Jak si vyčistit MMS zuby?

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

jak si vycistit zuby s MMS

Příspěvek od Daria Lori »

zarucene se dasne upravi a zpevni okolo zubniho krcku, vyzkousene, zacni tim vyplachem...ahoj a hodne zdaru :P


Rosta
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 31 črc 2010 11:03
Dostal: 1 poděkování

Re: jak si vycistit zuby s MMS

Příspěvek od Rosta »

presne jak sem si myslel,,,aktivoval sem citronem a ten mi naleptal obnazene krcky tak ze sem se rano nemohl ani dotknout zubnim kartackem jedineho zubu..


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

jak si vycistit zuby MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Kup si zubni pastu paradontax, ma jenom rostlinne slozeni a funguje vyborne!!! :P


Rosta
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 31 črc 2010 11:03
Dostal: 1 poděkování

Re: jak si vycistit zuby MMS

Příspěvek od Rosta »

Silene se mi obnazuji zuby..jedna stolicka je obnazena tak ze je videt az dira do korene..dalsi se obnazuji ukrutne rychle...zubar mi rekl ze mi udela test na paradentozu..udelal mi odber s podkorene zubu a zaslal do laborky..po mesici mi rekl ze antibiotika nepotrebuju..ze je prej vse OK..tak je blbej on nebo ja.....pripada mi ze dnesni zubari se dali na zlatokopectvi a ne na leceni zubu....pasta parodontax je dobra ale muj problem nijak neresi..pouzivam ji a bezvysledne..


lena

zuby

Příspěvek od lena »

udelala bych poradnou ocistu strev, nebot kdyz jsou zuby v tak spatnem stavu pochazi pricina ze strev,

ku prikladu se pouzivaji vlakna psylium, je to druh rostliny, ktery dobre vsechno ze strev vysaje ci nasaje i v takovych mistech, kde jako jsou zahyby strev, je proto nutne pit hodne vody, aby psylikum nabylo vice hmotnosti. podivej se v internetu v hledaci, najdes urcite dobre zdroje. staci toto nasypat na jidlo nebo smichat primo s tekutinou a vypit.

mozna, ze tu dostanes informaci od nekoho, kde je dobra moznost na koupeni.

a prirozene je nutne dale pokracovat brani mms, staci pomalu ale jiste, aby jsi vyhubil pricinu jako jsou viry, bakterie, paraziti a td.


Rosta
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 31 črc 2010 11:03
Dostal: 1 poděkování

Re: zuby

Příspěvek od Rosta »

psylium znam a bral sem jej..


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Možnost

Příspěvek od Merlin »

Narušení zubní skloviny a ústup dásní - důsledkem jsou citlivé zuby - může mít společného jmenovatele: nedostatek vitamínu C.
Znám případ, kdy se člověk této věci zbavil "megadávkami" vitamínu C (až 10g denně). Doporučuji projít si vlákno Vitamín C a pročíst oba soubory. Nedostatek C-čka může vyvolávat i jeho špatné vstřebávání organizmem, a to je dost možná "skrytá závada" za problémem. Taková porucha může znamenat, že se organizmus na základě překyselení nevhodnými kyselinami snaží srovnat balanci pH tím, že z těla (za účelem neutralizace kyselin, jichž se jinak nemůže zbavit) odčerpává vápník! Končívá to později osteoporézou a podobnými radostmi.
S tématem tedy úzce souvisí i HCl! MMS člověka problému nezbaví, ovšem může stav velmi ulehčit - hubí totiž bakterie napadající obnažený zub, případně zubní lůžko, a také tlumí bolest. Není to jednoduchá záležitost a je třeba jít na to důkladně. Potíže se zuby totiž jen signalizují hlubší problém. Co ledviny?


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jak si vycistit s MMS zuby

Příspěvek od Daria Lori »

Pri paradentoze se doporucuje i Enterosgel!!! :P


Rosta
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 31 črc 2010 11:03
Dostal: 1 poděkování

Re: Možnost

Příspěvek od Rosta »

Důležité je však udělat si co nějaký čas týden pauzu, a během té pauzy brát velmi vysoké dávky vitamínu C. Tedy 1 gram denně a neškodí i víc. Umělý vitamín C (nebo potraviny obsahující E300 ) by se neměly brát dohromady s MMS, protože se navzájem ruší.

