Aktuálně: Probíhá přechod na novou verzi fóra. Postupně bude upravován vzhled a funkčnost fóra. Nahlaste prosím nalezené chyby...

Mé léčení i trápení s MMS a očistou

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: Rival, Merlin

Odpovědět
Denny

Mé léčení i trápení s MMS a očistou

Příspěvek od Denny »

vlákno čisté - poo.

Přátelé,již celý měsíc se nalévám ředěným MMS. Zkouším to zrychleně (co 2 hod.), ale také jen ráno a večer. Vždy však skončím na WC s těžkým průjmem!!! A to jsem se za celý ten měsíc dopracoval pouze max. na 2xd. 9 kapek, při současném užívání laktobacilů jak v tobolkách, tak také příjmem probiotik Activia a Actimel. Musím konstatovat, že mi je to však houby platné. Jediné co mi zabírá je - začít vždy znovu max. s poloviční dávkou. Pokračuji v tomto sebetrýznění, abych v sobě zničil zákeřnou plicní chlamydii.
Jak tady čtu, tak většina z Vás tyto potíže nemá - či téměř nemá, rád bych proto uvítal ve Vašich diskuzích nejen spory o tom, zda MMS ano či ne, ale také dobré rady pro nás, kterým bezesporu MMS střevní mikrofloru ničí, ale přesto nám pomáhá. Díky MMS se totiž po roce tzv. léčení lékaři již nedusím a mohu téměř normálně existovat, a to bez Ventolinu, Symbicortu turbuhaleru a ostatních silných léků na rozšiřování průdušek!!!

Těším se na Vaše dobře míněné rady a děkuji.
Denny

Prosím, přihlašte se! Tento příspěvek nesmažu jen vzhledem k závažnosti obsahu.

To, co popisujete, je totiž ÚPLNĚ ŠPATNÝ PŘÍSTUP! Čítanková ukázka toho, jak se to dělat NEMÁ.

Účelem NENÍ sebetrýznění, naopak! Přestaňte s většími dávkami. Dejte si teď týdenní pauzu se 3g vit. C denně, a pak začněte normálně.

Předně, CO je "ředěné MMS"? Přečetl jste si důkladně vše o aktivaci? Máte skutečně správný roztok? Nejste alergický na chlór?

Normální je netrpět! Berte s odstupem dvou hodin, čtyřikrát denně třeba jen jednu kapku aktivovanou 3 minuty pěti kapkami 10% kyseliny citronové, a poté zředěnou decilitrem čisté vody. Na noc už ne, v noci tělo regeneruje a zbavuje se odpadů. Pokud to půjde, přidejte po týdnu další kapku, ale nejméně měsíc určitě nechoďte výše, než na tři pro dávku.
Při úporných průjmech a nevolnosti MMS okamžitě vysaďte! Počkejte dokud se stav nestabilizuje, a pak - velmi opatrně - začněte znovu, a to od nejmenší možné dávky.

Ve Vašem případě navíc velmi doporučuji přečíst statě a návody k čištění jater a ledvin v knize od Huldy Clark ( nebo např. zde: http://www.bonnel-tech.com/getdoc/b603e ... s-pdf.aspx )

Průjmy se projevují jen při nerozumném předávkování, při používání neaktivovaného MMS, ale také tehdy, když tělo nemá jinou možnost jak se zbavit toxického odpadu! Jinými slovy, nefungují správně ledviny a játra - a to potvrzuje i to, co píšete o úporném boji s chlamydií a potížemi s dechem. NIC v těle neodolá náporu imunitního systému, pokud nemá ruce svázané jedy (špatná funkce jater kvůli kamenolomu ve žlučovodech!) Pokud bakterie, viry a plísně nemají v těle vhodně nastavené prostředí, nebudou v něm žít. A obojí spolu velmi úzce souvisí. Jen MMS nepomůže, je třeba přizpůsobit životosprávu a v první řadě důkladne pročistit ledviny a játra - v uvedeném pořadí.

Drsně řečeno, těžko něco spláchnout, když je úplně ucpaný kanál... berte průjmy jako něco, co pak "teče horem"...


Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 53 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro zopakování

Příspěvek od Merlin »

K použití MMS

První a nejdůležitější zásada

Opakované malé dávky jsou efektivnější než velké ranní a večerní.

