*MMS-2*

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Návštěvník

Modrý blesk

Příspěvek od Návštěvník »

za pouhých 350,-
Chlorové vápno 78,-
http://www.drogerie-matous.cz/p3353-chlorove-vapno/


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Craft »

Tak, kdo bude první odvážlivec a poreferuje výsledek? Přiznám se, že mě to samotného zajímá, ale zkoušení přenechám radši jiným, nejlépe někomu, kdo má pro všechny případy kousek do zdravotního zařízení. Také nastudovat, co dělat při požití nějaké takové látky by se mohlo hodit ;)
Co furt máte s tou nadměrnou velikostí 0, pokud se podíváte tady do tabulky http://www.noventis.cz/cs/produkty/kapsle-tvrde/
zjistíte, že vel. 00 je ještě větší a ty 00 běžně v pohodě polykám, chce to jenom zapít vodou, fakt to nic není. Hlavně je nepolykejte na šířku, ať se nevzpřící v krku, nebo to pak bude jako v pohádce o kohoutkovi :D Ale dost legrace, tohle je vážná věc.


Bobik
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pát 14 srp 2009 15:16

Proč polikat kapsle?

Příspěvek od Bobik »

Proč polikat kapsle? Nešlo by to rovnou rozpustit a vypít?

Dobrou chuť. :D

(Co tak zopakovat si vybraná slova po "L"?...;) )


Vše je jedno.
Modest
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: úte 19 kvě 2009 20:02
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Proč polikat kapsle?

Příspěvek od Modest »

Kapsle slouží pro přesnější dávkování, aby ses nepředávkoval. A možná taky jako ochrana proti poleptání potrubí, žaludek je asi vůči těmto dryákům odolnější.


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Re: MMS2

Příspěvek od Dasena »

Dasena píše:.....Je velice rozumná a šikovná a nic nežádoucího by mezi lidi nepustila. Já bych bez jejího doporučení určitě nešla ani do tý jedničky. Je to prostě jak pít naředěný Savo. ........

MMS1 NENÍ Savo! Savo je NaClO, MMS je NaClO2, a to je velmi podstatný rozdíl.


Ano vím,vím, že to není Savo, mám to tu i s knížkou pročtený křížem krážem...chtěla jsem jenom nějak napsat, že i MMS1 bych si bez doporučení někoho, komu věřim do těla nepustila...asi jsem to napsala blbě....promiň...Vaše stránky jsem samo objevila později, to už jsem byla v chlorovym oparu
Jako Savo ale smrdí, to nepopřeš! ;)
Ale hlavně, chtěla jsem tyhle stránky moooc pochválit. Je tu tolik pozitivních informací, dává mi to velkou naději, že i já se ze svojich svrabů nějak vyhrabu a začnu žít normálně naplno. MMS jako miracle začínám vnímat až tady. Knížka ani ofic.web mě tak neoslovily.
Chlapi Gewo a Rivale paráda, odvedli jste tu kus pěkný práce...díky moc!!! :lol: . A ještě odvádíte, nenecháváte to tu zpustnout, všechno regulujete, každýmu poradíte....skutečně úcta a pokora vůči Vám!
...jo třeba kdyby ste chtěli s něcim píchnout, něco menšího přeložit a tak, budu ráda, protože s mojí diagnózou neznámou se budu válet ještě nejmíň měsíc doma, a přijde mi to hodně smysluplný...


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Re: MMS2

Příspěvek od Dasena »

Dasena píše:Tak jestli to pánové vydržíte do středy, my tady v Táboře prý už máme vzorek, resp. ta pani léčitelka, která mi doporučila jedničku.
....dneska jsem se tedy snažila zjistit něco novýho o tom vzorku, ale zkoušet se bude až příští týden....škoda....nevypáčila jsem nic, jen snad to, že přišel přímo ze států (záruka kvality? těžko). Tak jsem vytáhla info, co vím odtud, pokecali jsme o tom s asistentem a budu čekat, sama si ampule plnit nebudu. Podle něj to musí časem od emms.cz chodit nachystaný, jako MMS1. A bude to záruka, že chemie uvnitř je ta pravá. I když to určitě bude stát o nějakou kačku navíc. Neva, stejně je to levný.
Taky jsme se shodli na tom, že pokud to prdne dřív jak v žaludku, bude asi průšvih. Hodně vody je skutečně na místě.
Jinak byl hodně překvapenej, kolik moc toho vím a sondoval odkud. Jste tu hodně napřed, nebo asi spíš přímo zdroj, co? congratulate


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

jen pro informaci...