DIVNE SI TENTO CLANEK PROTIRECI......... STAVA DO VODY OBSAHUJE E300 STEJNE JAKO JE KYSELINA CITRONOVA TAKZE NECHAPU PROC SE NESMI UZIVAT POTRAVINY S E300 KDYZ SAMA KYSELINA CITRONOVA JE E300 :? TO SAME JAKO KDYZ SE PISE ZE NE NESMI BRAT CITRONY..HMMMMM A DALSI CLANKY POPISUJI ZE SE MUZE AKTIVOVAT I VYMACKANYM CITRONEM....
Naposledy upravil(a) Rosta dne čtv 12 srp 2010 20:39, celkem upraveno 1 x.


Rosta
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 31 črc 2010 11:03
Dostal: 1 poděkování

Re: Možnost

Příspěvek od Rosta »

Merlin píše:Narušení zubní skloviny a ústup dásní - důsledkem jsou citlivé zuby - může mít společného jmenovatele: nedostatek vitamínu C.
...
Potíže se zuby totiž jen signalizují hlubší problém. Co ledviny?
VITAMIN C BRAT NA MMS? TO SNAD NEEEE...

Žeby nejen zuby, ale i něco s očima?
Říkal jsem snad někde něco o "braní"? Jen proplachovat papulu! Velmi často, a stačí 2 aktivované kapky do 2 dl vody.
Neprozradil jsi, v jakém stavu máš ledviny...


Rosta
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 31 črc 2010 11:03
Dostal: 1 poděkování

Re: Možnost

Příspěvek od Rosta »

Ledviny mam v poradku dle doktora.. jen na jedne mam prej malou cisticku... jinak pod ocima mam pytle jak Festr s Edemsovi rodiny... :?


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nerozumím pojmu

Příspěvek od Merlin »

Co je to "malá čistička" na ledvině? Je to lékař, nebo zaměstnanec vodáren a kanalizací??


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Nerozumím pojmu

Příspěvek od Elektro »

Merlin píše:Co je to "malá čistička" na ledvině? Je to lékař, nebo zaměstnanec vodáren a kanalizací??
Zdravím Merlin.
Ja som pochopil, že na ľadvine má maličkú CISTU, nie čističku. Niekedy pri rýchlom čítaní textu bez diakritiky neprečítame správne napísané slovo. Pri prvom čítaní aj mne napadla čistička, ale pri druhom čítaní príspevku som pochopil cističku (maličkú cistu).
Keby sme sa občas nezmýlili, tak nie sme ľudia.
Želám príjemný deň.

Také mi to došlo. Nedochází mi ale, co brání Rosťovi v používání diakritiky a v pročtení zásadních informací, aby si zjistil například to, jaký je rozdíl mezi citronovou šťávou s "biologickým" vit. C a umělou formou Vit. C známou jako E300. Dozvěděl by se i to, že MMS k proplachu úst a čištění zubů klidně může aktivovat octem.. atd. Pak by se nemusel zbytečně "divit".


Hľadajme možnosti ako sa to dá a nie ako sa to nedá.
jano
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 08 zář 2010 13:17

MMS - zuby

Příspěvek od jano »

Ahojte

Pouzivam MMS na cistenie zubov uz 5. den. Vlastne teraz si ich uz len vyplachujem, pretoze po prvom umyti sa mi spravili velmi citlive (horne zadne po obidvoch stranach). Pred tym som ich mal citlive na studene, ale teraz sa ich ani kefkou nemozem dotknut. A sladke tiez na ne teraz nemozem. Tak som znizil davku z 10 na 6 kvapiek. Ale spodnym zubom a hornym prednym nic nevadi. Kedysi davno mi doktor diagnostikoval paradentozu - co je obnazenie krckov, ale myslim ze keby to bolo koli tomu, tak by som mal citlive vsetky zuby.
Este sa chcem spytat ci niekto nevie aka je reakcia MMS na amalganove plomby. Obavam sa toho ze MMS mi zacne uvolnovat ortut z nich a tak sa mi dostane do zaludka.

Dakujem


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - zuby

Příspěvek od poota »

jano píše:..Este sa chcem spytat ci niekto nevie aka je reakcia MMS na amalganove plomby. Obavam sa toho ze MMS mi zacne uvolnovat ortut z nich a tak sa mi dostane do zaludka.
Pokud to po propláchnutí vyplivneš, tak i kdyby Ti MMS z amalgámu nějakou rtuť vyloužilo, tak se Ti do žaludku nedostane. Naopak by Ti od ní čistilo povrchovou vrstvu amalgámu.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“