Na více než 1000 případech se ukázalo, že často podávané malé dávky, až jednou za hodinu, jsou mnohem efektivnější (a přijatelnější), než velké dávky jednou nebo dvakrát denně.

Nyní už víme, že vygenerovaný chlordioxid nezůstane v těle déle, než jednu nebo nanejvýš dvě hodiny. Vzhledem k době, po kterou zůstává v těle aktivní, se nezdá, že velikost dávky činí nějaký rozdíl. V podstatě to znamená, že nezáleží na množství, protože se v každém případě za hodinu či dvě rozloží na kuchyňskou sůl.

Mějte tedy na mysli, že je mnohem účelnější brát MMS každou hodinu nebo dvě při menších dávkách, což se nakonec vyrovná, nebo možná bude i více než dvě velké dávky.

Jestliže jste navyklí brát větší dávky jen ráno a večer, jak bylo doporučováno dosud, MMS samozřejmě bude i nadále čistit tělo od mikrobů a patogenů. Nový výzkum však zřetelně ukázal, že menší ale kontinuální cirkulace ClO2 předchází přeskupování a rozmnožování patogenů zejména v situacích, kdy bojujete se specifickým zdravotním problémem – ať už je to nachlazení, opar nebo hepatitida.

Druhá zásada

Dostaňte do těla tolik MMS kolik můžete, aniž by vám to působilo nevolnost nebo průjem. Vždy začněte jedinou kapkou a pak přidávejte po kapkách vždy, když cítite, že můžete. Samozřejmě stále hovoříme o kapkách aktivovaných po tři minuty 5 kapkami kyseliny citronové na každou kapku MMS, následně zalitých vodou nebo džusem.

Druhou dávku pak můžete navýšit na dvě kapky, pokud se vám po první neudělá nevolno (ve většině případů se to nestane). Zpravidla by to mělo být dvě hodiny po té první. Pak postupně každou hodinu nebo dvě zvyšujte až do doby, než pocítite, že jste dosáhli maxima nebo si nepovšimnete mírné nevolnosti. Obyčejně vystačíte se dvěma, třemi nebo čtyřmi kapkami pro dávku.

Můžete ovšem jít až na 10 kapek za hodinu, jestliže máte dojem, že potřebujete více a nepocítíte žádnou nevolnost. 10 kapek by ale měl být horní limit a za normálních okolností byste nikdy neměli potřebovat jít tak vysoko, jestliže budete brát 5 kapek 10x denně.

Přestanete, až se začnete cítit zdrávi. Pokud se chcete jen pročistit, můžete zkusit standardní postup až do 15 kapek třikrát denně. Jestliže budete moci brát 15 kapek třikrát denně po celý týden, aniž by vám bylo nevolno nebo se ukázal průjem či jiné negativní účinky, pak je s největší pravděpodobností odstraněna většina infekcí, patogenů a parazitů.

Po pročištění platí obvyklá udržovací dávka 6 kapek aktivovaného MMS denně pro starší lidi (po šedesátce) a 6 kapek dvakrát týdně pro mladší.


Třetí zásada

Pokud se dostaví průjem nebo zvedání žaludku snižte počet kapek podle potřeby, ale nepřestávejte je brát. Nevolnost a průjem jsou dobré indikátory signalizující, že MMS opravdu zabírá. Diarea trvající hodinu nebo dvě je velmi prospěšná, ale udržovat tento stav několik dnů může přinést více škod než užitku. Proto vždy, když narazíte na tyto dočasné zábrany, prostě jen snižte dávku – jsou ve většině případů jen krátkodobé. V případě, že průjem neustane, MMS na několik dnů vysaďte, a pak začněte znovu s nejnižší dávkou. Mělo by to být už v pořádku.


Čtvrtá zásada

Vyvarujte se dvě hodiny před a dvě hodiny po použití MMS užití všech syntetických forem vitamínu C (kyselina l-askorbová; E300). Toto je dočasná potřeba, nezbytná v průběhu podstatných týdnů, v nichž se prodíráte až k počtu kapek, kdy už se můžete považovat za „vyčištěné“. Jestliže tedy berete kapsle nebo tablety vitamínu C s postupným uvolňováním, budete je muset přestat užívat a brát jen takové kapsle nebo tabletky, které mají přímý účinek, a to jen na noc a nejdříve dvě hodiny po poslední denní dávce MMS.


