Mé léčení i trápení s MMS a očistou

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Třetí den po šamponové kůře

Příspěvek od Denny »

Po této šamponové kůře, se mi během prvních dvou dnů - za pomocí Bambuckého másla - podrážděná místa na obličeji pomalu dostávala do normálu. Avšak v noci na třetí den opět začala pálivě svědit a již ani ono Bm nepomáhalo. Ráno jsem byl jak ta růža červený, aj tam, kde jsem původně nic neměl (dokonce i za ušima) a pálivé svědění se vystupňovalo. Takže mi nezbylo nic jiného, než se pokorně vrátit k mazání od paní doktorky. Nevím co mi to v lékárně namíchali, ale do 10minut se mi nepříjemné pocity vytratily a po třech hodinách je vidět, že zanícená pokožka začíná blednout.

21.10. Nedovedu si to vysvětlit, opět jsem 2x použil aktiv.MMS jen 5k a vtíral do vlasů a na obličej (ale již bez šamponu), vždy večer 1 - 0 - 1. Po prvé kůře - ráno bez šupin a potíží, druhá kůra(třetí večer) - následující ráno se šupiny jen sypaly. Co dělám špatně?


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Třetí den po šamponové kůře

Příspěvek od Denny »

Tak jsem si již asi odpověděl sám - koupel v MMS zdá se, někomu velmi vysušuje postiženou pokožku - jako v mém případě. Pak tedy stačí po této koupeli jen lehce vmasírovat do postižené pokožky něco jemného jako např. norkový nebo dětský olejíček (dámy nechť prominou, toto je spíše pro neználky rodu mužského viz. JÁ). :lol:

Buďme zdrávi

Nemyslím, že je to moc dobré řešení. MMS otevře póry a likviduje svrchní kyselý povlak, to je normální, a nejen na obličeji. Po koupeli se takto ztratí (odloupnou) i kuří oka apod. Člověk, který dlouho používal "skvělé" gely na sprchování, najednou svlékne hýčkanou nalepenou odumřelou kůži jako had... Jakmile to hned nato uzavřeš, zalepíš čímkoli, je většina efektu v háji. Ty reakce jsou naprosto samozřejmé, chce to jen potom, co to necháš asi 5 minut působit na obličeji, velmi důkladně opláchnout studenou vodou. Problém dělají zaschlé zbytky soli, nic jiného.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

koupele

Příspěvek od Denny »

Gewo asi to tak bude. Napřed jsem musel přijít na to, že nesnesu tolik kapek mmska na kůži. Teď dávám jen 1+5 na 5l vody a vše je v pohodě!!!
Bohužel se to netýká vnitřního užívání, protože mě pokaždé z něj velmi pálí žáha. Díky kutilovi a jeho receptu s kokosem, lněným olejem a ostatními ingrediencemi je to ode dneška také zatím fajn, - když si toho trošku zobnu chvíli po užití, jakmile už začíná to pálení. Jen doufám, že žádná z přísad nepůsobí jako antioxidant. :roll:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

zatím STOP s MMS

Příspěvek od Denny »

Na radu našeho společného přítele gewa :hip: , jsem pro překyselení organizmu aj. obtíže, stopl užívání MMS. Psal mi již na začátku mých ,,zpovědí", že mám asi kamenolom v těle. Nyní už vím, jak se této neblahé skutečnosti zbavit. Nebude to vůbec jednoduché, ale je to nezbytné. Na gewovu radu piji nyní hodně vody k pročistění ledvin (světe div se, pomáhá to už od velkých bolestí v zádech!). Poté radí postupně se zbavovat šutrů ze žlučníku a jater - viz. http://zdravi.emobile.cz/ - ale předem ještě vyčistit střeva, pomocí hydrokolonoterapie. Jak už jsem zmínil, nejsou korunky nazbyt a tak se chci pustit do ,,šanky" viz. http://www.zdravi-az.cz/Ocista_tlusteho_streva_02.php - Jelikož také toto fórum moderuje člověk znalý věci (Jarda, zacož mu :eclap: ), určitě také pomůže dobrými radami a věřím, že zase budu skákat přes kaluže. To přeji také Vám všem :!: :!: :!:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: zatím STOP s MMS

Příspěvek od hanka »

Denny píše:Na radu našeho společného přítele gewa :hip: , jsem pro překyselení organizmu aj. obtíže, stopl užívání MMS.
.....a tak se chci pustit do ,,šanky" viz. http://www.zdravi-az.cz/Ocista_tlusteho_streva_02.php - Jelikož také toto fórum moderuje člověk znalý věci (Jarda, zacož mu :eclap: ), určitě také pomůže dobrými radami a věřím, že zase budu skákat přes kaluže. To přeji také Vám všem :!: :!: :!:
Nezapomeň poreferovat, jak ti jde šankprakšalána. Držím ti palce, ať ti očista proběhne hladce a jsi brzy v pořádku :good: :good: :good:!