Příspěvek od Craft »

sama si ampule plnit nebudu. Podle něj to musí časem od emms.cz chodit nachystaný, jako MMS1.
Obávám se, že rychlejší bude samovýroba, než najít nějakou firmu Maryša s.r.o. :D Chtěl bych vidět toho blázna, co by to prodával již naplněné v kapslích. Ten by asi nemusel čekat dlouho na klepeta, protože tohle by bylo jednoznačně už určeno pro orální použití a těžko by zdůvodňoval určení pro jiný účel. Tím spíše, co za látku by to obsahovalo a pro co je vlastně primárně určena, tj, k desinfekci. Každopádně všechno v takovém jednoznačném provedení (potahovém) musí mít už schválení pro prodej od SUKL, aspoň jako potravinový doplněk. Takže i kdyby někdo vzal a naplnil kapsle obyčejným cukrem a chtěl to prodávat musí mít patřičná úřední razítka, proto samoplnění je zatím jediné řešení, ale velmi nepraktické a zdlouhavé, pokud se to dělá ručně.


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Re: jen pro informaci...

Příspěvek od Dasena »

Obávám se, že rychlejší bude samovýroba, než najít nějakou firmu Maryša s.r.o. :D Chtěl bych vidět toho blázna, co by to prodával již naplněné v kapslích
.

Nemyslim firmu Maryša, myslim firmu emms, odkud pochází i MMS1 s knížkou. Ňevim, zda jsi jejich lahvičky viděl, ale je tam upozornění, že slouží k dezinfekci a není k vnitřnímu použití. Jsem přesvědčená, že podobnym způsobem budou prodávat i MMS2,možná chemie zvlášť, tobolky zvlášť, nevim, dneska se obchází větší věci, ale chvilku to asi potrvá a bude to za jinej peníz. Já si počkám, mám se ráda.
Jak jsem psala, jste tu napřed! A já jen prodávám, jak jsem koupila. Pic


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

oprava a dodatek

Příspěvek od Craft »

Koukám, že už jsem byl včera nějaký unavený, když jsem napsal SUKL, který má v kompetenci pouze léčiva, místo MZ, případně SZU, které přidělují registraci potravinovým doplňkům. Jinak to určuje vyhl. 225/2008, to jen kdyby to náhodou někoho zajímalo. No a co není uvedeno v této vyhlášce, automaticky posuzuje SZU a zde je jasně uvedeno, že každý výrobce má ohlašovací povinnost. Apropo farmacie pod záštitou MZ to má dokonce tak pojištěné, že do skupiny látek zakázaných při výrobě je zařazeno i koloidní stříbro, takže je jasné, že KS nelze v tomhle státě zaregistrovat jako potravinový doplněk, ale pouze jako kosmetický. To jenom pro lepší představu jak to s náma MZ myslí dobře, ale to jsem odbočil.

Kámen úrazu jsou právě ony potahové tobolky. Lahvička s kapátkem je v pohodě, v té se běžně prostředky pro desinfekci prodávají, takže to lze poměrně snadno obejít pomocí bezpečnostních listů a patřičných nálepek na lahvičce, ale v tobolkách pro vnitřní použití asi těžko a tady je právě ta achilova pata. Ta firma Maryša s.r.o. byla použita jako nadsázka, protože tak by bylo na takového odvážného prodejce očima úředníku pohlíženo. Toliko možná rizika. Takže můj názor je, že zbývá pouze jediné a to plnit si to sám ;)


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

MMS2

Příspěvek od Dasena »

Na http://www.emms.cz jde již MMS2 objednat. Jde to samozřejmě odděleně. Chemie zvlášť, tobolky zvlášť. Jelikož paní mi asi omylem zvedla tlf dnes, moc toho nevěděla, ani cenu, ani balení, ale já si ho v po objednávám, tak dám potom podrobnosti

------------>
:D :idea: :!:


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Laguna modrý šíp - bazénová chemie

Příspěvek od Craft »

A proč si vlastně nekoupíte to, co se tady psalo, tj. Laguna modrý šíp s cenou kolem 300kč v 1kg balení a k tomu tobolky v lékárně.
Mě to nedalo a ze zvědavosti si to 1kg balení koupil a na obale je jasně napsáno, že obsahuje chlornan vápenatý 990g/kg a po otevření je to v podobě drobnějších granulek a smrdí to snad ještě hůře než samotné MMS1, prostě silně koncentrovaný chlór. Nedoporučuji se toho nadechnout přímo (já tu blbost udělal), ale jak se správně čichá k těkavým látkám.