Pátá zásada

Pozorně dodržujte program přiměřené výživy k podpoře imunitního systému. MMS z vašeho těla sice velmi efektivně odstraňuje nežádoucí patogeny a parazity, ale neposkytuje žádné minerály nebo vitamíny nezbytné k jeho výživě. Dodávejte tělu pravidelná množství spojeneckých mikroorganizmů (acidofilus a další flóru). Samotný MMS prospěšné střevní mikroorganizmy nehubí, jejich počty ovšem někdy může snížit vydatný průjem. Postarejte se rovněž o pravidelný příjem minerálů – zejména vápníku a hořčíku.

Správná výživa je pro imunitní systém kritická. Denní vystavování pokožky slunci bude udržovat hladinu vitamínu D. Jestliže se ale dostanete na sluníčko jen málokdy, musíte udržovat hladinu vitamínu D doplňky – je pro udržování imunitního systému neodmyslitelný.

I když je MMS nejmocnější prostředek k hubení patogenů na Zemi, léčit a udržovat vaše zdraví může jen váš vlastní imunitní systém. Knihu pojednávající zevrubně o tomto tématu si můžete opatřit přes http://www.emms.cz


Převzato z http://JimHumble.biz/biz-normal.htm


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Díky

Příspěvek od Denny »

Jsem rád, že mi někdo domluvil, abych to již dále nepřeháněl. Asi jsem se příliš držel návodu a rad - typu hlavně vydržet, jako např. ta paní co věřila a proto bojovala s astmatem asi 2 měsíce, než nad ním přes všechny strasti pomocí MMS údajně vyhrála.
Pravdou je, že se mi poslední týden nedýchalo právě nejlépe.
Co se týká zanesených orgánu, asi to tak bude, protože jsem za poslední rok do sebe byl nucen cpát asi 20 různých léčiv. Nyní už jen tři plus ty doporučené k MMS.
S tím cečkem to po přečtení článku o něm zkusím, ale na ten přístroj, který by mě přišel na částku přes 3 tisíce Kč si bohužel pomyslet nemohu, - doma musíme už korunky docela v dlaních obracet, než je pustíme zpátky do oběhu. Snad pokud by se našel někdo,kdo by mi ten přístroj vyrobil či levně prodal - pokud ho již nepotřebuje - byl bych mu za to vděčný.
Takže ještě jednou dík a všem přeji pěkný den.

Nikdo nikomu nebrání v tom, aby to udělal jako ta paní. Pak si člověk ale nemůže stěžovat, protože se takové tortuře vystavil sám, z vlastní vůle. Samozřejmě, že to jde, a když jde o život, jiná cesta není. Ale musí se pekelně zatnout zuby. Komu o život nejde, ten by měl postupovat pomalu.

P.S. O jakém přístroji je řeč?


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4206
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mé léčení i trápení s MMS

Příspěvek od Palo »

Denny píše:Vždy však skončím na WC s těžkým průjmem!!! A to jsem se za celý ten měsíc dopracoval pouze max. na 2xd. 9 kapek, při současném užívání laktobacilů jak v tobolkách, tak také příjmem probiotik Activia a Actimel...
Vykašli se na laktobacily a Activie... Běžná stava bez chemie (vit C apod., konzervanty apod.), jestli máš krevní skupinu 0, tak Ti bude chutnat kvasnicová pomazánka... K tomu kešu oříšky, vajíčka na sádle, když chleba, tak toustovej nebo rohlíky...

Kolikrát se vykládá co je zdravé atd. a když si vezmeš třeba ty acidofilní ovocný cosi, to je pěknej bordel... Neříkám, že Activia a laktobacily jsou špatný, ale MMS řekne samo, co v těle zůstane a co ne... Obnoví se samo, neboj, možná to bude chvíli trvat, ale budeš OK. Cokoliv, co se říká, že je dobré, tak to nemusí být pravda. Zkus si hlídat, co do sebe dáváš a jaký jsou reakce těla. Ber jen MMSko a nic k tomu. A když chceš moc, tak nárazově, ať vyloučíš nebo zjistíš, jestli Ti to způsobuje problémy.