Hanka :lol:
--------------------------------------
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Referát

Příspěvek od Denny »

Jelikož někteří z mých nových přátel mě žádají, abych jim přiblížil, jak pokračuji ve svém čistění pomocí ,,šanky", tak jim musím samozřejmě vyhovět. Prozatím jsem se zaregistroval na fóru zdravi-az.cz, jehož moderátor Jarda mi radí, co mám předem podniknout. Pokud vás to bude zajímat, můžete kdykoliv http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic ... a&start=60. Myslím, že kdo chce šanku provádět, měl by se s Jardou předem poradit.
Koupil jsem potřebné instrumenty, zatím na provádění klystýru a pročetl jsem, jak bych se měl začít stravovat (to však bude u mě ten největší problém). No a v blíže neupřesněné době se do toho pustím (trvá mi to). :oops:
Už se opravdu těším, tak zatím se mějte


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

očista

Příspěvek od Denny »

Pro ty, kteří nemají dost času hledat něco o očistě těla... :smoke: :pivko: ..
http://www.jitrnizeme.cz/view.php?nazev ... 2005021801
Tak s chutí do toho :!: :bye:

Jo, gewo doporučuje na žlučník a játra http://zdravi.emobile.cz/
:ethink:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

očista

Příspěvek od Denny »

A ještě jedna očista tlustého střeva, dokonce včetně slepáku :roll:
http://www.duchovnisetkani.cz/zdravi/to ... treva.aspx


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

šankprakšalána versus klystýr

Příspěvek od jvj56 »

Klystýr je v každém případě jednodušší a šetrnější metoda na vyčištění střev.
Šankprakšalána je na první pohled elegantnější, ale sůl zatěžuje organismus a nasadit "sifon" hlavně u starších lidí může činit potíže.
OČISTU střev každému dopručuji, ať už jakoukoli metodou.
H. :D


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

očista

Příspěvek od Denny »

Na začátku mého téma mi gewo odepsal ...Drsně řečeno, těžko něco spláchnout, když je úplně ucpaný kanál... Trvalo mi to hodně dlouho, než jsem plně pochopil smysl a význam jeho slov a začal usilovně hledat cestu k nápravě.
:good: Teprve pátý den provádím očistu tlustého střeva, které někteří odborníci nazývají také primárním mozkem našeho těla. A je to opravdu již znát, nejen že se (dle vlastního pozorování) střevo pomalu zbavuje všeho, co nepotřebuje, ale moji snahu odměňuje novou energii, kterou jsem již měl v bodě 0 :!: Spolu s přechodem na dělenou stravu se pomalu zbavuji letitých zažívacích problémů. Upravuje se mi také psychika, která již po dlouhou dobu trápila nejen mě, ale přeze mě také moji rodinu a ostatní, s kým jsem přišel do styku. Jsem podstatně klidnější, ne již tak roztěkaný a vznětlivý. Únava je pryč, vrací se mi zájem o dění kolem sebe, zase mám chuť žít :jump: .


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

co to bylo?

Příspěvek od Denny »

To, že MMS hubí spolehlivě patogeny je neodiskutovatelné!
Ve čtvrtek jsem to s ,,kůrama,, trošku přehnal a moje oslabená imunita nevydržela nápor ze strany rodinných příslušníků, kteří byli již několik dní marodi. Večer mi začalo téct z nosu, doslova jako z vodovodního kohoutku - lezla na mě super rýma! Mám od dětství vyoperovány krční mandle a proto při každé rýmě následuje velká bolest v krku a pak zánět průdušek. Jelikož jsem se takto trápil od září loňského roku opakovaně celkem 7 měsíců, měl jsem nyní pořádně nahnáno!
Poučen zkušenostma účastníků fóra jsem na nic nečekal a ihned nasadil ,,SUPERKLÁRU,, tj. 6 + za hod. dalších 6kapek MMS + dýchání + kloktání + 2kapky do každé nosní dírky,,( z toho, co jsem dýchal, smozřejmě ředěné 2dcl vody) = v noci hnačka jako brno. V pátek ráno mi lépe nebylo a tak jsem celý proces zopakoval = hnačka ještě 2 dny. Odpoledne jsem najel na vit. C + multivitamín 4g+2ks - od firmy http://www.jml-zlin.cz/obchod/category. ... tegory=10V (v lékárně ta největší balení přišla ještě levněji) - v sobotu pak pokračoval s vitamíny 5g + 2, dýcháním i kloktáním MMSka a již mi bylo lépe. V neděli ráno klystýr, vitamíny 6g + 2 a dýchání. Dnes mám pocit, že je již rýma pryč, celkově se cítím dobře a především jsem šťastný, že se to nedostalo na průdušky. Přesto hodlám ještě nějakou dobu brát vyšší dávky vitamínů a pokud nepřejde hrozba chřipek, také alespoň 1krát denně provádět dýchání MMS (stále jsem si myslel, že je ještě čas!).
Nevím jestli to již byla chřipajzna (už je to i u nás), či co to bylo. Fakt je, že jsem tomu nedal šanci - zatím co rodina stále ještě smrká a pokašlává - MMS odmítají. Nedělám si ani iluze, že se to všechno ještě nebude opakovat, ale vím, že díky Jima a jeho MMS mám šanci to i se svou dušností přežít!!!

