace ledu mentálním působením toho, kdo led nechá zmrznout. Proto zde najdeš i mnoho diskuzí o pití destilky a osmotické vody, případně filtrované vody. Jenže zde najdeš i mnoho diskuzí o pramenitých vodách a taky mají své půvaby a někdy velice výrazné a daleko výraznější, než "čistá voda". Osobně jsem dnes již toho názoru, že 90% všech účinků ledovice je v hlavě.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
vittorio66
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pát 09 kvě 2014 11:18

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od vittorio66 »

ahoj,

dekuji za odpoved, je to zajimave. Kazdopadne po tom vsem se budu ridit tvou radou z predesleho clanku. Moc se tim nezabyvat. Kdyz MMS pomuze (pouzivam klasiku chloritan sodny + kys. citr. 50%) tak bud rad, ze pomuze, ale nechlastej to porad a po litrech :)))

zajimave tedy je, ze mi to absolutne zadnou nevolnost nezpusobuje, ani detoxikacni dopady nemam. Tak uvidim. Musim rict, ze obecne se citim lepe.

rad bych se te jeste zeptal, oc jde pri lecbe pomoci chlorovodikove kyseliny... kdybys mel nejaky link s informacemi, jak uzivat atd. rad bych si jej pricetl

PS: s tou vodou jsou vubec opravdu zajimavosti, taky jsem s ni trochu experimentoval a terminy "mrtva" a "ziva" voda, ktere zname z pohadek, take nejsou jen tak... napriklad zkus neco zalevat vodou, kterou prevaris v mikrovlnce a ver, ze se toho moc nezazelena, o teplem varene vode to neplati. mam pocit ze ty mikrovlny rozmlati makromolekuly vody, ze si pak nesednou uplne presne zpet. nicmene mikrovlnkam se vyhejbam obloukem od te doby. (jen pokud v nich nedelam pokus s plazmou - zajimavy jev, kdyz se mikrovlny pusti do otevreneho ohne. je to technicky narocnejsi experiment, musi se delat obratne, nez v mikrovlnce vyhori kyslik, kazdopadne efekt je luxusni. obcas to ale microwave odskace ;) spolu i s hlavnim jisticem - jednou jsem vyhodil celou ulici, muhehehe. kazdopadne, voda je zazrak..

cuss buss viktor


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

vittorio66 píše: rad bych se te jeste zeptal, oc jde pri lecbe pomoci chlorovodikove kyseliny.
Nazdar Viktore. Máš tam i seznam dalších vláken. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... t=Ferguson


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
vittorio66
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pát 09 kvě 2014 11:18

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od vittorio66 »

dikes Slavku, jdu cist

mej krasny den


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od poota »

Nemůžu se zbavit dojmu, že prapůvodní téma tohoto vlákna bylo již dávno opuštěno a místo "vytvoření FAQ" se v něm pouze diskutuje o MMS.
Nebylo by tedy vhodnější vlákno přejmenovat?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“