Jestli chceš, založím vlákno o stravě, co je OK a co stojí za vylískání prodejců či výrobců :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 697 poděkování
Dostal: 482 poděkování

Re: Mé léčení i trápení s MMS

Příspěvek od milda »

Palo píše: Jestli chceš, založím vlákno o stravě, co je OK a co stojí za vylískání prodejců či výrobců :)
Takové vlákno by bylo moc užitečné. Já se velmi přimlouvám za jeho založení. :good: :D


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: Mé léčení i trápení s MMS

Příspěvek od pepe »

milda píše:
Takové vlákno by bylo moc užitečné. Já se velmi přimlouvám za jeho založení. :good: :D
Niesom síce ,,vychcanéj pepík" no posnažím sa uhrať to (anonýmovia dobre sledujú ,,školenie mužstva") na jeho ,,krvnú skupinu". Takovéjch vláken je tady nekolyk a je jen ke prospiechu veci samotné , že se lidi méne snažeí . ....Nieje to síce tak dokonalé jak to majú natrénované ,,študovaný anonýnovia" , no aspoň vieš že som to Ja - neanoným . Na ,,neštudováneho pepíka" docela dobré , či ne ? Pepe

-------------------
:D :good:


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Název přístroje

Příspěvek od Denny »

Mikroprocesorem řízený multifrekvenční ZAPPER podle Dr. Huldy Clark, Který jsi mi doporučil v první odpovědi a který by mi měl pomoci oslabit ty hnusné chlamky!

Tak ten stojí okolo 10 000 ;) Vystačíš si s obyčejným zapperem, který si postavíš sám za 50 korun. Poskládal ho kdysi i můj devítiletý kluk... Návody byly ve WM magazínu už v roce 2004.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Denny po týdnu

Příspěvek od Denny »

Tak jsem si podle tvé rady dal týdenní pauzu i s tím vit. C. Tři dny mi bušilo srdce, i když jsem poctivě ředil krev acylpirinem - měl jsem stále tlak okolo 150/100 a tep 65. Dodnes mě občas bolí žaludek a mám stále pocit,jako když špatně spolkneš tabletku. Nejvíce to bolí v jamce na krku (mezi klíčními kostmi směrem k žaludku). Také mne začaly opět výrazně bolet záda a občas mám lehčí potíže s dechem. Ctěl bych zase asi od zítřka začít s MMS, protože mám obavy, že se chlamky začínají opět aktivovat a já jim nechci dát šanci - pokud to půjde. Pročistění se žádné nekonalo - spoléhám na MMS. Nebudu při něm užívat již žádé léky ani doplňky, jako předtím a doufám, že ho budu lépe snášet. Pokud si někdo myslíte něco jiného, prosím poraďte!
Děkuji a všem přeji krásný den

Acylpyrin je pro srdce toxický! Proto zaúčinkuje při náznacích infarktu - 3 najednou a hodně vody. Proti bušení srdce docela určitě NE. K bušení srdce dochází při nedostatku draslíku. Osobně bych si pořídil sůl s draslíkem, k dostání bývá tuším Marlenka, nebo tak podobně. Je to směs 40% KCl a 60% NaCl. Ale opatrně, při používání čisté KCl - prodává Penta Praha, Rádiová 1, dochází k až příliš velkému snížení tepu.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
alzhaimer
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 05 říj 2009 15:11

Re: Denny po týdnu

Příspěvek od alzhaimer »

Denny píše: když jsem poctivě ředil krev acylpirinem ... Dodnes mě občas bolí žaludek a mám stále pocit,jako když špatně spolkneš tabletku.
Osobně mám takové příznaky vždy po požití kyseliny acetylsalicylové (Aspirin, Acylpirin).
Mimochodem dle statistik umírá na vedlejší příznaky Aspirinu jen v USA ročně 17 000 lidí.
Shrnuto: Žaludek tuto subtanci nemá vůbec rád.


Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Vit.C

Příspěvek od Denny »

C jsem užíval po prostudování na webu http://www.darius.cz/archeus/LU_vitC.html, kde krom jiného radí 1/4 acylpirinu denně k ředění krve.
Dnes však již pokračuji v MMS, pomaleji než dříve, bušení ustalo, ale zato - stále mě z něj pálí žáha a potažmo pak z kteréhokoli jídla. Před MMS jsem mimo jiných léků bral proti refluxnímu zánětu jícnu Helicid a neměl jsem problémy.Budu ho muset brát i nyní - nevylučuje se to navzájem?


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2416 poděkování

Re: Vit.C

Příspěvek od poota »

Denny píše:...Helicid a neměl jsem problémy.Budu ho muset brát i nyní - nevylučuje se to navzájem?
Ber ho dál, nevylučuje se to (ověřeno s Nolpazou). Kdyby se to nesnášelo, tak to asi snadno poznáš - spíš můžeš počítat s tím, že Ti časem budou stačit menší dávky Helicidu.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Bebino

Příspěvek od Denny »

Ať si při tom naříkání užijeme aspoň trochu srandy!!! Smích také léčí! (jo a nezapomeňte na zvuk!!!)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Šampon

Příspěvek od Denny »

Před týdnem jsem opět najel na vnitřní a po třech dnech i na vnější užívání aktiv.MMS (dle zkušeností z fóra v podobě dětského šamponu s MMS) prý proti lupům a jiným neřádům. Z opatrnosti jsem použil jen 15k /oproti doporučeným 30 k MMS/. Vznikl z toho gel, kterým jsem pak celé tělo umyl a nechal asi 5min. působit a pak intenzívně osprchoval. Do hodiny po té jsem šel na kutě. Cítil jsem se příjemně, mírně unaven,pokožka mě hřála a dobře se mi spalo. Druhý den jsem přidal 22k a zase to bylo v pohodě. Třetí den jsem šel na 26k a ejhle - podráždil jsem si obličej v místech napadených dermatologickým problémem. Také v noci už to nebylo ono, protože únava byla silnější a pokožka těla pálila o něco více. Přesto jsem ještě velmi dobře spal. Protože mne následující den v oličeji pálilo a já chtěl ještě pokračovat, koupil jsem si tzv. Bambucké máslo, výborné proti - viz. příloha. Také jsem si MMSkem k vůli slabší bolesti,vyčistil zuby. Do večera mi bylo fajn a tak jsem dal ještě 20k a šampon a nechal působit jen asi 3 minuty. Po ulehnutí mi však nebylo moc dobře, cítil jsem velkou únavu, pálení celého těla, lehké bušení srdce, bolest ledvin, lehká dušnost. Řekl jsem si, že už mám opět přeMMSkováno (již po týdnu!) a proto jsem dnes přešel na vit. C než se vše zklidní. Z toho plyne poučení, zacházejte se vším velmi opatrně (jak se tu stále dokolečka dokola omílá) !!!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Denny dne stř 14 říj 2009 14:53, celkem upraveno 1 x.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

to Denny

Příspěvek od jvj56 »

Já mám podobné zkušenosti, ale řešil jsem to jinak.
MMS jsem užíval jenom vnitřně.
Měl jsem několik "starých ran":
- v mládí problém s kolenem
- zlomená klíční kost
- přelámaná dorní čelist
- asi 4x opakující se zubní váček na stejném místě do roka
.....
Když jsem došel k určité hranici používání MMS, tak se všechny "staré rány" ozvaly a bolely.
Já jsem naproti tobě nepřestal a vydržel v používání MMS.
Po nějakém čase všechno odeznělo, jakoby se to přeléčilo.
Při další kůře 50k/den už žádný problém.
Jinak kromě dalších pozitivních věcí jsem si vyléčil blizkozrakost 0.25/0.9 na 0/0 (myšleno v diopriích).
Přeji hodně úspěchu všem. :D


Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: to Denny

Příspěvek od Denny »

Ty se máš, jenže moje chlamky mě dále prostě nepustí a začnou mě mrchy doslova dusit!!! A pokračuj pak v něčem, když se ti nedostává 02. A k tomu se přidaly zanesené ledviny a proto musím na 2 - 3 dny vysadit. Poctivě proplachuji čajíčkem, beru ,,C" a ořechy a jinak už nevím co. Tak čusbus


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“