No nebylo to ono, zaplať pánbůh......
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Oberon

Příspěvek od Denny »

Dnes jsem byl ,,na Oberonu,, http://www.zdravezit.cz/
Paní fyzioterapeutka se zpočátku snažila vyzvědět, s čím se léčím a co mi schází, ale dostala jednoznačnou odpověď, - ,,proto jsem přišel, abyste mi to řekla vy,, A tak jsme počkali, až co na to, ta zázračná mašinka. Nezklamaly obě a já odcházel s pocitem, že mám za své peníze to, co jsem očekával. Příjemné jednání a kvalitní, bezbolestné, okamžité zhodnocení celkového zdravotního stavu. Prostě to, co u žádného lékaře bohužel nenajdete.
Těch brebeřic co přístroj načetl je bohužel tolik, že si je ani všechny nemůžu pamatovat, ale paní slíbila, že mi vše pošle ,,emilem,, (jak na sviňu, nefunkční tikárna).
Dověděl jsem se hodně o stavu vnitřních orgánů, zánětech a polypech na různých místech, o pneumokokovi, kandidě s ložiskem v čelistech, legionele a třech druzích parazitů, kolujících mi v krvi a slušně usazených v plících (odtud tedy ta dušnost). Taktéž o počínající osteoporóze aj. radostech. Co mě však udivilo, nedověděl jsem se nic o plícních chlamýdiích, na které mě lékaři ,,léčili,, neboť je ,,našli,, při krevních testech, zaměřených právě na tuto potvoru. Prostě tam není, zmizela. Jak je to možné, kde soudruzi z NDR udělali chybu? Táži se já.
Kdo to ví, odpoví............
Ostatní, zase příště, mějte se a hezký víkend


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
devaa
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: ned 28 čer 2009 15:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

kolik kapek

Příspěvek od devaa »

Ahoj,
zajímalo by mě ke kolika kapkám si se dostal. že tam máš ještě těch parazitů.


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: kolik kapek

Příspěvek od Denny »

Zkus si přečíst, jak jsem se s MMS trápil a zjistíš, že jich asi moc nebylo, i když snaha veliká byla. V každém případě jsem se díky MMSka zbavil neprůchodných nosních dutin, s čímž si lékaři nevěděli rady a dušnost je téměř také pryč (proti dřívějšku). Jakmile se celkově pročistím, první co dodělám - bude celá MMSková kůra hezky od začátku až do konce. A věř mi, že se na to opravdu těším!!!
Ještě přidávám adr. na Ořešák americký- tinktura (dobrá cena) http://www.zdrava-mrkvicka.cz/oresak-am ... p-496.html , protože je to nejúčinnější věc na to, jak se zbavit cizopasníků aj.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Odčervení

Příspěvek od Denny »

Mám pro všechny účastníky fóra, kteří vědí i nevědí o svém promoření cizopasníky, námět k zamyšlení (možná i k zaťukání na čelo).
Objednal jsem si prozatím tu kůru z ořešáku, která mě příjde i s poštovným přes 1400Kč! a to jen pro mne samotného. Je jasné, že zamořená bude celá moje famílie - chováme domácí mazlíčky a zbavit se jich nehodláme. Tzn. ještě dalších 1250Kč x 3 a jsme na 5ti tisících za kůru, kterou pokud nebudeme alespoň 2x ročně opakovat (bude to stačit?), tak asi nemá význam. A což teprve zvířectvo, u kterého jak vidět, pravidelné odmořování 2x ročně je málo!!!
A tady je ta ,,šílená,,? myšlenka, - pokud terapeutka tvrdí, že mám parazity od domácích zvířat, tak by na ně mělo působit to, co na ta zvířata http://www.lekarna.cz/caniverm-a-u-v-tbl-6x700mg/ ............a spousta jiných, tam je výběr velký, to jen na člověka se kašle!
Myslím si, že pokud to neškodí té naší ,,havěti,, proč by mělo nám? Tyto tabletky čistí střeva od parazitů stejně tak, jako ořešák.
A tak bychom se krásně mohli zbavovat těch potvor volně prodejnými a dostupnými léky,kdykoliv a v jakémkoliv množství - a za podstatně nižší cenu, samozřejmě při dodržení doporučeného množství - převážně 1tbl/10kg váhy v tom bych problém neviděl.
A váš názor??????????????????


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“