KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Fados
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 13 čer 2014 9:57

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Fados »

Ahojte.
O MMS vím už dlouho, v minulosti jsem celé toto fórum důkladně pročítal, nicméně dlouhou dobu jsem nemusel řešit žádný zdravotní problém, tudíž jsem se ke koupi MMS takzvaně pro všechny případy nikdy nedokopal. Jenže teď už mám (na přítelkyni) co léčit, a tak přirozeně sháním MMS dřív, než do sebe ze zoufalství začne tlačit farmaceutické jedy.
Nechci toho brát moc. Pořád nevím, jak budeme MMS snášet a ani to nemám kde skladovat. Chtěl bych tímto poprosit ověřené veterány tady z fóra, jestli by mi někdo neprodal pár mililitrů z vašich zásob. A to jak chloritanu, tak aktivátoru. Nejlépe Brno (případně Zlín či Nový Jičín), ale samozřejmě bychom to mohli řešit i nějak poštou a převodem peněz na účet.
Jednoduše toho nechci mít doma litry a kupovat si pár předražených mililitrů, když jako studenti s holou prdelí obracíme každou korunu, mi přijde zbytečné.
Všem, kdo zareagují, budu moc vděčný. Čím dříve, tím lépe.

Fáďos x)


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od jrompf »

Nemecké firme CEALIN se podarilo dlouholetým výzkumem vyvinout tekutý stabilizovaný oxid chloricitý, který lze i skladovat.
Duozon: linka

Nazor jedneho uzivatela pripravku:
"Je to stabilizovaný roztok kysličníka chloričitého/ Cl02/ a má podstatne lepšiu chuť ako MMS1. Po vypití príslušnej dávky túto už nemusím zapíjať ďalšou vodou.

Užíval som denne veľmi veľké dávky chlordioxidu bez akýchkoľvek problémov /koncentrácia roztoku vody a DUOZON-u, meraná testovacími prúžkami na Cl02, bola 500 ppm.

Teraz, keď sme prešli na udržiavací režim užívania DUOZON-u a MMS2, začínam ,vzhľadom na výskyt mikrokryštálikov kyseliny močovej v krvi, aplikovať 4x celú čajovú lyžičku KHCO3"


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Aktuálně

Příspěvek od jani »

Já beru sadu MMS ze slovenska, pán občas jezdí kolem nás, tak mi to hodí až domů. Při množstevní slevě se vlezu na 280 kč, tedy když brávám víc kusů a to se obvykle naskládá. TAkže kdo by chtěl, může si objednat jakoby u mě, pán to doveze a já to po čr můžu rozeslat - poštu hradí příjemce a na způsobu odeslání je možné se domluvit. Taky jsem sháněla slušnou cenu a hlavně slušné a seriozní jednání, zde maximální spokojenost.


Aťo
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 15 lis 2012 13:58

Re: Aktuálně

Příspěvek od Aťo »

Chloritan sa dá kúpiť aj po 200 Kč za liter v obchodoch s chemikaliami. Osobne si však Chloritan sodny na 28% MMS rozrábam doma sám už 7 rokov. Z 1 kg 80% Chloritanu si vyrobím cca 2.7 litra. Nie žeby som nedôveroval obchodom, ale doma ukuchtené lepšie chuti a mám istotu v 28% MMS. :baby:


Rosta69
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: sob 08 lis 2014 23:40

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Rosta69 »

Kov píše: ... Ještě by mě zajímala čistota, o které se na czchem zmiňují. Existuje opravdu technický(nečistý) chloritan a čistý,který mají na czchem?...
Mám zájem jej koupit u fichemy ale toto?,,,brrrrrrr :esilenced:
..
Technická specifikace:
Chloritan sodný (NaClO2) Min. 300 g/l / Min. 24,5%
Dusičnan sodný (NaNO3) Max. 0,03%
Chlorečnan sodný (NaClO3) Max. 0,45%
Arzén (As) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Chrom (Cr) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Rtuť (Hg) Max. 0,1 mg/kg 25%. roztoku chloritanu sodného
Nikl (Ni) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Olovo (Pb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Antimon (Sb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Selen (Se) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného


Rosta69
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: sob 08 lis 2014 23:40

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Rosta69 »

Olovo a arzen ve složení Chloritanu nevadí?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Rosta69 píše:Olovo a arzen ve složení Chloritanu nevadí?
Parametry uvádí maximální stupeň znečištění, nikoliv skutečný. Co se týče uvedeného obsahu arsenu a rtuti, nebude o nic vyšší než v kdejaké potravině. Ono totiž není v lidských silách vyrobit naprosto čistý prvek, nebo sloučeninu a v přírodě se také prakticky nevyskytují. Pokud to má P.A. označení, čistší to nedostaneš.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Rosta69
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: sob 08 lis 2014 23:40

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Rosta69 »

Slavku dík....


Jindra
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 01 zář 2009 9:26
Bydliště: Vysočina, okres ZR
Dostal: 1 poděkování

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Jindra »

týýýjo, po dvou třech letech sháním MMS, tak jdu sem, ale vidím, že v tomto vlákně se moc nediskutuje, tak jdu prohledávat, kampak se momentálně chodí pro MMS v dobrým poměru kvalita/cena
krásný den všem přeju

PS jééé, tady 10 litrů MMS za 400 Kč, nebo se pletu?
http://www.eurosarm.cz/web/structure/ka ... 00-15.html


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od xdraho »

Jindra píše:kampak se momentálně chodí pro MMS v dobrým poměru kvalita/cena
tady 10 litrů MMS za 400 Kč, nebo se pletu?
http://www.eurosarm.cz/web/structure/ka ... 00-15.html
Přes Eurošarm to bude v malých množstvích těžké. Lepší je nakupovat u Fichemy nebo Likochemy:

http://www.fichema.cz/110-chloritan-sodn---naclo2
http://www.fichema.cz/96-hydrogensran-sodn---ph--mnus

http://liko.web5.cz/cz-kategorie_618378 ... sodny.html
http://liko.web5.cz/cz-kategorie_618355 ... sodny.html


Jindra
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 01 zář 2009 9:26
Bydliště: Vysočina, okres ZR
Dostal: 1 poděkování

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Jindra »

xdraho píše:Přes Eurošarm to bude v malých množstvích těžké. Lepší je nakupovat u Fichemy nebo Likochemy
jj, díky. Fichemu už jsem dneska prohlížel (tu jsme dostali jako tip u poradce), Likochema je mi novinkou. Děkuju.

No a co to je divně nízkou cenu tady 10litrový kanystr NaClO2 za 400 Kč, to nebrat?


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od xdraho »

Možná to bude na Eurošarmu k dostání, co ale budete dělat s 10 litry? Pro potřeby práce s MMS to máte na snad sto let. Jedině, že byste to začal prodávat jako fichema. Kdo ví, jak je to ale s životností chloritanu. Tipl bych si, že příliš stabilní chemikálie to zase nebude a jednou se to rozloží nebo zreaguje s něčím z okolí.


Jindra
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 01 zář 2009 9:26
Bydliště: Vysočina, okres ZR
Dostal: 1 poděkování

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Jindra »

xdraho píše:Možná to bude na Eurošarmu k dostání, co ale budete dělat s 10 litry? Pro potřeby práce s MMS to máte na snad sto let. Jedině, že byste to začal prodávat jako fichema. Kdo ví, jak je to ale s životností chloritanu. Tipl bych si, že příliš stabilní chemikálie to zase nebude a jednou se to rozloží nebo zreaguje s něčím z okolí.
na co 10 litrů - potřebujeme to na dlouhou sérii koupelí.
Mám doma MMS už asi 4 roky ve tmě v lednici, uzavřená skleněná láhev - by mne zajímalo, jestli to můžu v pohodě použít :-)


Fefe
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 22 bře 2021 14:05

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Fefe »

Ahojte,

Mňa zaujal prípravok Duozon a rád by som sa dozvedel či s ním má niekto skúsenosti alebo nie. Proste či je bezpečný a tak...


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“