Jen tak pro zajímavost, co ta látka dokáže.
Dávkování z obalu: 1 rovná polévková lžíce na 1 000 litrů vody, čímž se zvýší obsah chlóru ve vodě na hodnotu 7-10mg/l. Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Způsobuje poleptání a má bělící účinky.

To musí být už slušná reakce, až se ta tobolka rozpustí v žaludku. Vzhledem k tomu, že u MMS1 probíhá počáteční reakce při aktivaci ve sklenici a pak se to ještě zředí vodou, tak u MMS2 už je to přímo v žaludku. Tomu říkám už těžký hardcore a Humble má opravdu obrovskou odvahu, to se musí nechat.

No, třeba si k tomu jednou pořídím i ten bazén :D


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

MMS2

Příspěvek od Dasena »

No, protože se prostě bojim. Radši si připlatim a počkám. Mě tohle přijde hodně na hulváta.
Dneska jsem do emms volala a mají teda nějaký potíže, prý s etiketama, tak MMS2 ještě posílat nebudou. Prostě jsem je neukecala, prý po nich kdekdo šlape (což se nedivim), prostě bylo z toho telefonu znát, že problémy asi trochu jsou.
Taky říkal, že pan Humble nepředpokládal, že tu máme 90% koncentrát, jeho prý byl slabší.
Já to prostě nerisknu, mám se ráda.
Ale na bazén to asi bude dobrý ne?

Humble napsal:

"Prodávané přípravky obsahují okolo 45 až 85% chlornanu vápenatého. Většinou je to okolo 75%. Použili jsme s úspěchem všechny koncentrace; 45% , 55% , 65% , 75% až 80%. Přimíšeny jsou vždy i jiné chemikálie, které ale nejsou toxické, protože všechny jsou určeny k použití v plaveckých bazénech a většina z nich se používá v potravinářství. Navíc berete vždy jen maličké množství bílého prášku v kapsli třídy nula, takže do sebe nikdy nedostanete více než doporučenou denní dávku kterékoli z doprovodných chemikálií."

Osobně bych to zkoušel s 1/4 navrhované dávky, a předtím zcela určitě rozdrtil granulky na jemný prach.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

koncentrace

Příspěvek od Craft »

Prodávané přípravky obsahují okolo 45 až 85% chlornanu vápenatého. Většinou je to okolo 75%. Použili jsme s úspěchem všechny koncentrace; 45% , 55% , 65% , 75% až 80%.
Nejsem sice gewo žádný chemik, ale dle údaje na obalu Laguna modrý šíp "chlornan vápenatý 990g/kg" (jedná se o 1kg balení), zbývá pouze 10g na nějakou přídavnou látku, což je kapánek silnější než nejvýše použitá dávka 80%, za předpokladu, že je údaj na obalu správný. Snad by se k tomuto mohl vyjádřit i někdo kvalifikovanější, než aby si tímto někdo přivodil opravdu vážný problém. Dle selského rozumu by ta koncentrace měla být co nejmenší, třeba jako u MMS1 a právě výrobek Laguna Modrý šíp přes svou vysokou koncentraci je dle mého názoru spíše nebezpečný, než prospěšný.

Editace: Tady je ke stažení bezpečnostní list výrobce Laguna modrý šíp, celkem zajímavé čtení.
http://www.stachema.cz/1/upload_file/20 ... _071_1.pdf
Což jasně potvrzuje, že výrobek Laguna modý šíp má příliš vysokou koncentraci a Humble zkoušel max. 80%.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: koncentrace

Příspěvek od poota »

Craft píše:... Laguna modrý šíp "chlornan vápenatý 990g/kg" (jedná se o 1kg balení), zbývá pouze 10g na nějakou přídavnou látku, ...
Teoreticky to vypadá na dvě cesty. Buď k tomu přidat stejné množství něčeho neutrálního, a nebo použít poloviční dávku, tedy v lépe polykatelné kapsli, stejně se to rozpouští v 6ti decích vody. Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“